Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

michaelamia1902
28. srp 2012

@lauritka
@riana12 kocky ďakujem za info keď ja tiež neviem som si dnes volala pre výsledky a že ovu asi bola ( to uz viem aj ja podla bt) koli zvysenemu progesteronu ale ze je to skreslene lebo beriem duphaston, alenič viac . No nič musím nejako vydržať do piatku aj ked by som najradšej už zajtra testovala ale to budem len 11DPO a to test ešte asi neukaze. ☹ aj keď ja mavam cyklus 25-26 dnovy ale ked mám taký pocit že sa možno aj zadarilo 😉

lauritka
28. srp 2012

@lagunasa JEZIIS, AUTO JE POZIERAC PENAZI, MNA CAKA OPRAVA BRZD, TREBA VSETKO POMENIT.. 500 ECIEK. A TERAZ ZA LAKOVANIE A VYMENU DVERI 250... NA PORAZENIE 🙄 🙄 🙄 🙄

lauritka
28. srp 2012

@michaelamia1902 no vysledky mozu byt skreslene , ale ta BT urcite nie.. dufik nevytvori na umelo dvojfazovu krivku 😉

11 dpo test uz zvykne vo vacsine pripadov ukazovat aspon ruzoveho dusika ak nie slabu ciarku 🙂

katka116
28. srp 2012

@lauritka no tak nejako, ale bez neho je to komplikovanejsie a zabijanie casu MHDkou - a hlavne ja ked obieham klientov, potom zobrat malu - ja dam denne min. 80km a to robit s MHD

domi1988
28. srp 2012

ahojte vcera som bola na folikulometrii a mam krsne vajko, pichla mi pregnyl a vraj mame snazi ja si roim aj ovu testy ale zatial nie je celkom pozit.. je to moznee? ja som myslela ze ovu bude dnes alebo zajtra ale to by uz bol test pozot nie?

lagunasa
28. srp 2012

@katka116 no veru, mozem byt este rada ze si setrime bokom ( na tie mince sa nesaha ) a na dovolenky je vzdy. ved aj my si setrime ale potom pride nejaka porucha na aute alebo ine a uz aj idu nasetrene peniaze tatam!!!! a to si ani neviem predstavit ze by tie peniaze neboli .... 😲 napriklad dnes som doma len koli tomu ze som musela ist dat opravit klucku na aute lebo sa mi tam vcera zasekol kluc 😒

lauritka
28. srp 2012

@domi1988 kedy ti pichla pregnyl?? vcera alebo dnes ?? ovu testy je zbytocne robit po pregnyle, lebo reaguju aj na hcg.
folikul by mal praksnut za 36 hodin po podani pregnylu.

lagunasa
28. srp 2012

@lauritka brzdy aj nas cakaju ale dufam ze 500 euro to nebude!!!!! 😅

lagunasa
28. srp 2012

@katka116 ale co sa tyka oblecenia na dieta tiez planujem kupovat z bazaru alebo si aj nejak "pozicat" od kamosiek ..... ved to oblecenie na male deti je tak drahe a tak kratko ho nosia.....

lauritka
28. srp 2012

@lagunasa no mneidsu menit komplet oblozenie a brzdove kotuce... 😒 uz dosluzili.. proste do auta , hlavne ked ho mas uz dlhsie treba investovat.. pokial ich clovek nemeni casto 🙂

lagunasa
28. srp 2012

inac, dnes v Nitre v Centre som si kupila Alchemiku ( mala by byt cista ). tak k tomu duphastonu si ju budem davat.... dufam ze mi to na ten progestoron pomoze. @lauritka , je alchemika na progesteron alebo na ine?

lagunasa
28. srp 2012

@lauritka no ved prave ze aj nas caka asi vymena kotucov ..... 🙄 🙄 🙄 toho sa prave bojim!!!!

domi1988
28. srp 2012

@lauritka vcera o 10.. ahaa tak nemam na to spoliehat? on je uz takmer pozit ale.. kusocek mu este chyba.. a myslis ze staci sexim 1x denne?

domi1988
28. srp 2012

@lauritka mozem si este dat grep dzus? ci zbytocne?

enah
28. srp 2012

@lagunasa jemine, prepac ze sa tak narovinu spytam, ale ideme kupovat auto...a dost ma desia tie nove vydaje, tak ma zaujima ake auto mate a ake stare /kolko ma asi najazdene/

maciatko248
28. srp 2012

@lagunasa obcas sem zajdem a precitam co tu pisete tak dufam ze ti nebude vadit ze ti na tu alchemilku odpoviem nieco co o nej viem. Alchemilka neni progesteron, alchemilka sa ma pit na zaciatku cyklu najlepsie od 1 do 9 dc potom vysadit. Ale pozor na nu na kazdeho ucinkuje inak niekomu skracuje cyklus a niekomu ho aj predlzuje...ja som ho pila 3 mesiace dokial som prisla na to ako ucinkuje na moje telo...mne ovulku hrozne posuval aj na 20 den cyklu preto som mala hrozne dlhe cykly ale po tych ttroch mesiacoch uz ju obcas pijem len do 8 dc potom vysadim. Inak Alchemilka nadherne pripravuje sliznicu vzdy som ju na utz mala ukazkovu 😉 A prave kamaratka ho pila a chodi pravidelne na utz v pondelok 10mm foliky a o 2 dni uz bolo po ovulke ....doktorka tomu nemohla ani verit takze alchemilka je fakt zazracna len kazdemu pomaha inak 😉

lauritka
28. srp 2012

@lagunasa alchemylka je na sliznicu maternice a staci ju pi len do ovulky.

lauritka
28. srp 2012

@domi1988 no dnes by ste mohli aj dvakrat, aj zajtra.. to uz by to malo byt prasknute ;)

Lh testik reaguje na HCG, lebo vsetk ytehulky maju pozitivne aj ovu testiky. pregnyl je vysoka davka hcg, cize to automaticky ukaze pozitivny ovu test.

lauritka
28. srp 2012

@domi1988 no nevierm ako si na tom s hlienom, ale tak ovulku mas dnes alebo zajtra, neviem si to este nejako stihne ovplyvnit .. 😨

domi1988
28. srp 2012

@lauritka no ja a hlien to nejdem rozoberat 😀 podla mna ho mam vzdy a je to hovadina lebo ovu som vobec nemavala ja to proste nepoznam.. a ked praske tak este do kolkych hodin sa moze zadaroit? aj prasklo dnes rano napriklad ma este zmysel riesit teraz?

kikaneu
28. srp 2012

@lindana ahoj....my nijako, ešte sa nesnažíme.....

domi1988
28. srp 2012

@lauritka co sa tyka toho sexiku dvakrat hned sa ma m spytal ze ci je spermin ator ze to asi neda.. a to by sa aj smerrmosky doplnili? 😅

lauritka
28. srp 2012

@domi1988 12-24 hodin vydrzi vajko. 😉

lauritka
28. srp 2012

@domi1988 oni sa doplnaju stale nove.
spermia dozrieva 90 dni.. cize stale su nove -

domi1988
28. srp 2012

@lauritka to vajko az tak dlho? tak to je parada... no som zvedava ci sa zadari, ale to uz bude mega spola ak sa nestretne ani len s jedinou zubrienkou...
ja mam este jednu otazku asi pekne trapnu ale,.. je sanca otehotnenia aj bez zenskeho orgazmu?

lauritka
28. srp 2012

@domi1988 no skor sa udava, ze len 12 hodin, podla mna je to velmi kratko.. keby zilo dva dni, viac ludi sa trafi 😀

lauritka
28. srp 2012

@domi1988 ano., je 😉 🙂

domi1988
28. srp 2012

@lauritka no je to kratko, ale ked clovek vie ze to vajko ma a snazi sa je to elppsi pocit ze vies ze ho mas... ale ked nevie a len tak triafa tak kratko velmi...
ok diky, lebo ako 4 dnio za sebou to fakt nemozem 😀 😀

zuziklc29
28. srp 2012

@riana12 ja som si len teraz zacala merat teplotu teda par dni,15teho augusta mi robili laparku,to bolo na 26ty den. tak a mrcha este neprisla,bolesti v podbrusku som mala a nic

zuziklc29
28. srp 2012

@6lenka64 dakujem krasne,len kedy potom bude ovulka,ja som po laparke a prave na mrchu som cakala ☹