Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
17. dub 2012

@evakva ejha, takze teplotka nas trosku oklamala ?? 😉 takze ovu este len bude.. sliznica je v pohode pred ovulaciou.

kacena85
17. dub 2012

@piefunko pracujem na call centre u nemenovaneho operatora,otras,ale co narobim,aj to nam tento tyzden oznamili,ze k 1.7 nase oddelenie konci a ze snad nas nieksm upracu.krasa.juj konecne cestujem domkov,aj slniecko vykuklo,pojdem troska von posedet havkacov vypustim,len ich nemozem moc chytst chudatka nechapu co sa deje,dali sme im tie obojky proti blcham atd a tie su niecim napustene tak nemozem ich moc chytat

evakva
17. dub 2012

@piefunko No u mna sa jej stale nieco nepaci a bolo na nej vidiet, ze by do mna cpala najradsej nejake chemikalie. Mna to uz ale nebavi. Mavala som nizku sliznicu 3-4mm a tento narast je pre mna velka vyhra

evakva
17. dub 2012

@lauritka Sama neviem, preco mi tie dni tak vyskocila a aj hlien som mala. Len tie bolisti mi nesedeli, lebo ja ovulku citim. Kedy sa teraz snazit? Radsej kazdy den, alebo az po ovu?

lauritka
17. dub 2012

@evakva a brala si nieco na tu sliznicu ?? lebo ja som mavala tiez nizsiu ..

lauritka
17. dub 2012

@evakva dnes by ti mohol vyjst aj pozitivny ovu testik. tak snazte sa od zajtra az dokial nestupnes.
ale radsej od dnes kazdy den ;)
po ovu uz to nema vyznam, vajko zije maximalne 24 hodin.

kacena85
17. dub 2012

@evakva aoj juuuj super narast sliznice,mne sa tiez pekne zlepsila a tiez z 3,7 na 6 mm.dr nechapal,z mesiaca na mesiac,a to som mala po ovu,takze to mas super,pijem dalej alchemilku do ovu aj papam tie cukriky z dmky ;))

evakva
17. dub 2012

@lauritka Teraz neberiem nic na sliznicu. uzivam vitaminy (E, C+zinok, B, kyselinu listovu), do ovu pijem alchemilku a po ovu caj na zlte teliesko. Vyzera to tak, ze sa to samo upravilo po MA. Nemam ani PMS a menstruacia je tiez OK. Lekarka len pozerala, len oni maju peniazky z liekov, tak by ma chcela stal niecim dopovat. Dohodli sme sa, ze zatial nic a o 3-4 mesiace na kontrolu. Dnesny testik este nebol pozitivny, ale pekne tmavne. Tak snad zajtra. Tak uz som muzovi povedala, ze budeme sexikovat do odvolania 😉

evakva
17. dub 2012

@kacena85 JA som tiez rada, len lekarke sa stale nieco nepaci, ze by vraj mala byt 9-10mm. Ja som rada aj za tych 6-7mm. Uz len aby sa zadarilo a skoncilo to pekne az za 9 mesiacov 😉

evakva
17. dub 2012

@evakva Takze teraz som citala o sliznici a nasla som toto:
Sliznica maternice sa vyšetruje v rámci hormonálneho profilu, keď ideálna je 10 mm v čase ovulácie, normálna je 8 - 12 mm. Laicky by sa zdalo, že čím vyššia, tým lepšie. Avšak ak je príliš vysoká, zvyčajne nebýva pre uhniezdenie kvalitná v dôsledku hormonálnej poruchy, ktorá rast stimuluje.
Takze uz sme skoro v norme 🙂

evakva
17. dub 2012

@lauritka Ked som mala nizku sliznicu, dali mi v centre estrofem,ale velmi mi nepomohol. Teraz so, cista od hormonov

evakva
17. dub 2012

@kacena85 Takze teraz som citala o sliznici a nasla som toto:
Sliznica maternice sa vyšetruje v rámci hormonálneho profilu, keď ideálna je 10 mm v čase ovulácie, normálna je 8 - 12 mm. Laicky by sa zdalo, že čím vyššia, tým lepšie. Avšak ak je príliš vysoká, zvyčajne nebýva pre uhniezdenie kvalitná v dôsledku hormonálnej poruchy, ktorá rast stimuluje.
Takze uz sme skoro v norme 🙂

kacena85
17. dub 2012

@evakva to aj moj je takyyy a furt len hak,po mojej rocnej cakacke na ms,ich berem s rezervou,ja sa vytesujem aj z mojich 6 mm.mozno je to uz aj viac ;) a hotovo.akurat zalievam alchemilku ;) priroda vie co je dobre a nie tie ich mudre reci a chemia

evakva
17. dub 2012

@kacena85 Presne, nase babky a prababky boli mudre zeny. Len bylinky stacili. Ja pijem uz caj poovulacny, hoci teraz len ta ovu ma byt. Vajecnik citim statocne. Takze snazenie bude pokracovat. Ty si ktory den cyklu?

andreasp
17. dub 2012

@evakva prosim ta, a to je aky ten caj poovulacny, a na co je dobry? Este som o tom nepocula.

kikusik88
17. dub 2012

@kemonka na tej stranke najdes plno receptov na chclebiky ci buchty 🙂 a kludne si nahrad aj rybami sa da 🙂

kikusik88
17. dub 2012

@kemonka nie vlocky, su to otruby. kupis v aj v jednote alebo v bio obchodoch. ja kupujem aj psenicne otruby a miesam pol na pol. z toho si peciem ten chlieb a nemusim ich pit ako niekto vo vode rozpustene 😒

kacena85
17. dub 2012

@evakva presne,co robili volakedy??hak nasadili??xixi
Ja som dnes 10 dc,ocakavam o chvilu ovu,tak dufam,ze sa dockam aj,mavam tak na 14-17 dc,ale snazime od ms stsale,dnes prestavka a od zajtra sa ma priatel nezbavi aj ked jeho to len a len tesi ;)))

ejvn
17. dub 2012

kocky neviete mi poradit nieco od bolesti hlavy? ide mi prasknut. k tomu mi je zle cely den. nechcem velmi brat lieky. ako si v takomto pripade poradite vy?

kikusik88
17. dub 2012

@iv10 gratulujeeeeem 🙂

kikusik88
17. dub 2012

@kacena85 nie to sladidlo nieje hnusne, normalne nahradza cukor no da sa kupit aj bio nieci ako stevia stelia skus vygooglit 😉
inak mam svagra kominara 🙂

kikusik88
17. dub 2012

@ejvn otvorit okno, napit sa poriadne vody a zavret na chvilu oci a byt v tichu 😉

ejvn
17. dub 2012

@kikusik88 uz som vypila dva pohare, vyvetrane je tiez a lezim uz hodnu hodinu a nic. uz som zufala ☹

ejvn
17. dub 2012

@kikusik88 a ako ti ide dieta? ako dlho ju uz drzis a podarilo sa ti uz schudnut nieco?

ejvn
17. dub 2012

@kikusik88 ja som tiez chcela chudnut s tou dietou, az kym som si raz nespravila pizzu z tych otrub. zle mi z toho bolo este 2 dni 😀 😀 bolo to take rozmocene ci co 😀

lienkapp
17. dub 2012

@zucana my sme v oblati Wipptal, Južné Tirolsko

kacena85
17. dub 2012

@ejvn vela vody vypi naraz

kacena85
17. dub 2012

@kikusik88 ok ved skusim aj to klasicke, tak dnes som vykupila vsetko nizkotucne co som nasla v potravinch co bolo v jedalnicku hehe tak snad to prezijem ale este neviem odkedy zacnem mam dilemu

tak babule moj nudny graf a zaseknuty teplomer 🙂))

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

kacena85
17. dub 2012

Keď Boh tvoril ženu, bol už šiesty deň jeho práce a robil aj nadčasy. Prišiel k nemu anjel a opýtal sa ho: „Ako to, že ti trvá tak dlho stvoriť ju?“ A Pán odpovie: „Videl si môj projekt, ako stvoriť ženu? Musí byť úplne umývateľná, ale nemôže byť z plastu. Musí mať 200 ohýbateľných kusov a byť schopná fungovať aj na diéte z toho, čo zostalo. Mať schopnosť vynosiť aj štyri deti naraz. Mať bozk, ktorým môže liečiť od poškrabaného kolena až po rozbité srdce a dokáže to len s dvomi rukami...“ Anjel sa začudoval: „Len dve ruky...? Nemožné! A to je len základný model? To je príliš veľa roboty na jeden deň... počkaj do zajtra, potom ju dokončíš.“ „Nie,“ odpovie Pán, „už mi chýba len málo, aby som dokončil toto stvorenie, do ktorého vkladám celé svoje srdce... Bude sa starať sama o seba, keď bude chorá a bude môcť pracovať 18 hodín denne.“ Anjel sa priblížil a dotkol ženy. „Ale urobil si ju takú krehkú...“ „Je krehká, ale je zároveň aj silná. Nevieš si predstaviť, koľko je schopná zniesť a vydržať.“ „Bude schopná myslieť? opýta sa anjel. Boh odpovie: „Nielen že bude vedieť myslieť, ale aj rozmýšľať a jednať.“ Anjel sa dotkol líca ženy... „Pane, zdá sa mi, že tento model niečo stráca...“ „Povedal som ti, že som sa snažil dať do nej veľa vecí... nie je to žiadna strata... to je slza.“ „A na čo slúži, na čo je dobrá?“ nechápe anjel. A Boh odpovie: „Slzy sú jej spôsob vyjadriť svoju radosť, svoj trest, svoju nevinnu, svoju lásku, svoju samotu, svoje trápenie, svoju hrdosť.“ Anjel ostal zaskočený. „Si génius, Pane, myslel si na všetko. Žena je naozaj nádherná.“
To je! Ženy majú energiu, nad ktorou muži žasnú. Postavia sa zoči voči ťažkostiam, udržia ťažkú váhu... ale majú v sebe šťastie, lásku a radosť. Usmievajú sa vtedy, keď by chceli kričať. Spievajú vtedy, kedy by chceli plakať. Plačú, keď sú šťastné a smejú sa, keď sú nervózne. Bojujú za to, v čo veria. Uniknú nespravodlivosti. Neprijmú „nie“ ako odpoveď na to, v čo veria, že má riešenie. Ochudobňujú sa, aby udržali na nohách rodinu. Milujú bezpodmienečne. Plačú, keď ich deti dosiahnú úspech a tešia sa zo šťastia svojich priateľov. Sú šťastné, keď počujú rozhovory o krstinách či svadbe. Ich srdce puká pri strate milovanej osoby. Bez pochyby sú silné, keď si myslia, že už nevládzu. Vedia, že bozk a objatie môžu pomôcť vyliečiť srdce.
Bez jedinej pochybnosti je to tak, ale... v žene je jeden nedostatok: že zabúda na to, aká veľká je jej hodnota...!!!...♥

ejvn
17. dub 2012

@kacena85 Krasne!!! az ma to rozplakalo!