Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

jania023
28. únor 2011

@sarafortuna ano nakoniec prirodzenie..ziadny clostil a tak ani paru som nemala ze som zehotna a ze som vobec to babo urobila to ani nevieme kedy 😀

sarafortuna
28. únor 2011

@jania023 , to fakt tak dlho trvala laparka? inač dosť nerozumiem, ako robia tú priechodnosť počas laparky... to idú zo spodu? cez pošvu?

leeena_4
28. únor 2011

@jania023 ahá, to zní logicky, že když tam něco je, tak to asi klade odpor té tekutině. Výhoda té laparky je, že když tam něco najdou, tak to můžou opravit, ale je to už operace no. Obojí má své pro a proti. Mě právě ten doktor říkal, že mu tam ty ženské chodí vyděšené a pak jsou sevřené a vejcovody jsou taky sevřené a proto to i více bolí.

elebe
28. únor 2011

@jania023 no ja som tam nemala žiadne vzrasty,ani nič takže ja som tam bola asi tak 40min. približne

sarafortuna
28. únor 2011

@jania023 , tak to je super... ja by som tiež tak chcela otehotnieť bez stresov. a s prekvapením...
ale u mňa je to nereálne... 😀 😀

jania023
28. únor 2011

@sarafortuna ano najprc urobili prefuk a az potom laparku aby vedeli kde su vzrasty a laparka sa robi cez brucho plus spodok a nakoniec na oboch stranach vajecnikoch ale ja nemam ziadne stopi po jazvach a mam dokonca krajsie brucho ako predtym

jania023
28. únor 2011

@leeena_4 mozno nieco na tom bude ale ja neviem ..

jania023
28. únor 2011

@sarafortuna preco nerealne??

sarafortuna
28. únor 2011

@jania023 , a teraz sa ako dlho snažíte o druhé bábo?

jania023
28. únor 2011

@sarafortuna v podstate len zaciname tak intezivne iba 2 mesiace ale antikoncepciu som prestala pred rokom a od vtedy zatial nic ale nikdy som nesledovala ze si sme sa trafili do ovulky a tak... az teraz

sarafortuna
28. únor 2011

@jania023 , lebo sa bojím byť tehuľka a nevedieť o tom... 😀 😀 😀 😀, chcem si druhé tehotenstvo "poistiť" duphastonom + musím utekať na hematológiu keď zistím že som tehu... a už keď človek meria 2 roky... to sa nedá sa vyprdnúť na to... 😀 😀

sarafortuna
28. únor 2011

@jania023 , a cyklus a ovulku máš OK?

jania023
28. únor 2011

@sarafortuna ty uz mas jedno dieta ze hovoris ze druhe??ja ked som nevedela ze som tehu tak som vlacila v rukach aj 40kg a tlacila voziky z 200kg a aj tak som nepotrarila...ked je embrio silne tak mozes kludne robit vsetko..ja som pracovala az do 7 mesiaca 10hod denne nocne od 19hod-5h rannej

jania023
28. únor 2011

@sarafortuna ano mam cyklus na den presne...mala som zopar cyklov anovulacnych zo sztresu v praci preto som si dala clostil aby som si bola ista ze ovu bude..nech sa nesnazim zbytocne 😀

kamillka100
28. únor 2011

@sarafortuna ahoj, ja viem, ze su dr. ktorí vedia pomoct aj riadnym sposobom, ale zial moj mi nepomohol, brala som clostil a nezabralo a on chce cakat viac ako 2 roky snazenia, je to velmi dlho, ja uz cakam nebudem, tam mi urobia podrobne vysetrenie a nehovorim, ze pojdem hned na umele oplodnenie, budu hladat pricinu preco sa nam nedari otehotniet, umele je krajny pripad a za vysetrenia sa vraj neplati, neviem co je na tom pravda, nic za to nedam

sarafortuna
28. únor 2011

@jania023 , nie nemám dieťa... prvé tehotenstvo skončilo MA...
tak ty si iná kočka, že nočné do 7 mesiaca... 😀 😀 😀 😀
no tak keď máš clostyl, tak je to poistené...
ja dúfam,že tiež budem mať clostyl od marca/apríla... my sa v tomto roku dajako snažíme "naprázdno" 😀 😀 😀 , ovulka mi kdesi zmizla... folik rastie a nepraskne... možno nám bude stačiť pregnyl.. uvidíme...
ja som taká záhada resp. porucha... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale dúfam,že moje telo sa umúdri a nabehne do starých dobrých pravidelných koľají... 😎 😎

sarafortuna
28. únor 2011

@kamillka100 , ale keď si v rukách endokrinológa tak je to na dobrej ceste... a ty máš právo povedať doktorovi čo chceš ty...
v CAR ti nespravia nič iné ako ti robia na endokrinológii.. ak ti našli niečo na endokrinológii tak ti to najprv musia "napraviť" teda dať lieky a až potom sa môže robiť ďalší krok...
a fakt nevieš, že čo si mala zvýšené?
testosterón, prolaktín ... ??

jania023
28. únor 2011

@sarafortuna vyskusaj ten clostil ja mozem povedat ze ten 2cyklus je naisto ovu ale ten 1 si niesom ista ci bola ovu

sarafortuna
28. únor 2011

@kamillka100 , clostyl zaberá niekedy ešte aj 1-3 mesiace - resp. doznieva jeho účinok v tele...
kdekoľvek pôjdeš, základ bude tvoja trpezlivosť...
niektoré veci sa nedajú poriešiť zo dňa na deň...

napr. mne pomohli k ovulke IBA bylinkové extrakty a trpezlivosť...
je pravda, že teraz už na to nemám čas, som nezamestnaná a keď do apríla sa veci nepohnú - musím nastúpiť do práce - teraz v podstate kašlem na hľadanie práce

elebe
28. únor 2011

@kamillka100 mne tiež robili všelijaké možné vyšetrenia,ale už dávno a ja som neplatila nič....dojdi k môjmu dokimu 😀 ten je fakt klasa 😀 daj si spraviť tie vyšetrenia a budeš mať dušu na mieste že si pre to urobila všetko....ja som ich najprv nechcela absolvovať,ale teraz som rada a viem že by som nemala mať problém s tehu....možno tam máš len úúúúplnu hlúposť a nasadia ti lieky a budeš maminka....moja kamoška mala len zlú zrážanlivosť krvi a teraz je tehu.... 🙂

jania023
28. únor 2011

@elebe
@kamillka100
@leeena_4 akurat ma napadlo ze ja som mala kedysi problem z prolaktinom a dali mi nato parlodela mala som tiez pozit..papilon vyrus a to vraj zabranuje tehu lebo ma v sebe nejaky bacil ktory zabija emria v podstate to este ani niesu embria ale len tie bunky a preto zena nemoze byt tehu..skuste si to overit u vasich lekarov

elebe
28. únor 2011

@jania023 ja som v októbri nabehla k dokimu a že chceme otehotnieť a spravil mi pekne ultrazvuk,zobral mi krv a stery z pošvy a poslal ma na ultrazvuk prsníkov....povedal že všetko je v najlepšom poriadku a že nevidí problém,len nech sa pekne pokúšame a že ak do pol roka nič tak nasadíme hormóny a bude to coby-dup.....tak dúfam že mám všetko OK....a snažíme sa asi 4mes.

jania023
28. únor 2011

@elebe tak 4 mesiace nieje nic tak doroka je to normalne..len vysvetli nasej tuzbe ze musi cakar rok 😖

elebe
28. únor 2011

@jania023 však to....na začiatku má človek taký elán že raz hupsneme na to a už to bude.....ale to už ma prešlo....ale čo som sa pýtala úplne zdravých kamošiek,tak všetky mi povedali že otehotneli tak pol roka,7 až 8mes. a sú úplne zdravé,len miminko nechalo na seba čakať.....tak ja dúfam že čoskoro budú dobré správy 🙂

jania023
28. únor 2011

@elebe takze ja mam este 6 mesiacov casu kedze som iba druhy cyklus z clostilom 😉 ale ja som optimista a ja prelomim lady a bude to hned 😉

elebe
28. únor 2011

@jania023 jasné že ešte máš čas 😉 aj ja ešte mám....teda ak to tak vezmeme....tak šup šup budú vianočné miminká 😀 inak u nás v rodine čo máme teraz malé detičky,tak všetky sú vianočné,tak možno aj to moje bude 🙂

jania023
28. únor 2011

@elebe ake vianocne my stihame este aj na 11.11.2011 😀 same jednicky nie 😀

elebe
28. únor 2011

@jania023 ja by som radšej chcela byť na vianoce doma aj s mimi....to by boli krááásne vianoce 😀 😀 😀 takže november to istí 🙂

jania023
28. únor 2011

@elebe no vidis tak sme dohodnute na roho 11.11 to budu maz uz viac ako mesaic tak uz ani tucne nebudeme a po vianociach zacneme chudnut 😀

elebe
28. únor 2011

@jania023 no ja som cíbik od prírody 😀 tak ja budem vyzerať ako hajzlový pavúčik 😀 😀 môžem zožrať aj kombajn a stále som palička 🙂 tak ja teda dúfam že na mne nejaké to kilečko ostane....