Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

tygrisek09
16. bře 2011

@sarafortuna Ale s tím pohovorem a oblečením se mi stalo taky ☹ a bříško bych taky hladila raději

sarafortuna
16. bře 2011

joj, mám nervy z toho... a pri tom to je najmenej zaujímavá ponuka - čo sa týka charakteru práce..

dnes som bola v PO na "otočku" hodinu som bola v meste aj s 20minutovym šľapaním na bus a 1,5 hodiny dokopy presedené v buse... a dajako ma to zničilo - je mi zima, únava... 😠 😠
to aby človek vláčil všetko kade-tade... my sa tu v jednej izbe ledva vtrepeme... stále je tu bordel, lebo nič nemá svoje miesto... už je načase ísť do vlastného, nech mám všetko pod jednou strechou -
doprdele, škoda že nie som schopná sa s niečim uživiť! sa cítim taká neschoná 😠 😠 😠

sarafortuna
16. bře 2011

už moje emócie chladnú... kašlem na to, pôjdem v mojich topánkach čo nosím celú zimu - nie sú až také zlé, hoci do banky to nie je seriózne oblečenie.... ale nemali volať o 17,30, že ma čakajú ráno o 10,20 ! 😅 😅 😅

tak sa zase povozím 😠 😠 😠

elebe
16. bře 2011

@sarafortuna moja ja ťa plne chápem....tiež nepracujem,behám po pohovoroch a prd z toho 😒 a len sedím doma jak kvočka na vajci,keby som aspoň to vajco mala....najlepšie bolo keby sme boli tehule a pekne by sme sa doma usmievali 🙂 a pritom nie som žiadna hlupaňa,viem toho všeličo aj jazyky a ajtak nič 😖 a u koho bývate?

sarafortuna
16. bře 2011

@elebe , vieš dobre anglicky...? ja som chcela, že sa pripravím na štátnicu, ale nemám na to.. hľadám niekoho, kto by pomohol s prekladmi a písaním - to sa nedá odkontrolovať... a ani nemám čas na učenie keď furt dakde lietam 😠 😠

no my bývame u svokrovcoch, máme svoj zatiaľ nezariadený domček - škrabeme peňiažky na základné vybavenie, oblečenie čo nenosím každý deň - seriózne a slávnostne - mám u rodičov, čo je cca 50km odtiaľ to - proste ŠALENE to máme 😀 😀

elebe
16. bře 2011

@sarafortuna no moja na štátnice by som ťa určite nepripravila.....ja som žila nejakú dobu v Irsku,ale moja anglina nie ja na takej vysokej úrovni,proste viem pokecať a vybaviť,ale vysoku anglinu určite nie.... 😒 aha,plne ťa chápem z tým zariaďovaním....jw to kopa prachov a človek už chce niečo moderné a to nestojí 5korún. my prerobené máme,ale stále ešte niečo vymýšlame. našťastie priateľ má skvelú prácua aj tie fušky,tak finančne je to dobré. aspoň jemu sa darí,keď ja ani prd ☹ a tak sme si pvedali že teda budem doma s mimi a to zatiaľ nikde 😖 on je fakt zlatý,mám všetko,aj auto,aj čo si poviem,ale len to miminko nám chýba. dokonca robíme doma bezpečnostné opatrenia,že keď bude,nech to tu máme bezpečné....a vyprdni sa na topánky....však si písala že máš nové,tak čo....hoď do krku šatku,vyčeš vlasy,pekný makeup a máš to v kapse 😉 😉

sarafortuna
16. bře 2011

@elebe , aj tak tam nemám šancu... 😉 😉 rozmýšľam či sa z toho nevyzujem 😀 😀 😀 😀 ale asi nie, vydržím... len sa fakt cítim blbo - som sa spotila v meste a dala dole vetrovku, no nefúkalo .. dám si čajik a kašlem na všetko 🙄 🙄

elebe
16. bře 2011

@sarafortuna ja som si spravila pukance maslové a pozerám rozprávku 😀 😀 ja som tak tiež dopadla na pohovore. zvládla som ho bravúrne a že ľavou zadnou,ale bola tam väčšia tlačenka ako ja...takže nič 😒 ☹

sarafortuna
16. bře 2011

@elebe , ja to viem už len podľa toho, že sama nie som presvedčená, že tú prácu chcem... a potom tak "debilne" aj vyzerám na pohovore.. 😖 😖 , nemám chuť sa s nimi rozprávať a zamýšľať sa

tygrisek09
16. bře 2011

hurá, jsem doma 🙂

depa
16. bře 2011

@lauritka moja urobila som si testik bola tam slabulinka čiaročka ale teraz velky strach lebo som slabo kracala....velmi sa bojim pritom som si robila testik okolo desiatej ja už sama neviem mem velky strach....

elebe
16. bře 2011

@sarafortuna prečo by si mala vyzerať debilne.....čo si šušu....však podľa toho čo píšeš si dosť učená,tak....

tygrisek09
16. bře 2011

vypadá to, že mě navštívila tetka depka ☹

sarafortuna
16. bře 2011

@elebe , učená neučená aj intelektuál môže vyzerať debilne 😀 😀 😀 😀 😀 😀
čosi, keby som bola učená, tak sa neprosím cudzím o prácu 😀 😀 😀 by som vymyslela nejaké kšefty 😎 😎

lauritka
16. bře 2011

@depa jeej a neurobis jeden aj teraz vecer ??, 😵

sarafortuna
16. bře 2011

@tygrisek09 , aj k tebe prišla... ? ťapa jedna nepozvaná!
ja mám dajakú pani Depku Nervóznu - prišla z ničoho nič... 😠 😠

tun1ska
16. bře 2011

Ahojte babenky..len som vás prišla pozdraviť a poslať zopár tehu vírusov....snáď nám to už všetkým konečne výjde ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😵

depa
16. bře 2011

@lauritka počkam ešte asi do piatku sice neviem ako to vydržim no dufam že to bude dobre...

elebe
16. bře 2011

@sarafortuna baby dnes je asi nejaký depkový deň.... 😒 😒 učená neznamená vychcaná 😀 človek na to musí mať aj kožu na tvári,viď môj priateľ,ten dokáže aj z hovna vyrobiť prachy,stále mu hovorím že je cigánsky vajda 😀 😀 😀

tygrisek09
16. bře 2011

@sarafortuna nevím, přemýšlím na tím, jak se člověk pachtí s tím vším ☹ ☹ ☹

sarafortuna
16. bře 2011

@tun1ska , supééééér.... blahoželám a držím prsty aj na nohách, si to zaslúžiš asi najviac z nás... 😀
už som na teba myslela, raz si sa tu ukázala a potom si sa kdesi schovala....
držte sa !!!
a beriem si trošku z vírusíka... 😀 😀

sarafortuna
16. bře 2011

@tygrisek09 , bohužiaľ - taký je život - furt sa človek s niečim pachtí, nepoznám nikoho čo má 100%ný pokoj

depa
16. bře 2011

@lauritka moja este som chcela je možne že by sa začali delit.... ja si to fakt neviem vysvetlit pri prvom ivf som celych desat dni nič no potom prišla strašna mrcha...a teraz od začiatku mam strach....

tun1ska
16. bře 2011

@sarafortuna ďakujem ....zaslúžime si to každá jedna do poslednej nohy 😵 mňa ešte čaká dlhá neistá cesta, ale verím, že toto už bude bojovník 😅
Kde som bola? No predsa pracovali sme na bábu 😀
Veľa šťastia 😵

tygrisek09
16. bře 2011

@sarafortuna většinou depka přichází po negativním testování a u mě před ním ☹

lauritka
16. bře 2011

@tun1ska jee ty si tehu ?? kedy si to stihla huraaaa 😵

tun1ska
16. bře 2011

@lauritka sama neviem...vtedy, ked som to najmenej čakala, ako to býva zvykom.....psychika je sviňa... 😝

sarafortuna
16. bře 2011

@tygrisek09 , a prečo si tak blbo naladená... ja určite budem tehu.... 😀 😀 😀
ak nie teraz tak nabudúce atď atď... 😉 😉

tygrisek09
16. bře 2011

ještě mě začalo znova bolet břicho jako před ms :-/ a to má přijít až za 6 dní, co se to zas děje ☹

sarafortuna
16. bře 2011

@tygrisek09 , a možno sa to PO otestovaní u teba zmení...
ja som nervná momentálne z robotky a zo všetkého ale v bábo verím 😉