Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sarafortuna
22. bře 2011

@elebe , ale to neznamená, že takto stále máve ovulku... lebo to je na hlavu, a takto to vôbec nefunguje.. áno, môže sa stať abnormalita - že vajko nepraskne v cykle a telo už spúšťa tú "pseudomenštruáciu" a vajko sa rozhodne že predsa len ide von.... ale logiku to nedáva - lebo menštruácia je v podstate čistenie nachystanej maternice, a keď o 7 dní dorazí vajko cez vajíčkovod do maternice, tak je čistučká, bez prekrvenej sliznice, na ktorej by sa mala vajko usadiť.... takže ja takým rečiam neverím... 😉 😉
aj moja švagrina mi tvrdila, že obidve dievke splodili na konci MS - čiže asi 5-6 DC... ale hovorí, že cykly nemá kratšie ako 25 dní... a to vôbec nesedí... jedine, že opäť abnormalitka... lebo ak by v tom cykle neotehotnela, tak je cyklus iba 20dňový...

netvrdí, že sa to nemôže stať... ale matika niekedy nepustí....

tinara23
22. bře 2011

@petuska123 pekný graf, držím palce, ty si po IUI však?

janula123
22. bře 2011

Tortičky, čo som upiekla malému 🙂

tinara23
22. bře 2011

@janula123 jeej šikovnica 🙂

riana12
22. bře 2011

@sarafortuna len mne to ide nejak ztazka 😝 😒

elebe
22. bře 2011

@sarafortuna ona je nejaký druh dinosautu....lebo keď otehotnela,tak to bola 2týždne po kyretáži a doky jej hovorí že,budete mať silnú MS a ono tá MS sa dnes už hýbe v jej brušku 🙂 mne dnes mamička prinesie ovu testy,tak jeden si spravím a uvidím,čo to vyhodí...

sarafortuna
22. bře 2011

@tinara23 , pohovor otras - zlyhala som trochu na angličtine a v podstate tam sa všetko deje v angline - ide o finančného účtovníka a často sú chyby vo faktúrach a dodávkach a ten dotyčný to musí vydiskutovať s činou, indiou, a inými zahraničnými dodávateľmi... to je ešte horšie ako v tej stavebnej sporiteľni... ☹ ☹
som bola sklamaná, lebo som myslela, že keďže som fin. účtovníka robila, že to bude niečo podobné - ťukať do PC by som sa tie veci naučila, ale toto by bol asi riadny stres... pochybujem, že postúpim do ďalšieho kola... ale keby hej, tak možno ešte zabojujem... nemusí to byť až také otrasné, ako som si to ja predstavila... no možno to je ešte horšie 😀 😀 ...
a plat som si tiež zapýtala málo, keďže to je náročná práca... 😒 😒 mala som povedať viac...

sarafortuna
22. bře 2011

@elebe , tak vravím, že abnormalita... telo je vtedy trochu mimo 😀 😀 😀 ale hlavne že tam má už človiečika v tom brušinku... 😀 😀

ja som sa včera rozplývala na tej reklame na škodu - tie pokakané deti - a povedala som mužíkovi, že už by som chcela mať také starosti s okakanými zadočkami a hovienkami až pod pazuškami... 😀 😀 😀

janula123
22. bře 2011

@tinara23 🙂 🙂 🙂

sarafortuna
22. bře 2011

@janula123 , tú futbalku by som si dala... krásne sú... 😀 mňam !

sarafortuna
22. bře 2011

@riana12 , a nedal ti dr. niečo na tú sliznicu, marí sa mi že si niečo spomínala...

riana12
22. bře 2011

@sarafortuna este som unho nebola, idem az teraz vo strvtok (dlhe cakacie doby 😝)

janula123
22. bře 2011

@tinara23 Držíš sa pekne.
A ako dopadlo nedeľnajšie testovanie, vôbec nemám prehľad.

elebe
22. bře 2011

@sarafortuna však hej,aj mne jedno aký dinosaurus som,len nech je fazulka 😀 😀
ja milujem tú reklamu na merci,to dievčatko keď dáva merci dedkovi a klope mu na noviny.....jééééžiš tá je kráááásna 😀 😀 aj priateľovi sa to páči a hovorí,neboj aj tebe takú spravím 😀 😀

janula123
22. bře 2011

@sarafortuna Tá bola čokoládová s karamelovou plnkou. 🙂

tinara23
22. bře 2011

@janula123 ja som testovala v sobotu a negativne, takže teraz už len čakám, ale ja to skôr vidím na ms pocitovo. 😒

elebe
22. bře 2011

@janula123 fíha,tia torty sú fakt mňam mňam... 🙂 tak keď budeme potrebovať,tak vieme u koho zaklopať 😀 😀

sarafortuna
22. bře 2011

@janula123 , no presne keď som na ňu pozrela, že určite karamelová alebo kávová... júúúúj, ty si šikovná... normálne mám chuť. Môj mužík bude mať o mesiac národky, tak mu musím spraviť nejakú fajnučkú...bože ako ten čas letí, nedávno som mu piekla... mala som ju ozdobenú, akoby to robilo 5ročné dieťa. Tento rok sa už posnažím...
robíš to z marcipánu? a to si mala asi takú formu na tú loptu nie?

petuska123
22. bře 2011

@tinara23 ano po iui teploty su skoro take iste ako predosle iui 😖

sarafortuna
22. bře 2011

@janula123 , máš môj obdiv - ja sa s ničim neviem piplať... ja furt všeko len buch, buch buch - a chutné to je, ale škaredé.. 😖 😖

sarafortuna
22. bře 2011

@tinara23 , a ty ako s prácou?

tinara23
22. bře 2011

@sarafortuna však uvidíš, možno prekvapia 😉 ja som z týchto pohovorov dosť šokovaná, pred tým som išla na pohovor a hneď som uspela a teraz je to jedna katastrofa, ale no čo už, je zlá doba. Pozerám profesiu a naše dva okresy sú s počtom inzerátov nejak rovnako 😠

tinara23
22. bře 2011

@sarafortuna poviem pravdu, nič sa mi nerysuje, ja teraz vôbec nemám na čo ani reagovať na profesii, nič tam nie je pre mňa. Momentálne sme sa doma dohodli, že neriešime prácu do leta, mám tu PN a bude dlhodobejšia, a potom budem pokračovať v hľadaní. Necítim sa síce dobre v takejto pozícii, pretože od skončenia školy som stále pracovala a doma sa asi zbláznim. No ale čo už, keď sa inak nedá 😒

sarafortuna
22. bře 2011

@tinara23 , ale ja vidím na sebe, že v kútiku duše ešte nechcem ísť do práce... 😉 😉 😉 proste presvedčila by ma iba "pecková" ponuka - možno ani nie tak plat, ale pracovná doba a náplň práce by ma presvedčili.... som zvedavá, či sa mi ozvú ešte z VSE - tak bol asi predajca/klientsky a Tatrabanka má v prešove spracovateľské centrum - tak že ľudí dosť zdierajú, ale je to práca s papiermi a nie s klientami a dodávateľmi a pod... tam bol teamleader , ale počula som že vraj nechcú VŠ vzdelaných ľudí - že im fluktuujú... 😠 😠

sarafortuna
22. bře 2011

@tinara23 , ja som si chcela spraviť štátnicu z angliny, teraz kým som doma... no termín prihlášky sa blížia ja sa necítim ani na základnú úroveń štátnej skúšky... proste mi stále hlava lieta okolo snaženia a tak... mrhám časom a aj to ma riadne na sebe rozčuľuje...

ale idem ešte zamakať a do 31.3 treba dať prihlášku - uvidím - veľmi prísne to hodnotia, preto váham či ísť, ale muž vraví, že mám ísť aspoň uvidím ako to prebieha a budem mať skúsenosť, ktorú mi nikto nikdy nedá... tak skúsim aspoň to - ale určite len tú nižšiu - a tá je rovná maturite - čiže takmer škoda námahy.. ale predsa lepšia ako nič - a možno v jeseni alebo o rok skúsim tú vyššiu úroveń...

tinara23
22. bře 2011

@sarafortuna len kde tú "peckovú" ponuku zohnať 😝 . Ja mám pocit, že teraz všade zdierajú. Ja som mala ísť tiež na pohovor do VUB, ale nešla som nakoniec, to čo chceli pripraviť si na pohovor, mi pripadalo ako na funkciu generálneho riaditeľa a nie na teamleadra a mám tam známych, ktorý sa veľmi sťažujú a za pár šupov, tak som nešla.

tinara23
22. bře 2011

@sarafortuna vyskúšaj, presne skúsenosť ti nikto nevezme a keď by sa nepodarilo skúsiš o rok.

sarafortuna
22. bře 2011

@tinara23 , v bankách nie je med lízať, to len tí HORE si užívajú pekné platy.. dole drú jak vo výrobe 😉 😉
ja cestujem domov busom 45-70 minút - takže pre mňa je dôležitá pracovná doba a KDE je miesto výkonu práce...
pretým som sa pekne vozila s mužom - v práci som bola už o 6,30 a čas sa mi už počítal... to bola rozprávka.. 😉 😉 za málo peňazí, no vôbec som sa tam netrhala a kľud pohodička žiadne stresy 😕 😕 takú prácu už nezoženiem, hoci kolegyňa mi furt volá že aká situácia lebo MOŽNO by ma vzali späť, ale je zákaz príjmať po hromadnom prepúšťaní - no to by sa musela firma spamätať.... 😒 😒

tak ahoj, končím s koním...
zajtra som zvedavá na teba 😉 😉

čaute

tinara23
22. bře 2011

@sarafortuna čaf čaf

elebe
22. bře 2011

baby,mno tak ja som teraz zistila,že mám taký bledučkohnedý tahavý výtok....MS to určite nie je,lebo sa na ňu necítim a bolo by to skoro....tak čo teda? 😖 😖