Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lenik_25
28. bře 2011

@lauritka Aha, tak to jo, moc děkuji za odpověď. No fotku testu mi neposlala, ale prý byly prostě stejně silné, na značku se optám.

lauritka
28. bře 2011

spytaj sa aky bol po vyshcnuti.

ftinka
28. bře 2011

ahojte kocky 🙂 nebola som tu vyse tyzdna a vy ste popisali viac ako sto stran prispevkov???!!! tak toto asi fakt citat nebudem 🙂 dufam, ze tu je nejaka dalsia tehulka, naposledy ste planovali nedelne testovanie 😉

tinara23
28. bře 2011

@janula123 tak sa tam drž, dúfam, že zachvíľu bude všetko ok 🙂

elebe
28. bře 2011

ahojte kočky....tak ja som dnes bola u dokiho a on mi povedal že moje telo sa momentálne nachádza vo fáze ako keby som bola 15DC..... 😲 😲 vajíčka sú tam a je ich dosť,ale ešte nie sú tak dozreté,aby mi mohol pichnúť injekciu na prasknutie....a povedal mi aj to že na mrchu momentálne vôbec nevyzerám a že to slabé krvácanie a bolesti sú z toho že mám veľa vajíčok....ale ani pán boh nevie či mi dozreje aspoň jedno.... 😖 takže teraz len čakať na ovu,alebo potom na mrchu a bude anovulák..... 😒

jania023
28. bře 2011

@lauritka Vies jà trocha stresujem lebo manzel nieje doma a naposledy bolo v piatok vecer..co myslis aka je sanca ze to vyjde? 😒

lia23
28. bře 2011

lenik_25 ahoj..tak to mas pravdu..a je to hrozne sklamenie..ked clovek veri v neico a nakoneic to nepride... ☹ ☹ ☹

@lauritkaeste som trosku verila ze mozno o je nejake spinenie..aj ekd somtomunedavala velku moznost....ael dneska som uz vsetky nadeje definitivne stratila...MS prisla ...a v poriadnom mnozstve :( 😒 ☹ ☹ a BT klesla dokonca na 36,41..uzas fakt ☹ ☹ ☹

ftinka
28. bře 2011

chcem sa vas opytat na fytosoju... kedy sa ma uzivat? pred ovulkou, ci cely cyklus? pred jedlom? dufam, ze tento zazrak nam dopomoze k mimi 😉

sarafortuna
28. bře 2011

@ftinka , soja sa berie tak ako clostil... cca 100mg-125mg - 1x denne, vraj najlepšie ráno, treba piť veľa vody, niekoho z toho bolí hlava...

ja som si teraz rozdelila dávku na ráno a večer, lebo ja sa trošku "divne" cítim z veľkej dávky... 😉

sarafortuna
28. bře 2011

@elebe , dobre že si bola.. aspoň si kľudnejšia - aspoň dúfam...
asi telo potrebuje viac času ... ak si teraz akoby uprostred cyklu, tak si telo asi chce veru dať tých "slávnych 6 týždńov" na spamätanie sa... hoci to bolo biotehu... 😉

tak hlavne kľud.. nemeraj teraz aspoń 3 dni a nechaj sa prekvapiť... a skoč na manželíka 🙂 🙂

kikasa
28. bře 2011

Ahojte
ja som momentálne 3dc
@lia23 - to sklamanie musíme predýchať a ísť do ďalšieho kola
ja som tento cyklus špinila 2 dni pred ms, čo sa u mňa nikdy nestalo, potom prišla ms, ale riadna

niekedy mám pocit, že čím viac sa človek laduje liekmi, tak je to horšie. Ja keď som začala merať som mala ovu pravidelne a lf 14 dní a pred ms žiadne špinenie. Po troch rokoch skúšania kadečoho som rada, že lf 12 dní, vysadila som duphaston a začala som špiniť pred ms, ak to pojde takto ďalej tak neviem neviem.
Kašlem na lieky, akurát tu phytosoju si dám, keď už to je kupené.
Chystám sa nemerať, ale to asi nezvládnem, jedine, že by som vyhodila teplomer 😅 hotová maniačka zo mňa

sarafortuna
28. bře 2011

@kikasa , ja tiež rozmýšľam že kašlem na vitamíny... aj tak toho dosť žerem 😉 😉 😉 už začína jar, tak aj zeleninka už je pestrejšia, ja som si vysiala petržlen, bazalku, a ešte chcem pažítku a žeruchu (do kvetináčov na okno) - v zelených veciach je dosť Bčok a iných prospešných vecí.

a rada by som nemerala... 😉 no ja nemám ovu pravidelne. Ty keĎ máš tak schovaj teplomer niekde preč, nech ho nemáš po ruke. 😉 😉

kikasa
28. bře 2011

@sarafortuna musím ho schovať, aj tak mm chodí domov čo 10 dní, keď je doma tak sa snažíme a keď nie je nenarobím nič. Našťastie teraz to vychádza, že bude doma v čase plodných dní a to meranie ma zbytočne stresuje, hlavne po ovu keď teploty su pekné a potom príde hlboký pád.
Už budem brať len kyselinu listovu a tu soju. Len neviem, čo mi povie dr. keď v lete pojdem na preventivku, skor tam nepojdem, kašlem na duphaston.

lauritka
28. bře 2011

@elebe nepytala si sa na tie ovu testy, teraz neviem, ci to , co spominas nemoze byt PCO a pri nom zevraj byvaju poz, ovu testy?? ci sa mylim ?? 😕 SARA nevies ??? niekde uz som nieco pocula, ze ked mas tak dlho poz, ovu testy. moze znacit nejaky problem hmmmm 😒
@jania023 no neviem, skor nie ako ano.. uz je stvrty den, este si nestupla...
@lia23 tak je mi luto, ale novy cyklus = nova sanca 😉
@ftinka fytosoja sa berie na zaciatku cyklu, je o tom tema, dievcata ti poradia davkovanie 😉

elebe
28. bře 2011

@lauritka ja som mu hovorila o tých testoch a on mi povedal že mám pravdepodobne vysoké LH a citlivé testy....ale o nijakom probléme v mojom tele sa nevyjadril.... 😒 a čo je to PCO?

elebe
28. bře 2011

@sarafortuna no ja som bola vyvalená jak puk....keď mi to povedal....a ja že ako je to možné? a on že pravdepodobne si telo urobilo reštart 😖 tak uvidím ako to bude pokračovať a ak to takto bude ďalšie 2týždne a nič,tak pôjdem znova k nemu.... 😒

elebe
28. bře 2011

baby a najsmutnejšie je na tom to,že predomnou bola taká cigaňa a tá čakala už ôsme dieťa a to mala ledva takých 25rokov a chcela od dokiho interupciu,ale on ju odmietol,lebo nemala na ňu prachy......chápete to? ja chcem len jedno a nie je mi dopriate.... ☹ ☹

sarafortuna
28. bře 2011

@elebe
@lauritka pri PCO sú myslím že tie testy pozitívne preto, že foliky rastú ale neprasknú.... spravia na vaječníku "chrastičku", proste za zrastú do obalu vaječníka... to som mala napr. ja... testy pozitívne, folik na utz 18mm a ovu nikde,a možno sa telo snažilo aj viac krát...
ale dr. by to na UTZ videl.... a určite by neboli tak vysoko pozitívne... 😒 , PCO to iba podľa tohto nebude... 😉

sarafortuna
28. bře 2011

@elebe , mne to proste vychádza, že telom to biotehu zamávalo... 😒 a ešte tvoja psychika, prvé meranie, prvé ovu testy... kľud, vyprdni sa tento cyklus už na to - nech si telo robí teraz čo sa mu chce...
a potom šup šup s optimizmom do ďalšieho kola... 😉

elebe
28. bře 2011

@sarafortuna a ešte mi niečo vysvetloval o nejakom žltom teliesku....len som zabudla že čo to je.... 😒 toľko infošiek naraz 😝

sarafortuna
28. bře 2011

@elebe , žlté teliesko sa aktivuje z prasknutého foliku... takže v akej súvislosti ti to hovoril? 😅 😅

elebe
28. bře 2011

@sarafortuna no on mi povedal že tam nie je....takže už tomu rozumiem....povedal mi že foliky majú 18mm,tak mi nevedel povedať či ovu bude,alebo nie 😖 nechcem sa na to vyprdnúť,už ma to stálo toľko síl a tak to chcem dotiahnúť....a okrem toho vôbec neviem kedy mi chodí ovulka a či pravidelne....preto chcem robiť merania.... 😒

jania023
28. bře 2011

@lauritka no praveze som vcera mala 33,9 a dnes som klesla..a sranda je ze ovu test stale pozit..akurat som ho urobila..divne ja mavam ovu test pozit iba 1 den viac nie a teraz je to uz 3 den..ako zistim ze kedy je LF peek??to sa da zistit testami ci ako??ja ma sesternicu ktora ma dvojicky a ovulku mala 2x lebo babatka su stare 2 dni roziel..narodili sa sice v jeden den ale ovu mala napr.v piatok a potom este v nedelu..kedze som po clostile nemoze to byt ten isty pripad??uz asi bluznim ci co

lauritka
28. bře 2011

@elebe foliky mali 18mm ??? a kolko ?? ved 18mm je par dni pred ovulkou 😕
on to akoze nevie vypocitat kedy bude ovu, no som z neho mimo. to si teda sakra plodna ak mas viac folikov dominatnych 😕 😕 😕 bezne mava zena len jede, s clostylom mozno 2-3 😕

@jania023 dve ovulacie su vtedy, ak su dva fokiluly, moze sa stat, ze jeden praskne skor ako druhy.. ale maximalne do tych 48 hodin.
potrebovala by som vidiet tvoje testy a intenzitu.

lauritka
28. bře 2011

a teda aj graf 🙂

jania023
28. bře 2011

@lauritka moja vsetky testy su digi takze iba smajlik a uz 3 dni sa na mna vyskiera ☹ takze intenziza je ja neviem ani aka ale ked som vyhadzovala tycinku po pouziti tak vcera bola extra silna.dnes uz je ale slabsia ale test stale ukazuje pozitivitu

sarafortuna
28. bře 2011

@elebe , no ja som myslela vyprdnúť sa na to na cca 3 dni - vtedy by mal ten folik prasknúť... 😉 😉 ovulku zistíš aj spätne, hoci nemeriaš - nie presný deň... ale spätne by si nakoniec vedela, či folik praskol... 🙂 🙂 a či ovu prebehla..

jania023
28. bře 2011

@lauritka graf mam iba taky smutny ti ukazem
http://www.fertilityfriend.com/home/347dcf

lauritka
28. bře 2011

@jania023 no keby nie dnesneho poklesu, tak mohla byt ovu aj v sobotu, no uvidis teplotu zajtra. s digi testami ovu nemam skusenosti, 😒

jania023
28. bře 2011

@lauritka neviem preco ale ma dojem ze mam asi viac folikov..tak asi preto ten vykyv co myslis??asi jedna bola v sobotu a druha dnes...a tutumutu bolo v piatok vecer takze dnes o 21h to bude 72h takze 3niale az za niekolko hodin 🙂