Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kikaneu
10. říj 2012

@elebe zlatý 😉

lagunasa
10. říj 2012

@trish22 podla mna bola. ked si pozriet moj album tak uvidis. ale vsetky som tam dala ako - a nie ako + lebo tiez sa mi to nezdalo.

lagunasa
10. říj 2012

@mattuliatko30 no to nevadi, ale ked ja som zvyknuta ho mat a zrazu neni tak je to divne.
@trish22 hej, je to istejsie. aj ked uz sa mi stalo ze mi FF ovu prehodil potom na neskor....

lagunasa
10. říj 2012

@juranka no mam tie cykly sice kratsie ale ovu na 7dpo urcite nechcem. ja budem este dufat, ze ovu bude tak v sobotu.... to by bolo idealne.

juranka
10. říj 2012

@lagunasa nevies nahodou o niekom kto sa dobre vyzna v tej hlienovej metode? ja by som potreboval poradit ☹

figurka1985
10. říj 2012

@elebe naaaadhena torticka! 🙂
ja som si zaspominala na moju od mangelina- bola podobna, no s popisom- STAREJ BABE 😀 origos nadovsetko 🙂

kukku
10. říj 2012

@mattuliatko30 Ahoj moja 🙂 Čo múdre Ti pán doktor povedal?

katka116
10. říj 2012

@kukku zajtra testujemeeeeeee?

mattuliatko30
10. říj 2012

@piefunko
@st2
@katka116
@elebe
@bordulka
@lagunasa
@moni1007
Tak baby..ako som predpokladala...nič so mňou pán dr. neriešil :(( iba ma spucoval..prečo som lutenyl nebrala aj potom..že to sa nebere len dva mesiace..ale tak tri a viac..že ako si chcem dať dakto cykly do poriadku..keď nerobím ,čo mi povedal 😒 že inak som ok...nič nevravel, iba že či by mi nevadilo byť tehu..ja že nie...dal mi zase lutenyl..ževraj to neškodí..keby čosi...mám brať toho 1.10 ako mrchu asi...čosi tam splietal keď robil sono..ale nerozumela som mu... 😖, spravil mi hneď ročnú prehliadku.. takže mám byť vzorná pacientka...a robiť čo povie..inak mi nemá ako pomôcť...HP mi robiť nebude..mám si pýtať od obvodnej také vyšetrenia...či to nie je napr. so štítky..na testy sa mám vykašlať (na ovu) a papať poctivo lieky...takže nie som o nič múdrejšia ako som bola...proste ani o hormonoch nevravel nič...iba dať cyklus do poriadku..a stále dookola... 😠 no nič to...čo už...ešte pôjdem na krv..či som anemická...a aké mám železo...lebo hneď ako ma videl, sa len pýtal , či som stále taká bledá...ja že hej...že však , keď toľko krvácam..ani sa nečudujem...
no a ovu testík dnes????zase pozitívny...kašlem ja na všetko...uvidíme..čo bude ďalej

mattuliatko30
10. říj 2012

@elebe krááásna tortička....nádhernáááá

katka116
10. říj 2012

@mattuliatko30 moja niekedy je lepsie vybrat si ineho dr a porovnat si to. Mne sa tento pristup pri tebe nepaci. Chodis k sukromnikovi? Lebo ja ked chodim k sukromnikovi a dost platim, dr robi fukoty a aj navyse testy..
S tym ovu testikom je to totalna haluz, to uz nie je dobre vobec. A zo sona nic nevidel?

trish22
10. říj 2012

@mattuliatko30 no ja by som sa na neho vykašlala a išla k inému. vyber si niekoho, popýtaj sa dievčat koho odporúčajú. takto to nemá u neho dalej zmysel. a že pchat do seba lieky.....ccc....nechápem. sa mi zdá byť dobrý idiot. pardon za výraz. 😠 ved toto určite nie je normálne čo sa s tebou deje.

mattuliatko30
10. říj 2012

môjj posledný dnešný ovu testík...už netestujem...pokiaľ nevystúpim..s teplotou 😠
@trish22
@katka116
@kukku
@lagunasa

mattuliatko30
10. říj 2012

akože pre mňa nepochopiteľné.....6 deň rovnaký ovu testík...hm..už aby prišla mrcha..nech môžem začať odznovu 🙂

mattuliatko30
10. říj 2012

@trish22 uvidím..nasadím si ten lutenyl...vydržím tie tri mesiace...ono je to nejaký hormon...na úpravuu cyklu...tak neviem...ale má sa to brať..min. 3 mesiace...aby bol vidieť výsledok..ak nie..bude to riešiť inak...dúfam,že tá liečba zabere..ak nie..zmením ho 😔
@katka116 no sono nič nevravel..dlho mi ho robil..čosi meral...ale nič nevravel..niekedy pôjdem ráno ešte na krv...ani neviem čo vlastne z krvi oni zisťujú pri ročnej prehliadke..hm?

katka116
10. říj 2012

@mattuliatko30 toto fakt nie je ok a dr to neriesi ☹

mattuliatko30
10. říj 2012

@katka116 moja a čo spravím...?..povedal ,že ovu testy nemusím riešiť..najskôr si dať cyklus do poriadku..som sa pýtala,či môžem otehu..povedal,že môžem...neni problém...len aby som si to dala do poriadku radšej..pri toľkej ms...a chudokrvnosti...dal mi železo ešte...a uvidíme...som zvedavá,či si ten lutenyl stihnem nasadiť..mám ho brať zase od 16DC do 25dňa..takže mrchu budem čakať min. až na 33DC..aspoň čosi pozitívne..dám sa do poriadku..aj to železo...

katka116
10. říj 2012

@mattuliatko30 no ak ten lutenyl zaberie a mrchu budes mat neskor..tak nech to zaberie. Drzim palce

trish22
10. říj 2012

@mattuliatko30 ja si myslim že je to niečo ako duphaston. ak sa nemýlim. ved uvidiš, vyskúšaš a potom sa rozhodneš. len aby ti to pomohlo 🙂

janacha
10. říj 2012

@mattuliatko30 Mám asi podobnú skúsenosť, cítila som sa ako havinko ked ho hrešia.
žiadny HP, nič také. Ja mám ale pravidelný cyklus sice 25 dní, zdá sa, že aj Ovu chodí presne na 14DC a ked mi robil sono tak tam bol dominantný folikul (na 10DC mal 19..) , takže veľký úspech, všetko funguje ako má. Milý p. doktor mi dal recept pre MM na spermiogram a s úsmevom sa pýtal či mám stále toho istého muža? 😀 Môj drahý manžel na takéto veci nie je , takže sme skončili , ale nevadí uvidíme nechávame tomu voľný priechod.
Ináč doki mi tiež povevedal, že ovu testy nie sú smerodatné , je to len vyhánanie penazí z penaženky. Tak si vyber...
Nebuď s toho smutná, skús sa trošku ukľudniť, nabrať trochu síl, vyhriať bruško aby si bola pripravená a zdravá.. 🙂

piefunko
10. říj 2012

@mattuliatko30 jaj moja,ti doktori ☹ no vobec sa mi nepaci ze fti nechce sprwvit hp...skus ale tu endokr.urcite,vela problemov byva "schovanych" tam...popri tom lutenyle ked ho chces brat. A mozno by som sla ku kamoskinmu gyn,na konzultaciu mozno aj za poplatok,ale pocut iny nazor,a hlavne nepovedat najskor co ti kazal ten tvoj..aby to bol nezavisly druhy pohlad na vec.lebo sak ty domrchujes a ani nie za 14 dni zas...no to nieje ok a mal by prist na to co je zle a ne pchat tie "leukoplasty"do teba co nic nevyriesia ☹

zelovocka
10. říj 2012

@mattuliatko30 tak hlavne že môžeš otehotnieť. a budeš vďaka Lutenylu menej krvácať, aspoň to.
nejaké vedľajšie účinky si z neho nemala?
a súhlas s @piefunko.

piefunko
10. říj 2012

Baby drahy zase prepina reklamy a skoncili sme na markize a "modrakoch"... moze si niekto s prepacenim natrtkat osem deti?? A potom ze nemaju peniaze a ziju ako ziju 🙄 🤐 joooj neni su na mna taketo programy 😅

piefunko
10. říj 2012

A este aj tehotna znova....ja to kaslem,ze ja som to neprepla 😅 😀

elinka36
10. říj 2012

@piefunko a tehotná napriek dvom antikoncepciam 🙂

activia
10. říj 2012

@piefunko vies udri ma silno,lebo tento treti pribeh pani,ktora sa svedomito chranila dvomi antikoncepciami a aj napriek tomu otehu deviaty krat.ja teda neviem kde robime chybu,asi si idem zajtra k dr. po antiku 😝

piefunko
10. říj 2012

@activia kks to ked povedala ze dve antiky tak som nevedela ci sa smiat ci plakat....takze zajtra u dokiho jasny bojovy plan...dve antikoncepcie 😀

activia
10. říj 2012

@piefunko no ja som mala tiez smiech cez slzy 😢 + 😀 = 😔

vavrenka
10. říj 2012

@mattuliatko30 jak je to mozne, ze mas opat pozit. ovu test? ja osm z otho jelen.. tehu teda nie si?

bordulka
11. říj 2012

@mattuliatko30 ahoj moja, neznasam, ked si dr nevypocuje nase poziadavky, len aby bolo po jeho vôli.... dufam,ze ti chce pomoct a ze ti to aj pomoze. dufam,ze uz bude chodit pekne ovu a cyklus sa natiahne a ked este otehotnies, to bude najkrajsie, lebo mrcha ti da konecne pokoj a vrati sa ti aj farba do ličok 🙂