Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

drndapetka
4. bře 2010

Tak že by nám robili i morfologii? 😕 No já netuším.... Jinak si myslím, že mršky museli zmrazit, pokud toho mají moc a ještě se na nás nedostala řada

smoulinkalenka
4. bře 2010

maji ja neviem, čo mu tam budú robiť 😕 - uvidíme.... 😉

albao
4. bře 2010

lisa.j: a neda sa tam ist aj ako samoplatca? Ze by si si to aj trebars zaplatila 🙂 Ked to ma pomoct, tak nech to stoji akekolvek peniaze 😵

soldi: jaj, tak to potom hej. Ked napise 1 rok, tak jej to urcite vezmu. My sa snazime od jula minuleho roku, cize toto je desiaty cyklus, co bezi. Ale vazne si myslim, ze je nieco vo mne, lebo sme sa tolko razy tak nadherne trafili, proste nema to preco nevyjst. Okrem tych mojich mykoz a mechura 😠 Tak ti zajtra dam vediet, co mi testoval na tych steroch. ALe aj son1icka teraz na tom bola, aj ona by si mohla spomenut.

No sak prave, ak 95% estorgenu ide z obliciek a ja mam teraz nchladnute oblicky a mechur, tak apson viem preco bude opozdena ovulka 🙂

drndapetka
4. bře 2010

jééé katka, a jak se vůbec cítíš, máš nějaké těhu příznaky? 😵

maja2
4. bře 2010

tak nech vam to dobre dopadne, za pol hodku vie vysledky.

lisa.j
4. bře 2010

babulky, idem...papa zatial, asi sa tu dostanem az neskor vecer, tak bru noc 😀 a pekne teploty a testiky zajtra 😉

albi, ten clanok o progesterone som este nenasla, kurnajs, si nepamatam, co som vtedy zadala na vyhladavanie 😒

katkamarek
4. bře 2010

Petka nic, praveze sa citim vyborne, ani na mrchu ani na tehu, ani podbrusko ma uz neboli dnes. Ale to este nie je iste 😉

lisa.j
4. bře 2010

albi, netusim, ako to funguje so samoplatenim v uk 😉 ale zatial to nechavam "volne plavat", kym kojim, nic neriesim

albao
4. bře 2010

lisa.j: jaj jasne, este kojis 😵

ten kooon blbne 😀

drndapetka
4. bře 2010

Katka, no já taky skoro nic. Teda podbříšek občas zabolí...a začaly zlobit prsa, jinak nic....MS ještě určitě nedojde, protože jsem vypozorovala jeden náznak, že MS dojde, a to je to, že 1 den před MS mám šílenou chuť na sex 😀 Stalo se mi to už 3x po sobě, takže to teď už poznám..... 😉 No a dneska chuť nemám, takže mrcha má smolu 😀

soldi
4. bře 2010

myslite ze kon blbne lebo ho prerabaju na novu verziu?
lebo sa mi to tu tak niekedy zjavi ako v tej skusobnej

albao
4. bře 2010

soldi: asi ano, mozno nieco testuju.

Inak neviete, je nejake minimum, ktore mozem darovat v ramci tych 2% z dane? Mne tam vela nevyslo, ale chcela by som to aj tak darovat.

albao
4. bře 2010

Ja som slepa! 3.32 je minimum, je to tam napisane 😀 OK, darujem ... 🙂

katkamarek
4. bře 2010

ale dnes sme mali k obedu taky tvarohovy kolacik, a som ho zjedla a mi prislo na vracanie po nom , pri tom som mala na neho chut, a ked teraz na to myslim, tak sa mi dviha zaludok, ale to moze byt iba nahoda 😅

aj mne sa zda, ze to uz testuju novu verziu a nieco prerabaju

albi neviem ake je minimum, ale nieco sa mi mari, ze to bolo od 100 Sk, len neviem ci to malo suvis stymi dvomi % a ci sa to nezmenilo

katkamarek
4. bře 2010

aha albi, tak sa mi dobre marilo 😀

albao
4. bře 2010

katkamrek: juj, len aby si to MM neoznamila tak, ze vecer stravis nad WC misou 😀

katkamarek
4. bře 2010

albi ja mu to chcem povedat, az ked bude viditelna ciarocka, teda aj pre normalnych ludi, nie len nas co vidime duchov, chapes, aby som uz aj ja si bola istejsia 😉 On sa ma kazdy den pyta ci uz som tehu, a ja mu stale hovorim, ze nie 🙂

A vcera som rozpravala so svokrou a nieco doslo na deti a ona na mna, ze kedy budeme mat babatko? A ze co to bude, chlapcek ci dievcatko? No som normalne zostala zaskocena, co som ja jasnovidka 😅 ? Ale ked sa ma tak pytala, tak mam normalne tusaka, ze ona sa pytala zase svojej kartarky, ze kedy asi budeme mat babo, lebo este dodala potom, nieze mi to budes tajit 😅

albao
4. bře 2010

katkamarek: 😀 😀 😀 tak to je dobre! Ta mozno prekukli 😵 Mozno ta kartarka vie nieco 😉

katkamarek
4. bře 2010

No hned ma to napadlo, lebo aj mm mi stale hovori, ze uz som tehu, to berie ako istotu, ale ak je to pravda, tak ma to riadne nase...rie, lebo ja take nemam rada, ked chce nech sa pyta na seba, ale nas nech necha tak. Uz mam jednu neprijemnu skusenost s tymto, co sa tak pytala za nasim chrbtom 😠

katkamarek
4. bře 2010

akoze uz ma to stve, lebo este sme ani poriadne nezacali a furt tie otazky pocuvam, kedy budeme mat my babo, a pritom som mm zakazala, aby im povedal ze sa snazime, on sice tvrdi, ze nic nepovedal, no ale asi na nho pritlacili 😅

katkamarek
4. bře 2010

no nic, padam ja z prace, idem este na navstevu, a potom domov navarit mm, ozvem sa neskor 😉

albao
4. bře 2010

katkamarek: ja to tiez nemam rada, preot nikto z nasho okolia nevie, ze sa snazime o miminko. Ale uz to asi poviem maminke a poviem jej, ze to nejde. Aby vedela a aby sme sa vyhli blbym otazkam 😒 Ale neviem, ci to chcem povedat svokrovcom, to by som si vypocula mnozstvo "dobrych rad" 😠

albao
4. bře 2010

katkamarek: mozno MM nic nepovedal, ale vacsina ludi to tak chape, ze ludia maju hned po svadbe deti

elllla
4. bře 2010

no, urcite nieco prerabaju na konovi, pribudlo nejake tienovanie a okienko na pisanie je ako simkarta 🙂))

elllla
4. bře 2010

For women who track their cervical position in order to determine fertility, many wonder if there correlation between the position of the cervix and early pregnancy.

Unfortunately, there doesn’t seem to be a simple answer for all women. The position of the cervix during pregnancy does change but not at the same time in all women.

After ovulation, your cervix will drop lower in your vagina and feel firm, like the tip of your nose. During pregnancy, the cervix will rise a bit and become softer, but the timing of this happening will vary from woman to woman. For some, this will happen shortly before their period is due, but for other, this will not happen until quite a while after their pregnancy has been confirmed.

Due to this variation between women, checking the position of your cervix to determine pregnancy is not a reliable indication of whether or not your are pregnant. More reliable ways to find out if you are pregnant is take a sensitive home pregnancy test or by visiting your doctor for a pregnancy blood test.

albao
4. bře 2010

ellla: pokial nas neodpoja, ja sa zmestim aj do mini-okienka 😀

soldi
4. bře 2010

baby, kde sa flaka smouli, vsak sme zvedave 🙂

elllla
4. bře 2010

smouli, cakame na teba, prezivame to s vami

soldi
4. bře 2010

ellli, smouli asi este nic nevie, vsak o tretej tam este siel len jej mm, nie?

elllla
4. bře 2010

soldi, o tretej uz mali byt vysledky...