Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kikaneu
28. čer 2012

@magimary aj ja mám slabo nacvičenú trpezlivosť.....veru, bude len tak, ako má byť.....stále si to vravím, no nie vždy to pomáha.....tak, tak, dohodnite sa s manželom.....ja budem merať, aby som vedela či cyklus nabehol do normálu a potom sa uvidí niekedy koncom roka 😉

piefunko
28. čer 2012

@magimary mojka 33 nie je vela, viem ze ti je smutno hlavne ked ste mali "trenkove" deticky, ale doba je ina, menisa vsetko a trenkove deti sa presuvaju do tmavsie obyvanych miest 😠 😠 ja som si tiez povedala ze ak to nevyjde teraz tak v lete kaslem na vsetko a nemeram, mozno len do ovu, lebo bez liekov neviem ci pride cize to neni tiez nic moc, ale potrebujem aj ja vypnut.... najhorsie je ked sa upnes na niektory mesiac ze to vyjde a potom nic, poznam to z maja 😔

piefunko
28. čer 2012

@riana12 jeeej ovulka sa blizi to je super 😉

mattuliatko30
28. čer 2012

@janacha nie nemala by..... 🙂

mattuliatko30
28. čer 2012

@severankaa2 nie nejdem..bola som tam raz..asi pre 4 rokmi...ale no neni to pre mňa..mne tam chýba wc...sprcha...a proste ja keď nepijem..je to o ničom...
tak on chodí sám .....s partiou...rovnakou každý rok....a ja idem ku mamine s deťmi... 😉

mattuliatko30
28. čer 2012

@zvolsiinylogin a aký máš graf?...už nemáš žiadne špinenie??tak ak špiníš v čase ms...je možné že si tehu...aj ja som to tak mala pri prvých dvoch

riana12
28. čer 2012

@piefunko ovulka uz bola vcera podla vsetkeho 😅

piefunko
28. čer 2012

@magimary a druha vec je ze ak si bola chora a v tej dobe sa mozno vajko chystalo uhniezdit, telo a priroda si sama zariadi ci to bude alebo nebude vhodne, v takomto pripade je lepsie ze to nevyslo ako by to malo vyjst a nieco nepekne sa prihodit neskor 🤐 😔 mne aj dokina vravela ze predstavte si ze ste ta mala fazulka a pridete niekde kde je stres, choroba, zataz, podvyziva, alebo kopa tuku... tiez by sa vam tam nepacilo... 😅

severankaa2
28. čer 2012

@mattuliatko30 aha tak ani ja nerada chodím niekam kde nie je WC a sprcha. Tak si trošku oddýchneš u maminy.

piefunko
28. čer 2012

@riana12 jezis pomylila som si grafy, to je tak ked tam nie su mena za lomitkami 😀 no tak ty ozaj vyzeras ze bola vcera, tak uz len hore aby si sa udrzala pekne

mattuliatko30
28. čer 2012

@severankaa2 no veď to....na začiatku sa to ešte dá..ale potom ten nával ľudí....samí opitý...všetko ogrcané...no des....to neni pre mňa...chlapom to je jedno..tí sú radi,že ledva sa dotackajú do stanu alebo auta...a zaspia....mňa by všetko budilo..ale hlavne to wc..to musím proste mať...ja chodím vnoci aj 4x

magimary
28. čer 2012

@piefunko áno, veď to...
to je presne to, prečo som sa bála toho, že som ochorela... 😔
od začiatku som sa toho hrozila... že fazuľka sa išla uhniezdiť a baktérie a dyskomfort v tele jej to neumožnili...
jasne, že je to v tom prípade lepšie...
len tá hlúpa choroba! 😖

severankaa2
28. čer 2012

@mattuliatko30 veď to chlapom je jedno či tam je WC alebo nie hlavné je že im tečie tekutina dole krkom. Ja teraz chodík každú hodino v noci na záchod.

riana12
28. čer 2012

@piefunko jaaj 😅 a vsak v pohode 😉

no hadam uz sa udrzim, nech nie su minulocyklove nervy 😅

mattuliatko30
28. čer 2012

@severankaa2 hej hej..presne tak..hlavne nech je pohár stále plný...a keď sa vyspia aj na lavičke 😀 a ráno pokračujú

piefunko
28. čer 2012

@riana12 sak toto to bolo o hubu 😅

piefunko
28. čer 2012

@magimary niekedy je choroba priznak tehu ale tak zalezi na cloveku, prejave choroby a tak, vzdy su vynimky a je kopu zien c otehu v chorobe a maju mimi zdravucke, cize je to 50:50 ale treba si povedat to co ty teraz, radsej tak ako zle 😔
a buduci mesiac uz budes zdravucka tak sa fazulke u teba zapaci a ostane, sak hadam nebude traposit 😀

riana12
28. čer 2012

@piefunko ale zacala som si vsimat, ze mi to vzdy robi aprilovy alebo raz aj majovy cyklus... akoby taky restart 😕
pozeram, ze ty si pekne zacinas schodkovat smerom hore 🙂

vavrenka
28. čer 2012

@lauritka skoda, ze neviem tie grafy citat. ja som si slavnostne odmerala dnes tepolut, neviem najst speci teplomer, ktory som si kupila na tieto ucely, ale mala som na normlanom digitalnom najprv 3ž,6 a potom 36,5, takze som velmi chladna, zrejme sa tehu ani ovu nekonalo 😝, mala by som byt 4-5 dni po ovu teoreticky... a ani neviem, ci to meranie pri tom, ze som dnes bola v noci 5x hore (ale nevstavala som), bo som kojila, ci je vypovedne..

lauritka
28. čer 2012

@vavrenka no neviem ake mavas bezne teploty ;) po ovulke. takz eneviem posudit.
ale nocne vstavanie skor zvysi BT 😉 😉

andelka84
28. čer 2012

@mon777 no to si teda piš 😉 jsem se snažila.....

riana12
28. čer 2012

@vavrenka ake teploty si doteraz namerala a v ake dni cyklu? vies spravit daky prehlad? to je jedno, akym teplomerom merias, ale mala by si stale rovnakym - aspon teda pocas jedneho, toho isteho cyklu...

vavrenka
28. čer 2012

@lauritka , @riana12 😀 ja netusim, ake mam po ovu, si meriam prvy krat. jedine, co si pamatam, ze som sa tyzden poctivo merala, ked som bola na zaciatku tehu a mala som 37,1 z 37,3... asi si to pojdem nastudovat 😉

emode
28. čer 2012

@magimary dakujem 🙂 ... len o uspesnosti zatial nic nehovori 😉

riana12
28. čer 2012

@vavrenka no ja len chcem vidiet tvoje aktualne teploty 😉 ale ak si pamatas, ake si mala v tehu, po ovulke by si mala mat velmi podobne...

vavrenka
28. čer 2012

@riana12 ja som zacala merat dnes 😉..tkaze uvdim, ale asi neuvidim, lebo stale kojim, takze ovulka, i ked to vyzeralo nadejne zas neprebehla...

emode
28. čer 2012

@magimary ze 33 😅 ja budem mat teraz 35 (mm 41) vekom to ide tazsie ... ale nemas co vesat hlavu, pri prvom tehu (Sofia mala teraz 3 roky) som uz mala cez 30 ked sa narodila a snazili sme sa dost poctivo asi rok ... merala som asi len 5 mesiacov, ked sa podarilo ... a viem ako som na tom psychicky bola zle, kym sme si s mm nepovedali, ze sa nic nedeje a budeme to riesit uz aj u lekarov ... tak 😉 budeme bojovat spolu ...

riana12
28. čer 2012

@vavrenka ahaaa 😅 vsak teda meraj, uvidis... ak este kojis, bude to vselijake... no ak si zvyknes aj na meranie pocas nocneho kojenia, tak casom uz budes spokojne brat tvoju BT za vypovednu a urcite sa bude dat aj termin ovu zistit

emode
28. čer 2012

@vavrenka ja som kojila do cca 2 rokov, hoci potom iba vecer a v noci, ale ovulka prisla, az ked som prestala dojcit aj ked som MS mala ... potrebujes merat cely cyklus, aby si to videla

piefunko
28. čer 2012

@riana12 ze raz za rok sa proste natiahnes a ides dalej ako hodinky? 🙂
no ja si schodikujem poamalicky, som zvedava kam az ma zavedu tieto schody moje 😝