Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
1. zář 2012

@moni1007 ja som si myslela, ze koncis ty 🙂 uz som si cuketu osupala :D a viem si predstavit.. kolko vas tam ma byt? a bavime sa spolu, asi sa potreboval vyspat... akurat si stahujem film Ako porodit a nezblaznit sa 🙂 idem chytat inspiraciu :D ale najprv si porobim

moni1007
1. zář 2012

@bordulka no ja som len, ze sa idem obliect, aby si nezdrhla, ked chvilu nebudem odpisovat 😀 😀 budeme len nasi, segra, bracho s frajerkou a neviem ci este niekto pride. mam radsej len taketo posedenia 🙂 no tak fajn, ze uz je to medzi vam,i lepsie, potom mi povies ci ta ten film nejak inspiroval 😀

bordulka
1. zář 2012

@moni1007 ja mam zase rada oslavy, kde je viacej ludi, aspon sa tam "schovam" :D nikto sa nic nevypytuje a ja ticho pocuvam 🙂 no poviem ti az pri porode, ci ma k niecomu inspiroval :D inak ja mam strach otehotniet, je to normalne? mam pocit ako keby to bolo nieco paranormalne 🙂 v mojom pripade.... mozno aj preto niekedy nechcem otehotniet

lagunasa
1. zář 2012

@moni1007 uvidim zajtra. ale ked tak pozeram na predchadzajuce grafy tak tieto dva posledne ( ten co bol minuly cyklus a tento co je teraz ) su zatial uplne ine ako tie predtym. mozno sa mi konecne upravuje cyklus. a aj minule som mala pocit ze bolo IP ( tiez na 9dpo ) len asi horucka a malo progesteronu to zrusili..... teraz su uz na horucku nieco dam ( ak by bola, ale dufam ze nebude!!!! ) a progesteronu je teraz uz hadam dost!!!! hlavne nech zajtra stupnem!!!!
a vsimla som si ze ty tahas hadika. tak ako ja pred dvoma dnami. ale si zatial hore takze je to pohoda.
@bordulka este nie, este je moc skoro. ked budem stale hore tak testovat budem najskor v pondelok alebo utorok. hlavne ked zajtra stupnem. ked klesnem tak sa na cele testovanie vybodnem.

lauritka
1. zář 2012

@riana12 tak prisla ti ale ukazkovo.pekne teploty ,pad,predtym spinenie.ako mne 😉

Pridavam foto na sobotu mojej Kitty :tak sedi na zadku ako clovek 😀
a mnule spala s labkami pod bradou 😅 ked som ju fotila uz pozeral, ze co sa deje 😅

moni1007
1. zář 2012

@bordulka moja, tak nad tym takto anio neuvazuj. ja sa tiez bojim porodu, ze co ma caka,ale zas si predstav, ten krasny pocit, ze nosis babatko v svojom brusku a potom ten krasny pocit ked sa narodi. moja. musim uz koncit. tak pa a pekny den 🙂

bordulka
1. zář 2012

@lagunasa ja som si vsimla na grafoch ff ze niektore maju IP smerom hore 🙂 preto som ti aj navrhla to testovanie 🙂 budem ti drzat palce, nech to tentokrat vyjde... strasne rychlo to uteka, ved len prednedavnom sme riesili minuly graf 🙂

riana12
1. zář 2012

@lauritka to som ani nespinila, rovno som večer začala krvácať a celý deň nic... no, skusim v dalsom cykle poctivu kombináciu C, B6... bo takto by som si to predstavovala... ale aspoň by ma mohla BT skôr upozornit 😝

bordulka
1. zář 2012

@lauritka lauri, ja by som ju dala do nejakeho filmu 🙂 bola mi milacikom Hollywoodu 😎 je nadherná 🙂

lagunasa
1. zář 2012

@lauritka cicaaa!!! krasna!
@bordulka no to IP dohora je troska divne.... no uvidime. no ale kedze neviem ci naozaj bola ovu na 12dc alebo az na 15dc tak preto nechcem teraz testovat ale az pondelok alebo utorok. a okrem toho som na duphastone takze to neviem ako funguje teplota pri tom a ci zacne teplota klesat aj ked beriem progesteron ..... uvidim....

lagunasa
1. zář 2012

tak ja sa musim zase pochvalit s tymi nasimi trdlami 😀 ta posledna fotka je z obdobia ked mala Chiky este len asi pol roka a doma sme ju mali asi 3 mesiace. teraz je z nej uz velka dvojrocna kocka, teda fenka 😀

bordulka
1. zář 2012

@lagunasa ak ti mozem povedat svoju skusenost s dufikom - mne nijako teplotu neovpyvnoval 🙂

lagunasa
1. zář 2012

@bordulka no a normalne si zacala klesat pred ms aj ked si stale brala dufik? alebo si zacala klesat az ked si ho dobrala? toto je podla mna dolezita otazka, lebo si myslim ze je to rozdiel.

lauritka
1. zář 2012

@bordulka ja som ju nasla pred dvoma rokmi pri Lidli, dehydrovanu, boli horucavy v auguste. len tak lezala pri muriku, asi 7-8 tyzdnove maciatko. samozrejme srdce mi nedovolilo ju tam nechat. najrv sme ju chceli darovat, ale kocur bol rad, ze ma spolocnost. tak ostala u nas a nelutujem 😵 😵 😵 ona z nich troch taku najkludnejsiu povahu.

lauritka
1. zář 2012

no a vyrastla z nej krasna macka. 😉

lauritka
1. zář 2012

@lagunasa krasni su. 🙂 aj ta spolocna s ostatnimi psami je super 😅

bordulka
1. zář 2012

@lauritka lauri, ty si fakt anjel strazny... mas taku cistu dusicku a verim, ze tie zvieratka ti tvoju lasku oplácaju 🙂

bordulka
1. zář 2012

@lagunasa ja som zacala klesat este ked som ho uzivala, preto si tiez myslim, ze to nemalo vplyv na tu teplotu

lauritka
1. zář 2012

@bordulka no su to zlaticka🙂 ja mam zvieratka od detstva.. ja uz si ani neviem predstavit,zeby som nic zive doma nemala , teda okrem mm. 😀 😀 😀 😀

lauritka
1. zář 2012

@lagunasa na to lezanie na gauci by nam niektore "milovnicky" psov povedali, ze to nie je normalne 😀 pes je len pes....

lagunasa
1. zář 2012

@bordulka aha. no tak uvidim. pozeram si teraz ovulacne grafi s P na FF .....
@lauritka no my sme sice odjakziva psa nemali ale zacinali sme so sestrou so skreckami .... potom sme mali andulky a rybicky a potom prisiel pes - Ben. to hlavne pre sestru. vtedy ma to az tak nebralo a studovala som takze .... sestra bola vzdy ta viac psickarka aj ked psa sme chceli obe. ale odkedy sme mali Bena ( sestra ho este ma ) tak som vedela ze ked sa raz odstahujem tak budem mat psa. no a nakoniec mame dvoch 🙂 😵 a su to moje najvacsie zlaticka!!!!!!! a odvtedy som taky milovnik zvierat, obzvlast psov, ze asi este vacsi ako sestra 🙂

lagunasa
1. zář 2012

@lauritka juuuj, tak tomu ver. mame susedu ktora ma psa. teda to neni jej pes ale jej dcery co odisla od priatela spat k nej byvat ( 39 rocna so synom, teda vlastne uz bez syna kedze ten spadol z balkona, co som tu pred casom pisala ). no a hoci ta jej dcera je normalna ( jej auto je z toho poznat ze vzadu je psaci priestor ), tak ta suseda/ jej mama je tak strasne posadnuta cistotou ze az. to ze mi dost casto nadava ze neupratujem pravidelne na spolocnej chodbe tak to ako drhne stale toho psa ked sa vratia z vonku a co vsetko ten pes nemoze .... no hruza .....!!!!!! zo psa sa stal brutal neurotik koli tomu a teta je potom z toho este viac na nervy!!!

lauritka
1. zář 2012

@lagunasa jeeej, no skrecky som stale chcela,ale mama mi inkdy nedovolila. maximalne rybicy a potom psa.jej to pripominalo mysi a tvrdila, ze smrdia. :P
ale mne sa pacili stale tie male papulky. 😵

lauritka
1. zář 2012

@lagunasa no chudak pes, za vsetko vzdy moze majitel akeho psa vychova 😠

lagunasa
1. zář 2012

@lauritka no praveze my sme skreckami zacinali lebo to boli nenarocne zvierata a hlavne nezili dlho. teda normalny vek skrecka je tak maximalne 3 roky a aj to je uz moc. a vobec nesmrdeli.... aspon nam sa nezdalo. akurat ze v noci ked sa krutil na kolese tak robil ramus ale mali sme ho v kuchyni tak sme zavreli dvere a bolo.
a kamoska ma teraz od zaciatku leta doma domaceho potkana. vola sa Sasa. strasne zlatucka je. ale nasi psi su terieri a veru vonku take nieco ako vtaky alebo potkany lovia. a ked sme boli u nich na navsteve ( oni tiez maju dvoch psov, bradacov, ale ti si na nu uz ako tak zvykli ) tak nasi vyvadzali ako blazni!!!!! my bohuzial nemozme uz mat ine ako psy 😀 😎

lauritka
1. zář 2012

@lagunasa jaaj potkan. moj mm by ma vyhodil, on hlodavce nemusi, mali sme davnejsie fretku asi dva tyzdne a stacilo 😀

mattuliatko30
1. zář 2012

@lagunasa tfuj tfuj...isto to je iP...držím palčeky...pozri si vťazný grafík vavenecka, má ho podobný..ak zajtra stúpneš 🙂

lagunasa
1. zář 2012

@mattuliatko30 veru mas pravdu ze ta druha polovicka je dost podobna tej mojej 🙂. len aby som stupla a bola hore aj potom 🙂

enah
1. zář 2012

@riana12 to je fakt mrcha, keby aspon dala o sebe vediet predom a nie takto. 😠 dufam, ze aspon meranie prebehlo hladko./

micak
1. zář 2012

Ahojte, dnesny graf: http://www.fertilityfriend.com/home/micak/ . zajtra by mi mala supnut teplota len ak doslo k uhniezdeniu, ci sa zvysi tak ci tak? 🙂 vdaka