Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

6lenka64
3. zář 2012

@mata_ba Ja tiez milujem grepovy, cele leto som pila striky so sodou, ale envedela som ze je to dobre aj na toto, ja pijem happy day od Rauchu, jedine ten som nasla v Tescu 🙂
Daj grafik aky mas 🙂))

kaprkapr
3. zář 2012

baby a neviete kolko mg denne treba toho B6 brat?

bordulka
3. zář 2012

@moni1007 no ty si toho stihla teda dost 🙂 a neckalo sa ti? som na teba myslela... a charlie vie, co je ciste 🙂 do takeho sa najlepsie cika, nie? 🙂 ake pesnicky si pustas? mm je este na fuske? ja som si povedala,ze ked pridem, nieco si porobim a ma vidis... hned sedim na MK :D

bordulka
3. zář 2012

@kaprkapr ahoj 😉 skus sa opytat @riana12 ta ho tusim uzivala 🙂

moni1007
3. zář 2012

@bordulka no ved jasne, uz stihol ocikat aj druhy behom chvilky, nechapem a dufam, ze nezacina cikat vnutri, ze si potreboval len oznackovat tieto koberce 😝 momentalne dalibora jandu, mam rada tento styl pesniciek 🙂 no ja ani nemam pocit, ze som toho vela stihla, praveze sa mi zda malo. akosi sa tu zacina zmrakat. hej, mm je este v praci. a tvoj kedy pride? a co si chcela porobit?

michaelamia1902
3. zář 2012

@mata_ba @6lenka64 ďakujem za info ja budem ten B6 až po ovu spolu s duphastonom asi 50-60mg denne

mata_ba
3. zář 2012

@michaelamia1902 a budes si to davat naraz ci davkovat rano-na obed-vecer?

@6lenka64 tak zatial podivuhodny hadik..nezvycajne u mne 🙂 www.fertilityfriend.com/home/mata_ba

riana12
3. zář 2012

@kaprkapr max denna davka je 100mg, 1-10DC byva pauza v uzivani, od 10DC az do MS uzivas...
skus s davkou 50mg a ak v priebehu 2 cyklov nezaznamenas zmenu, od 3. cyklu zvysis o 20mg atd...

bordulka
3. zář 2012

@moni1007 🙂 je to šinter 🙂 o chvilu uz koberce ani mať nebudete... moj je uz doma 🙂 uz spolu kavickujeme a papame, aj ked presolene, ale zje sa 😀 ja by som sa do masterchef nedostala 😀 ale chcela som si dlazky umyt, povysavat (ale to by sme si museli ist od kmotry vysavac pozicat) a pozehlit si nejake veci, okna by som si mala umyt a tak... stale nieco, a vzdy sa mi to nechce... to ma musi osvietit... akurat zacina slnko svietit 😀 😀 😀

6lenka64
3. zář 2012

@mata_ba Takze cakas na ovu, pozeram ze mavas tiez tak ako ja 18DC.

enah
3. zář 2012

@lagunasa hm, dle mne - to moze byt IP- po takom peknom by som v stredu testla.) 😨
@bordulka - spominas pocit "pichnuzia nozom" 😕 - ze si cakala, ze to je ovulacia. Zial, ja to tiez poznam je to take hlboke stipnutie - akoby nozom v podbrusku, ale stava sa mi to niekolko dni po ovulacii, ked uz ma teploty vysoko - vzdy som si pomyslela to by mohol byt IP -alebo zeby bolo vajicko privelke a pichlo ma pri prechode v zuzenom mieste vo vajcovode? no proste fantazirujem... Pozna to ostre pichnutie este niekto? Co to moze byt? 😕

bordulka
3. zář 2012

@enah no mna to praveze nepichlo priamo v podbrusku, ale rovno pod pupkom, proste ako keby mi niekto urobil nozom dieru do brucha a potom zasil 😀 neviem ako by som to vysvetlila.. a vidis, ovu to nebola, teda u mna 😒

kaprkapr
3. zář 2012

@riana12 dakujem, vyskusam 🙂

enah
3. zář 2012

@lagunasa inak si aktualizuj ribbon temperature . pekne na nom vidiet ako si sa postupne dostala na vyssie teploty. A ako sa divam na Tvoju LF, odkedy beries progesteron? - to len tak, ze ci sa oplati testnutr uz zajtra.)

moni1007
3. zář 2012

@bordulka moja, idem s nim na tu prechadzku, kym neprsi. potom sa ozvem, uz mi ocural aj treti koberec 😠 asi je to fakt to znackovanie 😠

enah
3. zář 2012

@lagunasa hm, dle mne - to moze byt IP- po takom peknom by som v stredu testla.) 😨 jej ja osm si neskoro vsimla, ze reagujem na Tvoje spravy zo vcera... ked si este nevedela, ze vystupis. 🙂
@bordulka - spominas pocit "pichnuzia nozom" 😕 - ze si cakala, ze to je ovulacia. Zial, ja to tiez poznam je to take hlboke stipnutie - akoby nozom v podbrusku, ale stava sa mi to niekolko dni po ovulacii, ked uz ma teploty vysoko - vzdy som si pomyslela to by mohol byt IP -alebo zeby bolo vajicko privelke a pichlo ma pri prechode v zuzenom mieste vo vajcovode? no proste fantazirujem... Pozna to ostre pichnutie este niekto? Co to moze byt? 😕

mata_ba
3. zář 2012

@6lenka64 tak tak..ale teraz som brala fytosoju,tak dufam,ze bude aj skor 🙂

mata_ba
3. zář 2012

@riana12 ahojky..idem aj ja uzivat B6..myslela som,ze staci az od ovulky...sluzi aj na nieco ine ako na dlhsiu lutealku?teda co sa snazilkovania tyka...

piefunko
3. zář 2012

@michaelamia1902 tie teploty mas asi aj z clostilu mozno este, on posobi niekedy aj po vysadeni a niekedy tiez teploty klesnu az cez mrchu alebo prve dni po nej 😉 aky druh toho grepaku pijes? ja som pila relax a nic moc teda ☹

piefunko
3. zář 2012

@enah aj ja to mavam a netusim co to je, vzdy si pre to najdem vysvetlenie... dozrievajuci folik, prasnutie foliku, uhniezdenie alebo preniknutie permosky dnu 😀 😀 😀 fantazii veru medze nekladiem 😀 ale nikdy som z toho pichnutia neostala tehu, takze to uz nejak nevnimam 🙄 🤐

piefunko
3. zář 2012

@mata_ba b6tka je super na vystelku maternice, cize na lepsie uhniezdenie vajicka, pre snazilky ako vysite 😉

inak baby dnes som sa smiala na obede ze mam snazilkovske menu 🙂 spenatova polievka a masko na salate ale bolo tam milion druhov salatu a kadejakej zelene... kyselinolistova bomba to bola veru 😀 😀

enah
3. zář 2012

@piefunko no prave, pichnutei a nasledna fantazia! Ale ked niekedy je to pichnutie tak intenzivne, niekedy tupe a niekedy ako nozom-ostre-palive. Ale uprimne piozorujem to len odkedy meriam..dovtedy som tomu asi nic neprisudzovala. a najradsej mam ked ma v podbrusku zacne steklit tak po 12DPO, uplne ze bublinka! to niekto pisal, ze citil bublinku!... a ono to bude len peristatika./ Uz chcem byt tehu! tak 2mesiace co som tomu vazne prepadla... dzfam, ze ma to aj prejde, alebo sa to casom len zosiluje? ta nadej a fantazirovanie co ak.?

riana12
3. zář 2012

@mata_ba priaznivo pôsobí aj na činnosť štítnej žľazy... je vhodné cely cyklus užívať aj B-komplex... pyridoxin sa uziva az pred ovulkou, nemá taký rýchly účinok, ako duphaston, utros...

lagunasa
3. zář 2012

@6lenka64 no teraz 6. cyklus. 😒

moni1007
3. zář 2012

@bordulka moja, uz som tu. porobila si si nieco? charlieho som vycerpala riadne, uz spi ato sme len dosli 😀 😀

lagunasa
3. zář 2012

@enah no progesteron beriem teraz prvy cyklus takze to moc neni s cim zrovnavat. ale urcite pomaha lebo o takomto case som CZDY uz aspon spinila. co teda KLOP KLOP KLOP, nechcem zakriknut aby som nezacala. aj ked zase ak by som sla hore tak by to mohlo byt este spinenie z uhniezdovania.... inac, mam album kde mam vsetky grafy tak si to mozes pozriet presne, nie len podla ribonu. posledny cyklus som mala LF len 10 dni a to som uz od 7dpo spinila. a predtym tusim 2x som mala lf dlhu 11 dni a spinit som zacala uz na 8dpo. takze uvidim podla zajtrajsej teploty. ked ostanem na tejto co dnes tak testnem a ked pojdem dole tak to budem zvazovat. kiez by som isla hore na 37. ale vobec nemam ten pocit ze tam pojdem.

bordulka
3. zář 2012

@moni1007 no umyla som si riad 🙂 a teraz som si sadla 🙂 ze idem kuknut Kuriera 3 🙂 je to fesak... tak snad ti uz charlie koberceky neocika 🙂

moni1007
3. zář 2012

@bordulka fuj, prave si tu tak uprdol 😝 😝 😝 sila. taky smrad 😝 no ja sa idem pustit do tej spajze, je tam na polickach trochu bordel. mm pride za hodku asik. a neviem ci mu bude stacit polievka, ci este nieco nevymyslim 🙂

bordulka
3. zář 2012

@moni1007 to aby si vedela, ze tam je s tebou 🙂 co si mu dala zrat, ked to tak "rozvoniava" ? 😀 moja, ja budem mat z teba komplexy... ty stale nieco robis a ja tu sedim na zadku :( a tie halusky ste uz mali? 🙂

moni1007
3. zář 2012

@bordulka ale nemusis mat, ved ja som cele dni doma, som oddychnuta, a ty predsa chodis do prace. a ono sa ti to len zda, ze som stale v pohybe, ja mam praveze pocit, ze nic nerobim 😝 😝 hej, mali v piatok me ich mali. muzik spravil a uplne skvele 😉