Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

esmemia
7. bře 2012

@ejvn tusim grepovy dzusik

ejvn
7. bře 2012

@esmemia ano dakujem uz mi pisala @andreasp o grepovom dzuse. ale ze z ruzovych grepov, tak teraz neviem ci je to jedno, alebo to musi byt vyslovene ten ruzovy. vzdy som mala pocit, ze su len biele a cervene grepy, alebo ten cerveny sa nazyva ruzovy? teraz som z toho jelen 😀 😀 😀

vejula
7. bře 2012

@lauritka ja som tiež nemala skoro žiadny počas ovu 🙂

cristi
7. bře 2012

@kiss35 ahoj,citam,ze ides na laparku .. na anesteziologickej konzultaciii si uz bola? ak nie, spytaj sa na to potom lekara.

spalka
7. bře 2012

ahojte baby, fuj fuj fuj, hnusne hormony, ani som to necakala a tieto kramy ma uplne rozhodili, uz nechcem... babatko moje buduce, vysnivane, idem si ja pracu hladat, lebo sa inac raz asi fakt zblaznim

kiss35
7. bře 2012

@cristi ahoj ano idem v utorok a u anesteziologa som este nebola v pondelok som objednana na vysetrenie tak sa ho na to opytam..

ejvn
7. bře 2012

@yasmin0001 to je super, tesim sa s tebou. prave pozeram, ze mas zaznaceny ruzovy grep - pomáha? a je vies mi povedat, ci to musi byt vyslovene ruzovy grep, alebo je to jedno

cristi
7. bře 2012

@kiss35 tak a budes to vediet na 100% 😉 sama ti poradit neviem 😒 ale ja si myslim,ze by to nemalo byt dovod odmietnutia operacie..vsak anesteziolog sa pocas operacneho vykonu orientuje aj podla inych kriterii dostatocneho zasobenia krvi kyslikom..nielen podla farby nechtov..

kiss35
7. bře 2012

@cristi presne aj ja si myslim no uvidime co mi povie anesteziolog..ked povie ze nesmu byt tak si ich pojdem dat dole

kukucg
7. bře 2012

@kiss35 ja ked som sla na kyret mala som nechty len nalakovane, ale sestricka mi doniesla odlakovac ze aspon jeden si mam odlakovat, ze aby videli, ale akoze nebola by to tragedia keby nie, je to len mini narkoza

esmemia
7. bře 2012

@yasmin0001 moja krasne ,krasne

kukucg
7. bře 2012

@marcelka123 V dm?? aj tam som hladala a nevidela som 😕 😕 nevies ake maju??

esmemia
7. bře 2012

@ejvn ja som pila na striedacku :D

cristi
7. bře 2012

@kiss35 co ine ti zostava 😒 po laparke si ich mozes dat znova nasadit 😉 a aky mas problem,ze ides na laparku..

kiss35
7. bře 2012

@kukucg ked som bola na kyretaz tak si vobec nepamatam ze ci som mala vtedy gelove nechty alebo nie..ale zda sa mi ze hej..to bolo uz pred dvomi rokmi..
no nic opytam sa priamo anesteziologa a ten mi povie co a ako 🙂

kiss35
7. bře 2012

@cristi presne tak ked to bude potrebne tak si ich dam dole 🙂
no idem na laparku lebo sa nam nedari uz rok a pol..manzel ma sampionov ok a ja hormony a aj ovulka vsetko ok

cristi
7. bře 2012

@kiss35 to mas velmi sikovneho lekara,ak vam doporucil po takej dobe tuto operaciu...niekde pisu ,ze az po 2 rokoch sa zacne niekto s tebou zaobera ak sa nedari... 😖

kiss35
7. bře 2012

@cristi no moja kiez by mi ju odporucil on ja som sa zacala dozadovat sama lebo sme boli na dve iui v iscare a nevysli a tam nas uz hnali na ivf..tak som sla k svojmu a on mi povedal ze to uz prirodzene nepojde a ked som mu povedala o laparke tak mi povedal ze to je BEZVYZNAMNE!! ale ja som si stala na svojom a vypisal mi listok a sla som sa objednat..niekedy si musis stat na svojom aby sa cosi pohlo..

cristi
7. bře 2012

@kiss35 to mas pravdu 😉 mne len obycajny hormonalny profil nechcela dr.urobit.. 😖 naposledy bol robeni pred 4 rokmi..ak sa nam nebude darit 2-3 mesiace,tak sa nedam len tak lahko odbit...aj spermiogram sa bude na novo robit...najlepsie je to v nejakom centre,ze?lebo mm mal robeni len u urologa...

kiss35
7. bře 2012

@cristi moja ja som toto riesila cez car..dala som si urobit cely hormonalny profil olus vsetky tie stery na chlamydia atd aby som si bola ista a manzel ssi tam dal spermiogram..a vsetky vysledky ok..okrem mojej zrazanlivosti krvi..ak by som otehu musim i ju riedit..
a vy uz mate dieta nie?
a kolko sa uz snazite?

cristi
7. bře 2012

@kiss35 ano mam dieta,ale velmi dlho sa nam nedarilo 5 rokov...a mm mal zly spermiogram...nizky pocet...aj som zvazovala car,ale v tom obdobi sa mi nakoniec podarilo otehu...len vtedy bolu u nas aj ina situacia...my sme sa nesnazili prve 3 roky chodenia aktivne o babo..ale nebranila som sa tomu...viac menej sme mali uz trvali vztah...len mi to bolo trochu divne,ze aj ked nepouzivame ochranu,neotehotnem...a nebyvali sme spolu..a teraz sme uz spolu v jednej domacnosti,sex ako tak pravidelny ,hlavne cez plodne dni..BT meriam od decembra 2011, takze sa naplno snazime tri mesiace...ak sa mozem spytat..kolko vas stalo komplet vysetrenie v care?

kiss35
7. bře 2012

@cristi no spermiogram sme si dali kompletny ten stal 18eur a moje vysterenia skoro vsetky hradila poistovna ale za cosi sa tam doplacalo 12eur ale neviem za co..
a kolko rockov ma vase diatatko?a pri nom ste sa aktivne kolko snazili?

cristi
7. bře 2012

@kiss35 Jakubko 2 rocky a 4 mesiace...no aktivne to bolo 2 roky?ale ja pocitam aj obdobie predtym..sex sme mali inak dost nepravidelny,cez vikendy...aj to mozno zavazilo v neuspechu o dietatko...ak sa mi nepodari otehu do aprila,tak sa objednam v centre..inak nebolo by na skodu aj teraz,kontakt mam..chcem vediet na com sme...aby sme nestracali cas..tiez nie sme najmladsi...

kiss35
7. bře 2012

@cristi moja asi byt tebou by som este pockala do toho aprila alebo aspon sa objednajte uz teraz na spermiogram 🙂) aby ste vedeli na com ste 🙂

majkushka
7. bře 2012

@kiss35 ja som po laparke , robena v Novembri a nikomu nevadilo že mam gélovky ,myslim že je to od nazoru

cristi
7. bře 2012

@kiss35 zajtra tam zavolam a dohodnem sa s nimi..a este o tom mm setrne povedat,aby sa nezlakol...na prvy spg siel po polroku prosenia 😖

kemonka
7. bře 2012

@kiss35
@cristi
inak aj ja som nakoniec obišla lekárov, lebo nikto nejako nebol akčný, tak chodíme do súkromného sanatoria a hotovo, síce si platíme, ale tak viem, že urobia čo treba
kiss a kde chodíte, do ktorého CAR?

kiss35
7. bře 2012

@majkushka ano? no tak to by bolo super keby som ich nemusela davat dle 🙂) uvidim co mi povie anesteziolog..
a ak smiem vediet koli comu si bola na laparke?

kiss35
7. bře 2012

@cristi jasne oni vas objednaju tak cca o 2-3 tyzdne 🙂)
normalne mu povec ze to treba vysterit aby ste vedeli co a ako a ako su na tom vasi sampioni 🙂 neboj pokial uz bol na spermiograme tak pochopi ze je to len k dobru 🙂)