Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

salute
21. říj 2009

mscat já vím já vím ,ted je rošták tak pak zase bude hodný ..já měla hodnýho kluka do 16 let a pak to přišlo!!!Jasan ,že musíš být přísná a musí poslouchat ,ale teprve se to musí naučit pochopit ,že to maminka myslí vážně a to se nenaučí ze dne na den...recept na správnou výchovu nemám ani já bohužel snažila jsem se jako blázen a dneska kluka nepoznávám ... 😔

salute
21. říj 2009

simib tak to je dobře ještě ted dva tři dna se snažte a pak se uvidí...necháme se překvapit 🙂

simib
21. říj 2009

No Salut uvidíme.MM ide dnes do garáže a neviem kedy dojde.No keď sa má stať,tak sa už stalo a keď nie,tak by nepomohlo ani ďalšie tulenie. 🙂

salute
21. říj 2009

lauritko nenenene žádnou živnost to je jenom taková perlička štěstí a naděje ,kterou vám na tu dálku ráda posílám.Prostě přeju všem jenom dobro a kort vám ,když chcete miminko!!Ale z druhé strany pokud mě někdo naštve a ublíží umím být pak přímo na zabití

salute
21. říj 2009

blackrose kouknu se na tebe ,ale až zítra hned po ránu..ted už mám vedle sebe manžu a neumím se dobře soustředit..neboj ráno ti napíšu 🙂

blackrose
21. říj 2009

salute 🙂 samozrejme, venuj sa mu a dakujem 😉

salute
21. říj 2009

simib tak dva tři dny můžeš i po ovulce,ale jasně ..počkáme si 🙂

simib
21. říj 2009

No nasilu to nechcem.Ak bude unavený,tak nech sa vyspi.My sme tento mesiac aj tak moc nesexovali,lebo sme nemali čas a chuť.Iba včera a predvčerom sme si to vychutnali.

salute
21. říj 2009

blackrose nenene nejde o věnování ,ale o soustředění ..musím být osamotě a v klidu ...hned ráno budeš první na řadě slibuji 🙂

mscat
21. říj 2009

salute...ono asi..můžeme se snažit jak chceme a děti si stejně budou dělat co chtějí.asi tak 😝 😅
ale on má 2,5 roku a já vážně hledím co už vyvádí.jak je drzý,jako fakt síla. 😝 😅 😔
my mu to s tatkou můžem říkat 10x a on z nás má pořád prču.tak jak už to mám řešit..křik to už taky nepomáhá,na zadek to si akortá pořve a neposlechne stejně.když se snažím být v klidu tak to dopadá tak že vytahá kočku pomalu za uši v baráku padne bomba... 😝 🙂 tak asi přivázat a nepustit 😀

v 16ti začal lumpačit jo?tak to je ta puberta i když mu je 18 tak je ted svůj pán dospělý ne 🙂

ale celkově stejně..ted už mou mamku chápu..jak je moc těžké vychovávat dítě nebo děti.to je ten nejtěžší životní úděl ženy 😅 nejkrásnější a nejtěžší. 😉

salute
21. říj 2009

simib tak tak máš pravdu živou vodu jste dali a ted je jenom na ní jestli poteče dál budu ti držet vše co mám ,vlastně vám tady všem

lauritka
21. říj 2009

salute 😵 😉 🙂 jj to velmi potesi, hlavne dlhodobe snazilky. iskricka nadeje 😵

salute
21. říj 2009

mscat ano ano je to hodně těžký a bolestivý...no nevím jestli je to puberta !!!Nazvala bych to asi sobeckost a dospělost to je jenom kvůli věku ,protože jako dospělý se tedy vůbec nechová!!!No je asi hodně hiperaktivní ten tvůj rošták..pokud je zlobivý tak je lepší mu zakázat co má rád ..,ale dodržet to..a vysvětlit mu ,že zlobí aby věděl za to ten trest má....neboj se bude to lepší 🙂 🙂 🙂

salute
21. říj 2009

taj jo nachvilku jdu od počítače ještě nakouknu.Mějte všichni krásný večer zatím papapaa 🙂 🙂 🙂

simib
21. říj 2009

Dík Salut.Uvidíme.Necháme to na prírodu a teraz aj na Duphaston. 🙂

blackrose
21. říj 2009

🙂 salute, si zlata 🙂 a urcite nas to vsetky tesi, ze nam drzis vsetko co mas 🙂 a dodavas nam nadej 😉

lauritka a ty si vydrzala nemerat???

bublinka11
21. říj 2009

Ano Lauri, mna vestenie velmi potesi... 🙂 taka ta malinka iskierka nadeje, ja Salute verim 🙂
A rybky? Boli v cistej vode, aj som s nimi plavala, ale to bolo minuly tyzden...myslis, ze to plati do buducna? 🙂 🙂

lauritka
21. říj 2009

blackrose no uplne nie 🙂 trikrat som zmerala xoxoxo 😅 kuk grafik mam v slbume.

bubli jasne, ze plati, sny su niekedy ako vestenie buducnosti 😉

blackrose
21. říj 2009

mscat ja viem, ze mozno nepomoze co poviem, ale vzdy si povedz, ze je lepsie, ze je maly zivy ako keby mal byt chory. A mozno aspon na chvilocku budes mat z neho radost, aj ked vyvadza 😉
Mame doma 2 rocneho synovca. Ked je tu, tak je ho cely dom a nemozme ho nechat ani sekundu sameho. Hadze topanky do jazierka, vybehne von v ponozkach /aj ked vonku mrzne/... Provokuje maminu, ked mu nieco zakaze, ake ma pevne nervy 🙂
Drzim ti palce v zvladani 🙂

blackrose
21. říj 2009

lauri, no ja ti verim, neviem si predstavi, ze by som len tak prestala s meranim 😉 aj ked, ja meriam len 4. cyklus a rozhodne nemam grafy take pravidelne ako ty a ani ovulku necitim ako ty. Pekny grafik mas 😀 ono to neda, hlavne na tom konci, ci sa teplotka drzi, alebo nie...

sonicc
21. říj 2009

ahojte, prave sme prisli od mm z nemocnice. operovat ho budu asi az v piatok ze maju strasne vela operacii. 🙄
no co uz, vydrzime najak bez neho 😉

a cely cas v nemocke aj po ceste domov mi bolo divne, hlava ma strasne bolela a krize 😖
mam 37,3 teles.teplotu tak asi na mna nieco lezie 😖

bonsai
21. říj 2009

ahojte ..toto je môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24add7
čo z toho bude sotva sa tušiť dá..nechám sa prekvapiť...čo je tu nové..?..nestíham vás ani poriadne čítať..ale skúsim niečo ešte teraz..o chvíľku odchádzam na koncert R. Mullera

mscat
21. říj 2009

salute:to už jsem taky dělala...nepustila mu pohádku,sebrala 2 motorky,autíčka zabavila..pomáhalo to.a ted?ted mi řekne jojo že to mám vzít ještě mi to sám donese..no chápeš to 😝 🙂 nic si z toho nedělá.ale dodržím to když mě naštve a dokud neudělá to co po něm chci tam mu to nepovolím.za tím si stojím.a vidíš..stejně to na něj už neplatí. 😝 a pořád mu říkám,že maminku zlobí že ho maminka miluje a že nemůže tak zlobit..hloupý není a stejně zlobí dál 🙄 😅 když se chci pomazlit on mě odžduchne..fakt ani dotknout se ho nesmím.ani za babičkou za nikým nejde se pomazlit.to už musí fakt být zle že dostal třeba na zadek tak přileze 🙂 že mazlinky.jinak ne.
no to doufám že to bude lepší nebo mě odvezou 😀

toho tvého to taky přejde až víc dospěje..vzpomínám si ještě na sebe,než jsem otěhotněla..tak jsem se s mamkou věčně dohadovala a štvala mě.ale tak zase my měli jako matka s dcerou a máme🙂dobrý vztah.ale taky jsem byla na zabití svým chováním.kolikrát kvuli mě brečela a já zas kvuli ní. 😝 🙂

mscat
21. říj 2009

blackrose: 🙂 😉 děkuji...jj já vím..právě malý už byl i v nemocnici a to byl tak přešlý jen spinkal,bylo mu zle..tak jsem si říkala..už aby to byl zase ten starý Adrian,který tááák zlobí 🙂 😝 ale to už je rok zpět a ted vyvádí až moc 😝 😅
ale on i v obchodě dělá scény,všude..já s ním pomalu nemůžu nikam jít,každý potom na mě hledí co ten můj malý vyvádí a řve a podobně.že je asi rozmazlený.ale prostě je takový 😝 😅
ale vidím,že to bude asi všechno nastejno ty děti...jak ten váš synovec taky vyvádí 🙂 ono asi některé dítě mín některé víc..můj si to třeba ted vybere a pak bude uplně zlatunký 😀 😀 haha to určitě pochybuju 🙂

ale jasné..jsem ráda že je zdravý a takový hyper 🙂 sleduju modré z neba....a pak děkuju akorát za to,že mám zdravého synáčka když vidím jak tam ty děti tak trpí. ☹
ale tak to víš...na druhý den jak se vzbudí přijde opět realita a nanovo 🙂 😝

blackrose
21. říj 2009

mscat to verim, ze to mas tazke, mozno prave preto sa hlavne psychicky drzat v pohode a nepozeraj na inych. Ti co maju deti to chapu a ostatni ti mozu byt ukradnuti 🙂
Uvidis, ze to casom prejde. Ja som bola celkom kludne dieta ked som bola mala a potom som vyvadzala. Brat zase opacne. Takze sa to mozno o chvilu na dobre obrati. Prejde ho tato puberta, ktora je u deti do 4 rokov normalna 😉 oni teraz v tomto veku hladaju svoju povahu a skusaju co mozu a co nemozu. Ved to je ich prva chvila, kedy sa rozhoduju sami za seba. Do vtedy si ho zobrala tam, kam si chcela ty, robil to, co si chcela ty a tak pod. Tak teraz sa tvari ako utrhnuty z retaze. 😀 drzim palce

lauritka
21. říj 2009

blackrose no prave o ten koniec mi islo 😅 😉 to cloveku neda noooo 😅

blackrose
21. říj 2009

😀 hej poznam, ten koniec je vzdy tazky asi pre kazdu a hladame kazdu zachytnu slamku 😅 ...len skoda, ze ten koniec nebol pozitivnejsi... 😒

lauritka
21. říj 2009

black, ale kazdy novy cyklus je zase zaciatok novej nadeje 😵 takze show must go on 😀

sonicc
21. říj 2009

stale mam 37,3 doprcic som myslela ze to samo prejde, ale asi si budem musiet nieco dat. Ani neviem ci mam doma vobec nieco od teploty 😅 pre maleho mam vsetko pre kazdy pripad, ale pre seba? ee

evikmi
21. říj 2009

ahojek.... mám dilema boba dylena 😅 ... týden po vysazení HAK,MS nikde..teplotu nevím-neměřím,čípek dole a tvrdý,test negativní ☹ co ted věštkyně? 😉 😀