Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

evina0
20. zář 2009

ben no tesi sa a ked dojdem za nim ze mam akesi divne chute tak sa len usmeje.. stale sme opatrni pokial nam to lekar nepotvrdi a nebude strdiecko..niet sa co cudovat po tom vsetkom 😉vcera ked sme dosli domov s pozemku( tam som mu doniesla obalku v ktorej stale co mam v albume prilepila 2 testy a male ponozky ) tak ma straasne objal 😵 😵 az mi slzicky vysli skor mam dojdem ze ma s toho vsetkeho chaoz a strach ako sa nam zmeni zivot a co nas vsetko caka ale radost ma velku poznam ho 🙂 uz sme sa bavili ako prehodime postel a dame ku nam postielku a tak.ach jaj uz nech to mam potvrdene a mame srdiecko potom bude pocut ten balvan co mi padne so srdiecka dovtedy budem sa budem setrit az az

lauri a napr rapid ten direct tiez ma citlivost 10 a ten mi vcera viditelnu ciarku a ten maly kazetovy len tzv ducha 😒 preto viem ze rapid si uz nikdy nekuupim

evina0
20. zář 2009

tun no keby som pribrala len tolko tak som rada ale neviem neviem segra pribrala 25 a to bola pred otehotnenim 52 kg..

bibi24
20. zář 2009

Tun, no jasne, ideme dalej...co ine nam ostava, ze? 😉 Len keby sa to naozaj niekedy podarilo, tak budem cakat a cakat...
Evi, dakujeme za krasne povzbudive slova...skokeby som citala o sebe. 😉 Strasne dobre sa to cita, ked vies, ze aj niekomu s problemami sa to podari.

tun1ska
20. zář 2009

bibi24- keď ja som tiež taká netrpezlivá,,,,ja by som ho chcela aj hneď teraz::🙂)

evina0
20. zář 2009

bibi podari sa tomu ver treba len dobre poznat svoje telo snazit sa pocast ovulacie a nebojte sa dat nihy o stenu aj ked som sa citila vtedy blbo ale teraz vidim ze to stalo zato aj ten plysovy medved pod zadkom a nepohodlie do rana..len musi byt aj patrner OK mm az tak nebol ale ako vidim profertil mu pomohol a s veelkou radostou tabelkty schoval ze uz ich nemusi 😎

sofinka2009
20. zář 2009

evina ty si toho plysaka mala pod zadkom celu noc?to myslis ze pomohlo?

sofinka2009
20. zář 2009

moze byt aj opicka? 🙂 to skusim

bibi24
20. zář 2009

Tun, ja som tiez netrpezliva, ale keby som vedela, ze sa nam to prirodzene podari, tak si rada pockam 🙂
Evi, no moj manzel ma zly spermiogram, preto ten smutok. Ja som v poriadku, takze este sa snazime prirodzene, ale obcas stracam nadej....A medvedik moze byt tiez? 😀

sarai
20. zář 2009

ahojte, baby, ktore ste vlastne vcera testovali? nevidela som, ze by niektora oznamovala dobru spravu (okrem eviny). skoda.

evina0
20. zář 2009

sofinka neviem ci prave to pomohlo..mozno 😀 😀 ale nie stale a celu noc vzdy som ho rano nasla pri nohach hlavne je ze som si presne v den ovulky dala nohy na stenu tie som tam mala len raz .ale myslim si ze musi byt dobry plodna hlien a spermie idu ovela lahsie cez krcok ci aj dlhsie vydrzia.-ja som v minulosti mavala sice hlien zdal sa mi cudny nie kay sa pise na nete a tak som si kupuila ja Femi kvapky a myslim ze tie zabrali aj ovulku dali na 14 den inak som ju mavala akokedy raz 18.a raz 25 dc netusim ale myslim si ze mali v tom prsty

sonicc
20. zář 2009

baby ked mam LF 13 dni, tak mrcha pride v ten 13 ci az 14? 😅

sarai
20. zář 2009

myslim, ze 14.

sofinka2009
20. zář 2009

hlavne je evinka ze sa podarilo a prajem ti pekne tehulkovanie 🙂

bibi24
20. zář 2009

Evi, tak ja mozno tiez skusim este tie Femi kvapky, aj ked ja ovulu mam, len mozno na ten hlien....

kacenka24
20. zář 2009

Ahojte dievčatá. Ja som tiež v sobotu testovala, tak ako sme sa dohodli a mala som //. Tak som neskutočne vyškerená. 🙂 🤐
Síce tá druhá nebola silnejšia ako testovacia, no nebol to ani duch. A už mám aj také mini príznaky ako v prvom tehu. 😉

lisa.j
20. zář 2009

kacenka, blahozelam 🙂 🙂 a prajem co najprijemnejsie tehotenstvo s uspesnym koncom 😵

evina0
20. zář 2009

sofi dakujem ale este nechcem nic zakriknut ..jasne ze som stastna koonecne som si nasla v zivote pozitivny tehu testik ale caka ma este dlha cesta az budem mat ten pokladik v naruci. 😵 😵 myslim pozitivne no som opatrna a brusko si hladkam denne 😵 😵
akos me kedysi napisali grafy 1š prinesu vsetkym babetka do bruska a pomaly ale isto aj starsie grafomaniacky zacinaju tehulkovat 😵 😵

sofinka2009
20. zář 2009

ahoj kacenka prajem ti krasne tehu

lisa.j
20. zář 2009

evinka, aj Tebe samozrejme blahozelam, sa mi ani nechce verit, ze to uz bolo tak davno, ked si pisala, ze zacinas liecbu 😉

tun1ska
20. zář 2009

kacenka blahoželám k //:🙂)) 😉 Ktorý DPO si?
ja som tiež testovala, no u mňa stále len /.....

evina0
20. zář 2009

lisa hej cas plynie ako voda stale sa mi vsetko zda ako krasny sen.netreba sa vzdavat a verit a bojovat a vyjde to. 😵

kacenka24
20. zář 2009

Ďakujem diavčatá, čaká nás však ešte dlhá, predlhá cesta. Tun, včera som testla a bola som 15 DPO. Skúšala som aj skôr 12 DPO a test bol biely ako ľalia.

lisa.j
20. zář 2009

no veru kacenka, pravda, pravda, dlha cesta...ja som si kedysi myslela, ze otehotniet je ta najtazsia cast, potom je to uz ok...ho..o, ho..o, zlata rybka, v mojom pripade najprv problemy v 1.trimestri, potom super 2.trimester, 3.trimester, ked uz vyzeralo, ze to bude dobre, zase problemy...a odkedy sa babo narodilo, tak sa stale nieco najde, coho sa rodicia obavaju, ze by mohlo nedopadnut dobre....
takze si na najblizsich 20 rokov radsej nic neplanuj 😀 😀 😀

lisa.j
20. zář 2009

ale inac, samozrejme, nemenila by som 🙂 🙂

tun1ska
20. zář 2009

kacenka..a neukážeš graf? Ja som na 13DPO tiež mala negat, ale ešte sa trošku držím hore, takže malá nádej ......

kacenka24
20. zář 2009

Lisinka, veru máš pravdu. Ja som si tiež myslela, že keď som sa prehupla cez 12 tt., že je už všetko ok a nemôže sa mi už nič stať. Ako píšeš, aj u nás platila zlatá rybka a s mm sme sa dohodli, že momentálne dáme tomu všetkému voľný priebeh a nejdeme nič plánovať.... poučili sme sa. Najhoršie je človeku pri predstave, čo by bolo keby ... 😔

tun1ska
20. zář 2009

kacenka- ukážkový, krása:🙂)) Tebe to vyšlo posľa Jonáša? Aké pohlavie?

lisa.j
20. zář 2009

ja to u kacenky tipujem na chalana....aspon podla snazenicka v case ovulacie...tak to som zvedava, ci sa trafim 😀

kacenka24
20. zář 2009

Tun, podľa tej BT to nebol Jonáš, lebo som brala ten Clostil a bolo to tým ovplyvnené. No prvé nám presne vyšlo, aj jeho termín bol mimo ovu - tesne pred menzes a bolo aj dievčatko. 🙂 Ale ak by to bol teraz predsa len Jonáš, tak by to malo byť znova dievča ... uvidíme, necháme sa prekvapiť.