Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

benjina
18. srp 2009

lauritka: no nebojím se ale konečně aspon vím, že není až tak všechno v pořádku a snad se už brzy zadaří, jinak před třemi dny nad námi proletěli dva čápy, tak jsem se radovala, že by se mohlo zadařit, když už i bocianové nám lítají nad hlavami, aspon u nás je taková pověra.I jedna moje kamarádka měla zvýšený prolaktin a potratila poprvé a pak jí nasadili léčbu a už je v sedmém měsíci. 😉

tenty
18. srp 2009

tak to je super 😉

chvalili ste moju ovulku, no na tvoju sa nechytam

lauritka
18. srp 2009

no u mna bociany fungovali 😉 ale tento rok ani jeden, a ani ziaden sen s rybkami sakrisss 🙄

tenty
18. srp 2009

mojmu manzelovi sa predvcerom snivali rybky

ale len take v akvarku,myslis, ze budu stacit? 😀

nellie_
18. srp 2009

ja som videla dvoch bocianov minuly tyzden... 😀 😀 😀 😀 😀

ozaaaaj baby bola som na vecku a mam klzavy toaletak..totalny bielkač... normalne som v šoku ostala to bolo prve stretnutie s nim tento rok 😀 😀 😀
dufam ze znamena ze ovu sa blizi...

lauritka
18. srp 2009

to by malo stacit. 🙂 hlavne nech su v cistej vode... 🙂 zakalena neznamena nic dobre-

nellie_
18. srp 2009

lauri - krasny graf - ako vzdy.... 😅

tenty
18. srp 2009

na vodu sa musim este opytat, to som nevedela 😒

lauritka
18. srp 2009

nellie zavidim ti egg 🙂 ja nemavam skoro nikdy ☹ ma napadlo, ze aj preto sa nedari, lebo mam o prde hlien,... 😨

nellie_
18. srp 2009

lauri ja som si ho asi podvedome vyvolala... 😅 😅 😅
ja som si vcera googlila o mucosolvan sirupe, lebo som to niekde citala tu na konovi ze nejake babe ho kazal doktor brat lebo pomaha ku skvapalneniu hlienu pri ovulke... 😅 😅
a on sa dneska svinuchac ukazal.. 😅 😅

a jak sa ťahaaaa 🤐 🤐 🤐 som v soku normalne.... no neviem ci bude znamenat ze ovu sa dostavi... 🙄

nellie_
18. srp 2009

mojej svokre ked sa snivalo s rybami tak viem ze v tom mesiaci ostali svagrine tehotne... samzrejme nie naraz... 😀
a druha svagrina ked bola minuly rok tehotna tak svokra to podla toho nejak vedela alebo čo lebo sama svagrina nevedela este ze je tehu zistila to asi o 3 dni a isli prenasat skrine a ona jej to zakazala...ze ona to uz tusila ze je tehotna... reku sila... 😅 😅 😅

tenty
18. srp 2009

ja so dnes cestou autobusom videla straaaasne velky krdel bocianov, asi sa zlietaju na ochod
dufam, ze to prinesie stastie 😀

nellie_
18. srp 2009

tenty aby si nebola dalsia rekordmanka ako ta s dvatastorčatmi 😀 😀 😀 😀

Lauri beries estrofem?? či čo mas to E v grafe???

tenty
18. srp 2009

nellie, to nieeee
ja som pre kazdu z vas poslala jedneho bociana 😉

flamenga
18. srp 2009

normálne vám závidím, že môžete merať a špekulovať, či to vyšlo, nevyšlo 😅 nás čaká pauza a je neviem, ako ju prežijem 🙄 😀

nellie_
18. srp 2009

tenty to je pekne od teba 😉

ja by som dvojičky brala v pohode, kedze som videla minuly tyzden dvoch 😀 😀
rovno parka a mam vymalovano....viac nerodim 😀 😀

lauritka
18. srp 2009

nellie mne mucosolvan velmi nezabral... mozno trosku viac vodnatejsi hlien, ale ziadny bielok 😒

ano beriem divinu na sliznicu, to mi davali aj pred KET, este mi zostalo, tak to beriem, lebo ta posledna mrcha bola o nicom 🙄 plus utrogestan, co som este nasla. taky miern estimulovany cyklus, uvidime, co to spravi 😅 ked nie tehu, tak uvidime aspon ci narastie normalna sliznica a teda mrcha bude vyzerat "normalne " 😵

flamenga
18. srp 2009

ináč, neviete ako sa "dedia" dvojičky? Lebo ja som bola celý život v tom, že u nás v rodine dvojičky nie sú... a cez víkend som sa dozvedela, že môj dedo mal súrodencov dvojčatá 😲 ale neprežili 😔 asi aj preto o nich neviem....

nellie_
18. srp 2009

lauri ved treba... zistis co to s tebou urobi 😉

ja som sa v chorvatsku prečistila riadne.. 😀 😀 😀 😀
inak viete co??? ja som asi divna ale ja pozorujem na sebe bielkovy natahovaci pocas mrchy... 😅 😅
uz som rozmysala ze skusime plodit pocas nej, ale drahy ma moooooooc velke predsudky 😀 😀

vy to tak nemavate???

lauritka
18. srp 2009

flami to neviem, tiez som pocula, ze to moze byt "dedicne", ked sa vyskytuju v rodine dvojicky, ale nie je to pravidlom.

nellie u mna nie 🙂

riana12
18. srp 2009

nellie, mozem sa pridat do debaty ohladom bielka pocas MS? Bo ja to tak mam tiez 😅

nellie_
18. srp 2009

flam moja svagrina ma dvojičky a to bola zevraj prva vo svokrinej rodine,tak neviem veru... a to bola taka sila ona nechcela druhe a potom si povedali po 10 rokoch ze to skusia teda a do piateho mesiaca zila v tom ze to bude jedno babo a zrazuze oni su dvaja 😀 😀 😀 😀
to bol vtedy iny šok, slzave udolie..svagrina to nevedela rozdychat... a to sa vôbec neliečila... 😅

ale teraz je tych dvojičiek pozehnaneeee a hlavne tu v nasom meste je jeden taky dvojickovy ujo doktor 😀
jeho robotou su aj tie stvorcata co sa narodili v zime ak si pametate.. 😀 😀 😀
mna moja mamina stale lomí aby som ku nemu presla.. ale reku este pockam on robi velikansky hormonalny doping 😅 😅

lauritka
18. srp 2009

😕 cize cez krv mate este aj bielok ci ako ?

nellie_
18. srp 2009

riana takze aj ty????

lauri ano ja ked mam MS tak normalne mam krv a ked sa utieram smyka to ako besne lebo v tom vidim klasicky natahovaci bielkovy hlien... proste mam mrchu s hlienmi 😅 (sorry ak som nechutna 😅 )
uz davno som sa vas to chcela spytat ze ci to tak mate este niekto... 😅 😅

a teraz som to pozorovala velmi moc v chorvatsku, kedze som tamponovala pri vytahovani tamponu to bolo vidiet zretelne...ze je to natahovaciiiiiiiiiiiii hlien 😅 😅

lauritka
18. srp 2009

nieco z knizky o muzoch 😉 :
- Dokaze mi byt verny? ( samozrejme, ved je to pohodlny tvor )
- Mala by som mu priznat neveru ? ( ano, pokial chcete ukoncit vztah )
- Preco tolko sleduje televiziu ? ( pretoze by sa musel bavit s vami )
- Aka je optimalna partnerka ? ( nechava ho na pokoji )

benjina
18. srp 2009

flamenga. poslední dobou to skoro není ani o dědičnosti, ale o hormonech, po nich jsou většinou dvojičky.

No tak u nás se říká, že když ti přeletí nad hlavou tak by to mělo být dobré znamení, že budeš čekat dítě, tak nám přeletěli dva a další velké stádo jsme viděli na poli, ale ty dva bociankové byli super jak tak pěkně přeletěli, tak doufám, že aspoň jedno by z toho mohlo být, i když uvidíme jak se moje vajka rozrostou a kdy bude ovu, když dnešní měření žádný zázrak. ☹ Takže už vím i proč jsem měla takové ty těhotenské stavy, to z toho prolaktinu, dneska mi to doktro řekl, tak jsem si oddychnula, že jsem si to jenom nenalhávala ty návali a pocit na zvracení, to prý způsobuje ten zvýšený prolaktin, ten má prý v těle těhotná žena. 😒

riana12
18. srp 2009

nellie, aj ja 😉 a tiez som to zistila, ked som zacala pouzivat tampony 🙂

lauritka
18. srp 2009

podla mna to bude v estrogenoch, mate ich viac na zaciatku cyklu ako druhe baby. 🙂

shaarka
18. srp 2009

baby, aj ja mam pocas MS (pokial je riadna) egg a do toho krv. ak nkrv nie je, tak nie je ani egg. ale smyklavy jak fras. 😀

nellie_
18. srp 2009

lauri no ktovie v com to je.... 😅 😅 😅

ale som rada ze v tom nie som sama.... 😉 uz som si myslela ze som vadna, alebo čo..