Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

ivasa
16. kvě 2011

@denda29 už ne, dneska jsem pro klid duše naposledy testla a čárka je skoro neviditelná 😒

strihalka
16. kvě 2011

aha🙂))sak jasne, trocha humoru, uz melu z hladuaha, takze po ovu by mela byt hore...ja jsem myslela ze hore zustava jen pokud je tehu, ale muze tam teda zustat jen tak do mrchy a po mrse zase klesne? a vse nanovo....hmm?

elebe
16. kvě 2011

@sasena033 a z čím ťa postrašil 😕 😕

strihalka
16. kvě 2011

😀 😀 😀 😎
@st2

elebe
16. kvě 2011

@strihalka presne tak.....po ovu musí byť vždy hore či už si tehu alebo nie.....ak si tehu tak zostanú hore a mrcha nepríjde a ak nie si teplota klesne a príjde mrcha....a napapkaj sa tak sa lepšie rozmýšla 😀 😀 😉

sasena033
16. kvě 2011

@elebe no len to ze sa mu to nezda ze ovu by mala byt uz v dohladne na 14DC a to ze som spinila a bolelo ma bruch na mrchu takze dal mi lieky ale vysledky este nemam ci to bol zapal alebo po vysadeni HAK.som myslela ze mi ovu vobec nepride ale podla teplot dorazila na 19DC 😀 takze som rada ze uz je to ok.. sice budem mavat asi dlhsi cyklus kedze ovu byva tak neskoro alebo s ato nejak upravi 😀

strihalka
16. kvě 2011

@elebe vsak ja cekam az mi to donesou, maji na to poslednich 14minut, aby splnili donasku do hodiny🙂)a ja myslela ze ty uz to mas jasny, kdyz se tak pekne drzi hore....kdy ji neMAS dostat?

strihalka
16. kvě 2011

@elebe uz je to tuuuuuu🙂)

elebe
16. kvě 2011

@sasena033 to neznamená že keď ti predpovie doki ovulku na 14DC že to tak aj bude......ja som posl. dva mesiace tiež prešla všeličím,ale môj doki sa len smial a klebetili sme jak babky na trhu 😀 😀

sasena033
16. kvě 2011

@st2 no mne po vysadeni vysiel 1 pozitivny 2 dni nato isla teplota hore tak prasklo.ale hlavne je ze si pod dohladom lekara a vidis ako to vsetko funguje a ci to vajko teda nakoniec prasklo... ja som tiez chystala dr volat ak nedojde ovu ako hovoril ale zatiaj je to v poriadku uvidime dalsi mesiac..HAK je svinstvo a cyklus po nom dlllhy a nikdy nevies co mozes cakat. 😠 duffam ze dalsia mrska uz nedojde 🙂 drzim palec nechs ato coskoro podari 🙂

elebe
16. kvě 2011

@strihalka tak dobrú chuť 😀 😀 no ja mávam 35dňové cykly,ale baby mi povedali že po clostile to bude ináč....tak ja teraz neviem....ff mi predpovedá 25.5. tak uvidíme 🙂

strihalka
16. kvě 2011

@elebe to je dost za dlouho a nebudes testovat?

sasena033
16. kvě 2011

@elebe ved urcite len sme mysleli ze sa mi po vysadeni HAK domotal cyklus.....ale teraz viem ze je to len trosku poposuvane a zatial je vsetko ako ma byt.tak uz sa nevzrusujem 😀 hlavne aby sa nam coskoro pekne podarilo otehu 🙂 a vsetko dotiahli do uspesneho konca kukala som grafik a testy mas to ukazkove

elebe
16. kvě 2011

@strihalka no určite budem....tak 10DPO....ale moc tomu neverím že budem tehu ☹ ☹ ešte ma aj nádcha chytila ☹

denda29
16. kvě 2011

@ivasa no ale je tam nie?? mozno ti pomaly stupa HCG nie??

elebe
16. kvě 2011

@sasena033 tak tak....aj ja som to mala po vysadení HAK celé poposúvané a nakoniec sa ni to ustálilo na 35 dňové cykly.....len som neovulovala ☹ ale už je to dobré,vďaka clostilu 🙂

sasena033
16. kvě 2011

@elebe no ved toto som myslela z emam aj ja dlhsie cykly a bez ovu.. 😒 mna uz tiez napadalo ake lieky budem uzivat a take hovadinky ale vdaka tomu ze som zacala meriat BT tak tomu viac rozumiem 🙂 uz to bude len dobre ani s anenazdas a budu // ved kolky DC si.::??

elebe
16. kvě 2011

@sasena033 ja som dnes 19DC a 6DPO však kuk graf....no ja som mala vo februári biotehu a potom dva mesiace anovuláky a všetko úplne rozhádzané 😖 😖

ivasa
16. kvě 2011

@denda29 ne, ne, je slabší, než minulý týden 😒 Už je to spíš duch... Kdyby už aspoň ta mrcha přišla, aby to bylo za mnou a před námi nové snažení, jednou to vyjít přece musíííí 😠 😠 😠 😉 🙂 🙂 🙂

sasena033
16. kvě 2011

@elebe to ma mrzi... ☹ ale asi to tak malo byt a dalo s ato teraz do poriadku a teraz to vyzera nadejne 🙂 treba dufat ze teraz to bude vzdy je este nadej 🙂 tak to est koncom tyzdna mozes testnut 🙂 este otazocka kedy od kedy sa rata 1 den DPO skus kuknut moj graf dikes

foryou25
16. kvě 2011

@sasena033 presne, nebola by to proste dvojfazova krivka, aleee doktori si myslia ze podla tabulky ma mat kazda zena ovulku presne v polke cyklu, co je somarina riadna, ja tiez mavam ju vzdy neskor, malokedy v polke cyklu, jasne ze ked ma zena dlhsie cykly tak nemoze mat ovulku na 14 DC, len pekne meraj teplotku a uvidis ci ovula prebehla alebo nie, ale ten graf co si vlozila prebehla ovulka urcite toho 10.5 resp, 11.5.never vsetko lekarom, to je ako to co pisala lauritka, ze jej lekar povedal, ze zena ktora nema 37 stupnov tak nemoze byt tehu 😠

elebe
16. kvě 2011

@sasena033 fuu....no nie som nejaký expert na grafy to skôr lauritka....ale vyzerá to tak že si nejakých 5-6 dní DPO.....jéj ako ja 😀 😀

foryou25
16. kvě 2011

@sasena033 si bud 5DPO alebo 6DPO 😉

foryou25
16. kvě 2011

ja som dnes 7DPO 🙂

denda29
16. kvě 2011

@ivasa aha. No neva aj tak ti drzimmm palce a daj vediet ako si dopadla 😉

sasena033
16. kvě 2011

@foryou25 ved prave kazda zena je ina a ma inu dlzku cyklu tympadom aj ovu 🙂 jasne teplotku budem merat stale aj ked pri malom niekedy neviem ci je v norme ked mu v noci davam mlieko 🙂 ale snazim sa to robit zodpovedne 😀 😀 😀 ale to je poriadna somarina ze po 37 nemozes byt tehu to je ina blbost 😠 tak to sme na tom podobne den hore dole 🙂
@elebe no vidis tak sme spolu len ty // mozes testovat j aest enie nakolko mame doma synceka a chceli by sme dievcatko tak mame skusat az od 22 do 25 maja no moc tomu neverim ale nahoda je svina 🙂 ak sa nepodari bud mesiac ideme skusat aj cez ovu.pocula som ze nejak pred ovu ked snazilkujes by mala byt baba..ale to len tak bola by som rada keby som ostala tehu aj keby to bol chlapec mala by som doma 3 vajcakov 😀 neva ale v kutiku srdca dufam ze ked sa podari bude to mala zabka 😀

elebe
16. kvě 2011

@sasena033 aj my chceme malú princeznu 😀 😀 priateľ už jedného syna má,14ročný vajčák 😀 a keď vidí nejaké malé dievčatko tak je celý na vetvy.....on chce malú copatú princeznu a hotovo 😀 😀 ale mne veštica povedala že budem mať v živote 1dieťa a to bude dievčatko,tak hádam sa to splní 😀 😀 a to máš z akých výpočtov 😕 😕

sasena033
16. kvě 2011

@elebe tak to uz mas riadneho mladenca doma 🙂 no ja som aj prve chcela dievca..ale mam maleho Riska tak teda by som bola rada keby ochranoval svoju malu sestricku parik nie je nikdy zly 🙂 mojmu drahemu to je jedno......chcel prveho chlapceka ma ho tak je stastny..a vestica mi tiez povedala ze budem mat len 1 dieta a ze si mam davat pozor aby som ho donosila...a nebol ziaden problem vtehu... takze neviem ci tomu verit ako aj mojim vypoctom od Jonasa..ale co som citala referencie celkom to vychadzalo takze u nas snazenie do toho 25 maja zacioatkom juna urcite dam vediet co a aako len musime davat pozor lebo keby sa zadarilo v mojej ovu a neskor vo vypoctoch mohli by byt zevraj dvojicky

st2
16. kvě 2011

@sasena033 ja len k jonasovi, ze nepomohol a to uz je tristvrte roka 😠 tak teraz verim pre zmenu lekarom 😝

elebe
16. kvě 2011

@sasena033 jáj to si mu posielala aj prachy a poslal ti výpočet,alebo to máš len z tej stránky astro-wendys 😕 😕 a malý nebýva s nami,ale s mamkou,ale chodí k nám a v poho,je fajn,ale ako hovoríš to je už mládenec 😉