Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

govinda
20. lis 2011

@deyana no ja by som šla na krv zajtra a prípadne pozajtra alebo až v stredu, aby si videla, ako a či rastie HCG 😉 . Nečakaj s tým až do piatku, výsledky z krvi sú presnejšie, ako sledovať, či test tmavne 😉
@annavi moja, pekne sa držíš 😵 A cítiš nejaké bolesti v podburšku? Teplota nevyzerá byť mrchovská 😉

poleva
20. lis 2011

@deyana ale máš nejaké diagnozy?? daj sa komplet vyšetriť

esmemia
20. lis 2011

@jania023 moja mas peknu teplotku ak by do zajtra neprisla mrska,ja by som asi rano testla 😉

jania023
20. lis 2011

@esmemia ja som testla na 12 dpo a nic,myslim ze by to uz ukazalo z 10kovim testikom...ale co uz,brucho pobolieva ale mozno to je len psychyka 😒 Akurat som si uvedomila ze nepoznam pravopis uz tak dlho nezijem na SR ze uz aj pisat spisovne som zabudla ☹

leeena_4
20. lis 2011

@jania023 koukám, hezký grafík, minule jsi tedy taky dva dny před mrchou stoupla, a LF máš 17 dní, že? Tak držím pěstí, ať zítra ani pozítří nespadne a držíš se nahoře 😉

leeena_4
20. lis 2011

@annavi kočko teď bych zkusila testík 😉 a určitě ti poví víc, než ten 10DPO 😉 😀

annavi
20. lis 2011

@govinda no drzim sa drzim..ale tak mne zo dna na den klesne teplotka....uvidime..no brusko ma trolinku poobolieva ako na mrchu...taky pocit mam ze ide...uvidime zajtra...
@leeena_4 ahojky moja..este netestím..pockam este zo dva dni...ale neviem..necitim sa na tehu.... 🙄 🙄

leeena_4
20. lis 2011

@annavi to je vtipný 😀 10 DPO testíš a teď čekáš? pročpak? 😉. Hele pocity na mrchu nejsou vůbec rozhodující, ty já měla i jako těhotná 😉 😀 Držím pěsti, ať neklesne 😉.

jania023
20. lis 2011

@leeena_4 ahojky neviem aku mam LF pretoze casto som sa napchavala utrosom normalne mam najviac 15-16dni dlhu a 30dc takze dnes by som mala dostat,bruho boli ako na ms ale iba slabo a chvilkami asi len psichyka ked viem ze mam dostat ms...ale urcite dostanem lebo uz sa nato aj tak nejak citim 😉

leeena_4
20. lis 2011

@jania023 ahá, já koukala na tvoje grafíky a tam to bylo nejčastěji 17dní, ale léků jsem si nevšimla 😉. Jak jsem psala, já než jsem si udělal svůj první // test, tak jsem byla přesvědčená, že to dostanu. Musíme vydržet, bez testíku nebo mrchy se nic nedozvíme. Je blbý, že byl 12DPO negativní testík, to bývá většinou vymalováno i když člověk samozřejmě doufá.

jania023
20. lis 2011

@leeena_4 no ved aj ja si myslim ze na 12 dpo uz ukaze pekne aspn naznak ciarky ale tej normalnej nie ducha,ja mam pred ms take cremovo-vodnate vytoky tak podla toho viem ze ms pride..ved ona si mam najde..ale aj tak idem do caru takze je to v pohode...moja ms je aj tak inteligentna lebo leby prisla dnes a do caru idem 5.12 tak to uz bude 15dc a mozno aj po ovu tak pekne si caka aby dosal zajtra pozajtra atak stihnem aj car 😀

leeena_4
20. lis 2011

@jania023 je to fakt mrcha inteligentní, ale oni jí v CARu zarazí tipec 😀 😉. V pondělí taky budu volat do CARu své paní doktorce, jak to s námi vidí a kdy nás chce vidět. Do konce roku už se nám tam nechce, tak až v roce 2012. A jelikož jsem teď měla ovulku, tak tuším, že nás bude chítt vidět až za dýl. Ale vedle CARu jsem ještě ukecala doktora, že po téhle ms přijdu a uvidíme, jak nám bude moct pomoci. Sice bych se ted na to už nejraději vyprdla do nového roku, ale už jsem si to u něho vydupala, tak je mi blbý tam nejít 😀. Předpokládám, že mi dá clostil

annavi
20. lis 2011

@leeena_4 no ved práve..na 10DPO bol negatívny tak som uz rezignovala...uvidim ako teplotka a testnem ..ak... 😉 a to sa cudujem aka som kludna a ako ma netahá testit.. 😀 😀 😀 😀 😀

leeena_4
20. lis 2011

@annavi já vím, já mám na tohle jiný názor 😉. 10 DPO je podle mě min. 80% testů negativních i když je žena těhotná 😉. Ale je to jedno, každá to cítíme jinak, je dobře, že jsi klidná, to je to nejdůležitější 😉 😀

govinda
20. lis 2011

@leeena_4 annavi je v tom tvrdohlavá 😀 Ja som ale tiež bola tvrdohlavá a chcela som testovať až podľa teploty.
@annavi ale myslím, že leeena má pravdu, na 10DPO je testovanie skoro, kopec báb, aj keď boli tehu, tak na 10DPO im ešte test neukázal nič 😉

annavi
20. lis 2011

@govinda @leeena_4 presne tak babulky...ja testnem az ked bude mrcha meskat...a tu nečakam zajtra..... 😉 ak bude teplotka pekne hore tak testnem na bud. tyzden... 😉 😉 skor sa mi zda zbytocné testit..len ma to potom stresuje....počkáme počkáme...zatial som kludna, az podozrivo čo necháápem.... 😀 😀 ..

annavi
20. lis 2011

návšteva uz odisla takze mame klud........ach jo..zajtra do prace... 😒 😒 😒

govinda
20. lis 2011

@annavi ako to myslíš, budúci týždeň? 😲 Myslím si, že zajtra by to bolo úplne v pohode 😉 . Teda v prípade teplotky na tejto úrovni 🙂

leeena_4
20. lis 2011

@annavi já to úplně chápu, já jsem taky chtěla testit až dýl, jen to testování 10DPO mi do té teorie nehraje 😀 😀 😀. Každopádně dělej, jak ty cítíš 😉

majinka1981
20. lis 2011

Já měřila čtyři měsíce a poslední měsíc se to povedlo. Já měla ovulaci až 20 den, protože mám dlouhý cyklus 36 dní. Ten rozdíl v tom grafu je jasně vidět, měla jsem teploty 36,2 a pak najednou 37,1. Tak jsme se na to vrhli den předem a den po a ted čekáme miminko. Takže měření teploty doporučuji. Poslední měsíc kdy se to zadařilo jsem pila čaj z kontryhele, možná k tomu taky pomohl. Ted jen musím vydržet s překvapením do vánoc. 😀

deyana
20. lis 2011

@poleva ahoj, nikdo mě nikam neposlal, prý je to normální a do 6.tt těhotenství není, takže tam jsem ani nedošla a těhotná podle Dr. nebyla. Vyřvala jsem si na poslední prohlídce aspoň štítku, tam ale jdu až v prosinci.. 😖 Jinak prý nic, že je to prostě normální a stává se to často, jen o tom ženské neví, to bylo vše co mi bylo řečeno..

poleva
20. lis 2011

@deyana juj tak s tým nesúhlasím,,,my keby sme s manželom nepochodili všetko čo sa dalo,nemáme 2 deti,tomu ver

leeena_4
20. lis 2011

@deyana já bych si být tebou nechala udělat i imuno. Někteří doktoři jsou pěkní lemplové 😠

strihalka
20. lis 2011

@deyana moje, podivej se ke mne do albumu kdy zacali dalnice🙂, takyjsem z toho byla pekne vystresovana co ej vsetko ok a holky tu ti i potvrdi -🙂mylsim, ze ze mne byli uz na nervy jak jsme porad testovala🙂

jania023
20. lis 2011

@leeena_4 kolko mesiacov sa vlastne moze brat ten clostil?niekto hovori ze max 6x ale co ja viem

leeena_4
20. lis 2011

@jania023 jojo, maximálně 6x. Já ho brala jen 3x

gabinka41
20. lis 2011

Ahojte.....tak mne dnes dorazila mrcha....4 dni skôr...aj som to očakávala. Ale teplota ráno bola opäť 36,8, neklesla ako po minulé cykly na 36,5........tak uvidíme,čo ukážu hormonálne testy a čo povie po ms doktorka..... 😵

jania023
20. lis 2011

@leeena_4 ja som uz raz brala v january 3x a teraz zase dalsie kolo ked dojde mrcha tak to bude druhy cyklus takze este mam 2 x nadej 😀

leeena_4
20. lis 2011

@jania023 přesně tak. Ale clostíkem naděje nekončí 😉