Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 😉 este stale sa nikto neozval ☹ nevedia o co prichadzaju 🙂 taku sikovnicu ako si ty nikde tak lahko nenajdu 🙂 ja som zehlila vcera, ale mala by som ist upratat tu spalnu, nech sa nam lepsie snazi 😀 mozno sa to babo boji prist do takeho bordelu 😀 😀 ozaj, nechces posit aj mne? 🙂

lauritka
31. črc 2012

@katka116 drzim palce nech to dobre dopadne 😨 🤐 mas pravd,priroda vie co robi..akto nea byt v poriadku, radej nech to stopne na zaciatku. 😒

govinda
31. črc 2012

@myrtille verím, že to tak bude 😉 Malí musia byť byť bojovníci, keď sa v takých cykloch uchytili a udržali 😉

moni1007
31. črc 2012

@bordulka no vies co ani nie, lebo na to moc dobre nevidim, este neviem ci to sebe posijem 😀 😀 😀 no ja som si teraz pred snazilkovanim vyupratovala spalnu a asi mi ta cistota nespravila dobre ked sa mi ovulka posunula 😝 😝 😝 nabuduce budeme sexikovat v bordeli 😀 😀 😀 to znie dvojzmyselne 😀

petulka19
31. črc 2012

Ahoj holky, prosila bych o radu, jsem 15 DC a podle bazální teploty ovulace už proběhla, ale od 12 DC jsem zkoušela ovu testy a vždy jen druhá čárka byla slabá, tak nevím jestli ovu byla nebo nebyla. Jsme z toho fakt zmatená. díky 🙂

govinda
31. črc 2012

@loyanca ono to možno nebude prehodeným režimom, ja odkedy som tehu, tak vstávam ráno veľmi skoro, dokonca aj cez víkendy sa budím ráno o piatej, potom sa donútim trošičku zaspať a spím tak do siedmej ... no ale pamätám na tie prvé týždne, vlastne tak do toho 11 tt som bola hrozne unavená celkovo, jednak aj preto, že som ráno vstávala do práce už o piatej a keď som prišla z práci, tak som odpadávala a spala až do večera 😀
A zle ti nebýva?
No musím ti povedať, že niekedy prístup tých lekárov je hrozný, berú pacientky ako čísla a vôbec si neuvedomujú, že svojimi poznámkami a predpokladami vedia pacientky totálne vystrašiť 😒

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 😀 😀 😀 😀 neviem ci je ten bordel dobry napad... my sme to robili v bordeli, a vidis ake mavam cykly 🙂 neviem co by s tym urobila ta cistota, asi by hned prisla mrcha 😀 asi sa dnes na to aj kaslem.. boze, ja som taka leniva, normalne sa hanbim... ale nemozem sa premoct...

moni1007
31. črc 2012

@bordulka no tak teraz uz neviem 😀 musim si to riadne premysliet, ci bude v spalni byvat cisto alebo nie 😀 jasne kasli na to, zajtra upraces. ako ides do prace?

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 vies co by bolo dobre? nerobit to v spalni 😎 a veru na to kaslem, lebo ma zacina boliet aj prst co som si v robote narazila, teda hanku... a zajtra idem na poobednu, cize rano spim a pridem az vecer z prace, takze zase nic neurobim... vo stvrtok idem rano, lebo poobede ideme do kina, v piatok idem rano, aby som sa stihla s mm rozlucit, ide prec na cely vikend, cize upratovat sa bude asi az v piatok, ale to ma byt u nas country, tak neviem... 😀 😀 😀 😀

bordulka
31. črc 2012

@petulka19 ahoj, to ze si nemala pozitivny testik nevadi, mozno si nevystihla vrchol LH... je jasne, ze ovu bola 🙂

moni1007
31. črc 2012

@bordulka no ved tak my nie vzdy vyuzivame len spalnu 😀 😀 😀 jasne, kasli, vsak ten neporiadok ti neutecie... a kam sa chysta muzik? tak upraces v sobotu 😀

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 jaj tak potom som nic nepovedala :D a kaslem na to, musi ma chytit "slina", len dufam,ze nikto teraz nepride na na vstevu, lebo by sa tu stratil... a mm ide na stretavku na chatu, boli sme tam v sobotu s krpcom pozriet, celkom fajn to tam mali... tak snad to psychicky prezijem 😀

myrtille
31. črc 2012

@govinda ano nasi drobčekovia su bojovnici, dlho sme na nich cakali tak teraz nas caka krasne tehulkovanie..

moni1007
31. črc 2012

@bordulka ale co? urcite tam taky neporiadok nemas 😀 😕 a prezijes, aspon budes mat trochu casu pre seba, ja som z casu nacas rada ked som sama, aj ked neviem ako by som prezivala,kebyze ide moj zurovat a ja by som doma sedela 😀 😀 😀 my chodime skoro vzdy vsade spolu. malokedy bez seba a to moj vtedy vyzera 😠 😔

myrtille
31. črc 2012

@lilli251 gratulujem k tehu .-) 😵

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 no tak som to trooosku prehnala, ale necitila by som sa dobre, keby niekto pride a ja viem, ze som to neupratala 🙂 a veru,ja som tiez rada, ked som chvilu sama, ale iba chvilu 🙂 a my sme s mm tak dohodnutí, ked mam nieco ja, idem tam sama a zase naopak... necitila by som sa tam dobre, lebo nikoho nepoznam a bola by som tam ako piate koleso na voze a iba by som mojho kontrolovala...

moni1007
31. črc 2012

@bordulka no ved jasne,ked je takato akcia, tak aj moj by siel sam, ak by vobec siel... my uz sme tak skor jeden pre druheho a na nejake stretavky a taketo akcie moc nechodime. skor si dame stretko s nasimi kamaratmi a to sme tam vsetci spolu... ale raz za cas si zajdeme aj sami niekde, jeden bez druheho, ale to moj ledva domov prisiel 😀 moja, idem uz koncit. tak pekny vecer. pa 🙂

bordulka
31. črc 2012

@moni1007 tak sa mi to paci, chcela by som to aj u nas takto presadit, ale my nemame vela spolocnych kamaratov 😒 oki moja, tak pekny vecer, pa

lilli251
31. črc 2012

@bordulka kujeeeem 🙂

lilli251
31. črc 2012

@katka116 katik drzim palce, ale nechces ist radsej na pohotovost?

lagunasa
31. črc 2012

@zuzanka9999 jej, a akeho havinka mas doma? ja , ako vidno podla fotky, mam dvoch. teda my mame dvoch aby som nebola sebecka. ale tak ja sa o nich staram podla mna viac a aj su na mna viac naviazani.

lagunasa
31. črc 2012

@myrtille ou! to uz si tu tusim druha taka..... ☹ ja vas baby obdivujem ze ste to dokazali prekonat!!!

myrtille
31. črc 2012

@lagunasa ked ti mam pravdu povedat ja som aj v kutiku duse stastna ze sa teraz tak ukazal,, viac by to mrzelo keby to bolo neskor,, prve tyzdne to bolelo potom som plakala aby sa zmenil, a teraz sa este viac ukazuje aky je to slusne povedane somar a ze mi mozno bez neho bude lepsie i ked to bude tazke 😔

lagunasa
31. črc 2012

@bordulka
@moni1007
baby a aky bordel v tej spalni mate? my mame v spalni len velky rolldoor, manzelsku postel a dva nocne stoliky. nic viac. v spalni treba akurat povysavat a utriet prach na tych dvoch nocnych stolikoch. priatelove veci na oblecenie sa obcas valaju za postelou na zemi ale to navsteva nevidi lebo je to za postelou. a ked neni upratane tak vacsinou spalnu zavriem a hotovo.
a co sa tyka akcii tak to mame tak pol na pol. on ma nejakych znamych s ktorymi ide obcas sa opit ale to malokedy. vacsinou travi cas pri pocitaci kde keca cez mikrofon. a tych tiez poznam. to skor ja mam svoje samostatne akcie bez neho. ale jeho tam ani netaham. za prve ho to nebavi a za druhe je to vacsinou cez vikend kedy on aj tak pracuje takze som sama tak ci tak. takze v tomto smere si zijem svoj "vikendovy" zivot, vacsinou ale so psami a ich majitelmi. ja som taky psi maniak, on zase pocitacovy. konecne sme sa to naucili jeden druhemu akceptovat a ked jeden z nas chce aby sa mu ten druhy venoval tak ten druhy si to zariadi podla toho. ale on nema rad ked ho moc taham na moje veci a ja nemam moc rada to iste z jeho strany. preto aj keksik musi byt mierne planovany, inac by sme na neho ani cas nemali 😀DD ale lubime sa velmi a neviem si predstavit ze by som ho nemala. ale ked som cez vikend sama doma tak si to uzivam!!!

lagunasa
31. črc 2012

@myrtille no jo. lepsie vediet skor aky je to somar. ale troska ma prekvapuje, ze si sa aj napriek tomu snazila otehotniet.... ja osobne by som to asi stopla, alebo ked uz tak , tak s ochranou..... teda aspon podla mna...

lauritka
31. črc 2012

@riana12 poznas tento obrazok ? 😉 😀

riana12
31. črc 2012

@lauritka jj 😵

lauritka
31. črc 2012

@myrtille prepac,nevidela som kde si pisala o partnerovi,to budes sama s miminkom? ☹

lauritka
31. črc 2012

@riana12 dobra hlaska ze ?? 😝

riana12
31. črc 2012

@lauritka ta je dobra, veru hej 😀