Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

govinda
27. srp 2012

@katka116 @lauritka kočky, vidím, že ste ma spomínali 🙂 Tak vám posielam sem všetky tehu vírusíky kočky, nech ste čím skôr tehu všetky 🙂

lauritka
27. srp 2012

@govinda ako tehulkujes ;) brusko vykuka mm? vsetko je v poriadku ??

govinda
27. srp 2012

@lauritka bruško už je fakt veľké, to nie je len o vykúkaní :D Dá sa povedať, že všetko ok, len mi trochu skáče tlak a tak som v piatok skončila v noci na pohotovosti kvôli vysokému tlaku a tvrdnutiu bruška, ale už je to ok 🙂

lauritka
27. srp 2012

@govinda juj, urcite ti to velmi pristane , ako to rychlo leti.. preboha. neuveritelne 😵 😵 😵

govinda
27. srp 2012

@lauritka nemám momentálne aktuálnu fotečku bruška, lebo prerábame a ani neviem, kde je foťák. Bávame momentálne u svokrovcovm, byt je neobývateľný, foťák na neznámom mieste.
V albume mám akurát foto malej babuľky z 3D spred týždňa, to je asi najaktuálnejšie 😀
Ale letí to, to máš pravdu 😀

bordulka
27. srp 2012

@lagunasa ahoj moja, myslela som na teba 🙂 a myslis ze nebola ovu tak ako ti ff oznacil? a kludne si daj ten dufik od stredy, nic tym nepokazis, pripadne si iba predlzis LF 🙂

mata_ba
27. srp 2012

ahojte kocky..ako sa vam dari?ja hadam od zajtra zacnem zase merat...skusam tu fytosoju,tak som zvedava,ci mi to aspon pomoze k skorsej ovulke...inak dnes som zacala cvicit v posilke,ide sa chudnut 🙂 aaa este ma napadlo..neviete,co by pomohlo na predlzenie LF,mavala som krasne 14 dni..teraz 10-11..

bordulka
27. srp 2012

@moni1007 ahoj moja, ja som tak na teba myslela.... velmi mi je to luto, drzala som ti palceky... ale ked ti nevyslo toto, vyjde ti babo 🙂 no som zvedava na tvoju zajtrajsiu teplotu, takto nebudeme mat rovnako ovu 🙂 ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka ale dnes som uz citila aj mierne bolesti.. a roboty mam velmi vela... preto som isla z toho skolenia este na poobednu, aspon nieco porobit a to este aj system blbol... teraz si popijam bananovy koktail 🙂 a alchemilkovy caj, som zvedava, ako rychlo budem utehat na wc :D

moni1007
27. srp 2012

@bordulka ahoj moja. no ved ja este neviem ci isto bola ovulka. ale teraz ma trapi zapal mocovych ciest. musela som pri venceni nachladnut, kedze som nemala ponozky. som na seba nahnevana a okrem toho mam dnes taku depkovu naladu, stale mi je do placu, aj teraz ked ti to pisem. neviem co je so mnou. aj za muzikom mi je smutno a to len dnes siel ☹
grafik som videla. dufam, ze zajtra stupnes a púoistili ste vcera ci idete dnes? 🙂 ja som si tiez navarila ovocny caj a a dala som si solny kupel 🙂

bordulka
27. srp 2012

@moni1007 moja, ved uvidime zajtra, vcera sme poistili a neviem ci aj dnes nieco dame 🙂 a neuveris, ja som si v robote tiez hovorila, ze som asi nachladla, lebo ma strasne boli prava ladvina :( mojko, nebud smutna, pritul sa k charliemu, nech ta hreje jeho laska 🙂 a oddanost. hlavne nedepkuj, aj ked viem, ze je to tazke, ked to raz zacne.. 😒

moni1007
27. srp 2012

@bordulka no vsak prave, ked uz som zacala depkovat musim to aj dokoncit. charlie ma tiez dnes hneval, ale teraz ked uz som fakt smutna, tak sa konecne ukludnil a spi pri mne, vacsinou spava na druhej strane gauca a teraz je ku mne prituleny 🙂 a vsak aj zo vcera postaci 😀 no tak sme nejak prepojene, sa nababus aj ty. a oddychni si 😉

lauritka
27. srp 2012

@bordulka captain america tiez riadny bullshit 😀

dnes sa tesim na tie "variace" reality show.. ake "originalne" 🙄 🙄 🙄 , dat ich v rovnakky cas. aj na joj aj na markize, este ze je magio 😀

bordulka
27. srp 2012

@moni1007 joj, ten psik citi, ze si smutna 🙂 to je krasne... no ja si vzdy poviem, ze sa zababusim, ale mne je potom strasne teplo tak to nema ziadny ucinok, ale cikat chodit statocne 🙂 ja mam strasnu chut na chleba s vajcom, ale mm mi neuvaril vajicka... a dnes mi zahlasil, ze on ma strasnu chut na lentilky, som mu brusko pohladkala a opytala sa ho, ci je v ocakavani :D

bordulka
27. srp 2012

@lauritka no ten kapitan nic moc, ale hra aj v tych avengers 🙂 a inak rozmyslam, ze co je to za slovo "variace" dobre ze som si to nedala do anglickeho slovnika a az potom mi to trklo 😀 😀 😀 😀 len je skoda, ze sa da nahravat iba jeden program... mna uz teraz lame :D

moni1007
27. srp 2012

@bordulka no tak to mohol citit cely den a nie ma pajedit a robit si zo mna srandu 😀 😀 no a preco ti muzik neuvaril. lenivec jeden. 😀 tak si uvar sama 😉 a sprav si chlebik. no vies ak je tvoj muz tehu, tak mozno je unaveny a nechcelo sa mi to vajicko varit 😀 joj, mne moj tak chyba. keby si konecne nasiel uz tu nejaku pracu. takto ma to vobec nebavi ☹

bordulka
27. srp 2012

@moni1007 asi chcel, aby si prisla na ine myslienky 🙂 a co take ti robil? ale asi aj zabudol, driemal... tak som ho nechala tak a teraz si uz tie vajicka varit nejdem, su velmi tazke na vecer, tak si dam dzemik 🙂 alebo medik... joj ale som hladna a potom ze nepriberaj... moni a vobec nic sa tam u vas nerysuje? ziadna pracicka? :( vies ako velmi by som ti dopriala mat ho pri sebe? ☹

moni1007
27. srp 2012

@bordulka ale vedel, ze ked sa vycika vonku, tak mu dam granulku, tak sa pytal von aj bez toho ze potreboval, si myslel, ze granulu dostane, tak ma prehanal hore dole....dnes sa mu podarilo prvykrat vyskocit na gauc, neviem akym zazrakom lebo potom sa mu to uz nepodarilo a jedavat musim potajme, ked spi 😀 😀 😀 no jasne, mas pravdu na noc su vajicka tazke by sa ti zle spalo a bolo by ti blbe. zajtra ides ako do prace? no atial sa mu tu nic nerysuje. aj ked ani jeho to uz takto nebyvi 😔

bordulka
27. srp 2012

@moni1007 šinter to je teda riadny 😀 😀 😀 aspon budes mat kondicku 😉 uz zujem chlebik s cucoriedkovym dzemikom 🙂 neboj, urcite sa da vsetko do poriadku 😉

katka116
27. srp 2012

@govinda tak uz mas polku tehulkovania za sebou, nech ta tlak netrapi a drzim palce

lauritka
27. srp 2012

@bordulka ty mozes len jeden nahravat ?? ja mozem dva, pripadne tri. 😉

moni1007
27. srp 2012

@bordulka no ved uz by bolo nacase aby sa na nas stasticko usmialo. 😒 ale tak hlavne ze sme zdravi. to je najdolezitejsie 🙂 tak prajem dobru chut k vecery 🙂 vies co je to veru riadny sinter a presibanec. hned mu trkne co je prenho lepsie 🙂

govinda
27. srp 2012

@katka116 Ďakujem. A aj ja vám držím palčeky, nech tu pekne bruškatiete všetky 🙂

katka116
27. srp 2012

@moni1007 moni posielam ti virtualne objatie, aj ja som sama. To je dobre ze sa s mm tak lubkate moja a ze ti chyba

moni1007
27. srp 2012

@katka116 dakujem moja. mas pravdu, velmi sa lubime. 🙂 a ty coze si sama? 🙂 😕

bordulka
27. srp 2012

@lauritka no mozem nahravat kolko chcem, teda kolko mi kapacita dovoli, ale nesmie to byt v rovnaky cas :( a ktore sa chystas pozerat?

bordulka
27. srp 2012

@moni1007 moja, nie je to chlap? 😀 😀 😀 a mas pravdu, mozeme byt radi, ze sme zdravi a ze mame jeden druheho... aspon ste si trosku vzacnejsi, nie? a chlebik som spapala, ale mam chut este na jeden :D

anait
27. srp 2012

@lauritka keď je to, že vajíčko sa oplodní, ale sa neudrží, tak vtedy test ukazuje tehotenstvo, či nie, či ako to je?

moni1007
27. srp 2012

@bordulka no veru je to chlap, este aj do kupelne sa za nou trepal 😀 este tu asi neni tak navyknuty, lebo stale za mnou chodi ako cicecek 😀 no vzacnejsi, ale po 8 rokoch mi to uz zacina aj liezt na nervy. a je mi tu smutno bez neho, rada by som ho mala kazdy vecer prisebe, ked mi je na figu, aspon by ma pomojkal 😒

bordulka
27. srp 2012

@moni1007 moja,asi to bol osud, ze si charlie nasiel prave vas 🙂 aspon ti robi spolocnost a zvykaj si na ten cupot noziciek, o chvilu to bude cupot deticiek 🙂 moja, ako by som ta rozveselila? keby sa dalo, zavolam Rozborilovi, nech ti splni Modre z neba... ale zatial som nezohnala cislo ☹

bordulka
27. srp 2012

@moni1007 @lauritka @riana12 @katka116 @lagunasa @melisaaa @piefunko baby, co hovorite na nasho Muza roka? ten vlavo