Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

leeena_4
22. lis 2011

@petruci6 na konci 13tt na NT screeningu to zjistili + měl špatné zřejmě i srdíčko. Byly to hodně špatné výsledky. Pravděpodobnost 1:2. Takže na začátku 14tt jsem šla na potrat.

lauritka
22. lis 2011

@petruci6 skusim vitaminky. musim nabhenut dnes do tej lekarne 😉 😝

lauritka
22. lis 2011

@wrtulka skousime, ale uz teraz tam nejdem, stale som malapocit, ze to robi neskoro, aj kocky mi pisali, ved kukni do albumu na grafy. vzdy ot vyslo az PO zvysenie teploty. 😒

petruci6
22. lis 2011

@leeena_4 fuha to muselo byt velmi tazke rozhodnutie,neviem co by som robila ja 😔
@lauritka pi alchemylku,alebo zensky caj a citala som,ze vela vitaminu C zenam skodi,muzom prave naopak zlepsuje spermie

kukucg
22. lis 2011

Ahojte, rada by som sa pridala 🙂 prave mi bude zacinat treti cyklus od kyretaze a rada by som vedela ci a kedy mam ovulku, predtm som to nejak vedela teraz som z toho nejaka zmetena, hlien mam tak vselijak, spinenie obcas... Kukla som na fertilityfried len nejak sa neviem dopracovat ako tam davat svoje grafy... poradite mi prosim??

wrtulka
22. lis 2011

@lauritka máš pravdu taky mám z těch grafů pocit že ti dělali IUI pozdě..no z vlastní zkušenosti můžu poradit nevyhovuje doktor choď k jinému a neboj se mu říct svůj názor já sem takhle drzá teď už běžně 😀 a když ti to není příjemné tak tam nechoď vůbec 😀 😝 mě se třeba strašně ulevilo když jsem zrušila objednání co CARu

hadassah
22. lis 2011

@zuzulienocka77 tvoj graf vyzerá veľmi dobre, ak sa bude teplota držať aj o dva dni, tak pozajtra skús ešte jeden test. Môžeš byť tehotná ako i nemusíš. Test ešte nemusel zaznamenať HCG. No stáva sa, že teplota sa drží na 37,00 ešte v prvý deň menštruácie. Závisí to od toho, aký rýchlo / pomaly začína klesať progesterón. Je to individuálne. Držím palce, aby to bol tehu graf. 🙂

lauritka
22. lis 2011

@petruci6 ah tak vidis, este Cko mu musim kupit. 🙂

leeena_4
22. lis 2011

@petruci6 no, to rozhodnutí tak těžké ani nebylo. Genetička mi na rovinu řekla, že s největší pravděpodobností bych ho ani nedonosila a to srdce že by bylo špatné atd. A když se down potvrdil, bylo to jasné :-/. My jsme s manželem oba měli jasno, že postižené dítě bychom nezvládli. Těžké bylo se vyrovnat s tím, že zrovna nám se stala taková blbá náhoda. A těžké bude jednou ve zdraví znova přežít NT screening. Ale už je to za námi 😉

lauritka
22. lis 2011

@wrtulka no uz tam nepojdem, skusim ineho lekara. 😝

petruci6
22. lis 2011

nemusis ist ani k dr,ked ho chces zmenit,ja som teraz menila,isla som k novemu na registraciu a ten si vyziadal postou moju kartu od predosleho dr,takze som ho ani nevidela

petruci6
22. lis 2011

@leeena_4 2x sa to nemoze zopakovat,drzim palce nech mate cim skor zdrave dietatko 😉

leeena_4
22. lis 2011

@petruci6 já vím, že nemůže, ale stejně mě u toho NT jednou švihne 😀. Děkuju a i tobě hodně štěstí 😉

zuzulienocka77
22. lis 2011

@hadassah ďakujem ti veľmi pekne. Ja mávam ovulku okolo 15 Dc a LF 13 dní. Tento mesiac sa mi posunula ovulka skôr, tak som zvedavá, či mi aj skôr mrcha príde. Väčšinou mi 13DPO klesne teplota aj 14DPO a vtedy príde mrcha, tak uvidíme. Nechám si poradiť, urobím si test vo štvrtok. Tak teda myslíš, že by tam mohla byť šanca na tehu? Ja v to dúfam, lebo ak zrušia DNP tak ma porazí 😠

hadassah
22. lis 2011

@zuzulienocka77 Šanca tu je, uvidíš pozajtra. HCG sa zvyšuje tak v priemere každé 2 dni. No to ti verím s tým DNP, keby si teraz otehotnela, tak stíhaš. Ja si tiež platím už vyše 2 roky, takže mi to prepadne. Asi sa švihnem na PN aspoň na 1 mesiac, nech sa mi čosi vráti. No čo už.

zuzulienocka77
22. lis 2011

@hadassah presne nad tou PN som aj ja rozmýšľala, nech mám z toho aspoň nejaký úžitok 😀 . Ale samozrejme nechcem otehotnieť iba kvôli DNP. Snažíme sa už rok, tak by som bola veľmi šťastná, samozrejme ako každá v tejto téme.

timmka
22. lis 2011

@lauritka ahoj , ked sa ta mozem opytat , som po ET a teraz neviem ako mam ratat kedy pride mrcha, ked mi BT potvrdila ovulku, tak som si priratala 12 dnia prisla ako hodinky, tak teraz mam ratat kedy som mala opu a od toho 12 dni alebo riadne 28 dni, dakujem velmi pekne, ako necakam ju , ale aby som vedela 😀

hadassah
22. lis 2011

@zuzulienocka77 my sa snažíme už tretí rok a nič. Začali sme chodiť do centra, vyzerá to na IUI.

jania023
22. lis 2011

Ahoj kocky co nove?ja cakam na ms a brucho uz boliiiii takze uz asi je na ceste a za hodku-dva si cestu najde

zuzulienocka77
22. lis 2011

@hadassah no ja počkám do januára a idem k môjmu dokimu. Bola som u neho v júli, dohodli sme sa, že ak do konca roka nič, tak mám prísť a bude mi robiť všetky možné vyšetrenia. Manžel to v septembri nevydržal a išiel na spermio, chvalabohu má dobré výsledky. Takže buď sa na to veľmi sústredím, alebo bude chyba u mňa. Uvidíme. Len by som už najradšej vedela na čom som. Toto čakanie a sklamanie ma ubíja. Máme to jednoducho ťažké!!!!! Ale verím, že bude tvoje IUI úspešné!!!! Držím palce

lauritka
22. lis 2011

@timmka no to je tazko povedat, lebo beries aj hormony. ale cca den opu mozes ratat ako den ovu. lebo potom ti uz vlozia par dnove vajko. 😉

lauritka
22. lis 2011

baby, tak kto by ste chceli testiky, tak mam cerstvu zasielku. 🙂 😉

maminka142
22. lis 2011

@lauritka ahojkaj prosím ťa chcem sa ťa opýtať, alebo niekoho kto by mi vedel poradiť 🙂 Práve je u mna moja neter, prišla od gynďáka a poslednu ms mala 14 oktobra a 11.11 bola prvy krat u doktora a doktor jej povedal, že plod ma 2 mm 🙂 A dnes bola zasa u lekara a lekar jej tam žiadny plod nevidí 😕 😕 😕 Vraj tam vidí len ten vačok, v ktorom to malinke byva, ale plod tam nie je vidieť 😕 A ten vačok už ma 1-2 cm 😅 Je to v norme?? Ďakujem za názory vopred 😉

deyana
22. lis 2011

ahoj holky, tak já hlásím, že hcg je 464 jednotek, takže to opravdu je těhu, jen musím doufat, že to tentokrát dotáhneme do konce 😉 děkuju vám za to, že jste na mě myslely a držely palečky, určitě to pomohlo !!! 😉
Přeju v tomto tématu co nejvíce dalších těhulek, hlavně těch, co už na ty vytoužené // čekají tak dlouho..

tlucka
22. lis 2011

@deyana držím palce, aby to dobre dopadlo 😉

lauritka
22. lis 2011

@maminka142 to je nejaky cudny lekar, plod vtedy este nemohol mat 2mm. 😕 to sa mi zda skoro.
a co jej povedali, ze sa mu to nezda ??? v 6-7 tt by mal mat plodik okolo 4mm a malo by tukat srdiecko.

maminka142
22. lis 2011

@lauritka Tak možno myslel, že ten vačok mal vtedy 2 mm a teraz už ma 1-2 cm, ale plodík tam nevidí žiadny 🙄 Vidí tam len ten vačok 😕 praveže on sa jej k tomu moc nevyjadril, len jej povedal, že nech príde o tyždeň, že tam nevidí plod len vačok 😕 Už jej byva aj ťažko od žaludka, bolia ju prsia, mala pozitívne tehu testy 😕 A kde je ten plodík? Myslíš, že je to ok? 😕

lauritka
22. lis 2011

hmm, no neviem, aspon nejake embryonalen struktury by tam malo byt vidno. ale no, treba pockat. nerobme est e zavery. 🤐

tesoro
22. lis 2011

@deyana straaasne moc sa tesim, aky je dalsi postup?

deyana
22. lis 2011

@tesoro děkuju.. 😉 Teď jdu tedy za týden na další KO, mělo by být už něco vidět, možná ještě mi vezmou jednou krev pro jistotu, jak roste, no a pak už snad normální těhulení.. jen doufám, že mě budou trošku víc sledovat..