Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sofi88
11. dub 2014

@mawiya tak nech ti ta mrcha dojde cim skor nech je cim skor dalsia ovulka a teraz uz so vsetkym 😉

zuzu2389
11. dub 2014

@adamnela
Dakujem...bodaj by si vydrzala..ale najhorsie natom je to ze kazdy cyklus mavam takto peknu BT a potom klesne...tak sa uvidi..cez vikend ako na tom budem a v nedelu skusim mozno test..🙂to budem 11 den po IUI..tak dufam ze mi nieco ukaze....drzte palce..🙂

mawiya
11. dub 2014

@sofi88 pekne oddychuj, nech si maličké nájde pekné teplé a bezpečné miestečko. ozaj budeš rodiť v januári. vieš o tom???? 🙂 😀 😀 😀

mawiya
11. dub 2014

@sofi88 a jasné, že teraz nám to vyjde, ja som nikdy takto pozitívne na cyklus nastavená nebola. 🙂

zuzu2389
11. dub 2014

@sofi88
Ahoj..tak to sme boli na tom rovnako s tym modlenim...aj ja som sa cely cas po IUI ako som lezala este asi 10 minut modlila...Sice som bola len prvy krat na IUI ale uz by som bola stastna keby to vyslo...drzim palce aby si si nasla // ciarky..ja som dnes 9 den po...tak ja budem testovat o chvilku...🙂

sofi88
11. dub 2014

@mawiya neviem 😀 nechcem si robit nadej.. to sklamanie velmi boli... ale budem dufat a modlit sa... spermijky boli vraj pekne pohyblive, tak snad 🙂 ak nie tak uz len IVF a na to nechcem ani mysliet ☹ moj problem je ze ja neviem pol dna len tak prelezat 😀 ja som akcny clovek a ked vidim co vsetko treba okolo mna urobit tak ma ide roztrhnut... 😀 zajtra ideme na oslavu, tak sa aspon odreagujem.. 🙂 a potom tvrda realita prace, kde si musim nadrobit dnesne volno :-/

sofi88
11. dub 2014

@zuzu2389 🙂 som rada, ze nie som sama taka 🙂 drzim ti silno palceky, nech vam to na prvykrat vyjde..namt o nevyslo ☹ a toto IUI je posledny pokus... potom daj vediet co si si nasla na teste 🙂 pichali ti injekciu na ovulku?

adamnela
11. dub 2014

@sofi88 no tak teraz pekne oddychuj, aby sa to male skrvna pekne uchytilo 😉 A dakujem aj za modlidbicku, dufam, ze nam kazdej jednej pomoze 😉
@zuzu2389 ved uvidis, ale dufam, naozaj pevne dufam, ze co najskor uvidime krasny testik s 2 ciarockami 😉
@mawiya inak mna uz zacina akosi pobolievat podbrusko a zacinam mat zravku, tak si myslim, ze uz zajtra klesnem a pride navsteva 😒

mawiya
11. dub 2014

@adamnela tak budeme mrchovať spolu 🙂 a hádam aj ovulovať a rodiť 🙂))))))))))

sofi88
11. dub 2014

@adamnela v to dufam aj ja 🙂 ked som videla kolko zien sedelo v tom centre a predstavila som si, ze je to len zlomok.. nedalo mi vyuzit ten cas inak nez modlitbou.. musime drzat spolu.. a ono to raz vyjde.. ja to viem..

zuzu2389
11. dub 2014

@sofi88
Dakujem..aj tebe prajem aby vyslo...no pichali na 10 DC vecer o 21:00 -Pregnyl...lebo som v ten den bola na sone a mala som 4 foliky jeden 20mm a zvysne tri 17mm...a na 12 DC mi robili IUI...a v ten den som mala asi aj ovulku..lebo som cely den spinila...tak bodaj by to vyslo...ale velku nadej tomu nedavam..lebo nic okrem podbruska ma zatial neboli..ani prsia...tak neviem
a ty si na tom bola ako?

zuzu2389
11. dub 2014

@adamnela
Bodaj by...
Vsak v nedelu napisem...a ak kramy nedojdu skor tak potom budem robit test este aj na 14 DPO
drzim palce aby sa aj tebe podarilo mat v maji // ciarky...lebo ako som citala tak cakas na kramy...:(

sofi88
11. dub 2014

@zuzu2389 ja som pichla pregnyl sama vcera rano a dnes o desiatej som bola na IUI... tak uvidime ci z toho nieco bude.. ale odkedy som prisla domov tak som spinila, uplne slabulinko.. tak snad je to znak ovulky.. od zajtra mam brat dufik.. ty co beries?

adamnela
11. dub 2014

@zuzu2389 no dufam, ze to bude pozitivna sprava od Teba s testom 😉
A rada by som mala v maji veru 2 ciarocky 🙂 Dakujem moc 🙂

zuzu2389
11. dub 2014

@sofi88
no mne kazal lekar lieky hned v ten den vecer si dat...ja mam Utrogestan..a spinenie si myslim ze bolo sposobene ovulkou..teda aspon u mna...lebo som spinila aj pred zakrokom...ty ak si spinila po..tak z jednej strany to mohla byt ovulka..alebo len podrazdenie po IUI...ved je to zakrok..
ale tak bodaj by sa zadarilo...🙂

zuzu2389
11. dub 2014

@adamnela
no aj ja by som bola stastna keby mi vysli // ciarky...a nevadilo by mi ani keby som hned cakala dvojicky...kedze som mala 4 foliky..🙂 a tebe budem v maji drzat palce..🙂

adamnela
11. dub 2014

@zuzu2389 diky 🙂 a jasne, keby mali byt dvojky, tak aspon zabijes 2 muchy jednou ranou 🙂

jaja9891
11. dub 2014

@sofi88 drzim silno palceky,nech sa to male poriadne zahryzne 🙂 a dakujem za modlitbicku,snad nam uz vsetkym pomoze a zadari sa 🙂

joannah13
11. dub 2014

@jaja9891 to teda. Podvedomi je potvora jedna.. 😀 cloveka jednou za cas navstivi ty chmury, ale pozitivne myslet je na miste. Delame to pro ty drobecky. Vam na slvensko preji krasny slunny den, u nas je to na prdlacku zatazeno..
@mawiya no asi nee. Ovu test negativni a su teprve 12DC a minule sem mela ovu az na 23 DC. Se mi nechce tak dlouho cekat. Takhle se mi ty teploty az do ovu jak sopel vlecou 😀 bruch neboli, hlen zadny.. dlouhe cykly sou na prd....

huncut
11. dub 2014

baby mám pre Vás ponuku, nechcete ísť niektorá na 2 noci od 14.4-16.4.2014 na welness pobyt do tohto penzionu?
http://www.mlynpenzion.sk/
v cene je: pobyt na 3 dni / 2 noci s polpenziou v izbe s klimatizáciou, LCD TV a
internetom v penzióne MLYN
vstup do sauny, vírivky a fitness
my to máme zajednané, ale nemôžeme ísť tak chcem posunúť... pôvodná cena kuponu bola 85€ a ja ho dám za 45€
ak by bol záujem napíšte do IP, pošlem Vám kupon

joannah13
11. dub 2014

Dvojcatecka.. ted tu v praci mame, krome jinych mimisek, ctvery dvajcatka. No je tu pekne veselo, maminy sou z nich vyplestene a utahane. Asi zadna sranda.. kdyz by to bylo nevyhnutelne, tak jasne, ale bohate jedno..

adamnela
11. dub 2014

@joannah13 my hovor nieco o dlhych cykloch a cakanie na ovu 😠 Tiez to nemam rada teraz pri snazeni je to otravne, ale inak je to celkom fajn...

lennaaa
11. dub 2014

@joannah13
@adamnela souhlas s váma holky !! mám cykly 33-38 den. hrozné čekání na ovu!! strašně dlouhé čekání na všechno. kdybychom se nesnažili tak to jen uvítám!!!

joannah13
11. dub 2014

@adamnela jojo kdyz to clovek zrovna nepotrebuje. Bych to tak necim uspisila 😀 nafoknout toho folika jak balonek a pak jen do nej stouchnout..

adamnela
11. dub 2014

@lennaaa @joannah13 tak, tak kočky 🙂 No musime to teraz vydrzat, potom chvilku kramovat nebudeme a potom mozu byt cykly aj dlhsie v pohode 🙂

joannah13
11. dub 2014

@lennaaa to teda. Minule uz sem to malem vzdala a myslela si, ze ovu nedorazila a prece doeazila. Ale to cekani je siiiilene.

vejula
11. dub 2014

baby ja dnes 27 DC a stále nič, teploty dolu, na ovu testoch len slabe čiarky.

joannah13
11. dub 2014

@adamnela ja si klidne ted pockam, kdyz to bude s ocekavanym vysledkem.. vcera sem byla zdobnuta, pohadala se s mamkou a vsecko bylo proti me a dnes se vse obratilo a ja uz se tesim ted tomu fakt verim, ted uz jo, ted uz ne ten spravny cas.. amen 😀 😀 😀

lennaaa
11. dub 2014

@joannah13 jj, víš, že se nepodařilo a teď zas od znova čekat měsíc a dýl jestli to zas klapne nebo ne....já teď čekám na ovu...nakoupila jsem ovu testy ( rozhodla jsme se po 10 měsících zkoušení, zjistit zda ovu probíhá vůbec ) a budu testovat. včera mě pobolívalo chvíli v podbřišku, večer jsem testla a nic.. ( jsem si tak říkala že ty // neuvidím nejen na tt ale ani na ovu 😀 ) ale měla bych správně začít testovat asi až od pondělka...a v úterý se chystám na gyndu...ta by to měla taky zjistit...

adamnela
11. dub 2014

@vejula dalsia do partie s dlhym cyklom. Ja som mala raz az na 28 DC 😠 . Teraz som mala na 24 DC 😒
@joannah13 ja si tiez pockam, ak to bude uz s dobrym koncom 😉
@lennaaa ja som este ovu testy nikdy neskusala, mozno kupim aj ja, len nechcem na tom skrachovat, kedze ani presne neviem odkedy by som mala zacat tie ovu testy robit. Ale pri mojich 38 dnovych cykloch, tak od nejakeho 17 DC, aby som to nahodou nepresvihla alebo nezacala neskoro, ak by sa mi nahodou ovulka posunula skor.