Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

riana12
30. led 2012

@sarafortuna tak ak mas teraz "folik" 22mm na pravom a cysta bola tiez na pravom, podla mna to bude pomaly sa vstrebavajuca cysta...

riana12
30. led 2012

@sarafortuna ozaj, nemas citlivy testik? bo by ma zaujimalo, ci vyjde pri cyste aspon daky dusik... totiz niektore cysty mozu sposobit slabu pozitivu testu a raz som asi s @lauritka debatovala, ze aj toto by nebolo odveci otestovat 😅

sarafortuna
30. led 2012

@riana12 , no veď práve... aj mne to skôr príde tak, či sa cysta nezmenšuje 😖 ale folik bol vo vnútri vaječníka a cysta je NA vaječníku, nie? mohla aj prasknúť - raz som cítila dosť ostrú bolesť, ale ani špinenie ani nič som nemala... Ešte môže byť, že "SILOU" folika nakoniec cysta odišla...
proste ja neviem 😅 😅 😅 😅
Ďalšia možnosť je - že dozrel folik na ľavom - predvčerom som mala EGG a včera HSO - krčok... ale to sú také dohady...
No nemám veľa testíkov, tak pokusy nebudem robiť... ale mne minule vychádzali dajaký dušíkovia - ale keď to uschlo, tak bol už iba "kanálik" - ja už objektívne neviem vyhodnocovať tehu testy... objektívne vyhodnotím iba slabú paličku - duchov nie... tie už vidím všade... 😀 😀 😀 😀

iinka
30. led 2012

ahojte baby, mám jednu otázku ak som mala včera ráno bt 37stup. aj príznak ovul mám, a tuto noc som spala asi tak tri hodiny a vkuse som behala bud na wc, ale otvoriť a zatvoriť okno, či mi to mohlo skresliť bt, lebo dnes ráno som mala len 36,4, ale v piatok som bola na ultrazvuk, tak ovul. by mala byt, bol tam jeden nádejný folik....

kirna
30. led 2012

ahoj, už nějakou dobu pročítám toto téma, které je pro mě dost aktuální. Mohla bych Vás požádat o radu, co říkáte na tenhle graf? Myslela jsem si, že ovu proběhla, když teplota vyskočila, ale druhý den zas klesla.... Ovulační testy nic neříkají (čárka vždy byla světlá). Mám takové pocity, že žádná ovulace nebude. Cyklus mám tak 32 dní. Děkuji

riana12
30. led 2012

@iinka zmeraj aj zajtra, dnesnu zatial neber do uvahy, uvidis podla zajtrajsej, potom daj vediet, aku nameras... a nemohla si mat vcerajsiu teplotu ovplyvnenu dacim?

@sarafortuna ved pockaj 2-3 dni, ci sa ukaze ovu, potom by som ju uz podla mna necakala a budem si mysliet, aj ked len sama pre seba, ze je to cysta... cysta nemusi byt len na povrchu vajecniku...
mne sa pri uplne prvej cyste, co som mala, stalo, ze mi praskla - chytili ma asi na 2 hodiny silne bolesti ako pri MS a bolela ma ta strana, kde cysta bola... po tabletke mi to polavilo a 3 dni na to som dostala MS... asi ked sa to hormonalne upravilo...

riana12
30. led 2012

@kirna este meraj a testuj dalej... mas este sancu mat ovulku... takze si este uzite sexiku, nech neprepasnete sancu 😉

sarafortuna
30. led 2012

@riana12 , práveže mňa len asi na 3 sekundy tak viac pichlo... proste, nevyšpekulujeme nič... ale proste dr. na 100% neverím...

simonkazga
30. led 2012

@riana12 jeej, ďakujem. To som ani nevedela.

lauritka
30. led 2012

@riana12 ahoj, tento cyklus skusim urobit ten tehu test, ked bude pozitivny ovu test, snad vychytim ovulku a zas ma neprekvapi skor 😝

simonkazga
30. led 2012

@sarafortuna ďakujem ti krásne. Aj ja si myslím, že bola na 14DC. Dúfam, že to bude posledný cyklus a koncom týždňa to potvrdí víťazný test 😀 aj keď sú tie teploty také všelijaké

lauritka
30. led 2012

@sarafortuna som z tvojho vnutra mierne zmatena 😝

riana12
30. led 2012

@sarafortuna no mna vselikedy takto na chvilu pichne... to by som ako prasknutie cysty nebrala 😒

lauritka
30. led 2012

baby nepoznali ste niekto kocku MIMUSIACIK, dnes som sa dozvedela ze uz nie je medzi nami ☹ ale stalo sa to uz v roku 2010... neviem co sa jej stalo, snazili sa o dietatko velmi dlho mala krasnu dcerku po 4roch rokoch, myslim na to cely den. ☹ ☹ ☹

lauritka
30. led 2012

my sme boli este davno aj na stretku, o to viac som z toho hotova. ☹

sarafortuna
30. led 2012

@lauritka , šak aj ja... a mi je ľúto tých 10€ za 2 ultrazvuky - po múdra z toho nie som... a dr. sa bude spoliehať, že ovu bude každú chvíľu.. Zase mi nakázala sex 2krát denne... tak to si musím zohnať ešte asi 2 chlapov... my tak často proste nemôžeme - nejde to 🙄 🙄 🙄 . Podľa mna vôbec nejde o kvantitu sexu... stačí jedna potvorečka, čo prečká aj 3 dni... 😉

janielik87
30. led 2012

@lauritka to je strasne :( :( nepoznala som ju, ale je to hrozna sprava

lauritka
30. led 2012

@sarafortuna ved sa usexujes do vycerpania.. mna by tiez porazilo... 🤐

sarafortuna
30. led 2012

@lauritka , joooj, to je smutné... marí sa mi nejaká tvár k tomu nicku, ale nie som si istá... ☹ ☹
raz sme tu pri PC a zajtra už možno nebudeme tu a už nepopísmenkujeme... ☹ 😢 😢 😢 😢

st2
30. led 2012

@lauritka bozinku to je strasne, aj ked som ju nepoznala ale kazde umrtie je strasne, este aj ked si ju poznala osobne ☹

lauritka
30. led 2012

jej dcerka, este ked bola mensia. 🤐 nadherne dievcatko.

lauritka
30. led 2012

@st2 ona tu radila tiez kockam o plodnosti, organizovalu zdruzenie BOCIAN, my sme sa aj osobne stretli, este sme sa dohodli, ze mi urobi fotky, ked budem tehu... ☹

sarafortuna
30. led 2012

@lauritka , no môj muž by bol už 2.krát za deň impotentný... to fakt... včera chudák som ho trápila - sme boli na bežkách asi 4hodiny - a proste chudák nič z neho nakoniec nebolo 😉 . A pritom spermošky má zdravé, len to proste nieje žiadny sexuálny maniak 😉

st2
30. led 2012

@lauritka krasna princezna, az mi mraz beha po tele

lauritka
30. led 2012

@st2 no ved aj mna, bol to sok pre mna dnes. a ze som sa to dozvedela az teraz.. predtym som nechodila vela na konika. vobec som o tom nevedela. 😒

sarafortuna
30. led 2012

@lauritka , taký je život Lauri, ani mladí nemajú záruku, že tu zajtra budú... Ale je to zlý pocit, že proste niekto, kto tu ešte mal byť, tu už nie je.. 😔 😔 😔 😔

lauritka
30. led 2012

ved prave... a hlavne kvoli tej malej mi je luto, ze stratila uzasnu maminku.. taka bola vytuzena, vymodlena...

irsina83
30. led 2012

@lauritka to mi je luto ☹ ta malinka je nadhernaaaaa ☹ a co sa jej stalo???

lauritka
30. led 2012

@irsina83 praveze vobec netusim, co bolo take nahle.. ale stalo sa to uz v roku 2010, len ja som sa to az dnes dozvedela. uplny sok. 😨

irsina83
30. led 2012

@sarafortuna joooj zato moj by chcel stale 😀 ale tak ked je unaveny ani mojmu sa nechce 😀 no ale chlapci musia zapracovat ked chcu male bublinky 😵 😵 😵 😀 😀 😀 drzim ti palce moja velmi velmi velmi 😵 😵 😵 prosim ta pozies mi na tej MACE ci sa moze aj pi dojceni??? dakujem