Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

joannah13
9. čer 2014

@polinka_x co ja vim.. je to takove divoke. Mohla byt 30.5. Als uvidis, co dalsi dny
@verunka_korunka jejeeej. To vypada slibne. Ja uz bych nevydrzela a pri takove teplote bych testovala
@bibianca jeste to neni vubec ztracene. Teplota je stale vysoko.

verunka_korunka
10. čer 2014

Tak holky, protože jsem ráno naměřila zase o stupínek vyšší teplotu... rozhodla jsem se testovat (když už jsem včera koupila ty 3 balení tt v akci dr. max). Samozřejmě je test negativní... tak budu čekat kdy dorazí MS. Nevím asi potřebuju teploty ještě vyšší.

ivet1987
10. čer 2014

@verunka_korunka teplota ti test neovlivní 🙂 13 dpo může být brzo, pokud bylo hnízdění třeba až ten 8 den. Vydrž 🙂

verunka_korunka
10. čer 2014

@ivet1987 nj, nic jineho mi nezbyva nez cekat... otazka je na co 😀
Jinak graf je krasny, jsem ti asi pred tydnem a neco psala ze bych chtela taky nekdy tak pekny graf 🙂

verunka_korunka
10. čer 2014

@joannah13 @ivet1987 @luca16
Holky, no nevím nevím... teď večer jsem začala malinko krvácet spíš zatím špinění, ale s čerstvou krví ☹ moc nadějí tomu nedávám....

joannah13
11. čer 2014

@verunka_korunka tak jak dneska?? Rozjela se mrsina nebo ne?? A jaka dnes teplotka..

verunka_korunka
11. čer 2014

@joannah13 🙂 Teplota klesla na 37,0 a mrcha nikde. porad jen spineni. ted uz zase jen spineni.... tak ja nevim... pockam jestli se rozjede nebo ne, zitra odpo letim do Amstru takze kdyz neprijde do patku rano tak budu zase testovat

joannah13
11. čer 2014

@verunka_korunka jako teplota je stale kraaasna a uz si nejaky 15 dpo, to uz je taky dost. No tak snad je to spineni vlastne hnizdeni. Tak drzim pesti, at do zitrka nic neprijde a hlavne, at zitra rano budou //. Budu tady ciiihat, takze rano hned napis 😉

verunka_korunka
11. čer 2014

@joannah13 ok. napisu 🙂 ale testovat budu az v patek, takze zase jen teplota 🙂 15 DPO je u me normal na MS tak uvidim 🙂

joannah13
11. čer 2014

@verunka_korunka no jooo, je teprve streda, jak su porad doma, tak nemam pojem o case.. jo aha, takze mivas lutealku kolem 15 dnu, safra porte, tak to bude bud, anebo... uvidime 😉

verunka_korunka
11. čer 2014

@joannah13 jj vetsinou mivam 14dni ale mela jsem uz jednou i 15. Takze pockame a uvidime. , ale zatim porad spinim a nekrvacim a brisko neboli... ale to vetsinou zacne bolet az s MS... takze to moc nepoznam ☹

verunka_korunka
12. čer 2014

@joannah13 Tak dneska teplota ještě víc klesla na 36,7. Sice stále jen špiním, ale čekám kdy se mrcha rozjede naplno....

teok
12. čer 2014

@verunka_korunka co to je za gafík? v jakém programu? Kuju 🙂

verunka_korunka
12. čer 2014

@teok 😀 dělám si grafík v aplikaci na telefonu (Můj kalendář) a nemůžu to vyhodit jako obrázek ale už jsem autorů psala o návrh pro zlepšení... takže jsem si z telefonu stáhla data do kompu a udělala graf v excelu 😀

teok
12. čer 2014

@verunka_korunka šikulka 😉

liska01
12. čer 2014

Ahoj, jen tak pro zajímavost jsem si zkoušela dělat graf bazální teploty. Ovulaci na sobě jinak docela dobře poznám a vím, že byla včera (11.6.). Jen nerozumím tomu, proč mi ten graf pořád tvrdí, že podle teplot nemůže ovulaci rozpoznat a že podle kalendáře vychází na 10.6. Podle mě je tam rozdíl teplot docela slušný,ne? Nebo jsou tam ještě jiná pravidla? Nějak tomu nerozumím... A podle toho grafu by vám přišlo, že byla toho 10.6. nebo jak si myslím já 11.6.?? Díky za rady

ivet1987
12. čer 2014

@liska01 za mě tipuju 10.6. A musíš mít 3dny vysoké teploty aby ti ovu potvrdilo.

liska01
12. čer 2014

@ivet1987 Ahaa, dík, tak se uvidí zítra. 🙂

verunka_korunka
12. čer 2014

@liska01 souhlasim s ivet 🙂

joannah13
12. čer 2014

@verunka_korunka och jeje.. tak teplotka klesa. At se ms neobjevi, dyt jedes na prodlouzeny vikend, kdo by se s tim chtel otravovat.. tak zitra testnes?

verunka_korunka
12. čer 2014

@joannah13 kdyz nedorazi testnu. No ale asi to prijmeni nemam nadarmo... je to proste pech 😀 a ten vikend mel spravne vyjit +- pred ovu kdyby se minuly cyklus neposral...

joannah13
12. čer 2014

@verunka_korunka a to je jake??? Chm chm, je to napinave ze? Ale nezbyva, nez jen cekat a doufat..

verunka_korunka
12. čer 2014

@joannah13 Prijmeni je prave PECHova 😀
a uz jsem docekala... ted vecer pri prochazce Amstrem zacalo ukrutne bolet bricho a ms prave zacina... takze pekne debilne vysel prodlouzeny vikend (bude se muset dopovat praskama a jeste ze pouzivam kalisek 🙂 ) a budem muset zkouset dal... snad to nekdy vyjde. Manzel tim padem pristi tydem zajde na vysetreni 🙂 treba pak budem klidnejsi 🙂

joannah13
12. čer 2014

@verunka_korunka to je mi lito, ale jde se dal. To, ze bude vysetreny i pritel, to je dobra vec. Takze to ted vsechno hod za hlavu, ses na krasnem miste a uzivj si, co to jde.. sice nadopovana praskama. A neboj, nekdy na ten PECH vyzrajes 😀

verunka_korunka
13. čer 2014

@joannah13 Dik za podporu 😉 tady si to uziju, je tu paradne....

liska01
13. čer 2014

Ahoj, tak dneska jsem tam připsala další vyšší teplotu a pořád tvrdí, že nic vypočítat nemůže, ale jen tak jsem tam zkusila zadat na zítřek podobnou teplotu a to mi hned vyskočilo, že jsem měla ovu 11.6., což jsem si i já myslela, tak schválně, co mi zítra doopravdy řekne. Docela mě to nadchlo tahle metoda. Vůbec bych nevěřila, že bude takhle pěkně fungovat. Pokud nám to opět nevyjde, tak asi budu pokračovat i příští měsíc. Jen fakt, že to řekne, že byla ovulace až dost pozdě, ale já to brala jako ověření svých pocitů. 😀

ivet1987
13. čer 2014

Tak holky dotaz - 5+0tt je první den 6. týdne nebo poslední den 5. týdne? 🙂

joannah13
13. čer 2014

@liska01 pokud umis dobre vnimat svoje telo, tsk to je ta nejpresnejsi metoda a ty ostatni sou jen pomocne. Ale clovek to ma aspon pekne pekne prehledneq
@ivet1987 na to, ze su porodni asistentka, tak v tomto trochu plavu 😀 ale rekla bych, ze je to posledni den 5. tydne, takze dneskem mas ukonceny 5. a zitra zacinas 6. tyden..

ivet1987
13. čer 2014

@joannah13 Já s tím nesouhlasím 🙂 první den ms je 0+0 a fertilityfriend bere x+6 za poslední den týdne a x+0 za začátek dalšího,i tady mi to dnes ukazuje šestý týden, i když většina kalkulacek říká ještě pátý. Ale i logicky, jsem 36dc. 35/7 je pět týdnů a dnešek další plus 😀

pisisvori
14. čer 2014

@ivet1987 ano je to 1. den 6týdne....5+0,5+1,5+2,5+3,5+4,5+5,5+6 = 6 týden = 7 dnů. 6+1 začíná 7🙂