Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

maja2
15. bře 2010

bambi - u mna sa to celkom zmenilo, ja som sice bola u doktora, ale u svojho obvodneho. ale aspon som sa dozvedela, ze som fit, ze mam v poriadku cukor, stitnu zlazu, cholestrerol. takze v podstate aj dobre spravy. zajtra mam ist este na interne na ekg, ale to asi odlozim, mam teraz vela prace, tak nestiham.

ty si ak dopadlal?

bambi9__2
15. bře 2010

aj vseobecna prehliadka je potrebna 😉

ja mam v podstate dobre spravy.... ako som pisala rano, tak dr. bol nadseny ze hned druhy cyklus bol dnes krasny 22mm folik 🙂 takze som dostala pregnyl do zadku a isla domov 😅

danielapro
15. bře 2010

ahojte holky.

tak ovu si dává na čas dnes mám stejnou teplotu jako včera. a na čípek moc nedostáhnu... 😒

maja2
15. bře 2010

takze parada.
ved pri takejto velkosti uz by mal prasknut, nie?
po pregnyle do akeho casu praskne?

bambi9__2
15. bře 2010

maji, no mal by do 36hod 😉

elllla
15. bře 2010

bambi a neboli ta z toho zadok? mna bolel aj tyzden, ufff...

maja2
15. bře 2010

daniela - ahoj
bambi - ano, uz si citam, co ste rano pisali. si zlata, ze myslis na mna.

bambi9__2
15. bře 2010

ella, zatial nie 😅 ale minuly cyklus ma zacal bolet na druhy den po vyvolavacke a fest 😲 🙄

maja 😉

katkamarek
15. bře 2010

no tak uz som doma babulky, a ziadna ovu sa zatial nekona
folik dominantny zatial ziadny, vajecniky skor vyzeraju na PCO, takze az tak to vylucene nie je 😠
Dr. si pravdepodobne cital nase forum a diskusiu o nom, lebo ked som tam prisla, tak mi povedal, ze ideme pekne po poriadku, co som nechapala, isla som tam na 5 min a bola som dnu asi 40. Zacal mi vsetko vysvetlovat ohladne zenskej neplodnosti, ako sa postupuje, kedy sa nasadzuje clostil, preco sa len tak nemoze pichat pregnyl, ze duphaston nie je prirodzeny progesteron a proste vsetko, nastvalo ho, co si o sebe precital, teda skor mrzelo. Povedal mi, ze ovu testy nie su velmi spolahlive, skor preferuje meranie BT a ze pri folikulometrii vidi vsetko, ze zalezi od ulttrazvuku, ale ze on ma pristroj za 2 miliony. Takze mam z neho este lepsi pocit, aj ked ma vlastne tou spravou o PCO nepotesil.

Moj ovu testik poobede zdaleka nevyzera na ovu, ciarocku takmer nevidno, takze asi to bolo rano nejaka haluz. Ale zacinam sa bat, ze sa mi opat rozkolisali hormony, ale idem vo stvrtok k endokrinologicke,tak uvidim.

maja2
15. bře 2010

katka už som sa na teba pýtala.

takže testy nie sú moc spoľahlivé?

jancos
15. bře 2010

katka, to fakt? myslis, ze si to cital? a mrzi ma to pco

bambi9__2
15. bře 2010

katka, tak aj ty pco? 😒

a napises aj blizsie co ti povysvetloval?? napr. ze preco sa nemoze len tak pichat pregnyl? kedy sa teda picha zvycajne?

jancos
15. bře 2010

podla mna testy mozu byt spolahlive u zdravych bab, al e pri pco, urcite nie

natulaaa
15. bře 2010

kacul ty si otěhotněla tak rychle jo?tak to máš štěstí jak hrom,tak jak si objevila tuto diskuzi,mě by asi ani nenapadlo sem jít,kdyby mi to šlo takhle,právě proto jsem poprvé nic nevyhledala 😉 .
Katka,tak jak to teda vidíš dál 😔 😉 🙂

katkamarek
15. bře 2010

no maji, on sa k tomu vyjadril asi tak ako je pravda, ze ani pozitivny ovu testik nemusi znamenat ovu, ale zase ani nepovedal, ze nemozu fungovat. Mna len zmiatol ten rano skoro pozitivny, ale teraz skoro nic, takze fakt momentalny vykyv asi. No a bude ma sledovat dalej, v stredu idem znova na UTZ, a po ovu, ake nejaka prebehne mi vezme krv na progesteron, teda tak sa vyjadril. Proste bol velmi zlaty, fakt mi vsetko vysvetloval

damiana
15. bře 2010

kati, no pre boha, si ma dostal anormalne do rozpakov, ked si napisala, ze si to cital tvoj doky 😨 , dufam, ze ten moj, konika nestuduje 😀 😝
o tych ovu testoch si myslim i ja to iste, niesu spolahlive, mne sa nikdy neosvedcili...boli pozitivne, ked nemali byt, a naopak...
a co si sa este dozvedela, povec dake pikosky s pravej ruky... 😉

elllla
15. bře 2010

katka, to s tym pregnylom by zaujimalo aj mna... a neverim, ze by mal cas citat nasu diskusiu, to by bol ina stihacka... a k tomu dalsie diskusie co su tu na konovi...

jancos
15. bře 2010

ved keby prave studovali, hoci aj konika, mozno by boli mudrejsi ti doktori. nemyslim tvojho kati🙂 ten vyzera ok

kaculad
15. bře 2010

To víš Nat, chtěla jsem se dozvědět info o měření BZ, chtěla jsem to mít pojištěné. Nebylo nikde psáno, že se zadaří takhle brzy. Vždyť Ty jsi taky otěhotněla rychle 😉

katkamarek
15. bře 2010

baby zle som sa vyjdrila, nie konkretne nasu temu, ale temu na konikovi o nom 😀 Ked si hodil do googlu tak mu to urcite vyhodilo, lebo aj ja som ju tak nasla

bambi, ja som mala podozrenie na PCO z HP, pri prvom UTZ sa to nepotvrdilo, teraz povedal, ze sa tak tvaria vajecniky, tak uvidime co bude

natulaaa
15. bře 2010

jo jo poprvé jo,právě mě tehdy ani nenapadlo ,jít na nějakého koníka 😵 😉 A podruhé jsem chtěla taky zjistit,jestli funguju po revizi 😉

bambi9__2
15. bře 2010

katka, tak ja som dnes videla na utz moje a myslim ze laickym okom som videla pco aj sama 😖 ale jeden z tych folikov bol obrovsky 😀

katkamarek
15. bře 2010

takze clostil a pregnyl nie je ziadna sranda, pretoze vas nespravne podavanie moze dostat do nemocnice, musite byt sledovane, ale to uz viete, aby sa vam nevytvorila cysta, lebo ked je cysta vtedy sa v ziadnom pripade pregnyl pichnut nemoze, okrem toho moze vzniknut z toho hyperstimulacia, takze on k tomu pristupuje opatrne, on sa tomu nebrani, ale isto ho nepicha len tak pre istotu

katkamarek
15. bře 2010

bambi no ved to, ze som to videla i ja, a on to potom potvrdil, takze uvidim co bude dalej, ci ovu teraz bude. Povedal ze musime spolupracovat s endokrinologickou, najprv riesit pricinu PCO a potom stimulovat ked bude potrebne

kaculad
15. bře 2010

No a já zase chtěla vědět, jestli funguju po porodu a skoro dvouletém kojení 😉

soldi
15. bře 2010

ahoj kocky 🙂 konecne doma zo skoly a zajtra zase maraton 🙂

katka, tak to mas super doktora, ze ma taku davku sebareflexie 🙂
a ak mas pco a pekne ovulkujes, tak to je v pohode 🙂 pri babach s pco, sa ovu testy nepovazuju za spolahlive, lebo vacsinou maju zvyseny hladinu LH, tzn. ze im ukazuje pozitivne testiky aj ked ovu nemusi byt.
ja idem k dikyne 24.3. tak som zvedava, lebo u mna tiez vyjadrila podozrenie na pco. mala som aj zvysene LH, ale to povedala, ze kvoli zastavenej ovulke, tak dufam, ze uz kleslo, lebo ovu testik som po ovu mala cisto biely 🙂

majka, kludne nam tu napis svoje pochmurne myslienky, sme tu na to, aby sme Ta podporili, netreba drzta smutok v sebe. treba sa vyrozpravat, ocistit, bude Ti lepsie 🙂 takze nam kludne pis svoje obavy 😉

toji, nemyslim, ze by som mala pred ovu, alebo po ovu, vsak beriem ten clostil, to sa neda 🙂 dnesna teplota bola asi len nejaka haluz, aj ked neviem, co ju sposobilo 🙂

jancos
15. bře 2010

katka a ktory je to tvoj gynekolog? lebo su mi jehoo nazory sympaticke🙂

katkamarek
15. bře 2010

jancos Hoppan 😉

natulaaa
15. bře 2010

Tak to jsme na tom stejně 😉 ,aspon v něčem jsem stejná 😀 .Kacul a jaký je čípek,když už MS konči,třeba jen špiní,zkoušela si?

soldi
15. bře 2010

natul, tak mne krcok este aj tri dni po ms ostava hore, makky, otvoreny a to iste pisala aj ellla vcera, ze je tak stredne a to uz je dost po ms