Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

evakva
1. črc 2012

@milagros Vraveli, ze si budete platit. Potvrdenie si mas nechat a ziadat po poistovni preplatenie. Velmi nezavidim. Ja som Dovera

jeackynka
1. črc 2012

Vie mi niekto poradit prosim,dnes mam 9DC a okolo obeda sa mi zacal tvorit plodny hlien,to je priesvitny a velmi natahovaci,mam to povazovat za ovulaciu?zda sa mi to skoro na deviaty den je to mozne? Teplotu som mala rano 36,6 a vcera a predvcerom 36,4,zacinam to sledovat este len druhy mesiac tak mam v tom zmatok,preto prosim nejake skusenejsie,

milagros
1. črc 2012

@evakva ide ma j..... z nasho zdravotnictva ....a cestu mi kto preplati...hlavne ze odvody treba platit

evakva
1. črc 2012

@milagros Presne. Je to na porazenie. Ked som cakala maleho, tak zacinala poistovna Union a zhanala klientov. Na ulici ma zastavili, ze ci neurobim rozhovor s dotaznikom a v decembri mi prislo, ze som poistenec unionu. Ziadny lekar naokolo s nimi nemal zmluvu. Islo ma rozdrapit. Nastastie som mala ten ich tzv. dotaznik a tak som sa s nimi pisomne vyhadovala. Ked som im pohrozila uradom pre dohlad nad zdravotnou poistovnou, tak povolili.

mon777
1. črc 2012

@milagros No ja mám trvalý pobyt úúúúplne inde a všetkých lekárov mám zatiať v LV 😀 😀
@kathrin17 No tak ja dúúúfam 🙂

milagros
1. črc 2012

@evakva ty brdo to uz co si niektory dovoluju no fuj je mi na bliti

evakva
1. črc 2012

@milagros Tak tak. Nastastie ja si odkladam vsetky papiere, inak neviem, neviem, ako by to skoncilo. Neboj, vseobecna to nejako vyspekuluje. Ty sa hlavne nestresuj, to nepotrebujes.

lauritka
1. črc 2012

@jeackynka plodny hlien sa moze objavit aj par dni pred ovulkou, takze ked ho mas, uz mozte snazilkovat 😉
teplotu mas taku predovulkovsku, meraj daerj, ked sa potom zvysi a zostane hore, uz budes po..

mon777
1. črc 2012

Takže takto vyzerajú tie nešťastné ovu 😀 viem, viem...mám na ne už kašlať, tak ale keď som nemerala, aspoň som cikla a pokiaľ MS nemešká, zdalo sa mi zbytočné minúť tehu 😀 😀
prvý neoznačený je 11DPO o 12.40 (tuším) a spodný je dnešný, čiže 13DPO okolo 14.30.
Stmavol, lebo som pred MS (vraj aj vtedy zvyknú), či je v tom niečo iné?? 😕 Fakt nechápem.
Na druhej fotke je porovnanie 8DPO a 13DPO (prvý a posledný test).

milagros
1. črc 2012

@mon777 tot moj 14dpo a neviem ci si skusala niekedy aj predtym takto testovat aby si to vedela porovnat ...lebo ja som mala vzdy pred ms biely ovu test takze to mi zacalo byt divne ako prve

mon777
1. črc 2012

...pre lepšiu viditeľnosť rozdielu 🙂

milagros
1. črc 2012

@evakva mas pravdu len aby som mala dost penazi pri sebe 😖

mon777
1. črc 2012

@milagros nie, neskúšala som to ešte nikdy, takže fakt neviem, že ti je to príchod MS alebo niečo iné 😀 Uvidím, podľa zajtrajšej teploty 🙂

bocianka123
1. črc 2012

ahojte,
prepáčte, trošku vám sem vleziem, ale mám tiež nejakú skúsenosť s používaním ovu testov pri testovaní tehotenstva.
@mon777 - hm no neviem, ja som mala ovu test dosť silne pozitívny, ešte viac ako @milagros - testovaciu čiarku silnejšiu ako kontrolnú a tuším už jeden deň pred (ne)očakávanou MS. a to sa mi potvrdilo pri dvoch tehotenstvá... a potom mi vyšiel pozitívny aj tehu test. ale nádej zomiera posledná. 😉

pitipitipa
1. črc 2012

Ahojky...co sa tyka pouzitie opk ako hpt.. Tak tiez som si robila opk testy od 6dpo a kazdy den tmavla ciarka, testy sa maju robit z ranneho mocu a nie poobednajsieho, kedze tieto testy su mix lh a hcg hormonu...lh sa ukaze poobede, kedze je tam vyssia koncetracia a hcg sa ukaze z ranneho, kedze tam je vyssia koncetracia..na 10dpo som mala na hpt ducha a tmavol na 12dpo som si urobila digitalny hpt a vyslo tehotna.. 😉
Tak isto ako vacsina drahych digitalnych hpt...su mix lh a hcg...ked som precitane na internete, o digi hpt tesco, tak vela zien ma vysledok negativny ale na teste su dve ciarky...ale intenzita tej ciarky nie je dostatocna na detekovanie hcg, len zachytil lh...preto to vela zien zmiatne

pitipitipa
1. črc 2012

@milagros ja som mala bezne taketo opk testy pred mrchou...ono to ten lh je stale v tele..a mne asi okolo 10dpo sa ukazala ciarka ale netmavla...taku co mas ty som mala aj ja..ale zial u mna to znamenalo mrch...
Len tento cyklus som zacala skor, lebo som mala bolesti od 6dpo...som sa zlakla, ze mam druhu ovu 😀

red_kika
1. črc 2012

@milagros no ja idem zajtra na krv, takze tiez neviem co ma caka. ci budem platit alebo nie. a pritom platim 140e za sukromnu kliniku

milagros
1. črc 2012

@red_kika tiez mas vszp? ale na tej sukromnej by si to uz mala mat v cene tam poistovna vobec nepreplaca ci?

red_kika
1. črc 2012

@milagros hej mam vszp - ani sa nehodlam zmenit poistovnu. kedze zas dalsi zakon alebo co to uz riesia politici je to ze podporia len statne poistovne a nie sukromne.
dufam ze to je v cene, nejak som sa nikdy nezaujimala o to. mne islo hlavne o to ze to je dobra klinika so super personalom. preto som bola ochotna zaplatit taky poplatok

alenitka
1. črc 2012

@milagros ahoj a kde si prisla nato, ze tvoj doktor nepodpisal zmluvu s vszp ? je niekde nejaky zoznam ?

milagros
1. črc 2012

@red_kika ved hej...ani ja sa nehodlam menit lebo ked zmenim tak zas sa tam nieco vymysli a ani sa to neda teraz....no ale prca je ze co mi povie lekar ked nema zatial zmluvu ...nakoniec som tu tolko riesila kedy ist k dokimu ze uz to budem mat vyriesene

milagros
1. črc 2012

@alenitka ked si registrovana na stranke poistovni a mas grid kartu tam sa to da zistit

red_kika
1. črc 2012

@milagros vidis, hovorili sme ti ze mas ist hned

alenitka
1. črc 2012

@milagros vdaka .. nic take nemam, tak to zistim u doki 🙂 na krv idem az 11.7 tak to si myslim ze uz bude vsetko vyriesene .. snaaad 🙂

milagros
1. črc 2012

@red_kika necham to na osud 😎

milagros
1. črc 2012

@alenitka to ti este nebrali krv?

alenitka
1. črc 2012

@milagros nie krv na potvrdenie tehu nebolo treba, lebo ked som bola u doki uz bolo vidiet dutinku a budu mi brat az v 10tt na tie komplexne testy ... myslim ze dokiovia beru krv len ked nie je vidno dutinku, alebo je nieco podozrive .. a to ci silneje hcg ako ma ... aspon mne tak moja vravela

milagros
1. črc 2012

@alenitka no vidis to prave by som si myslela ze to na zaciatku testuju lebo do 12tt je vsetko najkritickejsie ...co som citala aj stitna,tromboza,anemia a este neviem co vsetko a ze prve testy z krvi sa maju robit 6-8tt....zzda sa ze sa setri uz aj na tom

alenitka
1. črc 2012

nuz neviem ako to je ... tak ma objednala tak tak idem... niekedy je menej viac .. menej stresov .. ked sa ma nieco do 12tt pokazit tak sa pokazi aj bez testov asi .. fakt neviem ... ja som rada ze idem az v 10tt, lebo mam panicky strach z injekcii, takze ja uz teraz zle spavam kvoli tomu .. a vlastne som sa modlila aby mi vtedy krv nebrala .. 🙂