Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

rybkaa
14. dub 2014

@senta_sofia práve v rádiu povedali, že Kate asi čaká druhé dieťa...a moderátorka na to zabila, že dúfa, že sa Kate naozaj narodí dieťa a nie kačica 😀 (novinárska)

rybkaa
14. dub 2014

@senta_sofia
@joannah13 hej veru dievky, dnes rošambo, ale nebojde, ovu dojde aj skorej ako za 2 týždne a idete tiež na vec, nech sme všetky májovky, s kým budem potom kvákať v januárovkách 2015, ha? 🙂

joannah13
14. dub 2014

@rybkaa je fakt, ze takhle nizke teploty sem mela minuly cyklus pred ovu, ale to uz i na testu sem mela nejaky naznak a ted ani dusicek tam neni.. takze ja si jeste pockam.. a vis, ze se predbihat nesmi 😀 😀 si budu muset udelat pak profil i na sk konikovi, sem tu skoro jedina ceska snazilka 😀

rybkaa
14. dub 2014

@nikolav máš v grafe veľa nedostatkov v podobe prázdnych krúžkov, uprav si tam ako si zadávala teploty časy merania, alebo si nemerala v rovnakú hodinu? ovu máš vyznačenú správne, si 8 dní po ovu, test po KET už môžeš spraviť, baby už zvyknú mať ducha 🙂

ivet1987
14. dub 2014

@rybkaa právěže říkali že druhé dítě nečeká, doteď se to myslelo, ale teď na party čile popíjela 😀

ivet1987
14. dub 2014

@joannah13 žádný slovenský konik,nesmíš mě tu nechat 😀

adamnela
14. dub 2014

Inak baby, jka som sa rozhodla, ze tento cyklus skusim ovu testy aj ja. No som zvedava, nikdy predtym som ich nerobila, tak skusim 🙂 Ale bude to skor len tak pre mna orientacne, kedze muzicka mavam prec a ked mi vyjde ovulka na stred tyzdna tak mam smolu, ale co uz, aspon som zvedava ako to u mna bude...
@joannah13 inak u teba fakt poriadne ochladenie...a testujes tymi cukrovkarskymi alebo normalnymi ovu testami?
@rybkaa no ja Ta uz pravdepodobne nedobehnem, kedze mi este ani kramy neprisli a kym pride dalsia ovulka, tak mne bude vychadzat asi az na februar 😀 😀

nikolav
14. dub 2014

@rybkaa Díky. Neměřila jsem ve stejnou hodinu, protože chodím na směny a snažila jsem se to vždy měřit po 4 hodinách spánku a naprostého klidu. Takže proto no :-/ a testovat budu až 24.4. protože jsem byla na KET teď v sobotu a ještě by tam nic nebylo. A po svých zkušenostech (minulý KET a ten předminulý) už mám i strach testovat dříve. Po prvním KET jsem měla už 5 den na testu //. Ale pak jsem v 5 týdnu potratila. A ten poslední KET nevyšel vůbec.

joannah13
14. dub 2014

@ivet1987 a joooo 😀 hups. Sem to tu prochazela, kdo je tu muj vlastenec, at se nekoho a nejak si mi proklouzla 😀

rybkaa
14. dub 2014

@ivet1987 tak ku nám na Slovensko ešte táto správa asi nedorazila 😀 práve teraz to vraveli

joannah13
14. dub 2014

@adamnela vsecko co jde pocurat a podobne zkousim 😀 dnes sem jeste nedelala, pac su po nocni a tak ted nepiju a ve 4 udelam test.. jen tu mam pana obkladaca a tak az odejde.. dela zrovna dlazbu u wc a tak by se asi divil, kdyz nemame ty dvere

adamnela
14. dub 2014

@joannah13 no tak to veru pockaj, kym odide, lebo asi by to nerozchodil 🙂 To sa kolko pred ovu testom nema pit? A aj s wc je to nejako obmedzene, ze niekolko hodin pred testovanim by sa nemalo ist cikat, ci?

joannah13
14. dub 2014

@adamnela nema to byt prvni ranni moc. Ma se testovat mezi 10-20 hodinou a dve hodiny pred se maji tekutiny omezit.. a s tim curanim asi jako s pitkm. Naposledy dve hodky pred testovani.. da se to v pohode vydrzet.. uz z toho mam takovy denni ritual

rybkaa
14. dub 2014

@nikolav zrejme aj preto máš tie hodnoty rozhádzané, že meriaš po nočnej, už to chápem 🙂 no ovulku tam máš jasnú a hlavne potvrdenú aj v CAR, tak už len počkať a spraviť ten testík, ako som písala, baby po KET zvyknú na 8 DPO už testovať s duchmi, no ak chceš mať istotu, počkaj do 12-14 DPO, prípadne na meškanie MS 🙂 držím palce

nikolav
14. dub 2014

@rybkaa ano to mám kvůli tomu. Bohužel jinak to nejde. Ale furt lepší než nic. Původně mi program vypočítal ovulaci na 10 DC, ale v ten den být nemohla, protože jsem byla na UZ ten den a folikul byl jen 10 mm. A ovulace pak byla 4 dny po UZ. Takže jsem si to musela označit sama. A den po ovulaci jsem byla zase na UZ tak mi doktor ovulaci potvrdil. Navíc jsem měla i píchání v podbříšku tam kde byl folikul (na pravé straně). A bílkový hlen jsem měla v pondělí. Do té doby byl krémový. Tak snad se to určilo dobře. A já po těch zkušenostech počkám. Nebo spíš mám i strach si ten test udělat. A až přijde příští čtvrtek, tak nevím jak se k tomu testu překonám. A MS mi nedojde sama beru Utrogestan. Takže musím počkat na test. Ale mám z něj strach.

adamnela
14. dub 2014

@joannah13 ok, takze 2 hodiny pred testovanim 🙂 A najlepsie vzdy v rovnaky cas ak sa da, ze? Ci?

joannah13
14. dub 2014

@adamnela s tim casem to az tak neni pravda. Pac na ovu testech se uplna pozitivita nemusi zachytit, pac je to rychly proces. Takze kdyz mi silil test, tak sem ho delala i dvakrat denne. Dopoledne byl maximalne pozitivni a pozde odpoledne byl uz hodne zeslably. Takze to nemusis nekdy zaznamenat.. ja si vybudovala na tomto testovani peknou zavislost 😀

adamnela
14. dub 2014

@joannah13 no ved uvidim, skusim 🙂

rybkaa
14. dub 2014

@nikolav hm, tak tvoj strach po takej zlej skúsenosti chápem ☹ je mi to ľúto...no do tretice všetko dobré, tak to hádam teraz vyjde a bude to mať šťastný koniec 🙂

rybkaa
14. dub 2014

@joannah13 jasné, poďte aj s @ivet1987 na slovenského koňa, lebo v máji to tu snažilkami zakape, prechádzame k tehotniciam 😀 všetky - a bez debaty 😀

rybkaa
14. dub 2014

@adamnela ja tiež robím ovu testy 2x denne, keď začínajú silnieť...keď na nich nič nie je, tak robím jeden, akonáhle začali silnieť, tak som už robila 2x denne, aj tak vrchol zachytiť nemusíš

senta_sofia
14. dub 2014

@adamnela hovoris, ci pises mi z duse, tiez som nalomena skusit tento cyklus aj ovu testy, ja neviem, furt mam pocit, ze som ovulku aj tak nemala, hoci teploty sa tak tvaria, ze co povedia papieriky :-/ ale potom mam stale nutkanie, ze budem musiet rano povedat manzelovi, nech si pre istotu "odstrieka", ze co ked bude nahodou v priebehu dna pozitivny 😀

joannah13
14. dub 2014

@rybkaa jak rada bych se z toho uz ted snazila

joannah13
14. dub 2014

@rybkaa no jaaaj.. uz mi z toho snazeni sploucha v mozkovne 😀 chtela sem rict "tesila" 😀 😀 misto mozku tam ted mam grepovy dzusik 😀 😀 😀 .. no a ty pomalu kupuj ananasovy 🙂

nikolav
14. dub 2014

@rybkaa Snad ano. Jen se pak k tomu testu překonat 🙂. Ale nemyslím na to. To je nejlepší 😀

senta_sofia
14. dub 2014

@nikolav neboooj, my sa tu tak trochu bojime vsetky, ale nedavame to najavo 🙂))

adamnela
14. dub 2014

@rybkaa no ja skusim robit len jeden denne, lebo 2 x hned takto na prvy sup, to by bolo uz pre mna moc, tak zacnem len tak pomalicky a skusim to vzdy v rovnaku hodinu ak sa mi bude dat... 🙂
@senta_sofia no ja to skusim, ale neprikladam tomu nejaku vaznost, lebo keby bol aj pozitivny v strede tyzdna, tak mne je to na 2 veci, kedze Lubo je vtedy vacsinou vzdy v praci. Len si chcem overit sama pre seba ako na mna tie testy budu reagovat 🙂

senta_sofia
14. dub 2014

@adamnela tak to klobuk dolu 🙂 to by som ja nedokazala, ja by som z toho mala asi este vacsie nervy...

adamnela
14. dub 2014

@senta_sofia no nemozem sa na to moc upinat, lebo mi ma asi piclo...nechcem na to tak moc tlacit... 🙂

nikolav
14. dub 2014

@senta_sofia Dobře 😀 ale strach bude velký a to budou nervy!!!