Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

st2
17. dub 2012

@zucana ja ti viem odporucit len ten kde sme boli my je to GYN FIV, nemozem nic zle na nikoho povedat i ked som si tu citala rozne nazory,ale podla mna su vsetci mili a ustretovi 😵

elebe
17. dub 2012

@kukucg ahoj mojka....tak teraz neviem či je to dobrá alebo zlá správa.....dobrá že špinenie pomaličky ustáva a zlá že nie si tehu.....aaaaale bylinky máš nachystané,či? 😀 😀

kukucg
17. dub 2012

@elebe No to mi bola jasne ked som zacal spinit ze z toho nic nebude 😠
A inak som rada, tri dni su oproti siestim minuly cyklus fajn, uz len aby to zacinalo neskor a je to 🙂 🙂
Bylinky mam, vsetko mam, po mrche budu obkladiky, vsetko 😵 😵

kacena85
17. dub 2012

@sagitta8 no to mas dost neskorooo,a ten 15 dc si merala v iny cas??

elebe
17. dub 2012

@kukucg no vidíš tak aspoň nejaký úspech 😅 😅 takže máj-lásky čas je náš 😀 😀 ja som teraz mala podivnú mrchu len tri dni 😕 😕 dnes ráno len také špinenie a už nič 😕 ale aspoň ma neotravuje a už druhý deň papám clostil 😀 😀

kacena85
17. dub 2012

@kukucg aoj,tak aspon,ze ta ms dosla a vidis sama,ze sa to lepsi.ja uz tiez obkladik davam,keby nieco pis,poradim.po ms pekne zacni a uvidis,mna aj menej podbrusko boli ked si ho davam

sagitta8
17. dub 2012

@kacena85 no aj ja sa divim, ze 26 dc. hej normalne meram okolo siedmej a teraz to bolo 8:15

mattuliatko30
17. dub 2012

@kemonka no tak to by ma porazilo 😀 tak držím palce..nech buď čím skôr mrcha príde..alebo už nechodí vôbec 😉

kukucg
17. dub 2012

@elebe No teda to sa mne nemoze stat ze tri dni 😀 Maj lasky cas musi byt veru nas 😉 Aj keby co bolo 😅

zucana
17. dub 2012

@st2 jeeej a kolko uz si?
a na prvy krat ze?
@lauritka no drzim palce...a mne baby by ste co poradili na moju LH fazu resp.ovulku?
@elebe veru v IT ... a teda s dr je to tu hroza...pokial nemas peniaze a sukromnika,kde musis nechat ine palky tak mozes zabudnut...a teda poviem ti ,ze ludia a hlavne zeny su tu hrozne

kukucg
17. dub 2012

@kacena85 No ja neviem ci je to lepsie, tesim sa ze bolo kratsie spinenie lebo je to otravne tak dlho, ale aj zacalo 9dpo co je skoro, no nic, dr vravi ze je vsetko ok aj teta bylinkarka, tak dufam ze ma pravdu a presvedcime moju maternicu ze sa moze do nej ktosi nastahovat 😵 😵
Obkalidky chcem zacat hned po ms veru... tak uvidim ako mi to pojde, po radu si urcite zavitam 😉

kacena85
17. dub 2012

@piefunko no nasad dufik a uvidis co dalej

elebe
17. dub 2012

@kukucg tak tak 😀 😀 cítim sa nejako čudne....už mám po mrche a stále bolioa prsia a pažravá som strašne,aj včera som vypratala večer plný šuflík v nočnom stolíku,ešte aj priateľ mi hovorí,že ty čo si taká pažravá a kam to do teba ide 😀 😀 lebo ja som taký cíbik 😀 😀

kukucg
17. dub 2012

@elebe Tak to ti zavidim 😅 😅 ja som bola cibik pred tehotenstvom ale teraz rozhodne nie som 😠 😠

elebe
17. dub 2012

@zucana no ani nehovor,ja som žila v Irsku a poviem ti že s lekármi strašné....ja som radšej sadla na lietadlo a prišla domov keď som potrebovala dokiho 😠 😠 a na tú tvoju krátku LF by som doporučila dufík....skús zavolať domov či ti ho niekto nevie vybaviť,lebo je len na predpis....alebo sadni do auta a príď 😉 😉

kacena85
17. dub 2012

@sagitta8 hodina aj nieco je dost rozdiel,ktovie ci by nebola nizsia,keby meras tak ako vzdy,to uz nezistime,tak len opat cakat cakat a cakat

st2
17. dub 2012

@zucana no este to je vsetko cerstve a na zaciatku, zajtra budem 14den od transferu a idem aj na druhu kontrolnu krvicku, prvy mi vysla pozitivne uz v 9dni a testiky uz od 5dna zacali ciarkovat, tak verim ze to uz potiahneme do konca ako sa patri, a ano toto bolo prvy pokus 😵

elebe
17. dub 2012

@kukucg no ja budem asi cíbil do konca života....aj som sa snažila pribrať,ale nič z toho 😠 ale už som sa s tým zmierila a môj gyndoš sa mi furt smeje,že čo by dali za to niektoré ženy....žrať a nepribrať....a že to nemám riešiť,keďže som zdravá jak repa 😀 😀

zucana
17. dub 2012

@st2 SUPER tak drzim palce!
@elebe no idem na SK zaciatkom jula...tak chcem rovno do centra a tam mi snad nieco daju...a urobia co sa da...nechcem lieky len tak bez lekara aj ked ich viem mat ;) dakujem inakza radu...som sama zvedava,co to je preco sa to p otehu tak posunulo.mavala som rkrasne 14DC....ale myslis,ze sa kvoli tomu nedari otehu?moze to byt dovod?

pechlinka
17. dub 2012

Ahojte baby....tak ja uz 18 den zvysena teplota, striedavo 36,9-37,2....v sobotu pokial...bude este vysoka...tak robim testik...Bohuzial dnes nad ranom...som citila slabe predmenstruacne bolesti...takze myslim, ze z toho asi nic nebude...

kemonka
17. dub 2012

@kukucg jeej no vidiš, už sa to zlepšuje 😉

kukucg
17. dub 2012

@kemonka No neviem, musim nejak predlzit tu lutealku este 😉

magic08
17. dub 2012

@kemonka ahoj, nie zatial mrchana nedosla... 😝 zatial ani len pocit, ze by mala dojst... no snad do konca tyzdna dojde... nech konecne mozem zacat novy cyklus... 😀 a ty ako? ty preco opakujes moj cyklus? 😀 😀

kemonka
17. dub 2012

@magic08 😀 😀 nechcem ťa v tom nechať samu, a potom máj je náš 😝

magic08
17. dub 2012

@pechlinka ahoj to ze citis slabe bolesti v podbrusku nemusi znamenat mrchu, je to normalne v prvych mesiacoch aj pocas tehu, maternica sa roztahuje, babo rastie... takze pri takychto teplotach aj na 18 DPO tisko gratulujem... stavim svoju vyplatu, ze si tehu... drzim palce... 😀
prece netestnes dnes?

magic08
17. dub 2012

@elebe hi-hi... 😀 cibik som bola aj ja... pred prvym tehu som vazila 46 kg, pri vyske 168 cm dost malo... pocas tehu som pribrala 27 kg... ale na mne nic nebolo vidiet, po porode si doteraz drzim cca8-9 kg 😀
takze cibik nemusis byt cely zivot...
inak ta kratka mrcha a ta chut na jedlo a bolest prs... nemozeto by tehu?

pechlinka
17. dub 2012

@magic08 ...Myslis, ze by som mohla byt tehotna?...Ja neviem...nemoze to byt tie teploty sposobene laparoskopiou, co mi robili 22.03.? Do vtedy som ovulaciu nemala...a teraz som nestimulovala ziadnymi liekami...Nemam ani ziadne priznaky...chuti mi vsetko...prsia ma nebolia...citim sa uplne normalne...obcas sa mi iba zatoci hlava....neviem...dnes si ho idem kupit...tak mozno nevydrzim a urobim to uz dnes... 🙂

elebe
17. dub 2012

@magic08 aj moja sestra tak bola pri malom počas tehu pribrala 27kg....a predtým mala 46kg a po pôrode jej ostala váha okolo 60kg....ale ona je aj inak stavaná ako ja a za to že chcela byť chudá vždy dietovala...no ja ja? zjem polku prasaťa,lahnem a ráno to výjde spodkom a váha stále jak vrabček 😀 😀 😀 ale už som si zvykla 😀

elebe
17. dub 2012

@magic08 a čo sa týka toho tehu....určite nie,ja na zázraky neverím a keď bola mrcha,tak neverím že by som bola tehu 😅