Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

smoulinkalenka
8. bře 2010

natulaa nešibe ti - takéto stavy mávam aj - je to úplne normálne 😉

natulaaa
8. bře 2010

dík holky a Katka nejhorší je o tom číst na netu 😉 ,ale člověku to nedá a chce se o tom dovědět co nejvíc,ale kdýž jsem tam kolikrát něco hledala,tak jsem si vždycky přečetla něco zlého 😖 .

albao
8. bře 2010

Ahojte! Dnes teplotka poklesla, vcera // na ovu testiku, takze dnes asi ovulujem 🙂 To som rada, ovulka meska uz 4 dni 😀 😝

albao
8. bře 2010

natulaa: cez vikend som si poplakala 2 dni. Obcas to nezvladam a zacina ma ta snaha o tehotenstvo ovladat. Tieto krizy mame asi kazda, ale zeny su silne stvorenia a nakoniec najdu silu zit a bojovat dalej 🙂

katkamarek
8. bře 2010

Nat ja uz zle ani necitam, teda snazim sa tomu vyhybat 😉

ahoj albi 🙂

katkamarek
8. bře 2010

smouli dnes som uz aj chcela zmerat teplotu, ale som sa na to vyprdla, no ale ja som v den mrchy klesla z 37 na 36,77, takze asi tehu nie som. A mrcha bola druhy den dost silna, aj dost vela kusov zo mna islo, predpokladam, ze keby som bola tehu, tak to je len nejaky odvar mrchy, takze to len moja bujna fantazia pracuje 😀

smoulinkalenka
8. bře 2010

katka ja to úplne chápem, každá sa chytáme aj najtenšej slamky 😉
veď vidíš môj graf a ja v kútiku duše stále verím, aj keď cítim, že to nevyšlo 😉

lisa.j
8. bře 2010

baby, ja furt tak zmiznem z nicoho nic, bez pozdravu...ale to len kvoli malemu 😉

albiiii, ty si na mna pockala s ovu 😀 😉 dik 😵

kaculad
8. bře 2010

Natul, každá z nás máme své špatné dny. Ale dej na holky, snaž se tomu nepodléhat. Dej si něco dobrého na zub, kup si něco hezkého na sebe a zase bude trochu lépe 😵
Jsi mladá, zdravá holka - pokud to nevyjde teď, vyjde to příště. Štěstí na Tebe čeká jako na každou z nás, jen prostě nepřichází na zavolanou.

kaculad
8. bře 2010

Kačí, takže v pátek začínáte? Tak koukej podávat detailní zprávičky 🙂

natulaaa
8. bře 2010

Albao,mi je nejhuř před MS a pak si pobrečím jeden den,jak příjde,ale pak už mi je zase super,protože se těším na další snažení,ted je to takové jiné,protože když to nevyjde ,tak jdu na tu laparku,ve středu jdu k Dr.tak se domluvíme a já mám i z té laparky strach,tak proto jsem taková na nic,ten jeden cyklus prostě bude ztracený, a já myslela,že budu mít mimi pod stromeček ☹

katkamarek
8. bře 2010

albi a u dr. si ako dopadla?

Lisa to nevadi, aj ja sa sem tam stratim kvoli praci 😉

smouli, no presne, chytam sa aj slamky 😅

Ale teraz na mna ide choroba, chyta mi hlasivky, ale teplotu som este vcera nemala, dokonca som vecer bola skor podchladena, mala som 36,06. Tak dufam, ze to rychlo prejde, alebo si pojdem pre ATB, aby som do ovu bola fit 🙂

lisa.j
8. bře 2010

no ale teraz sa s vami lucim, dnes mam dost vela na plane...ale ukazem sa, ked maly zaspi a ja budem obedovat...tak piste, nech mam co citat 😀 😉

albao
8. bře 2010

lisa.j: som kamoska, nie? som pockala 😀 😀 😀

natulaa: cakas na to najuzasnejsie miminko na svete, na miminko, ktore ta bude zboznovat a ktore k vam do rodiny zapadne. Ten jeden mesiac uz nevadi 😉 Laparka moze naopak velmi dopomoct mimcu, mozu ti uvolnit vajcovody 😉 Vsetko zle je na nieco dobre. Ja som mala podobnu krizu tento vikend, v podstate som celu sobotu preplakala a este aj v nedelu rano. Mala som pocit, ze vsetko je nazmar, nic nevychadza, nikdy neotehotniem. Ale dnes je mi uz lepsie a to preto, ze som zaujala svoju mysel inym. Musime zit, nielen sa snazit. Tak sa snaz nejak zaujat svoju mysel, zajtra bude lepsie 😉

krisruska
8. bře 2010

Natulaa, ešte nemáš nič stratené! Depky má skoro kaž. a ja niekedy poriadne silné. Ja mám ísť tiež teraz niekedy na laparku a neuveríš, ale už sa jej neviem dočkať, pretože konečne budem vedieť na čom vlastne som! A nebudem zúfala z nevedomosti!

albao
8. bře 2010

katkamarek: no zobral mi stery a krv, ale na moje foliky sa nepozrel. Co ma trochu mrzelo, ale vsak on vie co robi 🙂 Teraz mam 2 tyzdne na vysledky sterov (chlamydie, tricho.., ... asi 3-4 testy) a MM ide na SPG, len ho musim objednat. Teda nas musim objednat, lebo povedal, ze radsej so mnou ako s casopisom, takze si dame planovany sex v nemocnici, kde za dverami bude cakat dalsich 5 chlapov a budu nam odpocitavat minuty kolko tam sme 😀 😀 😀 Vtipne, uz teraz sa na tom smejeme

katkamarek
8. bře 2010

Nat, ale laparka nemusi byt fakt na skodu, prave naopak, takze hlavu hore 😉

Kacula jasne, ze budem podavat spravy, k dr. idem o 8,45, takze hned potom pisem co mi povedal 🙂

krisruska
8. bře 2010

Albao, pekne si to napísala. Len to ešte treba prijať za svoje, čo sa nám určite podarí!

krisruska
8. bře 2010

Albao, nám s MM niečo podobné tiež hrozilo 😀

katkamarek
8. bře 2010

albi, no ja som mm hovorila, ze teraz by uz mohol ist na spg, ze len pre istotu, skontrolovat, a on mi praveze povedal, ze on to len z domu odnesie, tak mu tiez musim navrhnut sexik v kabinke s vyvrcholenim do kelimka 😀

Aj ked ja este neviem ako to je u toho dr. co ho tam chcem objednat

krisruska
8. bře 2010

My sme to nakoniec niesli z domu, tak žiadny keksík sa v kabínke nekonal 😀

albao
8. bře 2010

No uvidime v akej kabinke budeme 😀 Ale je to predsa len blbost, ako odber krvi, len je to trosku ina tekutina 😀

katkamarek: ides k dokimu? A co ti ma robit?

natulaaa
8. bře 2010

Holky no jám jsem měla velkou cystu vodovou na vaječníku a oni mi ji vysáli,jenže ten obal te cysty se nevstřebal,tak já jdu jen kvuli tomu,jinak já nejdu na diagnostickou laparku.Já otěhotněla během tří cyklu s 10ti cm velkou cystou 😒 ,Už dva měsíce beru homeopatika,která mi byla doporučena právě na tu cystu,tak ve středu ráno jdu na UTZ a uvidím,jestli se ten obal nezmenčuje,nebo jestli se nenaplnuje tekutinou,jinak podle dr.to není typ cysty,která brání v otěhotnění,nebo dělá nějaké potíže,mám vše přesné jako hodinky,tak aspon za to jsem ráda,že funguju normálně 😉

katkamarek
8. bře 2010

albi idem na folikulometriu 🙂

nat a to ti uz pri jednom nemozu kuknut aj vajcovody? Tak neviem ako to chodi, ale ja by som si to asi ziadala, ked uz raz budem pod narkozou.

albao
8. bře 2010

natulaa: no vidis, otehotnenie u teba funguje, takze otehotnies este raz uvidis 😉 Ja som neotehotnela este ani raz, a to uz taha na skroo rok, co sa intenzivne snazime. Ale ani predtym sme nemali ochranu. Takze sa nemusis obavat, len sa das dokopy a potom budes tehulka 😉

kaculad
8. bře 2010

Natulko tak vidíš - v otěhu Ti nic nebrání. Tělo Ti funguje jako hodinky a věř, že to Tvoje miminko už na Tebe čeká 😵

albao
8. bře 2010

katkamarek: jeeej! A ja som presne dufala, ze mi v piatok pozrie foliky. Ale asi to zase bol ten lavy. Uz aj prestal boliet, takze bol to on. Len asi nemozem v nic dufam, lebo z toho zapalu mechura mam precitlivele brusko, asi je to tam vsetko este podrazdene. Ale raz ma to stastie postretne,verime mu verime! 😀

elllla
8. bře 2010

albao, katka, tak moj mm hned povedal, ze on vie, ze v kabinke by sa mu to nepodarilo, ze on to chce doniest z domu... a som na neho hrda, lebo mi volal, ze sa snazi tam dovolat a objednat, ale maju obsadene... tak skusa... moj hrdina 😀

katkamarek
8. bře 2010

albi aj ja ovulujem vacsinou z laveho, tak uvidime co bude teraz, tieto dva cykly som ovu dost citila, ale to asi kvoli femi kvapkam, teraz ich neberiem lebo som ich rozbila, tak som zvedava co to bude bez nich 😅

albao
8. bře 2010

ellla: hej, aj ja som mojmu MM povedala, ze iba donesieme z domu, ale upozornili ma, ze u nich to neberu. Su tam podmienky na prenos, a oni nejak tomu nedoveruju, vyzaduju aby to bolo odobrate tam, tak sa MM pripravil psychicky aj na to 🙂 Ale niekde to vraj dovolia, tak by ten poharik mal mat teplotu tela, byt v tme (zabalit do niecoho) a do hodiny doruceny. 😉