Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
6. říj 2013

@mattuliatko30 ano , ale fakt uz to mas konecne take ustalene 🙂

mawiya
6. říj 2013

@mattuliatko30 tak ja podľa očakávania, teplota dolu a začala som špiniť, čo ma nasr....o, lebo zajtra to bude v plnom prúde a ja zajtra dôležité rokovania. za prvé budem ako vygrcaná fizolňa a za druhé nemôžem si zobrať biele gate, čo som si nachystala. No všetko mi vychádza :(. ale už som naplánovala na nasledujúcu ovulku maličkú dovolenku s manželom cez týždeň 🙂))), že si teda dáme na tri dni relax niekde v tatrách. A to by už bol čert v tom, aby to v našich veľhorách nevyšlo. aj keď, ak hodíme túru, zdochnem v posteli a bude po snažilkovaní 🙂)))))))))))))))))). No a pozerám, že máš krásnu teplotku stále, neskúšala si predsa len testík, to by bolo super, keby si bola tehu, vieš ako by si mi dodala nádeje???????

lagunasa
6. říj 2013

caute baby. tak ja dnes asi takto. zajtra rano mam 2.IUI http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa len skoda ze mi dr nepovedala aky velky folikul mam. povedala len ze ovulacia bude z praveho vajecnika. zaujimave lebo aj minuly cyklus bola z praveho. a uz aj predtym sa mi zdalo ze lavy vajecnik horsie funguje. to je asi to nizke AMH, ze uz to skor taha len pravy alebo viac-menej pravy vajecnik .....

mawiya
6. říj 2013

@lagunasa strašne veľmi držím palčeky. Ja si len spomínam na moje prvé IUI pred 14-timi rokmi . Ležala som po zákroku v ambulancii, nohy preložené jedna cez druhú a oproti okno. otvorené dokorán. Na náprotivšej strane kopec - a na kopci ujovia kosili trávu. 🙂))). Ničím som nebola zakrytá, teda mi mohli vidieť rovno do miesta zákroku 🙂)))))). Ale asi nevideli, lebo kosili ďalej. 🙂. Ale ty môžeš byť v kľude, už sezóna kosenia skončila :D Inak všetko nech dobre dopadne 🙂

lagunasa
6. říj 2013

@mawiya ja uz jedno IUI mam za sebou takze viem ake to bude. nastastie v tych miestnostiach nie su okna a vlastne tam ani nelezis. lezala som len pri IVF. pri IUI ides hned domov. skusim to tam zajtra nejak zdrzat... mozno ked budem posledna tak budu zhovievavejsi.

mawiya
6. říj 2013

@lagunasa no ja som to absolvovala pred tými 14 rokmi v Brezne, a bola to strašná prdel. trikrát a ani raz nám to nevyšlo, pretože podľa mňa už bolo v tom čase dávno po ovulke. Lebo proste v správny čas nemal vtedy pán primár čas :(. Smutné, lebo nikoho netrápilo, že sme za premývanie a úpravu spermií vyvalili vtedy 2000 Sk, čo nebolo málo na ten čas. No a potom ten prístup, okno 🙂 a hlavne "milá" sestrička - že ležte takto 15 minút a môžete ísť. :(. A myslím, že ani tentoraz ma táto procedúra neobíde, našťastie je pán primár už v BB, nemusím cestovať a navyše dúfam, že sa to za 14 rokov zmenilo.

mattuliatko30
6. říj 2013

@mawiya nie nie moja..ja ťa dnes alebo max zajtra dobehnem...s ms... 🙂 🙂 už ma bolia kríže..a brucho zase na chvílku prestalo...tak zajtra mrchujem o stošesť...už sa neviem dočkať..nakúpené maxi tampony...už aby bola aspoň streda... 😀 😀 tak to zajtra nejako v práci vydrž.....dúfam,že aj aj vydržím.. 😉 peknú nedelu..ja cestujem s deťmi o hodinu domov...

mawiya
6. říj 2013

@mattuliatko30 šťastnú cestu a mimochodom ja okrem tampónov nakúpené aj inkontinenčné vložky - lebo som minulý mesiac drahého poslala do tesca na nákup a pripísala mu aj vložky - že na noc. a prízvukovala som mu, že nie drahé, tak priniesol tescové, a šťastný úsmev, že len za euro. a ja čítam, že inkontinenčné, 🙂 tak som zabezpečená aj do budúcnosti 🙂))

ennynka
6. říj 2013

@mawiya take vlozky pouzivam pocas spinenia...

tonjadabik2
6. říj 2013

@mattuliatko30 ahoj ano testovala som vcera.. jedna ciarka..druha sa objavila neskor len taka slabulinka..ako minule presne.. tak neviem..ale na bradavkach sa mi robia take divne jak nove tie na bradavke aj na jednej aj na druhej.. aj biele..akoby priprava na mlieko neviem ako to mam opisat.. teplotka o 06:30 bola 36,9 a o 07:30 bola uz 37,14.. ale plati ta prva asi..tak neviem na com som ...

mawiya
6. říj 2013

@ennynka tiež ti kupuje vložky manžel?????? hhhhh 😀

mawiya
6. říj 2013

@ennynka jaj moja ale to mi nekúpil také tenké - slipové, ale riadne hrubánske, iba 7 ich tam bolo, keď som založila, tak boli od pupčeka po koniec prdelky. 🙂 hrúbka asi 2 cm. také asi nepoužívaš 🙂)))

lagunasa
6. říj 2013

@mawiya 🙂 no ja zase viem ze to teraz dost dobre nacasovane. idem asi o jeden az dva dni skor ako mavam ovulku obvykle ale pri IUI sa picha pregnyl na spustenie ovulky aj skor takze viem ze je to v spravny cas. len teda obavam sa ze mna tam 15minut nenechaju lezat.

lagunasa
6. říj 2013

@mawiya sa tu kosim na tvojej historke 🙂 som to musela precitat drahemu tiez. no smial sa aj on. ja mu veru take veci nedavam kupovat , lebo sice by mi asi takto nekupil na ak by sa dostal k tym regalom tak by mi volal asi kazdych 5 sekud aby som mu upresnila ze ake. takze to si kupujem radsej sama. ja uz ho ani dlazku nemozem nechat umyt, lebo raz ked umyval, tak zlomil ten zdimac na mop 😀

mawiya
6. říj 2013

@lagunasa Neboj, teraz si správne nastavená a o dva týždne nám sem hodíš krásny pozitívny tehu testík. už sa teším 🙂

lagunasa
6. říj 2013

@mawiya no veru!!!!! a som doma, uz nie v stresujucej praci. na 1.IUI boli brutalne stresy pri zhanani notara koli tym overovanim podpisov, pri 1.IVF zase brutalne stresy so zhananim pregnylu. teraz mam vsetko nachystane. nastastie sme podpisy prezieravo vybavili v piatok lebo som vedela ze po vikend pojdem dost skoro, pregnyl som si tiez dala vcas objednat, uz aj je pichnuty. utrogestanu nachystaneho a priatel je tiez dobre naladeny, ze nestresuje koli praci a zajtrajsiemu ranu. akurat ze niekde zapatrosil papiere od auta 😠 😖 ale kaslat na to, to az tak netrapi. takze som uplne v pohode. akurat ze sa mi zajtra nechce moc vstavat tak skoro ( okolo 5hod rano ), lebo dnes som vstavala tak isto, ci este skor a v noci som asi bola nejak nervozna a vobec som nespala.

mawiya
6. říj 2013

@lagunasa no ani sa ti nedivím, že nervózna, veď si ideš po bábatko 🙂. Budem na teba zajtra myslieť a posielať všetkých bocianov tvojím smerom. Potom môžeš o dva týždne poslať nejakého zasa ty ku mne 🙂

trish22
6. říj 2013

@mattuliatko30 Ahoj, práve čítam, že ešte nemrchuješ. To je super. 🙂
ja som už dnes 3DC

ennynka
6. říj 2013

@mawiya nie,nekupuje mi on ale mam to od mamy,ona ma za 1€ na mesiac na predpis od gynekologa a neviem kolko kusov(myslim ze 60) ale nie su to zase take velke ako ty opisujes...su normalne velkostou a maju aj kridelka take mensie ale ten povrch vloziek neni taky zeby vela sal ako napr.Always,iba na povrchu to ako ostava,preto ich pouzivam aspon na spinenie a slabsie kramy.a je to znacka Tena.

mawiya
6. říj 2013

@ennynka tak to máš kvalitné, ja len tesco a brutal veľké, ale na noc boli inak super. možno nakoniec presedlám na tento typ a značku. ktovie 🙂

ennynka
6. říj 2013

@mawiya no vidis tak nakoniec ti ten tvoj chlap len dobre spravil ze ti ich kupil,este ich zacnes aj pouzivat co by si inak asi nie lebo sama by si si ich nekupila...

mattuliatko30
6. říj 2013

@trish22 no este nemrchujem...co pozeram ako diva..ale zajtra je to iste...len nechapem preco tie bolesti uz od piatka...fakt mi islo vyrvat vajecnik a brucho,,,prsia ani nevravim..tie pms ma uz vytacaju..aspon uz mas po za chvilu.ja budem trpiet v tyzdni :(..

mattuliatko30
6. říj 2013

@tonjadabik2 no uvidis..daj aj grafik...lf mas uz kolko?

lagunasa
6. říj 2013

@mawiya jasne! ked nam ten spravny bocian o 2 tyzdne zhodi babetko tak toho ti urcite poslem 🙂

mattuliatko30
7. říj 2013

@trish22 ahoj,ako som povedala uz som klesla..takze cakam mrchu uz teraz...teda cyklus 27dc som milo prekvapena....len nech to tak zostane 🙂
@mawiya tak som uz klesla ,dnes jevtu mrcha.. teda ff sa nezmyylil a vyslo mi to teraz podla neho..co este ani raz 😀
@lauritka lauri tak predsa 27dc... 🙂 tesim sa z toho...ako mi to vyslo pekne...

pepetousek
7. říj 2013

Dobré ránko holky 🙂 Prosím o radu...pokud jste byla některá z vás u své gyn pro doporučení na nějaká vyšetření, když vám nešlo otěhotnět, prohlídla si vás na místě? Jde mi o to, že jsem objednaná zítra..chci doporučení na hormonální profil a spermiogram, popř. něco jiného, nevím, nevyznám se zatím...ale mám MS ☹ Tak zvažuju, jestli návštěvu neodložit, ale volno má až 5.11. nejdříve...děkuji! 🙂

mattuliatko30
7. říj 2013

@lauritka myslím,že tá ovu mohla byť ten 13dc,,,potom by aj tá LF 14dňová sedela...čo myslíš?...

tonjadabik2
7. říj 2013

@mattuliatko30 tu moj grafik.. teplota dobra..kramy nikde..zeby to vyslo? zatial testy s jednou ciarkou..a druha slabulinka.. uvidim tento tyzden testnem znova niekedy..: http://ovufriend.com/graph/b63b52530682303d6ad1... tak co vy nato baby hm??????