Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lagunasa
10. srp 2012

@katka116 jej, dakujem!!!!! tusim to zabera 😀

bordulka
10. srp 2012

@zuzanka9999 moja, ja by som to tiez povedala, je dobre mat oporu... a urolog nevie o tehu nic, moc si jeho reci k srdcu neber... ty lepsie poznas svoje telo, ako reaguje... do rana to urcite prestane.

katka116
10. srp 2012

@zuzanka9999 mozno je to u teba bezna reakcia ked sa ti to stalo aj po tej plastike a zajtra bude vsetko ok. Ja som 1,5 tyzdna po kyrete takze viem co to je ak sa zena zmara ☹

lagunasa
10. srp 2012

@bordulka dakujemmoc pekne ze budes mysliet!!! a fakt dufam ze uz odchadza!!! a neboj, ja to sem nebudem davat uplne skoro rano ale az ked po merani znova zaspim a ked sa zobudim bude asi 10hod. takze az tak neskoro sa to nedozvies. ale testovat asi este nebudem.

bordulka
10. srp 2012

@lagunasa joj moja ja viem ze to tam je!!! a nechcem nic zakriknut, 🙂 no ja sa to dozviem az ked pridem z prace :( mna uz ta praca nebavi uz len preto, ze sa jej nemozem naplno venovat, musim mysliet na kazdu novu tehulku 😉

lagunasa
10. srp 2012

@zuzanka9999 jezisi, teraz citam co sa stalo!! to je strasne! veru krv v moci som este nemala tak netusim co to moze byt ale je mi to luto!!!!!! drz sa moja!!!!!! neviem co ine co by som povedala by ti mohlo pomoct.

lagunasa
10. srp 2012

@bordulka ja tiez nemam bohvie ako rada moju robotu a tiez ju dost koli MK flakam 😀

bordulka
10. srp 2012

@lagunasa moja, keby som mala v praci pristup na MK, tak uz ani prstom nepohnem 😀 😀 no ide to so mnou dolu vodou 😀 a aku mas pracu?

katka116
10. srp 2012

@bordulka moja to s tou pracou nie je dobre, keby si mala pracu do ktorej sa tesis ani by si si nevsimla a zistila by si ze si tehotna, lebo by si sa na to nesustredila.. Ale asi nemas u vas vela moznosti vsak? A mna v praci zacal tiez MK obmedzovat, vzdy sem nakuknem zo zvedavosti.. Lenze zamestnavatel keby chcel vie zistit kto a kolko hodin je na konkretnej stranke ☹

bordulka
10. srp 2012

@katka116 moja, mna ta praca bavila, ale vela veci sa tu zmenilo, hlavne pristup niektorych ludi a je tam velky tlak, preto by som uz co najskor chcela ist odtial... aspon na tu matersku... lebo nehrozi ina praca.. je to bieda... a vas zamestnavatel uz niekedy kontroloval ci je niekto dlho na nete?

zuzanka9999
10. srp 2012

@bordulka micky moje dakujem vam velmi pekne snad to vse dopadne dobre. Kati to mi je velmi luto:(drz sa zajtra sa vam ozvem idem si lahnut, boli to stresy, uvidime vsetko je na bohu🙂 mam vas rada. Dobruuu a dakujem vsetky kockm kt mi dodavaju pozitivnu energiu. Vy viete ktore. Cmuk
@katka116
@lagunasa

katka116
10. srp 2012

@bordulka hej tie tlaky budu este touto dobou horsie ☹ jasne ze sa to kontroluje a niektore stranky su naschval zakazane - facebook, gmail. Ale MK to nikoho nenapadne blokovat, ale keby bol niekto 6h na stranke denne udrie to do oci

katka116
10. srp 2012

@zuzanka9999 dobru a budem na teba mysliet

moni1007
10. srp 2012

@bordulka ahoj moja. si tu este? boli tu nasi a dosniesli mi telku a nejake veci pre tu kamosku, boli sme sa prejst s psikom a na pivko 🙂

moni1007
10. srp 2012

@zuzanka9999 zlaticko, teraz som prisla. to mi je luto, ale verim,ze je to v poriadku, ze to prejde... snad by ti Pan Boh toto uz nespravil. moja, myslim na teba a drzim ti palce. dufam,ze bude vsetko v poriadku 🙂

katka116
10. srp 2012

@moni1007 tak co cakame len do rana na testik?

bordulka
10. srp 2012

@katka116 len to radsej neprivolavajme, len aby bolo o trosku lepsie, nech sa tam da dychat 🙂 ved nikomu neprospieva stres v praci, nie? 🙂

bordulka
10. srp 2012

@moni1007 moja som tu, som ta asi aj myslienkami privolala 🙂 isla som sa rychlo sprchnut, ze co ak prides 🙂 a vy mate psika?

moni1007
10. srp 2012

@bordulka nie moji rodiacia maju... a tak oco, bracho, a mm isli umyvat auto. my s mamou sme si supli po jednom likerceklu a isli sme sa prejst. potom som pretrhala sklaku a isli sme do krcmy 🙂 som rada, ze siu este tu 🙂

moni1007
10. srp 2012

@katka116 no necakam ze tam nieco bude, urcite nic,ale snad testnem 🙂

katka116
10. srp 2012

@bordulka ja ti to neprivolavam, boze chran. Len hovorim, ze sa to s dobou zhorsuje, je boj o miesta, miesto nie je garantovane.. Preto som sa dala na podnikanie

bordulka
10. srp 2012

@moni1007 no aky pekny vecer ste si urobili 🙂 ja som tiez bola u maminy, zafarbit jej tu hlavu a cakala som na mm, prisli sme domov, urobili kavu, ktoru som nedopila, nechutila mi 😒 inak dnes ma strasne pichalo vo vajecniku, ako keby som mala ovulku 😒

bordulka
10. srp 2012

@katka116 no u nas je tlak od najvyssieho, keby to nebolo, tak je vsetko v poriadku, mam skvely kolektiv, bez neho by som tam uz nebola... a tebe sa dari v podnikani?

moni1007
10. srp 2012

@bordulka no aj mna dnes popichava v podbrusku, dost silno, aj hlava sa mi strasne tocila, ked som bola zohnuta 😒 ale hej, pekny vecer. aspon sme doma nesedeli. zajtra ideme grilovat, gratulovat krstnej a v nedelu mame v plane ist poziret maruska 🙂

katka116
10. srp 2012

@bordulka hej dari sa mi, pracujem u klientov aj z domu a nerobim 5 dni v tyzdni - uz sa nikdy nevratim k zamestnaniu ak nebudem musiet. A pocas tvojej materskej sa mm financne o vas postara? Co robi ak sa smiem spytat

bordulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moni1007
10. srp 2012

@bordulka no moja, tak to je este nic proti mojmu... aj moj bracho sa mi dnes smial. ale ako zaciatok tehu by mohol byt u teba, zaujimave brusko 🙂 no neviem ako budem stihat. ale urcite dam o sebe vediet 🙂

katka116
10. srp 2012

@bordulka nie je to take zle pockaj na fotky z 9 mesiaca tehotenstva to bude ine brusisko. Ja ked sa teraz spatne pozeram na fotky ako keby som zhltla sud 😉

bordulka
10. srp 2012

@katka116 to je dobre, ked si sama sebe panom 🙂 mm robi v spp, na zakaznickom, zarobi dobre, len neviem ci sa nam podari vyzit 😒 ale zase viem, ze keby nieco rodina nam pomoze...

zuzanka9999
10. srp 2012

@moni1007
@bordulka
@katka116 takze baby teraz som bola cikat a mam uplne cisty moc bez bolesti- to co ma byt???? Mam aj fotku ako som sa utrela po cikani o siestej a bolo natoaletaku mrte krvi a teraz nic! Ma to preslo a zajtra zu foto oplieskam tomu urologovi do tvare ajk si bude mysliet ze som hypochonder. Chapete tomu???? Len krize. Citim tak snad to nie je zle znamenie.