Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
28. srp 2012

@bubu25 moja, tie stresy poznam, je to dost velka zataz, ale musime sa snazit nejak sa odosobnit...

katka116
28. srp 2012

@bordulka no hej musela by si vysvetlovat, ale mozno by si to aj tak povedala v robote aj keby to nedopadlo dobre, ci? ci nemate az take dobre vztahy na pracovisku? ci s veducou je to horsie? ved rodicovsky je tiez 190 a z toho musi zena vyzit ak nema nasporene..

bordulka
28. srp 2012

@katka116 mame dobre vztahy, ale sme zeny a urcite by sa to vsetko posunulo dalej 🙂 a veduca je ludska, ale je taka svojska... jeden den povie jedno a na druhy den to nie je pravda... a ak by som ostala tehu, tak by som chcela dostavat este nejake korunky navyse, aby som si stihla co najviac nasporit, lebo nam to vychadza len tak tak... ale babo chcem, lebo keby som mala cakat, kym budu financie, tak som bezdetna do konca zivota

veru_veru
28. srp 2012

@6lenka64
@katka116 holky, u nás byla ob den plus mínus normální frekvence, i když jsme se nesnažili, takže jsem to naštěstí nemusela řešit a ani jsem neinfomovala mm, jaký den cyklu jsem atd., to by se totiž taky možná cukal 😀 Ono se doporučuje ob den, že nejde minout ovu (spermie vydrží 24 - 48 hod.) a zároveň bych jich mělo být dost (což nemusí, když se sexuje denně). Tak či tak, stačí jeden keksík ve ve vhodnou dobu, takže nezoufejte 😉 graf napoví 😎

veru_veru
28. srp 2012

@hanya1 je mi líto, že ms přišla. Sice teprv váš první pokus, takže žádná trágá, ale musím si představit to sklamání, když jste měli tolik naděje. čekám tě v klubu "na druhý pokus" 😉

6lenka64
28. srp 2012

@bubu25 hlavne nech sa zmeni teplotka po ovulke 🙂 kedy ju cakas?

6lenka64
28. srp 2012

@veru_veru Ved to ze ked sa blizi ovu tak manzel to berie ako povinnost, sa mi to zda ako keby sme boli stroje :D

katka116
28. srp 2012

@bordulka no ja som si dlho sporila predtym ako som isla na matersku - u nas to bremeno financii mam na pleciach ja. Ale naucila som sa ako vyzit aj z menej peniazkov a teraz dokazem sporit.
Nevychadza ti vobec ani par EUR ktore by si mohla setrit? to by bolo dobre na buduce casy

bubu25
28. srp 2012

@6lenka64 tak predpokladám, že štvrtok-piatok by mohla byť...uvidím, budem testovať teraz dva dni jak o život 😀 a potom o život sa budeme venovať pohybovým aktivitám 😉 a ty ako? Kedy čakáš ovulu? 🙂

veru_veru
28. srp 2012

@mata_ba ahoj, ptala ses na to, co pomůže na prodloužení LF. Mě myslím pomhl vitamín B 6 (pyridoxin). Psala jsem to tady o víkendu. Dříve vždy LF 10 - 11 dní a silné špinění od 9 dne. Tento měsíc jsem brala 80 mg denně celý cyklus a otěhotněla jsem... Nešpinila jsem už vůbec. Nemuselo to být proto, měřila jsem sice už cca 2 roky, ale snažili jsme se teprv druhý měsíc, mohla to být náhoda. Ale jsou na to pozitivní ohlasy, zkus googlit. Jsou na to prý i vědecké studie - já našla jen jednu čínskou, tam se říkalo, že pomáhá od 60 mg denně.

bubu25
28. srp 2012

@bordulka veď to, tak sa odosobňujem nad pracovnymi vecami a v praci, aby som sa nestresovala, sa odosobnujem myslienkami na ovu 🙂 trochu pošahaná teória, ale zaberá 😀

katka116
28. srp 2012

@bordulka ono sa da vyzit aj s mensimi financiami ale fakt je ten ze vzdy nieco necakane dojde a treba mat peniaze niekde na ucte. Tiez som si hovorila, ze ked bude treba platit lekarov k malej a podobne a kvoli tomu som zacala setrit a teraz viem ze mame aj na horsie casy.

Uvidis ked budes mat babo v naruci ake je to krasne...

veru_veru
28. srp 2012

@6lenka64 tak mu neříkej, že se blíží 😎 nebo on to sám pozná?

6lenka64
28. srp 2012

@bubu25 testovat s ovu testami? no mne nikdy neukazali ovu, nikdy neboli dva rovnake pruzky :( a popri tom ovu bola podl ateploty a hlienu, tak sa na to moc nespolieham na tie ovu testy. Ja cakam ovu 6 sept, dnes som 9DC amavam ovu 17,18,19DC, uvidim ako vide 🙂)))

6lenka64
28. srp 2012

@veru_veru vzdy sa spyta kedy bude, aby vedel, ze nema vtedy nikam chodit, cez vikedny chodieva na polovacky a vracia sa nad ranom, takze preto sa pyta 🙂)) datum si zafixuje 🙂

bubu25
28. srp 2012

@6lenka64 hej, ovu testy mam na mysli 🙂 ja som začala testovať minulý mesiac prvýkrát - síce som minula 10 testov, ale bol aj jeden pozitívny, tak som bola rada, že som si ovu potvrdila potom aj teplotou...
aha, tak máš ešte čas..nechajte spermošky oddychovať...uvidíš, potom sa zbláznia od radosti, že môže plávať k vajku 😀 aj ja to chcem tak urobiť tento mesiac, lebo maratón sa u nás neosvedčil, tak skúsime trochu šetriť materiálom 😉

bubu25
28. srp 2012

@6lenka64 to mate dobre nastavené s tou fixáciou 🙂

6lenka64
28. srp 2012

@bubu25 Prsne tak maraton mame aj my za sebou, a nei je to ziadn aslava je to dost na psychiku nielen na kondicku.....tiez si to nechame na neskor, staci podla mna par dni pred a den po ovu 🙂))
mne est eostali ovu testy z minula, vyskusam aj teraz co mi ostalo miniem, mozno ukaze a mozno zas nie :(

6lenka64
28. srp 2012

@bubu25 No radsej mu poviem, aby si nedohodol volaku polovku s niekym, radsej nech ho mam pri sebe blyzko ked dojde den D 🙂))) potom zas mesiac cakat ked sa minieme 🙂)))
Kolko uz skusate?

veru_veru
28. srp 2012

@6lenka64 co jsou "polovacky"? 🙂 tak řekni, že ještě nebude a zkuste v pá + ne když to vyjde na víkend, ne? 🙂 Jak dlouho se vlastně snažíte? Koukám, že jedno prťě už máte...

katka116
28. srp 2012

@bordulka uz si isla spinkat? tak dobruuu a vela sil a nalady na zajtra

bubu25
28. srp 2012

@6lenka64 tie ovu majú fakt výhodu, že človek vie, kedy treba zamakať..na druhej strane dôležité, že teplota potvrdí ovu 🙂 neboj, možno si len nevystihla ten spravny čas na testovanie.. Inak mne ked vyšiel pozitívny ovu test, tak som pred tým nie 2 hodiny, ale 4 hodiny nepila 😲 možno vďaka môjmu skvelému pitnému režimu mi lepšie ukázal test výsledok (samozrejme keby sa ovu neblížila, asi by mi nepomohli ani celodenné suchoty) 😉 a máš pravdu, keď je človek ako stroj, nemá to to správne čaro 😝

bubu25
28. srp 2012

@6lenka64 tak tak, jeden-dva dni môže tvoj drahy polovku oželieť 🙂 my skúšame od februára. Vyšlo to na prvý šup, ale prišli sme o to veľmi skoro ☹ a odvtedy som akási zaseknutá...furt nič 😒 asi to bude tou robotou....človek by sa nemal nervovať, nestojí to za to 🙄

6lenka64
28. srp 2012

@veru_veru Ano mame jednu dcerku ,ma dva roky a chceme druhe , snazime sa teraz len treti mesiac, no mala bola na prvy sup, tak som cakala ze aj to druhe tak bude, no asi si ho musime odmakat 🙂)))

6lenka64
28. srp 2012

@veru_veru Polovacky na divu zver, ako su prasce, daniele, srnce a jelene 🙂))

6lenka64
28. srp 2012

@bubu25 Ja mam ten problem ze vela pijem, denne aj 4 litre, stale mam pohar pri sebe a pijem 🙂)) pre mna je utrpenie vydrzat dve hodky nepit, ale vzdy stopujem a po dvoch hodinkach nepitia testujem , mozno by som mala viac nepit ako dve hodky a vysiel by pozitivny , ved skusim 🙂 a kedy zvyknes testovat, v ktoru hodinu?

6lenka64
28. srp 2012

@bubu25 Urcite to nestoji za to posobi to velmi zle na to cele :( to mi je luto ze sa to stalo vam.....podari sa urcite 🙂

bubu25
28. srp 2012

@6lenka64 ja zvyknem testovať až okolo 18 hod. - to už som doma z roboty.... skúsila som raz v robote a to bol des 😝 chýba mi ten komfort pri pohľade na schnúci test 😀 no skús viac nepiť, uvidíš, možno aj to zaberie, hlavne, ak ti chýba len kúsok, aby bol pozitív

bubu25
28. srp 2012

@6lenka64 aj mňa to mrzí, ale život ide ďalej a my sa musíme s takýmito vecami vyrovnať. Verím tomu, že raz to vyjde 🙂

6lenka64
28. srp 2012

@bubu25 Ved to vzdy chyba kusok 🙂 vyskusam dlhsie nepit a uvidim 🙂 dakujem za radu 🙂 kolko ma dcerka princezna?