Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zelovocka
4. zář 2012

@piefunko ja mám žiaľ alergiu na citrusy, tak priamo grepy a pod. nejem, ale @riana12 má pravdu, minulý cyklus som si fičala na vit. C 1000mg a bol fajn hlienik 😉 ani nie že veľké množstvo, ale dlhé obdobie, veľa dní po sebe 😀
@mata_ba Maťka, tak som cez obed obehla dve lekárne, ale Jamieson listovku majú všade vypredanú 😝 si vykúpila zásoby? 😀 ešte cestou z práce vbehnem do jednej lekárne a uvidím.

mata_ba
4. zář 2012

@zelovocka kdezeee..ja som kupovala v laugariciu...a dobre 4 mesiace dozadu 🙂

zelovocka
4. zář 2012

@peteva85 mne teplota klesne vždy v deň mrchy rapídne, ale občas sa stalo, že klesla deň pred mrchou tak trochu - a potom v deň mrchy už úplne. ale každá to máme inak 😉

bordulka
4. zář 2012

@lauritka lauri, moj mm tak nielen vyzera, ale je to on 😀 😀 😀 😀 moja, uz rano o stvrtej som ta chcela bombardovat otazkou, ale radsej som si dala oddych 🙂 tak ta idem teraz otravovat 🙂 rano som sa zobudila o pol 4 na to,ze mi je straaaaaaasne horuco a hned som zmerala - 36,7 telesnu teplotu som nemala vobec zvysenu... o desat minu som mala 36,5 - ked som sa trosku schladila (normalne meriam o 4hod) zapisala som si tu nizsiu, urobila som dobre? 🙂

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 ahoj moja, neviem ci to mam brat ako ovu, aj ked prva namerana teplota rano bola 36,7 ale to som sa zobudila cela rozpalena, ani neviem z coho... cely den som mala strasne navaly... a este ma aj brucho a krize bolia na mrchu 😒 a krasneho hadika mas, za chvilu bude na teba zmurkat 🙂

moni1007
4. zář 2012

@piefunko no najradsej by som bola, kebyze uz nemusim nic uvazovat a riesit a o pra dni si najdem // 😀 ale ak tam nebudu, co je dost pravdepodobne, tak pojdem opat na celaskon a pridam k tomu aj citrusove ovocie. tento mesiac som mala taky volny, nic som neuzivala, neriesila, lebo som pred ovu boli na chate aj s nasimi a vikend po chate som bola uplne k.o. 😀 tak som zabudla 😀

6lenka64
4. zář 2012

@bordulka Kto je tvoj mm?? :D

moni1007
4. zář 2012

@bordulka zmurkat zelenymi ocami? 😀 moja, ved som ti aj teraz chcela napisat, ze by som si zapisala prvu teplotu, ja neriesim ci sa zobudim s tym, ze mi je teplo alebo zima, proste zapisem prvu teplotu 😉 no mozno to je ovulkou, preto mas taketo pocity alebo, ze by tehu? aj ked graf ovu neukazal? 😕

bordulka
4. zář 2012

@mattuliatko30 ahoj, ved sa ti ovulka posunula na neskorsie, to je dobre,ci? ja stale na ovu cakam a to som 22dc, nechces vymenit? 🙂

6lenka64
4. zář 2012

No mne konecne dnes ukazal ovu test pozitivny, takze aj my budeme mat dnes cipkovany vecer, chcem sa spytat ked mam pozitivny test ovu tak do kedy pride ovulacia????

bordulka
4. zář 2012

@6lenka64 ale vcera vecer som sem dala jeho fotku 😀 😀 😀 hore bez 🙂

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 no tak to budes mat riadnu anakondu 😀 😀 😀 ja som si tu prvu teplotu chcela zapisat, len ma odradilo to druhe meranie 😒 a tieto teploty su na ovulku "velmi citlive" :D uvidim zajtra... ale keby som si napr. nezapisala polohu krčka, tak mi ovu vyznací na 9dc 😀 takze by som bola uz 13dpo :D

moni1007
4. zář 2012

@bordulka takze to chce tehu test, ved ked mas nepravidelny cyklus, mozes mat aj tak skoro ovulku 😉 no ja si na tvojom mieste zapisem tu prvu teplotu, prapadne si ju nechaj v bielom kruzku 😉 no bodaj by som mala riadneho hada. mm dnes spravil zemiakove placky, boli sme sa prejst a dala som si maleho radlera, lebo som bola strasne smadna. ani som ho dopit nemohla, nomalne ma z neho naplo. a aj teraz mi je zle. uz si asi zas zacinam namyslat. niekedy si pripadam ako na hlavicku 😝

katka116
4. zář 2012

@bordulka ahooj uz si doma po praci? Ja makam v praci a vecer mam este nejake dorabky do jednej firmy... dnes ma moj mm tak nasral, tak vie ze budem mat ovu cez vikend a on si naplanoval dalsiu chlapsku jazdu a pritom vie, ze mame dve akcie s malou aj v sobotu aj v nedelu

6lenka64
4. zář 2012

@bordulka Ty mas z amm herca??? To vazne :DDDD

mattuliatko30
4. zář 2012

@bordulka no vymením...ale neviem či sa posunula..len graf tak mám..ale skôr myslím,že bola skôr...uvidím podľa mrchy...aj LF som mala kratšiu minule...nie tých 14 ako som mávala 😠

piefunko
4. zář 2012

@riana12 @mata_ba sak to ze aj ja vsade citam ze ruzovy grep, ale ze preco prave ten 😅 asi ma riri (:-*) pravdu a zaberaju citrusove plody resp. zvyseny vitamin C... 😕 😵

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 joj moja, ty si kludne namyslaj 🙂 ale necudujem sa ti ze ti je zle... my sme dnes mali v praci taky pripad, ze jeden pan, co nam opravuje chladnicky prisiel do skladu, ze mu je zle, ide sa len trosku osviezit, bola som tam ja a este jedna kolegyna, ale bolo vidiet, ze mu je extra zle, zrazu sa mu zle zacalo dychat, srdce si chytal, potom uz prisla aj veduca, tak sme ho ulozili na zem a prisla za nim jedna kočka (ten pan ma uz vyse 50) a hovori mu "tatino", tak veduca jej hovori, ze "ved dcera vas odvezie rychlo doktorovi" a ona ze "ja som jeho žena" :D ale ten pan zatajil, ze mu strpla cela lava strana, ale to uz bol v aute, ked sme sa to dozvedeli... a ja som zistila, ze neviem v takejto situacii poskytnut prvu pomoc... asi sa pojdem hanbit do kuta... 😔 a ostalo vam este nieco z placiek? dala by som si ..

moni1007
4. zář 2012

@bordulka no tak to je neprijemny zazitok 😒 ani ja by som nevedela, co mam robit. vobec nemam ani sajn ☹ mozem sa tiez hanbit 😔 inak, odignorovala sio navrh na test 😀 😀 hej, hej zostali, kludne pris, ja uz asi jest nebudem, tak mi je tazko 😝

mata_ba
4. zář 2012

@piefunko no veru..skusim to aj ja nabuduce...vela cecka 🙂

mata_ba
4. zář 2012

@moni1007 moja..a ty co takto testik??zajtra??

mata_ba
4. zář 2012

@piefunko inak bola som na WC urobit ovu test..a teda ja sa na hlienik stazovat nemozem 🙂 nie je 100% ovu,ale uz sat o blizi 🙂

bordulka
4. zář 2012

@katka116 ahoj, no uz som doma 🙂 konecne, ale zajtra budem tahat do siestej... moja, nabuduce (ak nejake bude) mu nehovor, kedy mas ovu, ja mam pocit, ze on sa toho boji a naschval sa toho strani 😒 a kam sa chystate cez vikend?

riana12
4. zář 2012

@piefunko ja som sem s grepom nedosla, tak neviem 😅 ale asi okrem vit. C este daco obsahuje... 😕

bordulka
4. zář 2012

@6lenka64 jasne 🙂 a vies aky je sexuchtivy? musim ho trosku brzdit, aby boli spermose kvalitnejsie... v jeho veku to uz nie je sranda 😀 😀 😀

bordulka
4. zář 2012

@mattuliatko30 joj moja, nech ti to uz ten doktor da doporiadku... ked uzivas antiku tak mas aky dlhy cyklus?

moni1007
4. zář 2012

@mata_ba no ved to je este skoro. neviem ci budem vobec testovat. akurat sme sa dnes s mm o tom bavili, ked mi prislo zle z radlera 😀

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 joj prepac 🙂 neodignorovala som, zabudla som odpisat... nemam testy, iba pouzite 😀 😀 😀 a skor cakam ovu ako tehu, pred chvilou som bola na wc a zrazu krcok ani nedociahnem 😀 😀 a rano som mala egg, aj ked trosku spinim - mozno ovulacne spinenie 😀 a dnes nemozem prist, teraz mi mm povedal, ze k nam ma prist jeden kamarat o siedmej - poistovak... nemam to rada, najradsej by som niekam vtedy vypadla, ale zase to bude voci nemu hnusne :(

6lenka64
4. zář 2012

@bordulka No vidis a to tenmoj nemusi ani herec byt a je :DDDD takze v tom je figel na spermosky 🙂 no este ze si tu a poradis :D

moni1007
4. zář 2012

@bordulka tak ocikaj ocikany, a uvidis, aspon ti nebude luto, ze si minula prachy na test 😀 😀 a co vas ide o niecom presviedcat, ci len na navstevu? 😉 joj, ked ja sa tym krckom nerozumiem, co znamena, ked si nan nedociahnes? 😕 😅