Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

riana12
11. zář 2012

inak ahojte, mne sa nejak nechce merať ani nič 😝

6lenka64
11. zář 2012

@mattuliatko30 No neviem, mne sa meni, napriklad predtym dva cykly som mala 12 LF a teraz mi vide asi na 14, lebo pocet dni v cykle sa mi nemeni, takze budem mat 14 LF, podla sa to moze menit, aj den ovu aj LF.

elinka36
11. zář 2012

@bordulka Nie moja ani nam sa nedari,merat som prestala,lebo sluzim na smeny a to sa neda pravidelne.Rozmyslam,ze zacnem s Ovu testami.Bola som na gynde vysledky mam dobre,stitna je v poriadku,len mi nasli myom 2.cm 😒 nemal by vsak branit pocatiu.Som uz z toho trosku na nervy,ale ked mi je najhorsie,tak si Vas precitam a hned mi je lepsie 😵 Ovulku mam skoro stale velmi bolestivu pijem alchemilku papam Femibion a chcela by som si kupit Macu 😉 Takze skusam skusam,ved raz sa musi zadarit 🙂 Moj syn mal vcera 18 🙂

mattuliatko30
11. zář 2012

@6lenka64 no neviem vraví sa ,že sa LF nemení..že len ovu môže byť iný deň..ale LF býva rovnaká 😕 😕

6lenka64
11. zář 2012

@mattuliatko30 Aha tak potom beriem spat, takze ked ovu sa nemeni tak mam cakat ze aj teraz budem mat 12LF aj ked sa mi zmenil den ovu, lebo mam tento mesiac skor o 2 dni ovu, tak som pocitala ze sa mi tynm padom predlzi LF.
Ale volakto tu pisal, ze sa da ovplyvnit dlzka LF nejakymi liekami alebo niecim inym 🙂

mattuliatko30
11. zář 2012

@6lenka64 hej..ja som ich brala...tak ale to som LF potom mala aj 20dní 😀 lebo ovu mi vyšla vždy na 8dc alebo 10dc, takže potreboval mi liekmi ju predlžiť...aby som mrchu nedostala tých 14dní...lebo to by bol 22dňový cyklus zase..takže od 16 dňa som brala Lutenyl..10 dní.....takže mrcha vtedy isto neprišla...a keď som dobrala, tak do 8 dní mi prišla..preto taký dlhý cyklus som mala 33dni....ale ako som ich dobrala..tak hneď som prešla na 21 takže buď mám fakt ovu tak skoro ten 8-9dc...alebo nechápem...LF by sa meniť nemala...takže ak si mala ovu teraz o dva dni skôr..tak aj mrcha príde o dva dni skôr..ako obvykle...od ovu 12dní LF, to je tvoja

6lenka64
11. zář 2012

Dakujem za vysvetlenie 🙂
Tak potom budem cakat skor ms o dva dni, to si ma aj trochu potesila, lebo nechcem testovat ci som tehu, ale chcem cakat na ms.

fifitko25
11. zář 2012

@mattuliatko30 ahoj, veru o Katke Nič neviem... ale dlho tu nebola, tak Možno uz... 🙂

lagunasa
11. zář 2012

@moni1007 dakujem. dnes idem poobede k nasim. mamina ma podstrihne.

pechlinka
11. zář 2012

http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Ahojte baby, tak ja dnes takto...ovulka asi este nebola...ale vcera vecer ma dost bolel lavy vajecnik...tam kde bol vcera 20 mm folik...a mala som aj dost silny hlien...myslite ze bola ovulka vcera...?...podla teploty to ale nevizera... :(

lagunasa
11. zář 2012

@fifitko25 @6lenka64 @mattuliatko30 @riana12 @moni1007 @lauritka @bordulka @katka116 baby, neviete co je s @mon777 ? uz tu dlho nebola....

riana12
11. zář 2012

@lagunasa myslim, ze si len dava pauzu od MK 😉

lagunasa
11. zář 2012

@riana12 aha, lebo ved oni zacali rovnako ako ja tusim...

riana12
11. zář 2012

@lagunasa no tak dajak na jar... vsak ked bude pripravena, zase sa tu ukaze 😉

mattuliatko30
11. zář 2012

@fifitko25 no myslím,že už isto porodila..isto by dala čosi vedieť..keby ešte nie...tak som zvedavá..čo napíše....isto už so Sofinkou doma 😉
@lagunasa neviem čo je s ňou veru 😕

katka116
11. zář 2012

@lagunasa
@piefunko
@moni1007
@bordulka - ahojte baby, ja som vcera vecer nestihla pisat pozerala som si este bazarik, musim nejake veci pokupit malej. Muz bol na futbale, ked sa vratil spytal sa ci mi nieco nie je...ja ze nic a isla som si lahnut.. No ak ja otehotniem z tych dvoch vrzov, to bude iny zazrak.. asi ma to pocka az do oktobra, lebo ani dnes nemam na neho ziadnu chut 😠 😠 premrhana ovu a hlavne ked som ju tak dobre citila. A vy ako babulky? Taka som vdacna, ze vas zienky mam, to je taka ulava sa vyrozpravat ved komu som toto hovorila...

piefunko
11. zář 2012

@katka116 @moni1007 @bordulka @6lenka64 @mattuliatko30 @mata_ba
caute kocky, ako? Mati pekne ti uz ovu vyznacilo, zaaaavidiiiim... ja som sa rano zobudila a nic... http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
uz ma to nebavi, asi s tym skoncim, ved uz 10dni keksujeme v kuse, a absolutne netusim kedy ovu bude... ☹ 😒

mata_ba
11. zář 2012

@mattuliatko30 ajoj..ja som tomu trosku dopomohla vcera..tu teplotku zo 17 dc som zdvihla o 0,02 stupna... 🙂 a dnes takto www.fertilityfriend.com/home/mata_ba

mata_ba
11. zář 2012

@piefunko ahooj...co sa zabudla ovu???mozno dnes..ci necitis nic?a oznacilo,lebo som tomu trosicku pomohla 🙂

melisaaa
11. zář 2012

ahojte babuľky, @piefunko aj moja ovu nikde, som myslela, že dnes vyletím do výšin a nič www.fertilityfriend.com/home/melisaaa

piefunko
11. zář 2012

@mata_ba ja neviem 😔 myslela som ze ta soja pomoze ale zatial sa to tak nejavi.. necitim nic, mala som krasny egg, ale sak som pila tie grepy aj citrusy aj vsetko a nic.. teraz vies, ked neviem co a ako, moze prist hocikedy lebo som ju popohnala sojou... a co mam jest stale grepy apy bol egg? sak v creamy moc nepoplavaju ti spermonici... smutna som z toho, zase raz som sa tesila na nieco a niekto tam hore ma musi mat straaasne v zuboch ze mi toto robi 😔 😔
@melisaaa no pozerala som ze sa opakujes a nejdes hore, joj moja, sme to my pripady 😅 ☹

mattuliatko30
11. zář 2012

@mata_ba tak super...a už len čakať..a čakať...akú dlhú máš tú LF??? ideš aj testovať skôr ako bude mať prísť ms?či nie?
@melisaaa neboj......aj ovu príde......ešte počkaj chvíľku 🙂
@piefunko moja radšej keksíkuj stále..ako premrhať ovu ....a zase čakať na ďalší mesiac 😉

mattuliatko30
11. zář 2012

@katka116 no ono je škoda,že ovu nebýva viackrát do mesiaca..lebo zrovna mať chuť vtedy..na mm je také nasilu....neboj...aj z tých 2 sa môže podariť....a možno rýchlejšie..ako keď robíš každý deň 😀

mata_ba
11. zář 2012

@piefunko moja..ja ked som otehu,ovu bola na 27 dc 😉 hore hlavu..pozri,ak mas byt tehu,budes 😉

@mattuliatko30 no ja praveze neviem aka bude LF..po potrate sa mis dost skratila...mala som 10,minule 11 dni..teraz beriem tu B6,tak snad sa mi napravi naspat na 14 dni...a moja,neviem ti povedat..uvidime 🙂 ale nie som si ista,ci bude dovod na testovanie...ak nedojde do 13 dpo a teplota bude hore,skusim testnut...ale nejak nemam pocit,ze by to vyslo..ale ani 100% nepocitam s mrchou...uvidime... 🙂 som 50:50

mattuliatko30
11. zář 2012

@mata_ba
@melisaaa
@piefunko
@lagunasa
baby ako z fertility si vložim svoj graf napr. do wordu?....aby som ich mala všetky pokope...chcem si ich dať..a spraviť si z nich také priemery

mattuliatko30
11. zář 2012

@mata_ba ešte je skoro.....uvidíš o pár dní..možno aj príznaky pribudnú...ktovie ?som si včera robila ovu testík..len tak ..pre zábavu...a skoro pozit..nechápem...taký nemám ani keď je ovu 🙂 ja tým testom moc neverím....keď ich chceš pozit.tak nie sú..a potom keď nie tak sú... 😀 😀

katka116
11. zář 2012

@mattuliatko30 dakujem za slova utechy - kurnik ked ja som presne vedela kedy je ovu a on sluboval, ze to cez vikend dobehneme a v sobotu nadrbkany a v nedelu nevladny... a vcera futbal a ani som nemala chut ho vidiet. A to ho vobec nenahanam kazdy druhy den v ramci cyklu, to som chcela len pocas ovu. A darmo mi baby radili ze vyskoc na neho, ked som osprchovana a naha a on stale nechce... s tym nepohnem. Vysledky jeho spermii boli super, uz mi len ostava dufat, ze chalani za neho zabojovali 😀 😀 alebo to isti dalsi cyklus. Ovu bola v sobotu a uz len zo zvedavosti by som si cez vikend urobila test, ale asi to bude este skoro. Ale aj tak by som si test mala spravit, lebo som po kyrete v juli a ci mi nahodou este nezostala nejaka slabunka ciarka, ktora by mi len dala nadej na nove tehu @bordulka @moni1007

piefunko
11. zář 2012

@mattuliatko30 moja ale stale kazdy den??? sak nemam 18 😀 😀 😀 asi to bude ako @mata_ba vravi, ak mam byt tehu budem, ale zase ked premeskame ovu tak nebudem na stopro 😀 no nic asi to tento mesiac prestavam riesit, budeme si zit a potom neviem co, asi zase gynda a clostil a budem vediet kedy je ovu z uzv...
inak babule matusky moje, vsetko najlepsie k nedelnym meninkam, skoro som na vas zabudla, stale vam chcem napisat a vzdy nieco ine napisem 🙂 tak nech si coskoro najdete(me) tie krasne // 😵
a mati neviem ako do wordu ale ja si ich hadzem aj do excelu, normalne ako tabulku a z nej si robim jeden graf 😉

piefunko
11. zář 2012

@mattuliatko30 alebo si ich ukladaj ako fotky a budes ich mat vsetky pri sebe na kope

mata_ba
11. zář 2012

@mattuliatko30 jasne,ze je skoro..aj ked,ked som otehu,tak na 4 dc som mala neake stavy 🙂 ale to je fuk 🙂 teda nie je,ale vsugerujem si to 😀 a tie testy..prvykrat som si ich robila pocas tehu a boli pozit. 😀 a teraz dva cykly..ale ukazali pekne...a co sa tyk tych grafov..to neviem moja..