Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 no tak vies aka som. vzdy poviem, ze nebudem a vzdy testujem, tak neviem. nechcem testovat, ale neviem ci odolam, asi tu v tom obdobi nebudem chodit 😀 😀 😀 😀 no co skusila si zadat tie teploty? 🙂

mattuliatko30
30. zář 2012

@moni1007 no skúsila som..a dalo mi to na 15DC...tak uvidíme...ale iba ak zase neklesnem 😉 inak to vidím biedne...ale aj tak to nechápem..trápim sa tu s krátkymi cyklami..ovu na 9-10DC a zrazu ,že by som ju mala 15DC??to som nikdy nemávala..práveže vždy do 14teho...ja som z toho už jeleň...ale tak uvidím..ozaj..som ti vravela.,že som si po dvoch dňoch našla ducha duchulinka..??ja viem,že to neplatí..ani nemám to mať ako..veď som mala ms..a ešte ani ovu neviem či bola...tak ale dočkala som sa...aj keď len zo srandy.. 😉 isto vada testíku..haha

mattuliatko30
30. zář 2012

@moni1007 tak ako ťa poznám..isto testneš..testne pred mrškou... 🙂)))) tak ale to sa očakáva...veď všetky sa tu tak podporujeme..že proste musíme...sranda..že tu baby to vedia vždy skôr....ako napr. mm.. 😀 😀 ešte ,že ten koník existuje 😀

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 no tak som si aj myslela, ze 15 DC. no tak dufam,ze neklesnes a ze ta ovu ozaj bola a budes mat cyklus presne 28 dnovy 😉 😉 fakt ducha? a mozno preto sa nejavi ovu, ze si mozno tehu aj napriek mrche, ved sa to stava. ci nedavas tomu nadej?

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 no vsak to, neviem ci vydrzim,ale nemam doma test, tak mozno... ale nejdem to teraz riesit, este je skor a zbytocne sa uz teraz nadejat 😒 no veru, nik to nevie iba MK 😀 😀 😀 hlavne ze doverne infoska 😀

mattuliatko30
30. zář 2012

@moni1007 nie moja..to je vada testu..alebo len moja túžba...inak nie...ale potešilo to..aj keď tomu isto neverím...a prečo teraz..jedine ak by bola ovu hneď po mrche..alebo nechápem..fakt..lebo je to slabučké..tažke..to by isto nemohlo byť ani náhodou pred mrchou...ale tak ja to vôbec neriešim... 🙂

mattuliatko30
30. zář 2012

@moni1007 jasne...keď nemáš test..tak ťa to neláka..ale potom vidíš.krásny grafík..a už je tu tá nádej..a ešte keď tam je aj IP...no nechápem preto takto tie grafy klamú...mali by také byť..len v prípade tehu, nie??? 🙂

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 a neskusis este o par dni? aby si nebola prekvapena. niekedy si vravim, ze aj ja by som chcela aspon raz vidiet // aj keby mali byt falosne, ale potom si hovorim, ze by to tiez nebolo dobre pre psychiku, ja som este nikdy // nevidela ☹ 😔

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 no veru, to by bolo najlepsie, keby existoval len jeden tehu graf a ostatne by boli netehu 😀 😀

mattuliatko30
30. zář 2012

@moni1007 tak ja som si robila..jeden..keď som bola aj tehu...ale to boli krásne čiarky 😉 to mi týždeň meškala..nikdy som netestovala..vtedy..ani som nevedela,že existuje nejaká BT 😉
no a už 7 rokov nič....mm sí dáva pozor...takže nebol dôvod...až teraz keď moc chcem...tak len tak skúšam...🙂 preto chcem vedieť kedy mávam ovu..ak by ...nebudem už skúšať asi..to bola fakt náhoda...asi len pre moje potešenie...aby som to zažila 🙂 ale je to fajn..aj keď to pravda neni

no uvidíme čo si tento raz naše grafy vymyslia 😉

katka116
30. zář 2012

@mattuliatko30 ahoj moja pisala som ti rano otazocku - nevies mi prosim odpovedat? Pisem z mobilu a v upozorneniach som nic nemala. To s mm ma mrzi, poznam ten den potom ☹

mattuliatko30
30. zář 2012

@katka116 micka nič mi neprišlo 😠 😠 od teba..isto by som napísala...alebo ak to prišlo som to nepostrehla..a nepozerám všetko spiatky..čo mojka??? no mm teraz už dve hodky dospáva....tak aspoň je kľud....a ty čo robkáš? 🙂

mattuliatko30
30. zář 2012

@katka116 máš už aj grafík??ukáž.....skús ho pridať moja..

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 no moze si muzik davat pozor, ale ked Boh da aj motyka vystreli 🙂 no to som aj ja zvedava. bodaj by to uz vyslo, aj nam aj vam... strasne po tom tuzim, strasne mi chyba dietatko v mojom zivote ☹

mattuliatko30
30. zář 2012

@moni1007 tak aj ja tajne dúfam..že aj keď si dáva bacha..tak sa raz šmykne 😀 veď koľkým sa to stalo..tak ale už 7 rokov..nič... 😠 musím preto skúšať hlavne cez ovu..ak by...náááhodou 😀
Monička..isto vám to vyjde..treba veriť...každej to raz vyjde..len možno nie nazar...tak len treba skúšať..veriť..a dúfať.

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 vsak to kolkym sa pritrafilo, ked nechceli 😀 joj, ked ja verim, dufam. potom sa to pretrieda s pochmurnymi myslienkami, ze nam sa to nikdy nepodari a stale dokoliecka. najhorsie je, ze neviem preco sa nedari, ale tak tie dva mesiace este vydrzime a potom pojde mm na spg a aspon budeme vediet, ci je to v nom . kedze dr vravi, ze u mna to neni 🙂

mattuliatko30
30. zář 2012

@moni1007 jasne..moja..nech mm skúsi...možno fakt má pomalé spermie..alebo slabé..alebo ich je máličko...a potom to proste nejde len tak ľahko ako hocikomu inému...a akeď budeš vedieť čo a ako..začneš to s dr. riešiť....ale raz to vyjde..či už samo..alebo spomocou lekárou..uvidíš 😉

katka116
30. zář 2012

@mattuliatko30 pridam zajtra teraz nemam pocitac len telefon. Ale ms bola od pondelka a meriam od vcera teploty plus minus 36,6. A pravdepodobne ovu vychadza na vikend a chcem si to potvrdit teplotou, ze aky skok mam cakat? Viem ze je to individualne ale aspon 0,3C alebo je to bezne aj mene? Dik

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 no ved to, ze aspon budeme vediet na com sme. aj ked mm prestal fajcit, berie tiez vitaminy, aj ked nie pravidelne ale predsa a aj tak nic. ale tak snad to raz vyjde a budeme sa moc tiez tesit z maleho vrestajucehop batozteka 😀

mattuliatko30
30. zář 2012

@katka116 moja neviem ti takto povedať.niekto vystúpi hneď radikálne..a niekto ide pomaly hore...a ovu potom graf dá pri nejakej druhej vyššej teplotke...takže len merať a merať..a skús aj testík..koľký dc si??? aké mávaš dlhé tie cykly?..ak okolo 28 a viac..tak skôr ako pred 12-13dňom cyklu nemusíš skúšať..testík...ale ako chceš....vyskúšaj..ak bude moc slabý...ešte isto ovu nebude...

mattuliatko30
30. zář 2012

😀 😀 @moni1007 hej hej..prestne..ty sa budeeš tešiť z maléhho... vrešťajúceho..a ja z veľkých papulnatých pubertiačok čochvíľa 😀 preto by tu bodol ešte taký malý zázračik...čo to tu bude pekne organizovať ako on povie 😀

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 inak, som ti aj spominala, ze aj moja krstna je v takej situacii ako ty. dve velke slecny a tuzba po malinkom babatko. jej muz tiez najskor nesuhlasil ale vraj sa uz dohodli....... tak skusaju, ale nie tak stylom ako my. ale tak, ze ked to ma byt tak to bude 🙂 nesilia to 🙂

mattuliatko30
30. zář 2012

@moni1007 no ale tak aspoň on sa dal prehovoriť..to môj mm zatiaľ nie 😢 necíti sa nato..vychovať 3...ale ak by sa už pritrafilo...čo je náhoda ako blbec..tak čo už spraví...len keby sa... 🙂

katka116
30. zář 2012

@mattuliatko30 ahoj moja mavam cykly 27-28 dnove. Ovu mi doteraz vzdy vychadzala presne v strede. Kedze ms prisla v pondelok som 7dc a od stvrtka chcem pre istotu pouzivat aj ovu testy. Oktober nam musi vyjst, to bude najkrajsi darcek pod stromcek. Ok tak to dam do grafu a budem poctivo merat dalej

lagunasa
30. zář 2012

@mattuliatko30 no bol to pekny graf. ale ako tak pozeram tak dufik nejak nepomaha a moc tu lf nepredlzuje........

piefunko
30. zář 2012

@willy_wonka @anait moja pekna a tebe dali asi velmi silne tie antibiotika ze? 😀 😀 😀 😀 sak moje a kikine teploty sa nedaju porovnat, ja zmrznuta treska vs. ona africka antilopa.. ta kdeeee 😀 😀 😀 sak ja som ani ovu nemala 😝

mattuliatko30
30. zář 2012

@katka116 no tak hej..aj ja som to tak máávala..presne na 14DC..aj baby sme tak splodili...ale teraz kedže som mávala cykly 21, 23 atď..tak nemám šajnu...kedy ovu je...jasne..od štvrtka ti stačí testovať....som zvedavá..a teším sa ako budeš pridávať ovu testíky....aj teplotky..a nakoniec krásny tehu grafík aj testík 😉
@lagunasa no moja....všetko je nafigu....mne sa LF celkom upravila..a ako pozerám..tak aj ovu...síce neviem kedy bola..ale asi včera..a to je 15DC ! a to som nikdy nemala..tak neviem.. 😕

mattuliatko30
30. zář 2012

@piefunko micka..a kde máš grafík..som nepozerala dozadu.... 🙂

piefunko
30. zář 2012

@willy_wonka o ou viem o jednej babe co ju ma... tiez je z petrzky a chvalabohu sa nevola kika 😝 taaakze to nie si ty 😵 (myslim tvojho ninjaka)

moni1007
30. zář 2012

@mattuliatko30 mozno aj tvoj povoli 🙂 a kolko ma tvoj muz rokov ak sa mozem opytat? moj krstny 40 🙂