Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

linddi
3. říj 2012

@piefunko presne taký istý nápad mal naposledy môj muž, keď videl to zúfalstvo v mojich očiach a hľadanie čiarky 😀 , už držal červenú fixu v paprči.... 😀 😀 😀

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 moja, to ako ti usiel??? ale aspon, ze ste uz ok... co by si sa mala setrit.. mojko, ja nechcem predbiehat, ani aby sme si nieco nahovarali, ale ja zacinam mat faaaaaaaaaaaaaakt pocit, ze si tehu 😉 takze rychlo dokonci deku a sup sup na vybavicku... som na teba pysna, ze si testik nekupila, viem si predstavit, ake lakadlo to bolo pre teba 🙂 mna dnes cely den boli brucho, vcera ma strasne naduvalo a dnes fakt ako keby mala uz mrcha prist :( dufam,ze su to len ovu stavy... dnesny test uz taky pozitivny nebol, aj ked naznaky sa crtali.. a mojko, nemam co odfotit, mam urobene asi styri riadky a tu gulu som zahodila :D

moni1007
3. říj 2012

@bordulka chcela som s nim ist von,ale tenisky som mala vonku na chodbe, tak som uplne mini dvere pootvorila a on aj tak usiel... no on uz je v poriadku, ale moj zaludok este nie.......... moja, ja uz si tiez hovorim, ze som tehu. to zas bude sklamanie ☹ ale ved aj ta decka bude do vybavicky, do kocika. sme sa vcera s mm dohovarili aku ju dame, resp aky bude kocik, bud hnedy alebo cierno tyrkysovy a podla toho som rozmyslala ze urobim tu deku, take nieco ako som ti ten obrazok posielala alebo cierno, bielo tyrkysovo a mm rozhodol, bude hnedy kocik 😀
no moja, mozno, ked uz je ovu, tak uz sa tie javy kazia... som zvedava aku budes mat rano teplotku. a dnes sa ides vrhnut na mm? a preco si tu gulu zahodila? 😕 😕

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 tak to mas riadneho sintera doma 🙂 aj sa hanbi za to co urobil? 🙂 neboj moja, ak to ma byt sklamanie tak spolu to zvladneme, ale budem verit, ze toto bude radost 🙂 uz ked ste aj s mm kocik vybrali 🙂 takze prvy bude chlapcek? a aka velka bude ta deka? aj robis iny vzor, ci len hladko obratko? mojko, z tej mojej teploty nemam dobry pocit, sice hlienu mam na rozdavanie... to sa mi asi nahromadil za posledny rok 😀 ale nie som si ista, ci ta ovu bude... ja som rozmyslala nad tym testom, ci len nereaguje na plodne dni, cize ked je plodny hlienik.... uz ma na sexik ani chut nemam... v robote si vsimli ze som nejaka podrazdena 😀 😀 😀 asi z "nedostatku" sexu... a ta gula to bol nepodarok... to som si skusala nejake varianty... zajtra som mala zobrat aj vencek do roboty, ale neberiem ho, lebo pojdem rovno z roboty do skolky pre krsniatko 🙂 tak sa tesim

moni1007
3. říj 2012

@bordulka no veru je to sinter, teraz lezi v pelesku, ked som sa s nim vyvadila 😀 moja, my sa nechame prekvapit, nebudeme (snad) chciet vediet, ci babo bude chlapec alebo dievca a preto sme vybrali hnedy, to je taky univerzalny a aj tak clovek nevie co bude mat ako druhe a ja nebudem kupovat kazdemu dietatu zvlast kocik 😀 no moja, dufam, ze sa budeme moct tesit obe 🙂 a to uz tej veducej si chcela doniest ten vencek, ci len na ukazku 🙂 mne mm zajtra pozrie ten lak a tu pistol. dnes by mal prist domov s pizzou, sa na nu tesim, mnam 😀

lagunasa
3. říj 2012

@moni1007 pekne si hore. a to nevadi ze sa necitis tehu. ja som sa aj celkom tehu citila po tom "IP" a aj tak z toho nic nebolo.

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 no tak teraz si mi narobila inu chut... 🙂 joj... a mas pravdu, je to univerzalna farba a ked si predstavis, kolko tie kociky stoja :( ja by som to tych 9 mesiacov nevydrzala nevediet 🙂 ja som strasne zvedavy clovek, cize budem chciet vediet aj u teba co to bude 🙂 a ten vencek iba na ukazku, sice ho kolegyna videla na fb, ale chce si ho potazkat 😀 😀 inak citala si si o zuzke kanocz... potratila v piatom mesiaci :(

moni1007
3. říj 2012

@lagunasa dakujem. no ved uvidime uz o par dni 🙂 ja viem, ze je este skoro na nejake priznaky, len nemam taky pocit, ze som tehu 😝

moni1007
3. říj 2012

@bordulka no ved aj ja uz mam chut, nech uz je mm doma a aj s pizzou 😀 ja som tiez zvedava, ale v tomto by som chcela vydrzat. ani neviem preco,ale podla mna to bude uzasne prekvapenie, ked sa babo narodi 🙂 nie, o nej som necitala ☹ s tymi potratmi je to hrozne, to snad ani mozne neni 😒

lagunasa
3. říj 2012

@katka116 to je blbeeeee!!!!! drzim obom palce!
@melisaaa @moni1007 @piefunko @lauritka @riana30 @bordulka a ostatne
dnes som bola pozriet moju byvalu spoluziacku z vysky. ma skoro 4 rocnu dcerku a prave dnes 9 mesacnu dcerku. krasne babule su to. za chvilku mozno aj fotku pridam. bola som u nich cele popoludnie a bolo super. ta mensia je taka maminovska a vacsia bola v skolke a potom sme sa hrali na pieskovisku s este kamoskymni susedkami a ich dcerami. velmi prijemny den. a kedze som si zistila ze v Piestanoch ( tam som ju bola pozriet ) maju Prirodnu lekaren kde maju aj Gynex tak som si dnes kupila okrem grepoveho dzusu, ananasu a caju gynastan a Gynex v tej lekarni. uz som nam ho s priatelom aj nakvapkala ( citala som ze je to aj na muzsku plodnost ). vraj je to aj na nervy a stres aj na stitnu zlazu ( pre priatela uplne super ) a aj na muzsku plodnost a aj na upravu cyklu u zeny. tak dufam ze to tento cyklus dame!!!!!!!! ananas si po ovulke naporcujem a budem papat aj to. a caj gynastan si dam asi az ked vypijem tu Alchemiku. takze uz som maximalne vybavena, plus este ten Dufik.

lagunasa
3. říj 2012

@moni1007 ked to najmenej cakas tak to pride.

katka116
3. říj 2012

@piefunko moja s tym testom si zabodovala! Nie 2 krat za den, to som nezazila ani 10 rokov dozadu.. Kazdy druhy den keksik bude u nas zazrak.. Dolezite to je od zajtra do utorka

moni1007
3. říj 2012

@lagunasa moja, no tak ty mas riadnu zasobu, si vyzbrojena, tak to uz musi vyjst coskoro 😉 a som rada, ze si stravila taky prijemny dnik 🙂

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 a aku ti ma doniest? opis mi ju, nech sa aj ja najem :D no som zvedava ci vydrzis 🙂 mm bol na fuske? inak co mas zajtra v plane?

bordulka
3. říj 2012

@lagunasa no ty si rychla... dufam, ze ti to vsetko dopomoze k tvojmu vysnivanemu cielu 🙂 a som zvedava ako bude na vas posobit ten gynex... ja som ho tiez pozerala na nete, ale este som sa neodhodlala kupit ho 🙂

moni1007
3. říj 2012

@bordulka no bud syrovu alebo taku so sunkou, olivami, kukuricou, vajickom syrom, sampionmi a uz si ani nepamatam, ci este nieco tam je. 😀 😀 len nech uz pride. hej, na fuske bol aj zajtra ide 🙂 no zajtra v plane? netusim, nic konkretne,vlastne krstna chce aby som jej stiahla konkretne pesnicky od senzusu na tu oslavu, tak sa s tym budem prplat 😝 a ty?

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 mnam... este kusok a som plna 😀 😀 asi pojdem vyrabovat chladnicku :D a uz si aj nieco stiahla,ci sa budes tomu zajtra naplno venovat 🙂 ja idem zajtra do prace, potom budem s krpcom a potom sa budem tebe venovat 🙂 ak budes mat na mna cas :D a aj si si kupila nieco na ozdobenie toho venceka?

moni1007
3. říj 2012

@bordulka moja, nic som nekupila na ozdobu, lebo za tie veci co som kupila som uz vyhodila kopec penazi a este ked si nebola ista , ci ten chlapik posle tie slubene, tak som to radsej nechala tak 😝 no mm uz prisiel, dala som ju zohriat, lebo bola uz studena a je to ta drugha varianta 😀 no zacala som uz dnes, ale nic moc zatial 😝 😝 tak ty mas zajtra perny dnik, dufam, ze si ho uzijes 🙂

lauritka
3. říj 2012

@lagunasa tak uz si teda perfekt vybavena 😵 😵 😵

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 no vidis, nemate prasulky a vyhadzujes ich aj na mna :( ty si take trdielko... a ta krsna nechce aj moderne pesnicky, ci len ludovky? no dufam, ze ten zajtrajsok prezijem, ale tesim sa hlavne na krpca... uz mi chyba to jeho vrabcie objatie 😉 a dobru chut mojko 🙂

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 kukaj.... skoro ako ten tvoj 🙂

moni1007
3. říj 2012

@bordulka moja, ved ti vravim, ze je to len drobnotka pre potesenie 🙂 ona ma tiez nejake cd, ale chce este taky mix zo senzusu. a ja mam v kompe tiez nieco.. moja v dobrom zavidim, ja by som sa tiez pobavila s nejakym dietatom 🙂

moni1007
3. říj 2012

@bordulka nieco spolocna sa tam najde, no ved uvidime 🙂 moja, ja chceeeem byt tehu 😀

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 moja, ale aj tak si si nemala robit ziadne starosti.. moni, kludne dojdi, pobavime sa s nim spolu 🙂 a dones aj kusok pizze 🙂 inak dnes som si kupila vonavku od jednej zakaznicky 😔 raz som jej ju v pokladni vychvalila a dnes za mnou prisla, ci si taku nechcem kupit, za lacnejsie ako objednala.. .ze to ma pre VIP zakaznikov 😀 😀 😀 je dost silna, ale ked vyprcha tak pekne vonia...

katka116
3. říj 2012

@bordulka fiha sa mi zdas dost vysoko aj Moni ma taky graf? Nevidela som ho rano

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 aj ja chcem, aby si bola tehu.... mne sa dnes snivalo aj o nejakej babe, ktora mala krasnu ciernovlasu dcerku a usmievala sa na mna 🙂

bordulka
3. říj 2012

@katka116 mojko, to nie je moj graf... ale nasla som podobny ako ma moni, ta sa drzi na 37,3 🙂 ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka

piefunko
3. říj 2012

@bordulka joj zlatik ja si nemyslim uz nic lebo vzdy ked si myslim ze bola a svitne mi nadej, na druhy den som opat dole... uz to neriesim, mozno aj merat prestanem kym nepride mrcha 🙄

moni1007
3. říj 2012

@bordulka moja, neboj to neboli ziadne starosti, len este neviem kedy ti to poslem, ak chces teda aj tie dvd cka, tak ti to poslem neskor naraz, ked mm kupi ciste dvd a ak ich nechces, tak ti to poslem aj zajtra 🙂 aj sebe som kupila,ale s inym motivom 😀 no tak teraz budes chodit vonava, sa budu chlapi za tebou obzerat 😉 no u nas ciernovlase by aj mohlo byt 😀

piefunko
3. říj 2012

@katka116 no tak niekto napr moja kolegyna to ma aj 5x denne 😅 🤐