Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

shaarka
11. srp 2009

aha, elep.sk

martina05
11. srp 2009

shaar, práve som ti chcela hodiť link ale vidím, že ma sarai predbehla ....

shaarka
11. srp 2009

hm...
ja tam nechodim, lebo s niektorymi vecami, co pise, nesuhlasim. tak sa zbytocne budem rozculovat.
a sarapis? pre niekoho vyznam ma, pre niekoho nie.
trosku sa mi zda, ze pani zaspala dobu (bez urazky), ale som zvedava, ako vyhodnoti moj graf 🙂

sarai
11. srp 2009

martina 🙂 tak aj ty jej posielas?
shaarka, je to asi trosku starsia pani, ma myslim uz 4 deti. ale zas ma prehlad. aj ked s niektorymi nazormi nesuhlasim ani ja, no snaha sa ceni a je fakt mila a ochotna.

zuzanabb
11. srp 2009

martinka ty si brala ake homeopatika? ak sa mozem opytat?

martina05
11. srp 2009

Sarai, ja som sa s ňou radila len 1x, v podstate prvý mesiac ako som začala merať BT .... Tiež mi radila Sarapis, ale u mňa absolútne nemal význam , brala som ho asi 3-4 mesiace ..... 😒 😒

Zuzi:
1/ všetko naj k meninám
2/ je fajn, že sa to u vás konečne rozbehlo
3/ ja som bola na konzultácii u Dr. Justíny Dubajovej, to je jedna pani, ktorá je uznávaná homeopatka a v NR má otvorenú aj homeo lekáreň - skús ju hodiť do Googlu. Najskôr som brala 3 mesiace Apis Mellifica 4DH , potom som brala Apis Mellifica 6DH každý večer a ráno na striedačku - Borax, Aurum jodatum, Aurum mat. moriaticum ... Asi po mesiaci to /možno/ zabrala a našla som //. Tak som k nej išla opäť a teraz mi to trochu pomenila a pridala mi niečo /presný názov si nepamätám/ na posilnenie maternice. Inak tomu určeniu liekov predchádzala pomerne dlhá konzultácia ......... A ťa zaujíma aj niečo viac, kľudne sa pýtaj ....

sarai
11. srp 2009

ja som sa s nou radila tiez na zaciatku, ked som zacala merat BT. Teraz jej vacsinou len poslem graf, aby mi ho vyhodnotila. Pre mna je lepsie, ked mi o nom niekto povie aj viac. Sarapis som brala aj ja a tiez nemal ucinok.

katkaajurko
11. srp 2009

baby ciste teoreticky...ak vzrastal teplota dnes - ovulka prebehla vcera rano,alebo az vecer? teda malo vyznam snazenicko dnes rano??? cisto teoreticky... kolko telu trva po ovulke priemerne-ze dvihne teplotu...? a vajko potom zije max tych 16 hodin??

rintintyna
11. srp 2009

čau kočky, já se obávám, že toto už jsou mooooc špekulaterské otázky a že na ně neexistuje exaktní odpověď, bo co už jsme tu stihly vysledovat, některé baby mají ovu, před zdvihem teploty, některé až po. A to jak dlouho je vajko oplodnění schopné Ti taky nikdo přesně neřekně, všechno bohužel závisí na mnoha faktorech. Já být na Vašem místě, tak to večer ještě pojistím 😵

katkaajurko
11. srp 2009

fakt? ja som myslela ze rano aj stacilo to poistit 😀 jasne-je to individualne a nevidime si dnu 😀 😀 no uvidime ako slepy povedal co bude 😀 🙂 😅 😅

sarai
11. srp 2009

my sme na tom takisto. rano som mala zvysenu teplotu, tak sme radsej... ale podla mna je to individualne. niekto sa musi snazit predtym a niekomu staci potom. zevraj aj spermiam trva niekolko hodin, kym sa vobec dostanu k vajku.

zuzanabb
11. srp 2009

dakujem Martinka za vycerpavajucu odpoved 😵 a za blahozelanie. Keby daco, tak ti napisem IP

bonsai
11. srp 2009

ahojte dievčatá..BT som si ráno nemerala, nakoľko som veľmi zle spala a asi bybola ovplyvnená..zmerala som si ju teraz, aj keď viem, že je to bezpredmetné..bola na 37, ale zároveň som si urobila aj test..síce asi to bola totálna blbosť a výsledok vidíte v grafe http://www.fertilityfriend.com/home/24add7

adelka89
autor
11. srp 2009

ahoj holky, tak jsem si zmenila info v pase, zitra jdeme na KO ale asi na utz jeste nic neuvidime ☹ protoze jsme tak 4tt+4 no treba jen zvysenou sliznici.
Nejak mi hapruje tlak, toci se mi hlava jsem slaba,unavena, neustale hladova 🙂 a po jidle uz me zacina zaludek zlobit.

flamenga
11. srp 2009

lauri na môj dušu som ešte netestovala 😀

katkaajurko
11. srp 2009

sak zajtra uz mozes 😉 😉 😀 😀 😀

shaarka
11. srp 2009

alebo dnes? 😅

flamenga
11. srp 2009

nemám odvahu 😅 krčok síce tvrďas, ale mám výtok, ako mávam pred krámami... taký priam ovulačný 😅 a zase necítim žiadne príznaky 😅 trošku som mala citlivé prsia, ale to ustúpilo.... a včera mi bolo ráno zle (ale len tak lajt 😀) a dnes po obede mi ostalo ťažko, ale to mohlo byť spôsobené tým, že mi nesadol 😀 Proste sa bojím, že si namýšľam "príznaky" a bojím sa sklamania zo snehobieleho pepina 😀 aj keď viem, že týmto nič nevyriešim, že keď tehu nie som, tak nebudem ani zajtra, ani pozajtra, ale ja mám fakt strach z toho sklamania 😔 asi som vadná.... 😖

shaarka
11. srp 2009

flam, ja chapem. ale zvedava som napriek tomu... 😉
len jedno nechapem (a snazim sa ako vladzem) - preco je lepsie cakat na mrchu a netestovat, ako otestovat a vediet, na com som. hm... 😵

flamenga
11. srp 2009

shaarka ešte beriem tú alternatívu, že uhniezdenie bolo, keď bol ten pokles... a to sú ešte len tri dni od poklesu... a pepino ma cítlivosť 20 😅 Proste si hľadám výhovorky na netestovanie... aj keď v kelímku už mám načúrané :D 🤐 Vždy si myslím, že ranná teplota to vyrieši...

shaarka
11. srp 2009

uz mas nacurane? 😀 a kolko mas doma pepikov? tak to asi nevydrzis - neponorit. ze? 😝 😀

btw, okdial vies, ze pepik ma citl. 20? ja som to tam nikde nenasla.

flamenga
11. srp 2009

hej už mám.... ked som sa vrátila z robotky, tak som si načúrala, že kdyby náhodou ma pochytila túžba ponoriť a práve vtedy ba sa mi ako na just nechcelo čúrať 😀 😀 😀

mám iba jedného pepika 😀 a 😲 veď je to tam dole na tom obale napísané, že: HCG - 20mlIU/ml... ale je pravda, že už som mala aj pepino, kde to napísané nebolo 😕

katkaajurko
11. srp 2009

ale nie si... ja som ho mavala tiez - neznasam snehobiele testy 😀 ... ale vies ako to je...aj tieniky vedia vytacat 🙄 🙄 🙄 ale graf mas ozaj velmi velmi pekny...

viete co je pre mna tazke? nemysliet na to-kazdy vravi - prestan na to mysliet a potom sa podari-ale ako? ako pri sexe nepomysliet-ze co ked...a ked nie je ovu vytok-ako na to nemysliet ci je clovek ok...alebo ked po ovulke ma zena rozne divne pocity-ako na to nemysliet 😅 😅 😅 😨 😨 😨 mne sa to proste zatial neda.... hoci som na dovolenke ani nemerala-nedalo sa nemysliet.... a prave som myslela-ze odpocivam,robim len prijemne veci a ovula hnusoba nikde..a potm aby na to clovek nemyslel.... ja myslim,ze clovek musi dojst do urciteho stadia a az ked sa zmieri s tym-ze asi to nikdy nevide-az vtedy prestane aj mysliet... 😔 a mozno potom to vide...

flamenga
11. srp 2009

katka ved práve.... po minulomesačnej skúsenosti sa bojím tienikov a slabých paličiek ako čert kríža.... proste ak tam bábo je, tak tam bude aj deň po očakávanej mrche a ak je všetko ok, tak snáď potom by už boli pekné paličky 🙂 tých slabučkých som si užila už naozaj dosť a stáli ma min. 10 rokov zo života... viď. album 🙄 😔

flamenga
11. srp 2009

a straaaaaaaaaašne ma "tlačí" na krámy....

katkaajurko
11. srp 2009

no ved to poznam...mne najprv silnela palicka a potom ked uz som cakala ze bude ako dialnica - zrazu nezosilnela a uz som tusila problemy..a to nebolo tiez prijemne... 😔

vies ako to je...tlaci na kramy aj pred kramami aj pri tehotenstve...ono je to na porazenie ze tie priznaky su stale o tom istom... bolia ta krize??? alebo len vpredu? ja to podla toho zatial rozlisujem...lebo naposledy mi spuchlo brusko,prsniky,citila som pachy a po jedle mi bolo velmi tazko .... ale pred krvacanim sa pridala silna bolest v krizoch... a to bol zly signal....

flamenga
11. srp 2009

katka a mne je to podozrivé... že ani veľmi necítim prsia... len som unavená... ale to ja často... ja som taká Šípková Ruženka 😀

katkaajurko
11. srp 2009

no len este je skoro-mne tie priznaky nastupili tak az 10 dni po ovu tusim... a spojila som si to az potom--a anooo-aj ja som bola dost unavena... aj mi vtedy muz povedal-ked ma treti den po robote videl skapatu na gauci-ze taku unavenu ma este nevidel,aleto boli aj tepla velke...

flam,ved uvidis... pozri-aj ty aj ja vieme-ze otehu sa da...uz len musi to byt spravne vajko a aspravna spermijka v spravnej sliznici...no... raz aj to bude...

adelka89
autor
11. srp 2009

flam taky jsem mela hlen jako pred ovulaci, to mivam vzdy pred ms a vidis co se z toho vyklubalo, ted uz nemam vytok skoro zadny.
Prsa jsem zacala citit trosku az dnes.
Flam testuj 🙂

flamenga
11. srp 2009

😅