Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nellie_
2. říj 2009

kati ani ja nemam urobeny podrobny HP... 😠 a tiez si ho chcem vydupat.. moja cvokyna si mysli, ze ked robila jeden HP na 50DC ktory bol zevraj uplne v poriadku tak netreba robit ine.. ale sak uz sa na nu chystam.. 😠
najhorsie je ze niekdy to je len prkotinka a potom zbytocne utekaju mesiace..

simib - pekny grafik.. 😎 😎 😎

aspi mne femi kvapky objednali u nas v lekarni.. spytala som sa ci ich maju a bola mila teta tam ze ona mi ich objedna... 🙂 ale prvy krat som si ich cez net objednala...

bodzlomu
2. říj 2009

simib - drzim palceky na //, kedy testujes?

katkaajurko - mas pravdu, aj podla mna je lepsie skocit za dokim a ak sa ti da, vytlac si tie grafy! Ak nie je idiot, tak ti nepovie, ze stresujes! Ked bude vidiet, ze to nenechavas len tak a zaujimas sa o to, tak ta hadam neodbije 😠

bodzlomu
2. říj 2009

adelka - gratulujem k pokrokom v tehulkovani 😉

shaarka - hm, ja som mala priznaky len prve tri mesiace a potom ako ked pleskne bicom - zrazu bolo vsetko kraaaaaasne 😀

albao
2. říj 2009

simib: zeby zeby? 😝 😀 😀 😀 bodaj by! 😀

baby, k tomu Jonasovi: tak mne to vychadza na zaciatok menstruacie, ked sa citim najhorsie, mam krce a neznesiema ni len pomyslenie, ze sa ma chlap dotkne 😀 😀 😀 tak si asi pockam, kym sa kozmicke hodiny zladia s mojimi menstruacnymi 😀

simib
2. říj 2009

Nellie aj ty sa pekne držíš.Síce došla OVU neskoro,ale predsa.Mne je síce úplne blbo ale na tehu príznak je to skoro,takže nejaká viróza.A skor sa cítim na mrchu ako na tehu.Ideme dnes na chalupu,tak ak ma nepredbehne mrcha,tak skúsim test v nedelu večer,alebo v pondelok ráno.

nellie_
2. říj 2009

inak ja som dnes len 5DPO a nenormalne ma bolia prsia....ani dotknut sa ich nemozem.... 😒
vacsinou ma bolia az tak tesne pred MS.... zaujimave... 😕

nellie_
2. říj 2009

simib len aby to nebola 9 mesacna viroza 😉 😵 😵 😵

katkaajurko
2. říj 2009

hej vytlacim a pojdem... akurat k nej chodia aj dve moje kamosky...jedna po roku co nemohla otehotniet tam isla a doktorka nic..vlieklo sa to dalsie roky-a samozrejme skoncila na IVF

druha isla s tym-ze ma velke bolesti pri mrche ,podozrenie na cystu a tak-a chcela preventivku skor koli dovolenke-doktorka to odmietla - ze skor nemoze-tak si to kamoska vydupala s tym-ze si to zaplati zo svojho vrecka..a z vysledkov - mala cystu (asi z neprasknuteho folikulu)a ze podozrenie na endometriozu prveho stupna - ale to len z krvi podla markerov ci co... pre toto mam obavy-ako ju ukecam... ale ja si viem dat zobrat krv aj inde.len chcem vediet kedy - inak s tym nemam problem - len nech to vyhodnoti...

simib
2. říj 2009

Uvidíme.Dobre?Ale ja som v tomto už jak Sharka,že realistka a pesimistka.

andzi
2. říj 2009

baby, dnes máte akúsi pesimistickú náladu...
katka, ja som mala tiež taký istý hnev na moju gyndošku, lebo so mnou nič nerobila, len mi kázala byť trpezlivá tak som sa nahnevala a odišla od nej. Teraz mám lekára, gynekologa, ale tiež si myslím, že nerobí všetko pre to, čo by mohol.
Ja mám zase kŕče, ani jesť nemôžem. Nechápem.
Inak, tie výpočty podľa Jonáša, ja nechápem, to ako funguje? To si akože môžem niekde objednať výpočet pre mňa? To je predsa blbosť rátať plodné obdobie podľa dátumu narodenia, nie?
Nellie, pozerala som tú nemeckú stránku, ale nechápem, čo mi tam vypisuje. Ja po nemecky neviem ani c.

krish
2. říj 2009

ahojte. tak ja dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f

inak aj ja uzivam Femi kvapky, zohnala som ich normalne v lekarni, tak uvidim ci budu nejake zazraky alebo nic. babulky mna dnes prekliato boli podbrusko 😖

benjina
2. říj 2009

Ahojky, i já jsem tady, ale musím tak opatrně, aby mě nevyhodili za net, to by nebylo vůbec příjemné.Já jinak nic nového stále mrchujem a těším se na další snaženíčko. 😉

simib
2. říj 2009

Benji ahoj moja.Tak v robotke sa páči?To je super.Ja mám dnes teploty ako nikdy predtým,ale necítim to na //.

albao
2. říj 2009

krish: ovulka? Kludne moze byt. Mna pocas ovulky boli v lavom vajecniku, tak 4 dni vopred ... pomaly to zacina byt horsie nez pri MS a to este mam sulozit? 😀 😀 😀 Ale nastastie to obcas polavi, takze nakoniec keksikujeme 🙂

vavenka
2. říj 2009

Jeeej Simib pekny graf, drzim palce 🙂
Evina gratulujem k bublinke 🙂

albao
2. říj 2009

benji: a uz si chodis aj zacvicit? Mozete? Ked ste v praci ...
Ja som inak vyhodnotila tehotenstva svojich kamaratiek a vsetky ked otehotneli, tak cvicili. Aj kamaratka, co dlho neotehotnela sa na to vykaslala, kupila si perfektne oblecko do fitka, a vo fitku bola 3 razy - potom uz skoncila ako tehu 😀 A tak som sa vcera nastvala a vybehla na bezecky pas. Nech sa pekne vypotim a skusim otehu tak ako moje kamosky 🙂

benjina
2. říj 2009

simib: dívala jsem se na ten tvůj grafík a je moc a moc krásný, tak doufám, že půjdeš jen tak dál a moc držím palečky na // a já půjdu hned za tebou, slíbili jsme si, že budeme kočíkovat přeci spolu. 😀 Jinak v práci pohoda, dá se to a hlavně nesedím doma a popovídam si s lidmi a zjistím co nového. 😉

benjina
2. říj 2009

albao: no tak ještě jsem nebyla, když jsem v práci tak nemohu, ale po práci a nebo před prací určitě mohu.Takže se na to příští týden chystám začít, budu se cítit určitě lépe a možná i to že budu těhu až se mi povolí nějaké svaly. 😀

krish
2. říj 2009

albao mna tiez pobolievali pocas ovulky vajecniky ale teraz cele podbrusku, mohli to sposobit tie femi kvapky? no neviem, musim pretrpiet a bude fajn. no a ovulka by sa uz mohla prihlasit teplota mi ide pomaly hore ale uvidime co bude. 😉 inak, dnes mam hrozny den. uz som sa zobudila s hroznou naladou, nic sa mi nechce, som unavena, podrazdena vrrrrr 😠 🙄 😀 uz aby bol vecer.

simib
2. říj 2009

No takže ďakujem všetkým,ale opakujem,že na // sa necítim.A cez víkend ani nebudem merať a tak.Nech to dopadne hocijak,hlavne že je pohoda. 🙂 🙂 🙂 🙂

benjina
2. říj 2009

Přesně tak nejlepší si je nic nenamlouvat a když to přijde tak je člověk ještě víc překvapený.Jinak těhulky se také nijak zvláštně necítili, protože když nebyli tak měli víc příznaků než když pak opravdu byli. 😀

albao
2. říj 2009

simib: je ta pohoda nakazliva? Ja by som sa potom ohlasila na navstevu 😀 😀 😀 Obcas by sa mi zislo vypnut niekolko mozgovych zavitov a potom by som este mohla len tak mimochodom otehotniet ... 😀

krish: no s femi kvapkami nemam skusenost. Ale od seba viem, ze s amoje telo meni a kedysi ovulacne bolesti som nepoznala, teraz ano. Aj menstruacia sa mi meni. Proste kazdy rok sa moje telo o kus zmeni. Takze mozno sa ti ovulacna bolest jednoduco zintenzivnila a citis to v celom brusku? 😉

benji: No ja mam teraz energie na rozdavanie. Mrcha konci, konecne sa citim v poriadku, teraz by som mohla mat plodne dni a vyslo byt to. Ale nie su, takze som si apson dala za ciel, ze ak neotehotniem, tak v aprili idem na jeden maly beh v jednej dedinke. Proste trenujem na 10 km v aprili 😀 Pridte ma cakat do ciela 😀 😀 😀

krish
2. říj 2009

albao tak dole, skoro ako na mrchu. kaslem na to, skusim to odignorovat a vecer sa vrhnem na MM ved co ak to je ovulka, nie? 😀

oooo 10km beh? no ja by som skoncila velmi rychlo 😀 mam problem utekat na buss a nie to este 10km. 😅

albao
2. říj 2009

krish: no za pol roka by som to mohla zvladnut, 5 km zvladam a zvysok dotrenujem. A keby nahodou nie, tak viem, ze v polovici je krcma, tam to zaparkujem 😀 😀 😀

andzi
2. říj 2009

vitaj benji, ako sa ti páči v práci?

andzi
2. říj 2009

baby, mám otázku. Keď je ovulačný test negatívny, znamená to, že ovulácia v žiadnom prípade nemohla byť?

krish
2. říj 2009

to ja som sa dala na spinning a nikdy nezabudnem na prvu hodinu co som tam skoro dusu vyplula a padala z noh 😀 😀 😀 ale teraz je to uz pohodka ako droga 😉

simib
2. říj 2009

Tak Benji,ja si po tom všetkom už nič nenahováram a hotovo.Albao neviem či tá pohoda je nákazlivá ale určite ju odporúčam.Proste úplný klud a nič vás nerozhádže.A 10km???Veď by som umrela.

katkaajurko
2. říj 2009

andzi podla jedneho sa to moc posudit neda...mal by byt pozitivny den dva pred ovulaciou-ale niekedy sa ten peak neda stihnut

ja by som najradsej gyndu zmenila-lenze nemam na nikoho referencie kto ma volne..a kto je dobry-nove pacientky neberie 😒

albao
2. říj 2009

krish: no tak to by som chcela! Aby to bolo ako droga. Ale moje nadsenie zvycajne po mesiaci opadne a par mesiacov si valam sunky 😀 😀 😀 Takze april je daleko a neviem neviem, ci sa postavim na startovaciu ciaru 🙂

Simib: no prave tych 10 km ma odputat moj mozog a presvedcit moj rozum, ze sa ma skor starat o toto zhumplovane telo a nemysliet na tehulkovanie. 🙂 Dva dni to zabera, tak uvidime, ci aj na dlhsie ... 😉