Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

milagros
27. led 2012

@janielik87 a nemoze to byt aj tehu bolest?

janielik87
27. led 2012

@lauritka no tak ja si myslim, ze v pondelok ...podla minuleho cyklu to usudzujem, to som mala ovulku pravdepodobne na 20DC a mala som 34dnovy cyklus

janielik87
27. led 2012

@milagros neviem, ale skor nie, lebo to tusim mavam pred ms...aj ked som sa za posledne obdobie tooolko sledovala, ze tazko povedat :D :D :D

st2
27. led 2012

ach jaj kocky, zase na mna depka dolieha ☹ 😢

natalinda88
27. led 2012

@cristi ahoj moja 🙂 ako sa máš ? už máš po mrche, však ? A asi sa ti blíži aj ovulka, ak teda už nemáš po nej.... 🙂
ja som 5 DC, ešte trošku mrchujem...mne kým to úplne prestane trvá aj 7 dní, kým som úplne fit 🙂
len som akási chorá, takže neviem, či bude vhodné snažilkovanie...., nechávam tomu voľný priebeh...., no ten džús vyskúšam a skúsim aj klasický červený grep 🙂 uvidíme čo to dá, lebo nemám pocit, že toho hlienu mám nejak veľa...., tak tomu trošku pomôžeme 🙂
ako tak plynie mesiac za mesiacom som akási vyrovnanejšia a uvedomujem si, že keď to budem siliť, nič nepríde.... takže úplne v pohodičke, žiadne silenie.... všetko podľa chuti... 🙂

natalinda88
27. led 2012

@st2 ahoj 🙂 čo sa deje ? ty si mala taký nádejný grafík.... čo s ním... ? prečo si smutná ? ako ti môžem pomôcť...
kľudne sa vyrozprávaj..... 🙂

st2
27. led 2012

@natalinda88 aaaaale graf negraf, nejak na mna vsetko dolahlo ze nam sa nedari a nedari a nedari, prejdem sa po vonku vsade baby s bruskami, okukujem kocariky a potom sa mi az slzy tlacia do oci
teplota sice klesla ale po mrche ani stopy a ani naznak nic
proste depka jak mraky, ale ja viem ze sa z toho vypsim a zase bude dobre, prepacte mi za moje deprimujuce vylevy ale niekedy je cloveku lepsie ked sa aspon vyrozprava, v tomto pripade vypise

ktore
27. led 2012

@st2 ahojko depku mam aj ja tak trochu.inak ako co je tu nove?

natalinda88
27. led 2012

@st2 nebuď smutná prosím......, viem presne pochopiť ako sa cítiš.... a kľudne sa vyrozprávaj, ono to človek potrebuje zo seba dostať von.... 🙂 skús sa na to tak neupínať, viem, že sa to ľahko hovorí, ale viem čo hovorím, ja som o dieťa prišla a tiež mi z toho hrabalo a občas aj hrabe, ale deň za dňom si viac a viac uvedomuje, že mojim prílišným upínaním si to len sťažujem... proste neprstávaj žiť preto, že sa nedarí.... ži ako predtým, nemysli na to, ono veď robíš všetko preto, aby si otehotnela.... Pán Boh o tom vie, že po ňom túžiš, no možno ešte nenadišiel ten správny čas... on vie, prečo to robí, skús mu dôverovať a nechaj to v jeho rukách....
rob to, čo ťa baví, zájdi si niekam odreagovať sa, urobte si s mužíkom príjemné chvíle... 🙂 a určite sa dočkáte 🙂
budem na vás myslieť... 🙂
len hlavu hore, trošku pozitívneho myslenia a hlavne viera... 🙂 s ňou ide všetko ľahšie.... 😉

cristi
27. led 2012

@natalinda88 ahojcek,no takto vyzera,ze mam uz po nej,tak ocakavanej ovu..ale zasa som na nu nemusela dlho cakat...tak uvidime,ci sa zadarilo 😉 mudro pises...ozaj netreba nic silit....a zvlast ten okamih zazraku na konci je ktoreho je drzat v naruci nase vytuzene babetko 🙂 mam v mojom okoli nespocetne vela prikladou,kedy sa zadarilo bez akejkolvek tuzby po dietati...je to velakrat o nas samych..uz som si spomenula,v akej psychickej pohode som sa nachadzala,ked som otehotnela...vsetko chce len cas...presne aj u teba...a ver ten urcite pride... 🙂

natalinda88
27. led 2012

@cristi juj ako to letí, nedávno sme bolo obe čakateľky na /ne/mrchu, ktorá žiaľ prišla a ty už máš aj po ovulke, verím , že sa vám zadarilo 😉 a ja len na ňu čakám... 🙂 presne tak, je to o psychike....jednoznačne, s tebou súhlasím... 🙂 je to naozaj veľký zázrak, veď vložíme časť svojho života do života malého bezbranného stvorenia... 🙂 a to nejde len tak, kedy si zmyslíme.... aj ja poznám také prípady, a poväčšine to vyšlo až vtedy, keď sa na to vykašlali alebo nad tým vôbec neuvažovali. no nechránili sa... 🙂 my spĺňame všetky predpoklady..... 🙂 už treba len veriť a čakať... 😉

aduska_ba
27. led 2012

Babulky dnes som bola u lekara a potvrdil mi tehu 🙂)....

janielik87
27. led 2012

@aduska_ba gratulujeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 tak pekne posli bociana aj k nam 🙂

cristi
27. led 2012

@aduska_ba takto mas aj na papieri 😉 super.. 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou 🙂 a v ktorom si tt?to ti zrejme videl len gestacny vacok..alebo..

monikapt
27. led 2012

@st2 ale nooo,kym tu nie je mrchana mrchava tak sanca je tu stale 🙂 hlavu hore a ideme mysliet pozitivne,ze to na com sme sa dohodli nam aj vyjde OK? 😀 😀 😀

aduska_ba
27. led 2012

@cristi len krv mi zobral 🙂 cca od oplodnenia 15 dni aspon ja to tak ratam 🙂

kikaneu
27. led 2012

@lauritka ahoj 🙂 možno ty mi povieš, čo si mám o tom myslieť http://www.fertilityfriend.com/home/389913

henrietad
27. led 2012

ahojte nepisem sem casto, ale musim sapodelit o môj "šok" ... Dnes 12DC som bola prvy krat na folikulometrii a mám dominantý folik 17.43....ale prečo šok? lebo moje cykly su dlhééé..žeby tento cyklus sa zrazu spamatal? Alebo je tu iná možnosť že mu folíky rastú v pohode a potom sa to niečím "pokazí"?

také ktoré tu poznám z videnia zbehlejsie aj oslovím: @st2 , @lautitka

(inak beriem sarapis, ale ten som brala aj niekolkocyklov dozadu..)

st2
27. led 2012

@henrietad ja len v skrakte, kazdy cyklus moze byt iny, tak kludne sa moze stat ze tento budes mat ovu tak skoro
a co znamena u teba dlhe cykly vlastne, vies urcit?

cristi
27. led 2012

@st2 ja ta pomaly chapem viac ako samu seba... 😅 taketo rovnake stavy som mala aj ja pred tym, ako sa mi konecne podarilo otehotniet...a este aj horsie...chcem vsak na ne zabudnut...inak otehotniet sa mi podarilo,ked som konecne s tym zacal nieco robit..vysetrenie u gynekologa...muzou spermiogram..tiez velmi ubohy..uz som hladala aj centrum, kde mi urobia podrobnejsie vysetrenie a mozno aj umele oplodnenie,kvoli muzovmu spermiogrmu.......a nakoniec vypocet od jonasa...a ten mi paradoxne pomohol hlavne psychicky..vsetky tie obavy ,strach, bezmocnost, smutok,depky,atd zrazu stratili na vyzname...pomohlo mi to psychicky sa postavit na nohy a ist dalej...mala som v nom nadej..ked som si uz sama sebe prestala doverovat...a to ze som otehotnela hned na prvykrat podla jeho vypoctou sa mi uz nezda take dolezite....zrejme to bola len nahoda...ale som sa konecne psychicky upokojila...a zacala si viac doverovat...

cristi
27. led 2012

@aduska_ba aha..zrejme je to este skoro aj na sono vysetrenie..a kedy mas k nemu ist opat?

henrietad
27. led 2012

@st2 no ja si meriam aj bazalnu teplotu par mesiacov a dlžka cyklov od 40 do 52 (priemer..samozrejme niekedy aj viac)

irsina83
27. led 2012

@lauritka nepila som 3 hodiny a bola silnejsia 😉 bola rovnako silna ako spred dvoch dni z ranneho mocu takze asi by bola silnejsia 😉 zajtra rano testnem z ranneho 😉

lauritka
27. led 2012

@kikaneu ahoj - no pravdepodobne sa ti posunie ovulka, podla mna pride coskoro.. testiky robis ?

st2
27. led 2012

@cristi jonasa som mala aj ja ani ten nepomohol :( a aj vysetrenia vsetky mozne mame, aj ziadost na ivf uz podpisanu, ale aj tak ta deeeeepka

lauritka
27. led 2012

@irsina83 no tak vidis ;) ono taky vyraznejsi pokles byva cca 2-3 dni pred ovu, hoci nemusi byt u pravidlom.

st2
27. led 2012

@henrietad tak ked merias tak potom kedy mavas ovu na ktory den

lauritka
27. led 2012

@st2 je mi luto. ja ani nestiham mat depku, o piatej mam termin s maciatkom, idu ju sterilizovat, tak som mierne nervozna 😒

monikapt
27. led 2012

@lauritka tak aj ja som bola raz s mojou macickou na sterilizacii ☹ ked jej pichla injekciu na uspanie tak mi prislo tak zle,ked som videla,ze ako ju chudatko motalo,ze ma vyrutilo tam a mali este aj somnou robotu 😠

cristi
27. led 2012

@henrietad ak mozem..,myslim,ze prave ten sarapis ti mohol pekne upravit cyklus,ak si ho mala taky dlhy..a prave po dlhsom uzivani sa to najviac prejavuje....beries aj ine lieky?napr.Duphaston