Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mariankamk
26. pro 2012

@bordulka hadam uz hej 😝

bordulka
26. pro 2012

@lauritka lauri, sa ti musim pochvalit, akeho spolocnika som mala na sviatky 🙂

trish22
26. pro 2012

@mariankamk nooo tento je už celkom pekný. ešte pár dní a bude ovu. držím palce. a samozrejme snažte sa o 106 😉

lauritka
26. pro 2012

@bordulka jezis aky rozkosny 🙂 😵 😵 😵 😵 mala si len na navsteve ??

mariankamk
26. pro 2012

@trish22 dufam, ze do dvoch dni bude po nej... uz mam dakedy chut steny skrabat 😀 a uz sa mi moc nechce snazit, nie sme roboty... 😝 co bude, bude, nejdem nic silit... nemame hromadnu vyrobu...

bordulka
26. pro 2012

@lauritka to si svokrovci zaobstarali a boli sme tam sviatkovat 🙂 tak mal moju plnu pozornost 🙂 skoda, ze u nas by sme ho nemali kam dat, hned by som si takeho macka zaobstarala 🙂 bol neskutocny... ked isiel spinkat, prisiel za mnou, polozil si hlavicku na nohy a tak zaspal, musel niekoho citit 🙂

trish22
26. pro 2012

@mariankamk no my sme sa tento mesiac snažili takmer ako roboti....lebo nám to snaženie obdeň nejako nevyšlo ☹ tak snaď tento maraton bude úspešný...inak môj mm nejak nemal proti tomu nič....on je taký, že nepije, nefajčí, nehrá počítačové hry, teda nemá žiadne maniere a závislosti, ale sex má teda poriadne rád 😀 😀

anait
26. pro 2012

@bordulka kraaasny havik,ako sa vola?
@lauritka no uvidime co bude dalej 😉

mariankamk
26. pro 2012

@trish22 vidis, ak mas oblubovaca sexu, tak nie je o com... 😀 ale ja nam z toho nechcem spravit vyrobu...

lauritka
26. pro 2012

@bordulka nadherny e.. a u nas je este stale kocurik... 🤐 ☹ nikto ho nechce.. taky je krasny.. len v noci nespi 😝

trish22
26. pro 2012

@mariankamk jasné, ani mi sme to tak nebrali, že výrobu 🙂 mm bol iba nadšený že som bola taká povolnejšia 🙂

bordulka
26. pro 2012

@anait vola sa Bojar ako jeho predchodca, tak dufam,ze aj povahovo bude ako on 🙂

jarinka_zv
26. pro 2012

Ahojte žienky, tak ja od dnes znova začínam 1 DC :( a ako nádejne to vyzeralo. Aj som si poplakala, ako vzdy v prvy den ked pride nechcená mrška. Pekný večer prajem.

bordulka
26. pro 2012

@lauritka joj, to je presne ako maju svokrovci 🙂 moja a nie je to maskovany Batman, ked v noci nespi? 😀

mariankamk
26. pro 2012

@trish22 mne sa to ale moze lahko stat, ze to vezmem ako vyrobu... takze lepsie, ked si vravim, ze nic nesilit... uz som sa dneska totiz pristihla, ze ked bolo po, uz som chcela mat pokoj, ze jedenkrat staci, ale my sme si uz s mladym zvykli, ze ked je prvy raz, ze sa este pomojkame a ideme na to este druhykrat... a kebyze po prvom raze odmietnem, bolo by to fakt ako vyroba... 😒
aj ked urcite sa mi stane, ze ked viem, ze uz je ovu, tak bazim po sexiku, aby sme sancu urcite vyuzili... ale ked nie je, tak to beriem stylom, ak ma byt, bude nam stacit sex aj 3 dni pred...

lauritka
26. pro 2012

@jarinka_zv krasny grafik si mala teda !! 😨

jarinka_zv
26. pro 2012

@lauritka Ja viem Lauritka, aj ovu sme pekne vyuzili, odsledovala som si ju ovu testami a vidis. No čo už :( aspoň neprišla mrška na štedrý deň (deň po zásnubách) , ináč by bol celý preplakaný.

martinaj23
26. pro 2012

Holky, nezkoušela jste některá kontryhelový čaj? měla bych brát Proveru na srovnání cyklu, ale přijde mi, že díky ní zade nemám ovu (provera 17.-25.DC a ovu byla kolem 20.dc) teď jsem se na proveru vykašlala a zkusila koupit ten kontryhel

lagunasa
26. pro 2012

@lauritka hmmm... zaujimave..... ale aj tak stale nechapem ako je mozne ze som po miernom chodeni mala teplotu este nizsiu ako pred tym v klude v posteli...???odmerala som najskor po budiku 36.6, potom som isla do vedlasjiej izby za drahym co bol este stale hore mu povedat aby uz isiel spat a potom som si znova lahla a po asi 10 sekundach co som spat lezala odmerala znova.... a uz bolo len 36.4 .... tak to ma zaskocilo este viac.....
a okrem toho dnes zo mna znova vysiel plodny egghlien.... to uz vobec nechapem..... teraz ked som tento cyklus nechcela ani merat sa to cele totalne zmenilo a ked som uz vedela co a ako mam tak sa to totalne zamotalo a mozem zacat odznova!!!
Inac, kamoska mi spravila taku predpoved 😀 smiala sa , ze vsade chodim neskoro a meskam a tak ze aj ked toto chcem stihnut tak mi to tiez bude meskat a tehu budem doroka..... uplne som to nepochopila ale teraz som v 11.cykle a som sa proste tak naladila, ze to teraz vyjde. doteraz som bola skeptik ale teraz som si povedala ze uz to vyjde.

lauritka
26. pro 2012

@lagunasa no neviem 🙂 prave po chodeni by sa mala zvyst, to je cudne ;)popieras fyzikalne zakony 😉

egg sa moze objavit aj po ovu, mozes mat aj zvysenu hladinu estrogenu na chvilku. a uz nemeraj no .. ) len si ju ptovrd este jednou teplotou a akasli na to ;)

lagunasa
26. pro 2012

@lauritka no ja som VZDY ina. vzdy odlisna od normalu, priemeru. len neviem ako sa to potom premietne do toho, ze ako sa nam podari konecne otehu 🙂
a zajtra este to odsledujem, aj teplotu aj hlien a potom uz asi merat nebudem a hlien budem sledovat len ak bude nejaky vyrazny....
znova som si aktivovala hru World of Warcraft tak sa budem chvilku hrat to nech nemyslim na tehu. uz mam na to lepsie PC tak to pojde ovela lepsie!

lagunasa
26. pro 2012

a takto sme mi vianocovali. bola u nas moja mamina a taketo krasne obojky dostali nase deticky!

redhairy
26. pro 2012

@mariankamk robila som tri testy 😒 naposledy deň pred vianocami, ale boli teda negatívny, boli síce dvojčiarkové, ale tá druhá čiarka strašne slabá a nezosilnela vôbec 😖

christie12
26. pro 2012

baby ja som asi uplne sisi, ale kde sa na ff nastavuje viditelnost BD? 😀 nikde to nevidim...

christie12
26. pro 2012

uz som nasla.. asi 😀

mariankamk
27. pro 2012

@lauritka
@lagunasa babulky a nemôže to byť tak, že po vstani z postele sa telo ochladi a preto je nižšia aj BT? mne sa zas stáva, že zmeriam, som hore potom štvrť hodinku, len tak polihujem a ked skúsim zmerať opäť, teplota koľkokrát aj klesne...

mariankamk
27. pro 2012

@redhairy tak ešte jeden dneska/zajtra skus

annavi
27. pro 2012

@kikaneu moja gratulkujem..vidis to...ja som to vedela...drzkam palceky nech ciarocka silnie.l. 😵 😵 😵 my ideme do dalsieho kola...vcera som testla nieco sa tam crtalo ale nakoniec nicota..dnes PMS a zajtra je tu mrcha..co uz... 😝

kikaneu
27. pro 2012

@zaza26 ďakujem, hej, ten prvý duch bol na štedrý deň, podľa grafu 11DPO 😉
@christie12 ďakujem moja 🙂 veru hej, poslal za seba náhradu, mal prísť medzi nás 25.12, ale nevyšlo, tak poslal do bruška nové bábätko 😉

kikaneu
27. pro 2012

@annavi ďakujem moja 🙂 hm, to ma mrzí 😒