Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zelovocka
12. led 2012

@cristi inak ten spermiogram sa mení, to čo bolo zistené pred 3 rokmi, už vôbec nemusí byť pravda. hlavne že máte v postieľke výsledok 🙂
PMS je sviňa, ja si tiež občas musím dať pohár vína alebo čo, také mám nervy. aj bolesti ešte horšie ako počas MS 😠 presne ako ty, aj ja som už v pohode, keď sa spustí MS, ale dovtedy mám čo robiť, aby som sa správala normálne 😅 ty si mávala PMS aj pred prvým tehotenstvom? troška sa spolieham, že po pôrode sa mi to vylepší 😉

deyana
12. led 2012

@ktore určitě to bude v pohodě, sílí ti krásně, takovou já měla až tak 16 nebo 17 DPO, jinak jsem měla nesílícího ducha a podívej, jsem v 13.tt 😉 budu držet pěsti 😉

cristi
12. led 2012

@ktore to je v pohode,ten sen je presny opak reality 😉 vraj,ked sa tehotnej zene sniva o krvacani z rodidiel,v skutocnosti je vsetko poriadku -),a babetko sa ma vynikajuco v brusku, mne sa napr.pocas tehotenstva az dokonca snivalo,ze krvacam...a vsetko prebehlo v najlepsom poriadku...to je len dobry znak 😉

ktore
12. led 2012

@cristi
@deyana neviem tomu verit.bojim sa aby nezmyzla.baby ja som sa s nim dnes rozpravala uz.isla som sa napit a hovorim mu ze dam ti trosku vodicky aby si nebol smedny a teraz si ideme lahnut trosku oddychnut aby si pekne rastol a drzal sa.boze.taketo obavy som mala aj pri dcerke.lebo aj tu som ocakavala vtedy sedem rokov

cristi
12. led 2012

@zelovocka ano , mavala som to aj pred tehotenstvom,ale teraz je to horsie... 😒 ale myslim,ze je to sposobene aj inymi vonkajsimi vplyvmi...maly ma obcas hneva,mm ma mi obcas zdvihne mandle..adt.dovod sa vzdy najde...je to individualne..ty nie si ja...mozno si viac nad vecou a vacsia optimistka...a neberies si vsetko priliz k srdcu ako ja... 😔

cristi
12. led 2012

@ktore to by som presne to iste robila .... 😉 a k tomu by som sa cely den hladkala po brusku....,az mi vyhrkli slzy od dojatia...je uplne prirodzene,ze sa tak materinsky spravas...vsak je to TVOJ VYTUZENY POKLADIK!!!!

cristi
12. led 2012

@zelovocka CHCELA BY SOM SI KUPIT TEST na urcenie plodnosti u muza...toho mojho uz asi nedostanem na zopakovanie spermiogramu ☹ bodaj by som si ho nemusela ani kupit,vsak vzdy je sanca mat babo, aj tento mesiac,zatial som 8DPO, este skoro aj na testovanie,

zelovocka
12. led 2012

@cristi čítala som niekde na nete, že tie domáce testy sú nespoľahlivé, že je to len ťahanie peňazí od zúfalých ľudí ☹ tak pozor na to, nespoliehajte sa na 100 % na výsledky takého testu 😕 platí sa za ten spmg? nepamätáš si, koľko? baby tu na MK písali, že aj doma môžeš tú "vzorku" získať do skúmavky a odniesť do labáku 😉 to má bežný muž asi menej stresov.

cristi
12. led 2012

@zelovocka jj,tak sme to aj prvy raz robili,mal odporucanie od mojej mudr. ku urologovi,ten mu povedal ako sa ma spravne urobit odber ejakulatu, potom to zaniesol k tomu urologovi,ktory tu vzorku aj hned zhodnotil vo svojej ambulancii,nemuseli sme ist do nijakeho centra.A v domacom prostredi je to zaroven spojene prijemne s uzitocnym 😉 Ale jedna velka pravda je,ze nie je potrebne sa pri snazilkovani privelmi sustredit na to jedno jedine,pocat dieta.Prave to byva pricina nezdaru u inak zdravych parou...Klidek a tabacek..a to pomohlo aj mne pri prvom babetku...len si spomenut,ako som to vlastne dosiahla...hm 😅

cristi
12. led 2012

@cristi ..inak sme nic neplatili za vysetrenie,bolo to odporucanie od mojej lekarky,kvoli mojej primarnej neplodnosti...ale to bolo pred 3 rokmi,neviem ako to teraz funguje...ci toto vysetrenie stale preplaca ZP, alebo nie...asi zalezi,ci o to poziada pacient sam alebo je to indikacia od lekara

cristi
12. led 2012

@zelovocka predchadzajuca sprava patrila tebe... 🙂

zelovocka
12. led 2012

@cristi ďakujem za vysvetlenie 🙂 spojenie príjemného s užitočným určite funguje najlepšie, ja zatiaľ dúfam, že to nebudeme potrebovať 😅 no veru, skús si spomenúť, každá rada by sa hodila, tiež by som nechcela skončiť pri "vyrábaní" bábatka, ale pekne si to užiť 😵

ktore
12. led 2012

@cristi no ano aj mne idu slzy do oci.je to take nadherne.som rada ze to takto prezivam.prajem to kazdej buducej mamicke.stale pozeram na testy.ako by na nich bolo babo.och joj.sa mi zda ze jak to uschlo tak je dnesny o nieco slabsi ale to neva to moze byt aj tym mocom.zajtra urobim dalsi test a budem robit az kym nebude uplne tmava ciara.heh.ale uz nemam mama test ale baby test.kazetovy.ani neviem ci je desiatkovy.ale asi ano lebo je na nom zase reklamny tah ze uz od 7 dna oplodnenia.

jania023
12. led 2012

@magic08 no mozno cez mobil mas este stare heslo a tom sa ti zapne automaticky 😕

ktore
12. led 2012

@cristi
@zelovocka no baby to vam poviem mi sme si to uzili v plnom prude.nejak nam ten sexik chutil.mmby bol este dalej ale uz ja som rezignovala.ale bolo to spontanne.nejak citim ze ma vsetko boli.ako by som bola chora.takto som sa citila aj dcerou.akoby na mna isla choroba.palia ma oci a bolia kosti.prsia bolia menej ako vcera.

zelovocka
12. led 2012

@ktore perfektné, veď som videla ten tvoj slávny grafík so sexuálnym maratónom 😉 😵 ale presne tak to má byť, keď obaja majú chuť, a to aj toľko dní po sebe, to je super, a navyše keď je aj energia 🙂
verím ti, ani sa nečudujem, že si toľko obzeráš testík, ja si ten môj víťazný asi aj zarámujem 😀

ktore
12. led 2012

@zelovocka 😀 😀 😀 😀 😀 smejem sa na tebe.sorry.zaramujem vraj.si dobra vidis to ma ani nenapadlo.hehheheehheheh

st2
12. led 2012

baby tak mam to za sebou, bolelo to ale predychala som to, cize da sa to vydrzat, ako to zacalo boliet neviem preco ale prva vec co ma napadla bolo ze ci to tak boli aj pri kontrakciach a porode, prava strana super priechodna tam to vyskusali len raz ale na lavej strane to zle videla na sone tak mi to tam naoustali az tri krat ale zaver je ze je priechodny aj ten ale nie na sto percent
a zaver ze na pravej strane dominantny folikul pred prasknutim takze ideme plodit kedze cesticky su tam precistene mohli by tam ti nasi plavci lenivi doplavat 😀
ziadost na IVF podpisana ale musime este absolvovat urologa a tam ideme az 30 cize posielat to budu az potom

zelovocka
12. led 2012

@st2 jeeej super, tak si to zvládla na jednotku! 😎 tie kontrakcie a pôrod si vyskúšaš neskôr, toto bolo nanečisto 😉 kedy má folík prasknúť, už dnes? takže pekný večer bude? 😵

@ktore no vidíš, tak si môžeš zarámovať aj ty a niekam vystaviť, pokojne aj celú sériu so silnejúcou čiarkou 😀

st2
12. led 2012

@zelovocka no to mi nepovedala ze kedy ale ze je pred prasknutim takze ja si myslim ze asi skor az zajtra pozajtra to bude
no a vecer bude pekny len som trosku este ubolena

zelovocka
12. led 2012

@st2 tak držím palce, fakt skvelá správa, že máš také výsledky. hlavne si oddýchni po takom náročnom vyšetrení a pekné si môžete spraviť ráno 🙂

leeena_4
12. led 2012

@st2 to jsou vesměs moc dobré zprávy. Jsi staečná ženská a zasloužila by sis odměnu 😉 doufám, že sis něco koupila nebo to máš v plánu 😉. Spermijky mají teď krásně uklizenou cestu a věřím, že budou klouzat jako po tobogánu a možná žádné IVF nebude muset být 😉

st2
12. led 2012

@zelovocka no skoda ze len ja mam dobre vysledky, keby ze obaja tak sa asi uz tak dlho netrapime

@leeena_4 zaitial nebolo kedy a ani chut moc, ale mm ma chcel zobrat na veceru ale radsej to necham az na vikend, lebo este som ubolkana, a veru ked uz to tam je preplachnute cert by v tom bol ani nieco nebolo

leeena_4
12. led 2012

@st2 tak ať si tě dneska hýčká a na odměnu nezapomeń 😉.

jania023
12. led 2012

@st2 jaaaj moja ja idem tiez na prefuk..uz sa bojim 😀

cristi
12. led 2012

@ktore neboj,urcite budu kazdym dnom silniet kolajnicky,na to ,ze si len 10DPO je to unikat 🙂 to, ze sa tak citis je len dosledok hormonalnych zmien v tele....
@st2 myslim,ze lepsiu spravu si nemohla ani dostat po vysetreni....teraz ti nebrani nic v ceste k vytuzenemu babetku tfuj,tfuj,tfuj,...a ze mas mierne bolesti ...je to narocne vysetrenie aj zataz pre organizmus,to k tomu trocha patri...ale hadam ta lekar poucil,ak by sa vyskytli nejake potiaze,co mas robit:..

ktore
12. led 2012

@st2 juj moja tak si hrdinka ja som na tom plakala a prosila doktora nech je uz potom.zaver bol taky ze nepriechodne.tak som musela na laparku aby som to necitila.bolo to ok.uzavreli sa mi priechody od bolesti.nuz aj takuto zlu skusenost mam

st2
12. led 2012

@jania023 ty aspon porodne bolesti poznas tak sa nezlaknes, ak to niekto pripisuje silnym menzeosvym bolestiam tak by som povedala ze toto je este silnejsie

@cristi hej hej povedali ak bude zle sme tu do stvrtej a ak neskor tak na pohotovost, ale je to v pohodke, uz to prechadza pomalinky

@ktore no ved ked mi tu lavu stranu tri krat naplnali nebolo mi vsetko jedno uz, uz som len zuby zatinala a fakt dychala asi ako pri porode

ktore
12. led 2012

urobila som foto takto aby to bolo jasnejsie kedze dni po ovu mozu aj klamat.dala som tam aj dni cyklu.mavam pravidelny cyklus 28 dnovy

ktore
12. led 2012

@st2 ja to uz v zivote nikdy zazit nechcem.mne to bol horsi zazitok ako porod