Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

iinka
10. únor 2012

@kacena85 ok, keby sa tu nestretneme, tak veľmi držím palce. dobrú noc

kacena85
10. únor 2012

@iinka dakujem a dobruu

janielik87
10. únor 2012

@ktore fiha, vdaka tebe som sa dozvedela, ze duphaston moze zhorsovat stavy depky...no tak uz teraz chapem... :/ no konecne prvy cyklus bez liekov, snad mi bude lepsie...ja som vzdy posledni dni brania bola dost mimo..a este ked sa snazis a nic z toho...tak vies, ze do spevu ti nie je

lilienlilly
10. únor 2012

@lauritka sli sme podla planu a nic 😀 asi az o rok bez planu 😀

cristi
10. únor 2012

@janusa_ tak to nie je vobec dobra sprava ☹ na teraz...ale aj tvoj problem sa da riesit...mozem sa spytat? mala si v minulosti nejake gynekol.problemy ako su zapaly...?

irsina83
10. únor 2012

@lauritka presne viem o com hovoris, ja som teraz schudla 19 kil, cvicim, zdravo sa stravujem, nepijem, nefajcim a velke p.d z toho... kamoska mi dala dnes gynex tak ho vyskusam... pijem mineraly, femibion a C, alchemilku a este aj Acaico - ale ten mi teaz dosiel - musim ho kupit.... varim zdravo aj pre manzela aj pre malu...tak jasne dame si sladkosti alebo trosku vinka ale to je vsetko ☹
@marcelka123 moj mm to uziva rok a pol a ja od maja minuleho roku a jednoznacne mame lepsie travenia, lepsiu imunitu, chori byvame minimalne, netrpim tak casto oparami a mojej malej sa zlepsil krvny obraz od vtedy lebo jej to ide do mliecka 😉 a mojej susede pomohli velmi tiez ona ma zapal okostnice a tvorili sa jej tam cysty, ktore jej uz 3x operovali a ona ako 48rocna zena je uz 6 rokov na invalidnom dochodku co mavala take silne bolesti, ani teplo, anoi zima...lieky take silne az ju oblbovali...hovorila ze mala samovrazedne myslienky a od vtedy ako ich berie ale ona 2x denne ta do mesiaca jej uplne zmizli bolesti a zapaly...hovorila, ze sa normalne toho boji 😅 dokonca aj lekar jej to potom odobril, ze nech ich uziva 😉

lauritka
10. únor 2012

@irsina83 prave preto mne sa uz nechce nic riesit.. uz som poskusala vela veci. aj detox. aloe very berry nectar..
nejaka som uz otravena z toho.. asi pockam kym si to boh romnysli 😉
na zaciatku je este euforia, toto a atamto, po case uz clovek straca nervy.

lilienlilly
10. únor 2012

@lauritka vies ako sa hovori pomoz si clovece,aj pan Boh ti pomoze-)

cristi
10. únor 2012

@lilienlilly bola taka moznost,tak vyskusam... 🙂 prvy raz sa zadarilo,druhy nie..tak je to 50:50 ,ale taka sanca je pri vsetkych moznych sposoboch otehotnenia.. 😉

irsina83
10. únor 2012

@lauritka ja viem....normalne rozmyslam ze sa pojdem opit a hotovo 😀 😀 😀 ale to mi bude akurat zle a to je tiez nanic 😝 aloe vera som pila ked som otehu s malou....ale to uz som bola v takej faze, ze som bola vyrevana a povedala som si, ze se.em na to a vtedy to prislo.... ale to som tie vajecniky vtedy nemala v takom stave ake ich mam teraz 😖 ja tie mineraly nepijem kvoly otehu ale kvoly malej aby ich mala v mliecku lebo eluska ma na peceni hemangiom -nezhubny nador 2 kusy a kvoly tomu stale chodime na onkologiu na kontroy kde jej stale robia odbery a stale jej ten krvny obraz skakal a od vtedy ako ich uzivam mala takmer idealne hodnoty 😉

lilienlilly
10. únor 2012

@cristi veru tak;)

cristi
10. únor 2012

@lilienlilly inak nie pre vsetky zeny je vhodny tento sposob k dopracovaniu sa k babetku...myslim,ze zena musi byt zdrava , nemala by mat ziadne zdravotne problemy...iba tym garantuje tu 98%uspesnost pocatia jeho metodou...to je ta primarna neplodost...zena je zdrava,ale nedari sa jej otehotniet....

cristi
10. únor 2012

@majkushka niekedy sa na tom teste objavi slabucka ciarocka a nemusi sa jednat o tehu... jedna taka baba tu na MK to mala, 4krat si robila testik a vzdy pozit.a nakoniec sa vobec nepotvrdila gravidita u lekara...vraj testy boli chybne..nic prijemneho potom take zistenie ☹

kukina27
10. únor 2012

Merim si BT a napadlo me tak ruzne merit, abych vedela co a jak. Vzdy merim hned jak otevru oci. Ale uz 2 dny pozoruju, ze i kdyz jen lezim, nehybam se a treba koukam na tv (aniz bych sla na wc) mam kazdych 15 minut o 0.1 stupne bt vyssi. Neni to divne? Dnes po probuzeni 36.6 a za hodinu uz 36.9. A to se da se rict nehybu, jen mrkam. Jak tedy merit? Nikdy by me nenapadlo, že co každých pár minut to jiná BT ☹

lauritka
10. únor 2012

@cristi nemusia byt chybne testy, ale vajicko sa pokusa uhniezdit.. musi " komunikovat" s maternicou. 🙂
moze sa jednat o zacinajuce tehotenstvo, ale zanikne v naprostom zaciatku.
ze vraj az 80% oplodnenych vajicok takto konci, kym sa najde to spravne 🙂

lauritka
10. únor 2012

@cristi ja to mam napriklad odksusane na mamtestoch.. niekedy boli uplne citse a niekedy duch.. 😉

cristi
10. únor 2012

@lauritka ano, ja som si to tiez myslela,len ona to tak pisala...takze ty si tiez bola tak kratko tehu?nehovori sa tomu aj biochemicke tehotenstvo?

lauritka
10. únor 2012

@cristi ano hovori, myslim, ze u nas je to aj ta zla morfologia.. ze vraj chybne spermie su tychlejsie. druha vec je, ze musi byt to vajko riadne slepe ked pusti vadnu spermiu dnu 😀
aspon mala iskricka nadeje, ze to mozno ide aj prirodzene 🙂

marcelka123
10. únor 2012

@irsina83 Jej vy ste taka zdrava rodinka? To je super.... Aj my sa poberame tym smerom, ale je tazke sa vzdat niektorych veci... Moja polovicka uz asi 3 mesiace neje masko.. Je to pre neho obcas tazke, ale sam sa rozhodol a vravi ze je mu lepsie ale ma fakt abstaky..... Ja som zistila, ze zdravo znamena konzumovat predovsetkym Zivu stravu... Cele ovocie a zeleninu.... Najlepsie pestovanu na zahrade, alebo kupovanu od obycajnych predajcov, nie supermarketu.. To je alfa a omega... konzumovat zivu stravu... je to vraj zazrak..... viac zeleniny ako ovocia.. ale musi to ist postupne lebo zvyk je zelezna kosela.. 🙂
Inak si mi nieco pripomenula, mozem sa opytat v akych davkach a ako casto beries vitamin c? A este si pisala o zazracnych ucinkoch niecoho, ako to pomohlôo tebe, muzovi, susede, ale nepochopila som o com pises... Co to je? Dakujem moc za odpoved. 🙂

cristi
10. únor 2012

@lauritka vsak vajicko na zaciatku nevie co za spermiu si pusta k sebe.. 😝 az po prvom otukavani zhodnoti,ci je pren idealne alebo nie..ak nie, tak zrejme radsej spacha samovrazdu... ☹ to je teda vyplod... 🤐

evakva
10. únor 2012

@lauritka Prosim ta, ked chcem sem dat graf BT z ff aj zo vsetkymi popiskami (sexikovanie a medikacie) ako mam postupovat? Viem len pridat graf, ten vsak neukazuje tieto veci. Dik

lauritka
10. únor 2012

@cristi no ja som myslela, ze si vyberie dobru, prirodzeny vyber.. ale asi sa hold niekedy sekne 😝

marcelka123
10. únor 2012

@irsina83 jaaaj... pisala si o mineraloch..... vsak? 🙂

cristi
10. únor 2012

@lauritka laska je slepa 😉

marcelka123
10. únor 2012

@iinka mas nadejny graf... 🙂

lauritka
10. únor 2012

@evakva musis si to zafajknut v home page set up 🙂 tam kde si generovala link.
vsetko co chces aby bolo verejne. zafajknes.

evakva
10. únor 2012
irsina83
10. únor 2012

@marcelka123 tak nieje to na 100 percent ale snazime sa... snazim sa jest vela zeleniny ale podla toho co som citala tak je jedno ci surovej alebo dusenej...ale treba ju jest 😉 masko lubime ale snazim sa upovat z bio chovu ak sa da a zelenina v lete je iba od nasich zo zahrady 😵 ono je dobre pridavat si do jedla kazdy den kurkumu - zlte korenie takmer bez chuti, ma silne protiakovinove a protizapalove ucinky 😉 no varim podstatne inak ako moja mama... nevravim, ze nespravim manzelovi rezen 😀 ked ma chut - jasne ze spravim ale napr. polievku vobec nezasmazam a nedavam zatrepku, smotanu na verenia nepouzivam vobec. iva stedne tucne mlieko...a tak a ja pre seba si dusim masko alebo grilujem... a ano pisala som o tych mineraloch 😉

lauritka
10. únor 2012

@evakva tak a vidim len stats. 🙂