Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

adamnela
7. dub 2014

@rybkaa @jaja9891 @lucka2405 ja vas kočky uplne chapem a najhorsie na tom je, ze roky rychlo utekaju...
Ja som strasne stastna, ze som sa vydavala ako 21 rocna a ako 22 rocna som uz bola maminkou. Proste mne uz vtedy bili biologicke hodiny, co uz so mnou. A teraz ma moj takmer 8 rocny synator pomaly prerastie a moja mala 5 rocna opica je cela kopia mna, ked som bola mala. Kazdy mi len rozprava, ze 2 deti su dost a ze sa mam zamestnat a uz si uzivat troska a ja stale naopak a to tretie dietatko mi chyba...A mam taky pocit, ze cim som starsia, tak tym to viac prezivam..
Babenky ja vam tak silno zo srdca zelam, nech ste cim skor tehule, ze si to ani neviete predstavit...

lucka2405
7. dub 2014

@adamnela dakujem🙂 , no ja som toho mojho princa stretla "az ako 25rocna" dovtedy to boli vztahy o nicom, takze aj na neho som dlho cakala a este aj na babatko budem dlho cakat, snad sa dockam...
si zlata dakujem budem informovat🙂

lucka2405
7. dub 2014

@rybkaa presne, my sme sa brali v oktobri 2011 antiku som hned vysadila, takze cyklus bol zasa na bode mrazu ani ovu ani mrcha, takze sa zacal kolotoc u mojho dr v aprili 2012 no a az teraz ma poslal do CAR kde mi povedali ze mam PCO:( je mi z toho nanic, tiez mam okolo seba tolko tehotnych uz len cakam kedy zahlasi svagrina ze je tehotna brali sa v oktobri 2013 to ma uz fakt asi polozi, nie ze by som jej to nepriala prajem to kazdej jednej aj tej co si to nezasluzi ale aj ja sa chcem uz dockat:((((((((((( , neviem ci je to dobre ale aspon vies ze mozes ostat tehotna, aj ked potrat si velmi smutna vec:(
ja teraz poznam tolko bab co su tehu ze to radsej ani pocitat nejdem:(

lucka2405
7. dub 2014

@jaja9891 mozno vsak ani na spermiogram ho vraj nedostanem a potom isiel ale do IVF by som urcite zatial nesla ani ja, ak vobec.

lucka2405
7. dub 2014

@rybkaa
@jaja9891
@adamnela
Kocky tak na zaver aspon jedna pozitivna vec: od 5.3. drzim post a podarilo sa mi schudnut 1,5 kg aj mm si to uz vsimol 🙂

jaja9891
7. dub 2014

@rybkaa no my nieco hovor,ja som sa vydavala ked som mala 23,5 lebo som chcela,kazdy si suskal,ci kvoli tehotenstvu... kamosky sa zacali vydavat po mne aj mladsie,aj starsie,uz stihli aj porodit, alebo otehotniet,dokonca idem teraz o rok mladsiemu bratrancovi na svadbu,lebo otehotnela,kazdy okolo mna rodi,hovori o detoch,riesi deti... ani pocuvat to nemozem,v telke kazdy rodi,vsade deti a tehotne... na nervy to je a nam taku spravu oznamili pol roka po svadbe,manzel je z toho nestastny,ale nemozem na neho povedat,ze by mi doteraz nejako co i len slovom ublizil kvoli tomu,trpi so mnou,aj ked uz ma plne zuby mojich slz... a nevieme co bude,ale dnes som dostala nadej,dufam,ze to vyjde a stane sa zazrak,iank neviem ako to prezijem 🙂

jaja9891
7. dub 2014

@lucka2405 tak to je super,aj mne by trebalo,ja som z hormonov pribrala vyse 15 kg a nejde to nijako dole :/

jaja9891
7. dub 2014

@lucka2405 ja sa bojim tej poslednej sance a IVF,najhorsie je,ze hoci mam 25 a ine este ani nesnivaju o rodeni,ja cas nemam,lebo cysty za zvyknu skoro vratit :( takze ja to musim riesit cim skor a snazit sa a pod. 😒

jaja9891
7. dub 2014

@adamnela ako vravis,roky utekaju, ja som sa vydala ako 23 rocna hned takato sprava,chcela som skoncit skolu,mala som pred sebou statnice,chceli sme si najst poriadne byvanie,zacat stavat a zrazu bum,choroba,prechod,rok som prezivala,nie zila,prezivala z dna na den s prazdnotou v srdci a nulovou nadejou a lekari tomu dopomohli,oni ma zdeptali,vzali mi vsetko,vieru,nadej,sny... vsetko... a mam teraz 25 a mam pocit,ze je neskoro,ze som zmeskala vela a kvoli comu???kvoli skole,kvoli snom mojich rodicov o titule a pod.,teraz nemam ani skolu,ani pracu a problem ci vobec otehotniem...z dna na den sa nam zrutil svet a to doslova,niekto to nechape a tvrdi,ze sa da zit aj bez deti,ale sama citis,ze tuzis po tretom..a co ja????ja aspon po jednom ☹ dieta je dar a velky zazrak... niektori si to nevazia a tym je dopriate bohuzial

ivet1987
7. dub 2014

Koukám, že jsme na tom všechny stejně 🙂 Mě v 15 letech doktor řekl, že nemůžu mít děti, protože mám zvýšený prolaktin. Poté jsem se léčila se štítnou žlázou... mám panickou hrůzu z injekcí a doktorů, takže jak jednou řekli dobré, už jsem tam nepáchla. Před měsícem jak jsem byla na vyvolávačce, doktorka řekla, že nemám ovulaci... předtím po prášcích, že jsem v katastrofickém stavu.
Děti miluju a dávno jsem snila, že do 25 budu mít dvě děti. Kdeže jsem tehdy přemýšlela nad nějakou vysokou. Je mi za měsíc 27, vdávala jsem se ve 25 a bojím se každým dnem, že to nepůjde, že nebudu moct mít děti. Strach z doktorů mega velký, nechci to s nima řešit. Výšku magisterské jsem si dodělávala dálkově, pracuju přes 4 roky a práci mám super, i když by mohli přidat 😀 Mega hypotéka mě děsí 😀 Ale prostě dnešní doba mě štve...
Ty holky co si tady stěžují, že se snaží o druhé, třetí dítě a nejde to... jasný, přeju vám to, ale mít aspoň to jedno, jedinné...

mawiya
7. dub 2014

caute baby. dnes som tu nebola a aha ho ako ste sa rozpísali 🙂 som bola na nákupíkoch v ikei a shopingovali sme po BA a tam ako keby všetky ženy boli tehu. v ikei snáď každá druhá. @kukku zlatik krásny grafík ale čo z toho, keď sme ovu prepásli 🙂

sofi88
7. dub 2014

@rybkaa dakujem, zajtra sa uvidi co a ako 🙂 ci mam nejake folikuly alebo nie, ale tak verim, ze ano, aj podla teploty a hlavne ma dnes priserne boli pravy vajecnik.. bolest uplne ako pri ovulke.. tak mozno bude zajtra uz po nej..

kukku
7. dub 2014

@mawiya ale ved je tam keksik, sice po, ale mozno bude stacit 😉

nolies
7. dub 2014

@ivet1987 Ahojky, občas se sem podívam, ikdyž patřím do skupinky leden/únor a moc vám všem držím pěsti. Nedá mi to a musím něco napsat. Doufám, že ti aspoň trošku vliju naději do žil 🙂 Ve 22ti letech mě rychlá vezla s obrovskými bolestmi do nemocnice. Nikdo nevěděl co se děje. Po zjištění, že mi obrovská cysta vzala celou levou stranu vč. vaječníku atd, jsem myslela, že nikdy nebudu mít děti. V 25 letech jsem se s přítelem začala snažit. Byly to neskutečně dlouhý 2 roky, hormony, nervy, pláč atd. Už jsem nevěřila, že to přirozně půjde. A nakonec i já jsem našla vytoužené 2 čárky. Věřím, že i ty je najdeš a že si tě miminko najde. Drž se 🙂

kofik.h
7. dub 2014

@rybkaa mam pocit vlhka, ale mam pocit, ze mam zanet...tak nevim...dneska mi teplota stoupla o 0, 2 ..tak uvidime. .

rybkaa
7. dub 2014

@jaja9891 booože, dnes nestíham za vami 🙂 tak odpisujem len teraz....používam testy One step od lauritky, tie sú super, mala som aj Pro matris z eBay, ale tie mi ukazovali slabšie

rybkaa
7. dub 2014

@lucka2405 ako vravíš, aspoň viem, že môžem otehotnieť - to mi vravela aj moja dr. a ja sa z toho teším, že to pôjde a verím, že už čoskoro....po MA sa snažíme zatiaľ len mesiac, takže telo si samo povie, kedy už je pripravené, no hádam to už na druhý raz dopadne dobre 🙂 mám jednu kamošku s PCO, tiež mala prognózy, že tehu nikdy nebude, že to bude zrejme umelé a čuduj sa svet, o 2 mesiace rodí 🙂 otehotnela úplne prirodzene a ani nevie ako 🙂 takže nezúfaj, ale dúfaj, že nie je všetko stratené a môže sa to podariť 🙂 tvoj mm iste pochopí, že ak chce bábo, musí aj on spolupracovať a niečo pre to urobiť a myslím, že IUI je celkom v pohode spôsob, ako tehotenstvu pomôcť 🙂 nie si krava, no keď to inak nejde, prečo tomu nepomôcť? verím, že to hádam pochopí a začne spolupracovať

rybkaa
7. dub 2014

@jaja9891 je to vážne super, že došla MS - sprosto povedané, lebo ju ani jedna nechceme 😀 ale pre teba je to veľký posun a nádej, že telo sa spamätáva a že bude dobre. Musí! Tvoj manžel je zlatý,že to s tebou všetko prežíva a nenechal ťa v tom samú. Tak teraz nech je mrcha rýchlo preč a nabehne normálny cyklus a šup šup na snaženie, ktoré prinesie úrodu 🙂

rybkaa
7. dub 2014

@sofi88 držím palce, nech máš pekné foliky 🙂

ivet1987
7. dub 2014

Holky jako mrcha jinak nikde, jen málo špinění, tak uvidím co zítra jestli už konečně jo.

vejula
8. dub 2014

@ivet1987 robila si dnes ešte test???

ivet1987
8. dub 2014

@vejula není důvod, teplota jde dolů, tak už jen čekám na spuštění 😀

vejula
8. dub 2014

@ivet1987 ☹ hmmm, to nechapem, taký ukažkový graf. To mi je luto ☹

rybkaa
8. dub 2014

ahojte babule, vymenila som teplomer, lebo tomu pôvodnému statočne šibalo, tak hádam mi už nebudú teploty bezdôvodne skákať 🙂 odmerala som ráno starým a že 36,91, odmerala som novým a 36,81, reku neni možné.....zmerala som znova, výsledok rovnaký...Starý teda poletel, asi slabé baterky 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa

sofi88
8. dub 2014

@rybkaa tak folik mam jeden, v piatok idem na IUI, tak drz palce 🙂

rybkaa
8. dub 2014

@sofi88 super! tak nech je to víťazný folik a o chvilku sa tešíme z // 🙂 veľmi veľmi držím prsty, nech to vyjde 🙂

lucka2405
8. dub 2014

@adamnela
@rybkaa dievcata tak od rana bolesti jak svina, normalne sa tu skrucam na stolicke mrcha uz dorazila uz som si vcera porevala ☹ , uvdime co dalej, zasa dalsie hormony ma nelakaju tak neviem, bez nich cyklus asi ani nebude zas. 😢

sofi88
8. dub 2014

@rybkaa dakujem, tak dufam, modlim sa za to kazdy den... nech uz je po vsetkych tych starostiach...

adamnela
8. dub 2014

Ahojte babenky 🙂

Tak v prvom rade, moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela

@lucka2405 to ma mrzi, ze Ta svinucha prisla 😠
@sofi88 budem na teba v piatok mysliet...velmi budem drzat aj ja palce 😉
@rybkaa no tak dufam, ze s novym teplomerom budu uz teploty ustalene a nie take raz hore, raz dole 😉
@ivet1987 ☹ ☹

ellenie
8. dub 2014

Caute zienky, ja tomu nerozumiem, myslela som, ze dnes uz pozitivny ovu test nebude, ked mi tak teplota stupla hore, a predsa: