Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nellie_
29. zář 2009

kati - jasne ze to nebude celiakia.. neboj nic 😉
kolko budes cakat na vysledky??? lebo my sme az mesiac... 🙄 🙄 🙄

kukulik30
29. zář 2009

no presne po vikende je to rovnake...

to si ma ukludnila 😀 ..ja len ked vidim, tie dievcatka, ake su spokojne, si tam kreslia,hraju sa s babikami a nas Samo ..taky poplach , trucuje s jedenim, to ma ide porazit aj doma, viem si predstavit ake nervy maju ucky 😅 najnovsie chcu, aby som ho ucila cikat postojacky, ale ked on nechce, lebo my mame doma vyssi zachod, na neho si vie sadnut, pekne sa vytiahne aj sam a zlezie, ale postojacky si akurat tak pimpola vylozi na tu keramiku a tot vsjo 😀 tak sa cikat neda a na podstavci je zas velmi vysoko...nechapem, preco musia vsetci chlapci cikat hned po stojacky, ved , ked na to dorastie, sam sa nauci 😒

nellie_
29. zář 2009

samko je potom s jedenim ako nas Tomas.. ten ked ho svagrina nahana aby sa siel najest tak vzdy povie - " zasa? - ved som jedol vcera" 😀 😀 😀
to je fakt zvlastne s tym cikanim.. ved presne, co je na tom ze 3-rocny chlapcek cika po sediačky.. 😕
to u nas ked nastupili do skôlky dvojicky tak ucitelky povedali svagrine ze su zaostali, lebo nevedia normalne pomenovat farby.. 😒 oni to vraveli tak ze zelena=travičkova, zlta = slnieckova... a preto boli zaostali v 3 rokoch.. 😠 teraz maju vysoke naroky na deti...

katkaajurko
29. zář 2009

nellie - mesiac - ale ja mam krsnu v tych laboratioriach - tak sa jej mozem na to spytat skorej..uvidim 🙂

nellie_
29. zář 2009

aha, takze to vsade trva tak dlho... 😒 to bolo najhorsie to cakanie.... 😒
ale ked ti tam robi teta tak mozno to budes vediet aj skôr 🙂

kukulik30
29. zář 2009

a k tym farbam, aj Samko to tak rozprava a nevidim na tom nic zle...skor tie ucky su zaostale 😀

salute
29. zář 2009

tak holky dneska se mi v grafíku ukázala ovulace..to jako jsem koukala ,jako blázen nevím a tak jsem nelenila a koupila si ovu test a jsou tam dost silné dvě čárky ,ale to by už být neměly né??já neví co mám tedy s tělem..koukněte ,nevím jak vyfotit ten testík a dát ho sem,?třeba některé na email bych ho poslala???

lauritka
29. zář 2009

salute IP. 🙂

tie ciarky su uplne rovnake hmm ?

mscat
29. zář 2009

ahojte holky

nemáte některá zkušenost s tím,že jste měli velmi nízkou sliznici?

mscat
29. zář 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
ted už jsem aspon spokojená...konečně mi to ukázalo popravdě..nic 😝 😅
a jinak já dnes byla u dr.a moc mě nepotěšil..i sám nějak byl zmatený z toho že léčba na mě působí uplně opačně než by měla ☹ 😠
tak až konečně dorazí ms mám dojít na krev na zjištění hormonů..vzhledem k tomu,že dva roky nekojím a stále se mi dělá dost mléka ☹
a sám byl celkem překvapený,že to mám všechno prý parádně rozhozené.

a když ms nedorazí do měsíce.zase mám dojít ..pak mi dá něco na vyvolávání ovulace...hmm teda jestli tohle jsem musela řešit při prvním teda.to jsem nevěděla pomalu ani jak jsem k němu přišla 🙂 😅

lauritka
29. zář 2009

mame 🙂 a co presne ide ?

lauritka
29. zář 2009

mscat mozno mas zvyseny prolaktin, ked mas este mlieko a ten zvykne blokovat ovulaciu .

vacsinou to tak byva, prve ide rychlo a potom sa to nejak zasekne.

salute
29. zář 2009

mě je jenom divný ,že mě bolí bruch na mrchu pořád...,ale začínají mě bolet i prsa no uvidíme tohle mám poprvé

lauritka
29. zář 2009

salute mna tiez niekedy pobolievaju prsia uz od ovulky. 🙂 aj brusko . to su zmeny, mas viac hormonu a telo ti reaguje na progesteron.

lauritka
29. zář 2009

trosku s FF nesuhlasim, ovulka sa mi zda az o den neskor, no ale ako chce 😅

salute
29. zář 2009

o den dřív nebo později??

lauritka
29. zář 2009

az na 37 DC, aj prave preto mas mozno este zretelnu druhu ciarku na ovu teste, ja ked som si robievala ovu testy, tak mi to uz po ovulke velmi rapidne klesalo, teda bledlo. na druhy uz ju skoro nebolo vidno.

mscat
29. zář 2009

salute:měli jste snažilkovat častěji 😉 😉 to je máálo 😉

lauritka:no s tou sliznicí...v červnu jsem ji měla dost nízkou a ted po léčbe je stále nízká.ms mi dorazila i bez prášků a pořádna.ted po prášcích zas nedorazila.to pana doktora zaráží že to na mě působí uplně nějak jinak.
tak jsem jen chtěla vědět jestli je to moc zlý že je nízká sliznice ☹ ☹

a jinak s tím prolaktinem jak píšeš..ano je to možné,už mi to hodně lidí říkalo.minulý rok už se mi nedělalo tolik mléka.,spíš to bylo mlezivo a ted už zas krásně husté mléčko.. ☹

no každopádně tu ovulaci mám krásně bloklou. 😝
jo a ješte dr říkal že vejcovody mám v pořádku.to pozná na tom ultrazvuku jestli tam nejsou srústy nebo tak něco? 😅 😕

salute
29. zář 2009

aha no uvidíme já jsem myslela ,že mám anovulák...uvidíme zítra teplotu třeba zase klesne??tedy už jsem mohla mít mrchu za sebou a ted trpím a nevím nic ach jo 😔

salute
29. zář 2009

mscat někdy stačí i jednou před ovulkou a je to těhu...to už mám za sebou se tulinkovat ob dva dny třeba...víš ono tě to pak omrzí a kolikrát to ,právě protože se muselo ani nešlo....je to moc těžké to mi věř...vím o čem tady píšu snažíme se už dlouho moc dlouho ...

lauritka
29. zář 2009

mscat, ale ked si mala silnu MS, tak si asi mala normalnu sliznicu, ja som mala problem po kyrete, ze mi nedorastala, bola nizka a miesto mrchy len spinenie 😒

z uzv nemoze poznat, ci mas prechodne vajcovody, jedni HSG alebo laparka. 😕

mscat
29. zář 2009

salute:jasné já chápu a vím...já se taky netulinkuju každý den nebo ob dva dny.mě to nebaví a nestojí to za to kdyby se člověk měl do toho nutit jen proto že ted by měl mít plodné dny.taky to nedělám i když přítel dojede po delší době tak stačí jednou a zas může jet 😀 😉

tak doufám,že se vám brzy zadaří..jak dlouho se snažíte ☹
a chodíš k dr to řešit?

mscat
29. zář 2009

lauritka:no tak právě....to asi myslel.že bez prášků jsem menstruovala pořád a dorazila fakt teda pořádná ms sedmý den jsem myslela,že se ani nezastaví.a s práškama opět zjistí že sliznice pořád nízká..tak to jsem jelen fakt. ☹
i on byl z toho mimo 🙂 😝
no a to špinění jsem měla ted no během té léčby..tři dny. 😝
tak mi nezbývá zas nic jiného než ted čekat na tu mrchu mrchatů 😒 ☹

salute
29. zář 2009

mscat ani se neptej..uf uf asi tak 1O let s přestávkami??nikdy jsem nechtěla jedináčka ,ale bohužel...no řešila jsem to nejdřív s gyndařem ,ale nic ,,antikoncepcí ,clostíkem atd...nic ,,všechna vyšetření v pořádku,prostě neví proč to nejde ..nevím to ani já ,,psychika,?no nevím možná ze začátku ted už asi ne to je dlouho...jezdíme i hodně k moři a tam je psychika na jedničku ..budujeme předěláváme baráček ..a nic ,nic...rok chodím do caru u nás v Budějovicích a opět vše na jedničku...byli jsme i v Podolí na imunu a zase v pořádku..mám za sebou jedno umělko a jeden ketík...ted na jaře chci jít zase na umělko...jsem už hodně unavená hodně i manžel...nespočetla bych ty testy to věření!!!Ted už tak nějak začínáme spíše mluvit o tom ,že asi zůstaneme sami...kluk je velký momentálně s námi nebydlí je u mojí mamky má tam školu a hlavně dívku a kámoše my už ho moc nebereme...nevím mám ještě tak dva tři roky neděje pak to definitivně vzdávám ..nechci rodit ve čtyřiceti...je to na nic nemáme dluhy -problémy s penězi máme se snad rádi a další dítě by se zase u nás mělo ,jako v bavlnce ..barák velký a a nic....

salute
29. zář 2009

už mě i napadlo ,že budu dřív babičkou ,jak maminkou!!!no uvidíme ...

mscat
29. zář 2009

salute:jejda...tak to je síla,to jsi mě zaskočila...jak to můžeš vydržet tak dlouho.tak to jsi vážně dobrá..
i manžel byl na spermiogramu?tak vám moc přeji at se zadaří...věřím,že jsi už unavená ale nevzdávej to 😉

tak snad nebudeš dřív babičkou 😉 určitě se na vás usměje štestí já v to věřím 😉 😉
ted se tady jedna u nás stala ted babičkou ve 38..dcera má 21 tuším nebo 20.

já napíšu jen tak něco mimo:píšeš že nechceš rodit ve 40ti 🙂 má mamka porodila své páté dítě před 6ti lety v....48 a půl letech.mě to vůbec nepřišlo divné..chtěla to přála si to,s přítelem je přes 12 let..a mají ted už prvnačku.a babičkou se stala poprvní v 52 až.a to moji bráchové mají už 33,31,26...a já donedávna nejmladší ji udělala babičkou 😉

to jen tak jsem chtěla 🙂
opravdu ti to moc přeji...po takové době

salute
29. zář 2009

mscat děkuji..tak před tvojí maminkou smekám klobouk je to šikulka a má můj obdiv..jasně ,neříkám ,že bych šla po čtyřicítce na přerušení ,ale byla bych ráda ,kdyby se nám povedlo miminko dříve..uvidíme snad už to zlé prokletí toho dlouhého čekání je za námi a dočkáme se...pokud opravdu existuje něco mezi nebem a zemí tak se miminka dočkám .mám jasně předpovězené dvě....tak ted budu čekat a čekat....

mscat
29. zář 2009

salute:no já taky před ní smekám teda klobouk..byla totiž na nás 4 uplně sama celý život.a vlastně peníze taky,to musela makat aby měla nějaký příjem ..takže teda to jsem říkala,že já bych nikdy nezvládla.a už vubec ne byt sama na tolik dětí.mě stačí bohatě zatím ten jeden divoch. 🙂 opravdu..ona ješte vychovávala i cizí děti..ale víš co,ona se udře..nesedne si co je den dlouhý,pomoc nechce..ten nejmladší brácha ten je ještě k tomu postižený..toho má 26 let v kuse za zadkem..no já upřímně bych na to neměla..nervy ani trpělivost nic...

takže tak.. 🙂
jasné..tak čím dřív tím líp..ale věřím že to přijde 😉určitě.!

lauritka
29. zář 2009

mscat skus pit alchemylku po MS...