Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piefunko
21. kvě 2012

@elebe zlatiiiiiiiik pozri na @kacena85 ako mala pohnojeneeeee cakaju dvojkyyyyy 😵 😵 😵 😵 takto o mesiac to budes ty 😵 😵

lindana
21. kvě 2012

@lauritka Je na dovolenke do piatku, ale prinajhorsom skocim na pohotovost ☹ Este ma napadlo, mali sme otvoreny balkon, mohla som prechladnut, zvyknem sa odkopavat 😒

janusa_
21. kvě 2012

@lauritka
@lauritka idem si ho vyprosit, nech mi posle.

kacena85
21. kvě 2012

@lindana ano ano ;)
A cakas ms ci este nie?lebo keby si tehu tak teply kupel nerooob

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka To len preto,ze minuly cyklus bol vacsi tak sa mi to zdalo malo,no som ja ale nevdacna 😀 ale nie naschval,len som kludnejsia ked mi to kuknes;) 😀 Takze ovulka bola aj podla TT 🙂 Ty Tatrujes? to preto,ze sa na buduci mesiac chysta nieco velke 😉 pripravuje sa prostredie 🙂 Dakujem cmuk

lindana
21. kvě 2012

@kacena85 Necakam, ako vzdy.. Som len 7DPO, takze sama neviem, co sa deje. Prilozila som si taky teply obklad na krize, zatial to tu bolest tlmi, tak snaaad.. Ale kebyze som tehu, asi by ma nebolelo na strane a v krizoch, ci? Ty si to ako mala? Inac moj sen je mat dvojicky baby a potom do tretice chalana 😀

lauritka
21. kvě 2012

@lindana hmm no moze byt..
ale tuiez by som teply kupel vynechala, teraz v LF. 😉

bobocka
21. kvě 2012

@elinka36 ha kiezby 😀 uvidime co bude.nebudem tlacit na pilu,ale budem rada ak sa zadari 🙂 ja chcem velmi marcove dietatko 🙂 13.3.2013 mame 13te vyrocie s bobcom 🙂 odpadla by som keby som mu mohla tak nadherny darcek,ako je dalsie krasne zdrave miminko dat 🙂

kacena85
21. kvě 2012

@lindana ;)))) no ja som nemala vyhliadnute ani pohlavie,nieto este dvojky ;)
No mna krize bolia doooost a casto

lindana
21. kvě 2012

@lauritka Tak to nieje povera? Ja som si stale myslela, ze ano, neviem preco.. To ja si davam teplu vanu aj dvakrat do tyzdna 😠 Dobre vediet..

zvolsiinylogin
21. kvě 2012

ahojte kocky, chcem sa spytat, ked si meram BT, tak ovulacia bude chodit presne kazdy mesiac, alebo sa da to zistit iba z tych teplot? neviem, ci mam cakat ovulaciu buduci mesiac tak ako tento mesiac, alebo nastane posun? (mozno nastane, kvoli tomu, ze sa bude ovulovat z ineho vajecnika, ale den ovulky v juli bude teda ako v maji?)

lauritka
21. kvě 2012

@lindana no mne to hovoril liecitiel
logicky ani alchemylka sa nema pit po ovu, lebo prekrvuje maternicu, a takisto horuci kupel nemusi byt dobry 😉

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka Budem sa tesit s tebou !!! 🙂

bobocka
21. kvě 2012

@elinka36 len aby bolo z coho.najprv musime pocat kocka. 😀

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka Samozrejme,ze sa budeme ;)Ak sa ty zacnes snazit, budu ohnostroje lietat z vasho snazenia 😀 a to by sme sa na to kukli,keby si coskoro nebola bruskata 😉 Tiez nechcem tlacit na pilu snazim sa na to nemysliet 🙂 ale tu sa to nedaaa 🙂 Mne ten nas jun pride taky hodne hekticky,balenie odchod dlhy let no neviem.V juli 15.7 hned nastupujem do prace,uvidime,aspon budem mat naplno zamestananu mysel.Na snazenie si cas najdeme 😀 hadam 😲

bobocka
21. kvě 2012

@elinka36 no snazenie bude riadne,to sa neboj,len ci to aj nejake ovocie prinesie 😅 a bruskata uz som,skoda len,ze nie z tehu 😀 😀 😀 a ty do roboty ani nenastupis 😀 naco,vsak uz budes bruskata 😉

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka Bobi ja som na tom rovnako tiez som nie bruskata,ale bruchata 😀 ale kto by tu nepribral ze ze ze??? ale chodim kazde rano cvicit len tie kila su prilepene na mne. 😒 A nastupim nastupim az tak sme sa nesnazili 🙂Viem,ze staci jeden borec,ale neviem nemam ten pocit takze nastuupim 😀

bobocka
21. kvě 2012

@elinka36 hahaha,tam je aj vzduch tucny 😀 podobne aj v uk 😀 😀 😀 no vsak ale este mas jun pred sebou 🙂 co sa budes v robote nervacit,treba zamiesit a bude 😉 nohy vylozime a zlozime az v marci 😀

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka Joooooooooooj keby sa to dalo..... 🙂

bobocka
21. kvě 2012

@elinka36 a co by nie.vsetko sa da 🙂 joj,ja som 22dc.nech uz prejde 10-15 dni,nech uz mam po mrske a to potom bobco zazije co este nezazil 😀 😀 😀

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka 😀 😀 😀 sa musim smiat. Teraz si este davate pozor,alebo ako?

bobocka
21. kvě 2012

@elinka36 hej hej,davame pozor.teda samozrejme ze spasujeme,nehrame po veceroch karty 😀 ,ale sme velmi opatrni.co zas velka zabava nie je,preto sa tak tesim na ten dalsi mesiac,ked uz nebudeme musiet na nic bacha davat a len sa jeden z druheho tesit 🙂

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka No tak som to myslela 🙂 Ano suhlasim je to super takto.No idem ja draha,budeme mat grilovacku lebomaly Slovinec ma polroka 🙂 a ja som jeho druha mami ako keby,pamaham im s 🙂 nim,ale ja rada,lubim ho ako kona.A tak som myslela,ze sa mi hned prilepi a nic 😀 Nic to pride aj nas cas.Tak Tebe prajem dobruu nocku ja si na postel pockam este.Maj sa kraaaaaaaaaaasne zatial pa.

lagunasa
21. kvě 2012

@piefunko jo, snazim sa byt kludna a nebrat si to tak este kedze estelen zacinam. no tie teploty teraz okolo 36,0 sa mi skor pacia ako tie 35,8 a podobne. takze snazim sa byt v kludne a cakat na ovu. ani priatela som do sexiku dnes nenutila, ani ja som nemala chut tak sme sa radsej zahrali hru na PC aby som sa troska odreagovala. ved zatial nejde o zivot 🙂. ale uz viem co ma tak zenie byt tehotnou.... v praci to teraz vyzera dost biedne ( nielen so mnou ale s viacerymi zamestnancami koli malo robote ) a dost velke vychodisko by bolo ak by som bola tehotna. vyriesil by sa problem ze chceme babo a aj to ze aspon budem mat istotu ze ma neprepustia ak by prislo k tomuto najhorsiemu. ale budem sa snazit na to nemysliet a radsej sa tesim na dovolenku o mesiac a nieco!!!!
@janusa_ aj ja to tam vidim. vyzera to nadejne!!!!

bobocka
21. kvě 2012

@elinka36 tak si uzi grilovacku 🙂 a ze dobru noc 😀 ja som nocny vtak,etste par hodin tu strasit budem 😀 😀 😀

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka pozeras si serialy co???? ;)Dakujem.

milagros
21. kvě 2012

@elebe ajooj jooj to mi je luto ze zas nic... ☹ inak aj ja mam narodky v juny tak snad nejaky ten darcek dostaneme

bobocka
21. kvě 2012

@elinka36 aj serialy,aj hlas cs... 🙂

elinka36
21. kvě 2012

@bobocka Ty tak ma napadlo,ako papas tie lanove semiacka?Chcela by som aj ja skusit.Oni su vlastne na travenie vsak?a ja som pri ovulke bola strasne nafuknuta a nevedela som ist ani na... 🙂

janusa_
21. kvě 2012

@elinka36 lanove smeiakcxa sa pouzivaju aj na upravu cyklu a zvysuju progesteron, vela ludi ich konzumuje v bielom jogurte 😉