Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piefunko
1. čer 2012

@riana12 oni o tom neradi hovoria aj moj bol zasadne proti ked sme sa bavili ze na co a bla bla a potom z cista jasna toto... no dostal ma 😵 uvidis, aj tvoj sa hecne, to pride, len to chce cas a netlacit (jezis to som sa ja napuocuvala hahahaha 😀 )

pajiskazemlyna
1. čer 2012

@piefunko
Krásná žádost o ruku !!!! Já jestli můžu tak taky přispěju 😀
Já teda byla požádána teprve před měsícem .... byli jsme na zájezdu v Římě, celou dobu jsem mlela o tom, jak se strašně těším na fontanu di trevi .. a když jsme tam přišli, chtělo se mi brečet, jaká to byla nádhera .....
No a najednou si tam před všema těma lidma ten můj kleknul, v ruce držel červenou krabičku, v ní prstýnek, který jsem si vysnila ...... zeptal se mě, jestli s ním jsem šťastná a když jsem řekla, že jedině s ním, tak padla známá věta : " Vezmeš si mě ?" 😵 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
1. čer 2012

@pajiskazemlyna 😵 😵 😵

enah
1. čer 2012

@piefunko tak to bol sok! skvele to vymyslel. 😵
@riana12 celkom nerozumiem tomu zdieraniu. Sme pozvali len ludi , kt. z toho mali radost, a tak nam sami chceli nieco dat. vacsina jednoducho dala peniaze - niekto 20e niekto omnoho viac a tak sa naklady jednoducho vyrovnali, plus mali sme menu za 20e/os, ale kludne sa dalo dohodnut bez misi za 14e. Proste mi to s tym financovanim prislo take prirodzene, ze to tak je. a to dokonca manzelova rodina musela 4,5hodiny autom z moravy cestovat a prekvapivo prisli vsetci bez jedneho no. Ved to ma byt veselka nie nejaky catering, kde ohurujes luxusom.

enah
1. čer 2012

@pajiskazemlyna jéj vy ste zlatí!!!!! uplne dojemne.
/ja som obcas pekne natvrdla, ked ma muz na deke pod eifelovkou poziadal /2x- koketoval s jednou tak som mu prsten hodila/ o ruku, vysmiala som ho, ze gycovejsie miesto si ani vymysliet nemohol, a pokracovala otazkou: a co ako svadba medzi nami zmeni? na co uz v tej nalade co som vytvorila nemal moc slov.... 😅

piefunko
1. čer 2012

@pajiskazemlyna aaaaaaaa to je krajsie ako mojeeeeee 😵 😵 😵 😵 krasa inak milujem rim, to je najkrajsie mesto 🙂 super to vymyslel tiez, boze ked chcu tak aki vedia byt uzasni ze ti nasi? 🙂

riana12
1. čer 2012

@enah ja len vysvetlujem, aka je situacia v blizkej rodine 😉 a nemienim robit s svadbu s tym, ze mi ma niekto dary davat... ked uz to ma byt veselka, kludne aj bez darov... 😉

piefunko
1. čer 2012

@enah ja by som ta asi zabila 😀 😀 😀 😀

pajiskazemlyna
1. čer 2012

@piefunko
Přesně tak .. vůbec jsem nečekala, že by to dokázal takhle vymyslet 😀 😵 Já miluji Itálii celkově, ale Benátky a Řím mě dostaly !!!! 😵 😵 😵

pajiskazemlyna
1. čer 2012

@enah
Taky si vybral teda krásné místo ! Stylově v Paříži 😵 😵

annavi
1. čer 2012

@lauritka jaaaj..aky pekny grafíííkkk.. 😵 😵 😵 😵 drzkam palceky...tak zajtra vsetky ktoré testíte ocakávam hlááásenie... 😵 😵 😵 😵

enah
1. čer 2012

@riana12 presne tak! me sa v tomto pacia cesi - kludne spravia obrad v parku a veselku na dvore: prasa, kolacky, cokolvek, uz som aj zazila - nekupujte nam dary, radsej kolac v lekvary- 😀 a party aj so susedmi, aby neboli namosureny do rana. 😀 podstatne je vediet , preco sa to robi - a ked to viete Vy - oni to hned pochopia. 🙂

annavi
1. čer 2012

@enah kokos ja by som ta vyfľaskala po zadku... 😉 😀 😀

enah
1. čer 2012

@pajiskazemlyna no prave - to ma fakt nastvalo - pozerstvo pod eiffelovkou! som obcas fakt hnusna, chudak moj. Pre mna je romantika spontanna zalezitost, kt. si nekupis, takze ked zapozuje som najezena ako macka. Ale pri inych, zrazu citim, ze aj to je dojemne. Ja osm fakt blba... potom, na treti den, som jeho ruku prijala na roku nejakej ulice z nicoho nic - ked hodil drobaky zobrakovy - mu vravim - muza s dobrym srdcom chcem na cely zivot! a on na to_ si musim zapamatat ulicu! zas ma islo porazit. 🤐 😀

annavi
1. čer 2012

co sa tyka nasích zásnub..tak mna drahy poziadal o rúčku 😝 ked som bola tretiacka na výske, on piatak a prave vtedy bol letecký den na Sliaci...dosli nasi, svokrovci,, braskovia, my sme nachystali so svagrovou normalny obedík, nic extra...a keed sme uz boli vsetci napapaní, tak drahy vytiahol prstienok a spytal sa nasich ci ma daju... 😅 😀 nasi boli rozcarovaní ale v pohodke..... 😀 to skor svokrovci rodýchavali este do druheho dna...
no ale potom sa moj bráško ozval ze toto len tak nebude mat jednoduche moj drahy, ze musi prejst bratskou skúskou... 😀 😀 no a zda sa ze presiel.... 😀 😅
zasnubení sme boli hadam zo 6 rokov...no aale ked sme stavali chalupku, tak som drahemu navrhla ze ci by sme sa nevzali...pracovnici z firmy co nam chalupu stavali boli v pomykove,,ked raz moje priezvisko figurovalo, raz draheho...tak sme sa mesiac po kolaudacii chalupy vzali... 😵 😵 😵 😵

alenitka
1. čer 2012

@pajiskazemlyna jaaaaaaaaj nedojimaj ma ... fnuk fnuk 😅 😅 😅 kraaasne ... mna moj drahy poziadal o ruku u nas v parku, v takom altanku, okolo isli dvojcata a tie sa na nas pozerali ... prsalo ako z krhly a ja som plakala a plakala hned ako si klakol 😀 😀 😀

enah
1. čer 2012

@annavi haha , ale tak su rozni ludia , nie? studujem dejiny umenia, a poznam tisicky krasnych miest, ale nikdy ma nenapadlo, ze kvoli tomu miestu , je jedno vhodnejsie ako ine pekne. a prave Eiffelova zahrada mi prisla trapna.D
Zas chapem, ze inych "nacasovanie a priprava" moze dojimat. Tak ako aj pocit vynimocnych siat. Ktory som ja zas riesila skor s miernym odporom k tym barokovym robam a cenam, tak som si nechala usit, dle vlastnej kresby, niekolko vrstvove tak, aby sa kazda vrstva dala nosit samostatne - aby boli k uzitku.D

kemonka
1. čer 2012

@annavi a ty pochádzaš z východu, či prečo ste sa na východe brali? 🙂

kemonka
1. čer 2012

@bordulka ahoj, no ja tiež ako ty, pred ovulkou - uvidím čo dalej 😎

annavi
1. čer 2012

@kemonka hej hej..ja som vychodniarka,drahy holopupkár.... 😀 😀 😀 a zijeme v TN... 😅 no svadbu sme mali na dalekom a divokom východe... 😉

kemonka
1. čer 2012

@annavi heeej? A odkial z východu ak sa smiem spýtať? Ja som tiež východniarka žijúca v strede slovenska 😀

enah
1. čer 2012

@annavi tak to sa mi strasne paci, ze takto prakticky romanticky si sa chopila slova! som si ista, ze ste sa pri tej spomienke pekne zasmiali.

zucana
1. čer 2012

baby ja som mala krasnu svadbu velmi si to vazim lebo stala vela a naozaj clovek na to musi mat prostriedky....na druhej strane si vsak myslim,ze aj keby som tie prostriedky nemala a chcela by som s tym clovekom byt do konca zivota tak idem na urad alebo do kostolika,zoberieme sa, urobim doma oslavu alebo ideme na obed saty si poziciam alebo dam nieco jednoduche biele ale je to ten den...ten svadobny den ktory simbolizuje nas dvoch svojich do buducnosti ;)

zucana
1. čer 2012

no jaki su ti nasi vymyselnici ;) ja som si na vyrocie nasla prsten v zupane a on ma cakal pred sprchou 😀

enah
1. čer 2012

@annavi jej, ze daleky a divoky vychod. Od nas to vsetci moravaci cakali - ze svadba na vychode to bude! az som mala obavy, lebo moja rodina je velmi pokojna, nepije, nespieva, netancuje moc... ze budu sklamani som sa bala, tak lhned prvy tanec sme zimprovizovali po sladaku s prihodnym nazvom " where is my mind"

https://www.youtube.com/watch?v=4NZdggNUvq0

na Pulp Fiction, aby videli, ze sa vieme bavit. A fakt veselka bola, nik sa nestazoval, ale ani neopil poriadne. V com vlastne spociva vychodniarka svadba? /cepcenie, rejdovu, aj ine zdlhave pytacky sme robili!/
- vlastne moja druzicka sa opila najviac, a tancovala divoku rejdovu popri mne a manzelovi - vobec nepochopila o co v tom tanci ide.D ale to cesi nepoznaju , tak preto. strasne sa teraz smejeme z tych fotiek, kde sa medzi nami vykruca.-D

enah
1. čer 2012

@pajiskazemlyna, @langusa @riana12 @alenitka jej dievky, kebyze dostanem tolko "paci sa mi " k mojmu grafu, mam vacsiu radost..len ten IP tam nie je a len vcera mi posunulo ff ovu z 28dc na 29dc s PM 😉 , tak si stale moc nadeje nerobim. 😢 chjo http://www.fertilityfriend.com/home/3bf566

lagunasa
1. čer 2012

mam kamosku co ju manzel/francuz poziadal o ruky na konci takeho dlheho mola pri mori. tam su klakol a poziadal ju o ruku. ale svadbu tiez mali na slovensku a francuzsky hostia si pochvalovali.

alenitka
1. čer 2012

@enah este si netestla ? mas aj egg a watt hlienik posledne dni .. to mavas kazdy cyklus po ovulke ? lebo ja nie a to bol jeden z priznakov ze mozem byt tehu u mna 🙂

lagunasa
1. čer 2012

@enah co chces, ved ste kexikovali presne v den ovu. a citala som ze IP byva Len u asi 15% zien. tak nevesaj hlavu a zajtra s nami testni. vobec nemas nic stratene. co mam povedat potom ja?

enah
1. čer 2012

@alenitka vazne?! to ma nenapadlo, asi preto, ze ano, uz som w mala --- grafy nizsie to ukazuju. a zaroven este ziadny mesiac som sa tolko sama v sebe nekupala. E mam tak casto ako snad v 16stich 😀 naposledy... netusim cim to je. ananas s alkoholom som pila asi 6x -jedina novinka(ale nesledovala som jeho reakcie/