Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piacere
31. srp 2012

@lauritka 😔 😔

piefunko
31. srp 2012

@zuzkka88 no dievca, to je teda paradny graf 😉

zuzkka88
31. srp 2012

@piefunko v jakém smyslu? Mně se právě vůbec nelíbí 😀 Normálně vím, kdy ovu proběhla (ale snažíme se až teď první měsíc), ale teď jsem teda naprosto zmatená.

steffany
31. srp 2012

@piefunko tak drzim palce..verim, ze sa to podari...🙂
inak, ake hodnoty prolaktinu si mala, pamatas sa ?
dik

piefunko
31. srp 2012

@lauritka och ☹ ale nie je to lepsie ako ste mali naposledy?

lauritka
31. srp 2012

@piefunko ani nie- trochu morfologia- naposledy bola az 96=%. ale inac stale podobne.pohblivos tlen okolo 50%

nevimco co je to ten oxidacny stres a std

piefunko
31. srp 2012

@steffany tusim okolo 60 v oktobri a vo februari 40 aj nejake drobne. akoze nebol vysoky, len zvyseny ale tym ze som nemala ovu mi to asi posobilo aj na to, neviem 😅 ale vies, teraz ked nad tym rozmyslam, mozno aj ovu byvali ale na cca 30 dc ako teraz a to doki jasne ze na 14dc nic nevidel... 😅

piefunko
31. srp 2012

@lauritka neveim, laicky mi to rpide ako keby im vzduch nerobil dobre 😅 skus poguglit, este som to nepocula... no ale ja myslim ze teraz ked fajci tie ecigy sa mu polepsi este, a aj s horsimi otehu 😉 drzim vam stale moc palceky 😉

piefunko
31. srp 2012

@zuzkka88 no ze stale hore potom dole zrazu opat hore 😉 ale podla toho co hovoris asi bola na ten 10dc 😅

zuzkka88
31. srp 2012

@piefunko asi, no uvidím, nic než čekání mi stejně nezbývá. Hlavně že byla (pokud teda byla), anovulák bych nechtěla. Děkuji 🙂

mata_ba
31. srp 2012

@piefunko no dufam s tebou 😀

albao
31. srp 2012

@lauritka ahoj! Len tak som nakukla a vidim tie vysledky. To pH moze sposobovat aj tie patologie a znizenu pohyblivost, maval to vzdy to pH? Je prekysleny, zrejme jedava privela masa, bieleych vyrobkov a podobne. Na odkyslenie je tisic pripravkov, ale najlacnejsi je soda bikarbona, ale to by som pouzivala len kratkodobo, je tazka na zaludok (lyzicku-dve rozrobitvo vode a 1-2 denne vypit, super rychlo zabera). Dlhodobo je na znizenie prekyslenia cerstva zelenina a cerstve zeleninove stavy, minimum bieleho cukru, masa, konzervantov a pod.
Na ozidacny stres treba jest ovocie, zeleninu, najma take to male bobulovite ovocie (maliny, cucoriedky, ...) 😉 Neviem co z toho ma tvoj drahy rad. Ale drzim kazdopadne palce, uz to, ze prestal fajcit, klobuk dole! 😉 😵

lauritka
31. srp 2012

@albao no maso je furt 😨 on sa nevie najest bez toho 😒 a fajcti prestal len cigi, ae fajci e.cigu 🙂 ne, predtym ma Ph v nome

lagunasa
31. srp 2012

@kacenamar fakt? tak to je sranda.
@lauritka no já myslím ze nemohla. z troch dovodov. 1.žiaden plodný hlien 2. 36,7 je moja poovu teplota a 3. uplne náhodne som si nahmatala krcok a bol tvrdý a zavrety. Možno samostatne tie argumenty nie su až také presvedčive ale dokopy je to jasne. ovu vcera urcite nebola. inac, tak neskoro ovu ani nemavam ( aj ked to neni pádny argument ).

lauritka
31. srp 2012

@lagunasa 🙂 no uvidime podla dlky LF

riana12
31. srp 2012

@lauritka lebo ked este nespinim, ale egg sa ukazoval, tak ma aj napadlo, ze mozno ovu nebola... ale zase som si este zacala davat C, B6 a aj duphik, lebo som sa zase bala kratkej lutealky...

takze zase spg nic moc 😒

lagunasa
31. srp 2012

@lauritka no neviem či sa to bude dat z toho určit lebo si dávám duphaston až do 25dc.

katka116
31. srp 2012

@lauritka hm ved sme si aj mysleli, ze niekde bude problem u mm ked ty si uplne ok a ovu a ms mas ako hodinky. Tak uz len dat mm dokopy a hor sa na to.. Aj ked chlap bez masa takeho nepoznam - bude sa musiet obetovat, ved najma tebe tikaju biologicke hodiny. Drzim palce, zasluzite si babo

zelovocka
31. srp 2012

@kacenamar ahoj, ovu zrejme bola 14DC, to máš aj koniec plodného hlienu 😉
alebo mohla byť aj 15DC, predsa len 36,60 máš ako pred-ovu teploty.

bordulka
31. srp 2012

@riana12 ruku do ohna by som za to NIČ nedala 🙂

bordulka
31. srp 2012

@moni1007 ahoj moja, tak sice som nestupla, ale bolesti mam 😒 ale neviem ci to nebude z prechladnutia... stale ma picha v ladvinach a potom pri vajecnikoch.... len ma stve, ze si ovulka dava nacas... ak ma prist, nech pride dnes, lebo potom pride mrcha akurat ked pojdem k dr a nebude ma moct pozriet :(

moni1007
31. srp 2012

@bordulka no ved ja uz tiez cakam, kedy stupnes 🙂 uz by bolo nacase. a kedy ides k dr? 🙂 aky si mala dnes dnik? 🙂

moni1007
31. srp 2012

@bordulka a ty si si nekupila urinal alebo nieco na prechladnutie? mne uz to ustupuje 🙂

bordulka
31. srp 2012

@moni1007 mam ist 14.9. a nekupila som si urinal ale colofit - na kosti :D hlavne kvoli tomu kolenu ... a bolo celkom fajn, vsetko som si v praci dokoncila a veduca mi doniesla halusky 😀 😀 😀 tak nemusim varit :D akurat cakam na mm a dame kavicku 🙂 a vy ako?

moni1007
31. srp 2012

@bordulka no ty mas usper veducu. a coze ti halusky navarila? moj uvaril halusky, ja som urobila par flasiek leca a urobila kolac, zacala som ze idem robit tu bublaninu ale nakoniec som dala cesto piect bez ovocia a a tie cernice som zmixovala a uvarila z toho puding. teraz som si konecne sadla a mm uvaril cajik a kavicku 🙂

bordulka
31. srp 2012

@moni1007 no ona je super, ked sa to netyka roboty 🙂 aj minule mi doniesla slivkove gule, boli uzasne 🙂 no vidis, ty uz mas aj kolacik... ja som ho este nerobila... chce to chvilu oddychu :D a tebe uz teda zapal konci? to je dobre... aspon mozete keksikovat 🙂

moni1007
31. srp 2012

@bordulka a to vam vari vsetkym? ci len tebe, ty si jej oblubenkyna? 😉 no uz pojdem aj nakrajat ten kolacik, snad uz bude stuhnuty 🙂 hej, hej uz mi to ustupuje,, aspon mam taky pocit, alebo som si to dnes ani nestihla uvedomit 😀 😀 a ides robit ten kolacik?

bordulka
31. srp 2012

@moni1007 nie iba mne a sem-tam zastupkyni, ktora je jej oblubenkyna... neviem preco aj mne... má ma rada,ale nie ako zastupkynu 🙂 inak kde mam slubenu foto? 😉 a kolacik mozes poslat na moju adresu 🙂 joj, ako by som si pochutnala 🙂 a chcela by som aj ja robit kolac, lebo suroviny stracaju zaruku 😀 😀 😀

moni1007
31. srp 2012

@bordulka no uz idem pofotit a o par minut poslem na fb, ok? 🙂 ja som si prave dala kolacika. ja nemam moc rada ked su cernice, cucoriedky podobne ovocie zavarane a teple, ale kolac je celkom v pohode na to, ze to bola taka rychlovecka 🙂 🙂