Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

trish22
25. říj 2012

@mattuliatko30 cica, ved ty máš krásny graf. zajtra ráno by si mohla testnúť, čo ty na to? 🙂

spalka
25. říj 2012

@trish22 dik, ja taketo grafiky mavam a nic z toho 😅

zelovocka
25. říj 2012

@jitulindaj ale jasné, rob a stravuj sa, ako ti to vyhovuje 🙂 máš pravdu, mäso z veľkochovu nič moc, a morské ryby sú v mnohých oblastiach tiež "špinavé" od chemikálií ☹ vieš, ale ja som tak nejak intuitívne cítila, že už musím trochu zmeniť stravovanie, potrebovala som aj iné bielkoviny ako z nefermentovanej sóje... a povedzme si na rovinu, tá fermentovaná sa tiež nedá jesť stále (tempeh, miso a pod.). a ja osobne potrebujem teplé jedlo, teda varené, pečené. vitariánstvo považujem za vynikajúci detox a celkovo ozdravnú kúru, ale dlhodobo by som to asi nevydržala 😉 a vidíš určite, že strava má nesmierny vplyv aj na cyklus, napr. keď neplnohodnotne jem, tak ovu sa mi posunie aj o týždeň. teraz ako som začala jesť ryby, ovu nabehla 15DC, takže asi mi to prospieva 🙂

mattuliatko30
25. říj 2012

@anait micka...to mám z liekov vyššiu teplotku.. takže som pri zemi 😉
@kikaneu nie moja..neprišli..a prídu asi až v stredu ☹
@michaelamia1902 ďakujem..ale ja tam patriť isto nebudem 😒

mattuliatko30
25. říj 2012

@trish22 dnes mám ešte poslednú tbl...takže až možno v pondelok...to by teplota už mala klesať... 😒

mattuliatko30
25. říj 2012

@kikaneu dúfam,že čakáš na mňa....nie že mrcha príde zajtra...jasne??? 😉

mata_ba
25. říj 2012

@kikaneu dakujeeeem 🙂 ani som to necakala a bum 😵 mozno pre toto sa nam vtedy nevydaril ten domcek 😅 jaaaj,taka som nazhavena a vyradostena..ani ta mrcha mi uz nevadi 😀 a este mi aj volali zo socialky,ze mam preplatok 30 € 😀 teda mala som 140,ale zase tam bola nejaka penalizacia z 2006,takze toto mi zostalo 😀 ale aj tak super...

@piefunko este uvidime,ci vysiel..najprv nam to musia schvalit 😉 ale ziadost je poslana 😵

mata_ba
25. říj 2012

@trish22 dakujem..vybraty uz mame..len ci nam ho aj odklepnu 😅

kikaneu
25. říj 2012

@mattuliatko30 až? hm.....vyzerá to tak, že príde zajtra (ak nie náhodou už dnes) lebo riadne mi je nanič 😒
@mata_ba no, super 🙂 vidíš aké dobré správy? 🙂

piefunko
25. říj 2012

@mata_ba ako ziadost? to nekupujete? 😕
vidis, necakala si to bum a je to... a presne preto vam predtym domcek nevysiel.... cize s miminkom to bude tak isto... vsetko zle je na nieco dobre moja 😉

typa
25. říj 2012

@michaelamia1902 preco nie? Zazvor je velmi dobry proti nevolnosti a ta trocha, co je v caji obsiahnuta, nemoze nijak uskodit. Ked mi je velmi zle, odrezem si kusok cerstveho zazvoru a pochrumem ho. Ono vsetky tie skodlive ucinky bylin by sa prejavili, keby ich uzivas velmi casto a vo velkom mnozstve. Teraz bola jedna holka u dr. a on sam jej povedal, ze zazvorove cukriky kludne moze. Tot moj nazor 😉

mata_ba
25. říj 2012

@kikaneu ale coskoro pride nieco co ma zmrazi..neboj nic 🙄

@piefunko ja viem,ja viem 🙂 a chceme ho kupit,no musi to schvalit ta obecna rada,ci co to su,lebo je to obecny pozemok...a potom zaplatime a hotovo 🙂

kikaneu
25. říj 2012

@mata_ba nemysli tak, mysli pozitívne Maťka......stačí na dnes, že ja som v depke, nemusíš byť aj ty

mata_ba
25. říj 2012

@kikaneu a preco si v depke moja?? 😨

kikaneu
25. říj 2012

@mata_ba neviem, nejak to na mňa všetko doľahlo dnes ☹ smutno mi je, naštvatá som....všetko nakopu 😒 ale ono to zas prejde

mata_ba
25. říj 2012

@kikaneu jasne,ze to prejde..ja som si vcera napriklad lahla do postele a lakovala si nechty..vytiahla som vsetky laky a rozmyslala,ktory si dam...tak som si nakoniec spravila francuzsku..a samee farebne bodky 😀 a vzdy ked sa kuknem na ruku,pripada mi to take sisi,ze mi to az dobru naladu robi....mojka..ked ti treba,poplackaj si...ulavi sa ti..kukni si filmik nejaky..alebo zbehni so zorkou von...

michaelamia1902
25. říj 2012

@typa to je vlastne pravda, ja si tiež dám jednu kávu za Den a nestresujem že to babenku nejako uskodi ved keby 5 silných tak možno.

kikaneu
25. říj 2012

@mata_ba jééj, príď aj mne také spraviť.....deti by kukali 😀 že či mi preplo? 🙂 mojka, dopekám šišky a idem von so Zorkou, budem hrabať lístie alebo čo, lebo mám pocit, že mi prepne naozaj......

mata_ba
25. říj 2012

@kikaneu neprepne..nic sa ty neboj..no hadam nedovolim nejakej depke, aby otravovala moje dvojca 😉 mnaaam,siskyyy 😀 a kluuudne ti spravim...taketo 😀 podotykam,ze nie su gelove a su robene v posteli 😀

mata_ba
25. říj 2012

@kikaneu 😀

kikaneu
25. říj 2012

@mata_ba tak šišky dokončené (zdravá verzia-pečené v rúre) nooo, snáď sa mi už podarí vytiahnuť päty z domu
a nechtíky si si krásne urobila, šikovnica 🙂 mne sa nechce ani jednofarebne nalakovať...... 😀

piefunko
25. říj 2012

@kikaneu @mata_ba ale dievcata taketo chuuuuutky nam tu robite.. kika prave mi zahrali narodnu hymnu v bruchu a mati.. sak tolko ani lakov nemam 😀 😀

lagunasa
25. říj 2012

@spalka a nechodis tam klasicky ku gynekologovi? ako obycajnemu, nijake liecenie. lebo mne povedali ze maju ine cenniky pre tie pacientky co tam chodia klasicky ku gynekologovi a inac je to s parmi co tam idu na liecenie neplodnosti. ako si sa tam dostala ty?

kikaneu
25. říj 2012

@piefunko 🙂 sorry moja, chcela som sa s Maťkou podeliť so šiškami 🙂

lagunasa
25. říj 2012

@piefunko no uvidim co to bude. troska ma tou sumou zaskocili ale tak .....
@mattuliatko30 no tusim uz ide..... uvidim ci sa naplno rozbehne dnes alebo az zajtra...

katarinka_brnka
25. říj 2012

Baby mam cca 3 dni po ovulke a dnes ma dost pichalo v lavom vajecniku co to moze byt? dufam ze som neprechladla :(

lagunasa
25. říj 2012

@spalka inac, teraz ma este napadlo, ty si tam nahodou nesla od svojho gynekologa ktory ti urobil uz nejake vysetrenia a tam si uz isla len na nejake specialne? a zaujimave ze za tu bakteriologiu a sono si nic neplatila... pochybujem, ze si tam len tak prisla, povedala, ze chces tieto dve veci a oni ze dobre a dovi dopo. to bolo asi u teba troska inac, nie?

mata_ba
25. říj 2012

@kikaneu mnaaaaaaaaam,ze bombasticky vyzeraju..hod mi jednu prosiiiiiiim 😅

@piefunko aj ja som hladnaaa...vyzeraju genialne,ze? 😝 a to som pouzila len 9 lakov dokopy..este ich ale 10 mam 😀

@katarinka_brnka to mavam aj ja..to su proste hormony..neboj sa 😉

katka116
25. říj 2012

@mata_ba @lagunasa @kikaneu @mattuliatko30 babulky ja som prisla domov a mam take bolesti vajecnikov ze sa bojim ze ide na mna oneskorena ms.. Lezim a hrozne sa bojim ☹ kludne moze prist ms, ved som len 3 dni po planovanej ms ☹ velmi sa bojim myslite na mna prosim @piefunko

kikaneu
25. říj 2012

@katka116 mooja, len pekne lež a neboj sa, určite sa len fauzľka udomácňuje, myslím na vás....silno
@mata_ba hádžem a idem von 🙂 papa