Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

pajinka111
6. bře 2010

drndi a jakej máš ty grafík??
no cítím se uplně normálka,rozhodně né na těhu..jen me bolí kříže,nafouklá prsa,břicho mě nebolí,čípek spíš tužší,ale tohle mám normálně pokaždé před ms..no myslím že su vážně 13DPO,což je pak úplně normální stav,jen cyklus zatím po roce nejdelší..

soldi
6. bře 2010

janka, 8 dni je kratko na LF, ale nemohla byt ovu skor?

smouli, zase dusikujes? nedala si si zvazok ze testikovat budes az od 14 DPO? 😀
ellli, koniec marca to isti 😵

drndapetka, no neviem, ci by som verila, ze ovu bola v den, ked si si oznacila pozitivny ovu testik, lebo teploty ostali na rovnakej urovni. mozno to len bola nejaka haluz. a to si ho robila poobede, ci rano?

smoulinkalenka
6. bře 2010

soldi vieš ako je to s tými záväzkami 😅
človek to nevydrží, keď má doma 21ks tehu testov 😉

soldi
6. bře 2010

smouli, jasne, chapem 😉 ja preto nemam ani jeden, i ked naco by mi bol.

smouli, a babinka je na tom moc zle? 😔

drndapetka
6. bře 2010

Holky, já dneska takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/29ebd2

Je mi to už tak nějak jedno.....na 100% mám anovulační cykly....vypadá to tak....i když ovu testy ukazují něco jiného - možná hormonální porucha 😒

soldi, ten ovu testík byl dělaný v 16 hod.

drndapetka
6. bře 2010

Páji, taky mě bolí vždycky před MS v kříži a bolí mě prsa...pak mám 1DC šílený křeče, že nemůžu ani chodit ☹ 😠

pajinka111
6. bře 2010

drndi-no z těch tvých teplot taky nejsu moudrá..nejlíp by se poznalo na utz jestli máš folík nebo ne a jestli roste..nechceš někam chodit,at aspon víš jak na tom seš..?
já musím vydržet do pondělka a budu mít jasno..akorád se to ted dost protahuje a na to už nejsu zvyklá 😒

soldi
6. bře 2010

no neviem, petka, mne to pride, ze ovu bola v den janizsej teploty, lebo potom uz su tie teploty viac menej vyrovnane

smoulinkalenka
6. bře 2010

sodi mooooc zle 😔 😢

xena1
6. bře 2010

ahoj soldi,ako sa mavas???

elllla
6. bře 2010

no co sa to tu deje, kym som bola v kuchyni????
smouli, kasli na ducha, ja sa teraz hram na hrdinku, viem, ale uz som si povedala, ze kym nebudu bakule, tak neverin nicomu....
jankakkk, 8 dni LF sa mi zda kratko, je mozne, ze by ovu bola skor? uz ten 17DC?

ja prave premyslam, ze v pondelok zavolam dokyne kvoli clostilu a toto bude asi posledny clostilovy cyklus... potom neviem... hadam budeme dovtedy aj vediet, co s mm, ako je na tom... som zvedava, ci tam v pondelok zavola..

a mna to brucho tak boliii, uz mam v sebe ibalgin 400, ja nechcem mrchu, chcem byt tehu a rodit az do porodu.... 😀

drndapetka
6. bře 2010

Soldi, já myslela, že byla 21 DC, ale to bych dneska byla 13 DPO a ono se opravdu nic pořád neděje ☹

Páji, myslím si, že když jsem 2x otěhu, že asi ovulka bude....je možný, že třeba některý cyklus vynechá, ale myslím si, že bude 😉 Nechci to raději vědět....na špatný zprávy je času ještě dost

pajinka111
6. bře 2010

drndi- no já mámty křeče tak 2 až 3 den,strašně silný ms,lítají ze mě skoro pokaždé kusy..mám pokaždé hodně vysokou sliznici,tak proto,ale i dr říkal,že nevylučuje,,že když je to extrémě silná ms a velké kusy,že to muže být ranný potrat..ale takový kusy sem mívala ikdyž sem ještě před léty neměla žádnýho chlapa,takže to potrat být nikdy nemohl 😉

smoulinkalenka
6. bře 2010

elll kašlem na to, aj ja sa chystám tento cyklus posledný krát brať iba clostil a potom si dávam tak pol až trištvrte ročnú prestávku od všetkých liekov 😉 nerobí mi to dobre 🙄

soldi
6. bře 2010

smouli, ach nie 😔 to mi je luto 😔 je v tom martine?

ahoj xeni, taka som stastna, ze si tehu, moc som Ti to zelala 😵 u dokyho si uz bola?

elll, to je blbe, ze Ta to tak boli, ale zas to znamena, ze sa hormony asi vazne snazia 😉

smoulinkalenka
6. bře 2010

soldi je a včera sme boli za ňou, keby nám nepovedali, že to je ona neverím tomu hrúza...bože už si celá rodina prajeme, aby bol koniec - je to kruté... 🙄 ☹

soldi
6. bře 2010

smouli, presne, kasli na lieky, aj s neskorsou ovu sa da otehu, hlavne ak budes merat bt a pouzivat ovu testiky a aj tak clostil ucinkuje este par dalsich cyklov a Tebe staci do aprila 😉

smouli, a boli ju to, ci jej davaju morfium?

petka a tehu testik si neskusala?

drndapetka
6. bře 2010

soldi, zkoušela ve čtvrtek ráno, tedy před 2 dny, ale byl bílej 😒 A nic se se mnou neděje, takže testovat ještě nebudu. Pokud opravdu byla ovulka ten 21DC, tak zatestuju až budu 17DPO, protože mívám tak dlouhé LF....a když bude test zase nega a MS nikde zajdu si k dokymu pro agolutin na vyvolání 🙄

lauritka
6. bře 2010

ahojte... 🤐

smouli je mi luto... a viem, ze keby ste mohli tak, by ste jej uz ulahcili odchod..nopak ja robim vsetko mozne, aby som mojho havina nedala uspat. aky paradox , ze ?? Ja mam v rukach tu moc / co ma desi 😨 / a vy nie...
A to je clovekom.... ach jo 😔

zase ta dilema, co je vlastne humanne 😔 ...

dusika ti tam na druhej foto vidim, ja som tiez mala na one stepke... ono kazdy duch moze a nemusi znamenat tehu 😉 u mna je to aspon malinka nadej, ze sa to este zmeni 😉

smoulinkalenka
6. bře 2010

soldi IP 😔

smoulinkalenka
6. bře 2010

lauri ďakujem je to fak ťažké sa na ňu pozerať ako trpí 😢

soldi
6. bře 2010

ahoj lauri 😉 som vcera dokoncila esej na tuto temu, resp. eutanazie na cloveku. hlavny dovod preco ju odmietaju je ze sa boja zneuzivania, ako sa to uz deje v belgicku. kriteria su prisne, ale aj tak sa daju nasjt sposoby ako ich obist.

ale som rada lauri, ze s Tvojim psikom to uz vyzera lepsie 🙂

drndapetka
6. bře 2010

Páji, ze mě takhle lítaly kusance sliznice ještě než jsem začala brát antiko, pak když jsem ji vysadila, tak první dvě až tři MS byly hrozné, ale pak se zklidnily, jsou slabší, dlouhé 5dní, ale ty bolesti pořád stejný jako když byly silné ☹ Mám strach, že sliznice mi moc neroste.....Krvácícm vždy jen 3 dny, pak už jen špiním..

lauritka
6. bře 2010

soldi a ako to presne zneuzivaju ?? nie je tam nejak kriterium z lekarskeho hladiska, ked je naozaj padny dovod na uspatie ?? ved prave kvoli tym prisnym kriteriam to nechapem, ze ako to robia...

soldi no este nemam vyhrate, dnes s nim zase trosku pocvicim vo vode... 😵

smouli ja viem ☹ .... cloveka nechaju trpeit a zviera zabiju... 🙄

pavka.exit
6. bře 2010

dobre sobotni dopoledne 🙂

pavka.exit
6. bře 2010

v Praze huste chumeli a je to bilo 😵

o grafu radsi nepisu, sem zas klesla 🙄

drndapetka
6. bře 2010

Tak já holky teda zatestuju v pondělí 8.3. Osmička je pro mne šťastné číslo, tak snad to bude pro mně i šťastný den 😵

xena1
6. bře 2010

soldi dakujem mooc,aj ja som stastna...v pondelok idem k dokimu...chcela som hodit testik do albunu ale nemam baterky do fotaka zatial.tak neskor...aj ja ti to strasne moc prajem aj vsetkym snazilkam,viem ake to je kazdy mesiac sa trapit a ja si uz teraz prajem aby to bolo ok a dotiahli sm eto do stastneho konca...

elisabet
6. bře 2010

jo Pajinko, děkuji,no ve skrze své dušičky doufám že mi teploty neklesnou, manžel chtěl ať si udělám testík až v pondělí, to bych měla dostat ms ale přemluvila jsem ho že pokud zítra teplota vydrží tak si ho udělám už zítra, podbříšek mě bolí jako při ms ale to mě pobolívá už nejmíň týden, no tak jsem napnutá jak mi to dopadne, ale zároveň smířená že teplota klesne 😒

soldi
6. bře 2010

lauri, kazdy stat ma svoje vlastne kriteria, a je viacero druhov eutanazie.
pasivna- zastavenie liecby na ziadost pacienta
aktivna vyziadana. usmrtenie pacienta doktorom na pacientovu ziadost
aktivna nevyziadana- usmrtenie doktorom, napr. defektne novorodeniatka, pacienti v kome...
asistovana samovrazda. to je asi len vo svajciarsku, kde Ti daju smrtiaci koktelj,ktory sam vypijes.

a sa to zneuziva tak, hlavne teda ta aktivna nevyziadana, ze doktor poda tu smrtiacu injekciu aj ked nie su na to padne dovody, ze je este nadej na zivot, ale tak to uz spatne overit je velmi tazke. lebo vela umrti doktori nepriznavaju ako eutanaziu. a ked sa im na to pride, tak to nesudia ako trestny cin vrazdy, ale mnohokrat len ako priestupok. tu esej som zakoncila otazkou: " stoji za skratenie utrpenia niekolkych, co len jedna osoba ktora chcela zit? "