Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katka116
29. črc 2012

@govinda jeeej ty si uz v polke tehotenstva. Na tvoj album som sa chodila pozerat... s lauritkou ste spolu bojovali a drzala som vam velmi palceky. Tak nech to tebe s babatkom stastne dopadne, nech ste zdravi a nech to uz vyjde aj lauritke.

Ja som dnes smutna lebo som v 7tt a mam pocit, ze je plod mensi ako ma byt ☹ no musim ist na dalsi ultrazvuk v tomto tyzdni

govinda
29. črc 2012

@myrtille áno, prepáč, tie moje cykly 😀 Otehotnela som aj s takými cyklami, to je pravda, ale trošku som ich poskracovala liečbou štítky - beriem Euthyrox a ten mi ich asi skrátil. Brala som aj Clostil, ale pri ňom som neotehotnela, až 3. mesiac bez clostilu, kde som ovulku mala okolo 30 DC. Ďakujem a držím palčeky 🙂

zuziklc29
29. črc 2012

@lauritka poklad myslis ze po tom by sa podarilo konecne otehotniet? ☹

bordulka
29. črc 2012

@magimary ahoj moja, no velmo si mi chybala 🙂 akurat kukam foto a veru sa mi zda ze si bola u mna 🙂 znama tvar 🙂 no ak si nebola platit u blondinky, alebo kratkovlasej baby v okuliaroch, tak si bola isto u mna 🙂 v strednej pokladni 🙂 moja, ja som tvoj graf sledovala denne a aj som sa bala toho poklesu a dnes sa to dalo do poriadku, tak som rada a mocno ti zelam dievku 🙂

zuziklc29
29. črc 2012

@katka116 ja som tu nova a neviem o vsetkych kockach ☹ ospravedlnujem sa ak som nieco zle napisala,vazne som nechcela .. . . . . .
@lauritka prosim ta prepac mi,velmi sa ospravedlnujem,nechcela som ti ublizit ak som napisala nieco zle prepac mi to ☹

lauritka
29. črc 2012

@govinda govii ajoj🙂 z si 16 tt ?? jezis to leti..boli ste uz aj na morfologickom usg ??
tak u mna zatial ziadny zazrak ako vzdy 😒
govi pyta sa aj teba,nechcel by niekto steniatko,ci nepoznas?? nasli sme vyhodene malicke stena..zatial je u nas,je to mix,mala fenka. 🤐

govinda
29. črc 2012

@katka116 no áno, pomaličky napredujeme a rastieme 🙂 Veru, s lauritkou sme tu v podstate od začiatkov, aj s annavi ... chodím sem stále pozerať, hľadať nové tehulky a strašne držím palčeky aj lauritke aj annavi a všetkým snažilkám .... my sme sa tiež snažili strašne dlho, už som ani neverila, že to vyjde.

a tebe tiež držím palčeky a nemaj strach. Mňa lekár v 7tt vystrašil , že mám deformovaný plodový vak a že bábo v ňom asi ani nie je...držím palčeky, aby bolo všetko v pohode. Tieto začiatočné ultrazvuky vedia byť tak trochu mätúce, niekedy to volyvňuje aj to, ako máš plný močový mechúr, v mojom prípade to tak bolo ....

lauritka
29. črc 2012

@zuziklc29 ale nic sa nestalo, nic zle si nepisala. 🤐

katka116
29. črc 2012

@bordulka ahoooj aky si mala den? Nemas tusaka, ze by to teraz mohlo vyjst?

bordulka
29. črc 2012

@moni1007 ahoj moja, my sme sa teraz tiez vratili zo zoo, maleho sme umordovali, zaspal v aute, a som nadmieru prekvapena aky bol mm pri malom 🙂 teraz viem, ze to babo by sme zvladli 🙂 a pravdupovediac som cakala, ze riadne vyskocis, ze budeme mat rovnako ovu :( tak snad zajtra... ja som to s mm nijak nepoistila... ale dnes som videla bociana!!! (aj v zoo, aj mimo) 😀

lauritka
29. črc 2012

@zuziklc29 no , ak mate v poriadku spg, tak potom by uz nemal byt problem.

lubanka
29. črc 2012

@annavi ďakujem veľmi pekne za odpoveď 😉 hneď zajtra zbehnem do lekárne a kúpim. Dúfam, že k tomu bude aj návod ako sa má užívať a kedy s tým cca začať. A ak sa môžem ešte opýtať, užívaš to dlhšie? a pomáha? Ale aj tak to vyskúšam uškodiť to určite nemôže ak je to prírodne. 🙂

zuziklc29
29. črc 2012

@lauritka vazne som ti nechcela ublizit . . . . . .viem ake to je ked sa snazis,ja som sa snazila sedem rokov s ex manzelom a teraz co mam priatela,v decembri pred stedrym dnom som potratila ☹ ale vraj by to bolo chore,tak moje telo to neprijalo

govinda
29. črc 2012

@lauritka už sme 19tt a ozaj to letí. Na prvý morfologický sme boli v 12 tt, všetko ok a aj tripple testy boli v poriadku a teraz vo štvrtok idem na ďalší morfologický ultrazvuk, tak som zvedavá a dúfam, že všetko bude v poriadku. Možno sa bábo predvedie a ukáže, čo za pohlavie skrýva 😀

šteniatko by som brala všetkými stomi, ale o 2 týždne začíname s prerábkou bytu a sťahovať sa budeme aj my mimo, kým sa byť prerobí, teda kým ho manžel prerobí 😀 , takže šteniatko teraz asi nie ☹

lauritka
29. črc 2012

@katka116 mensi?? radsej sa s tym nezaoberaj,pockaj na usg.tym si nelam hlavu, stres neprospieva.

kikaneu
29. črc 2012

ahojte dievčatá.....mne dnes skončila mrcha, tak začnem tento týždeň merať.......inak, musím sa s vami podeliť aj o zlé správy......venujte jednu modlitbu môjmu kamarátovi, už ho neuvidím ☹ 😢 chcem, aby tento rok už skončil, je pre mňa hrozný 😢 😢 😢 😢 😢

katka116
29. črc 2012

@zuziklc29
@lauritka - to je v poriadku, nic si nespravila, len ked sem budes chodit castejsie uvidis, ze nasa doktorka je lauritka a raz za cas sa niektora lauritky spyta a co je problem u nej a ona chuda vysvetluje a vysvetluje a mnohe z nas by to zdaleka oproti nej nezvladli tak ako ona...

moni1007
29. črc 2012

@bordulka no tak to ste mali pekne straveny dnik. jasne,ze by ste mimi zvladli. . no ja som necakala,ze vyskocim, ale cakala som ze budem mat moju beznu pred ovu teplotu. som zvedava ako zajtra. no ale vsak ked dnes a zajtra poistime, tak snad to bude stacit, aj keby ovu bola v utorok 🙂
no tak bocian to isti 😀 skoda,ze ja ziadneho nevidavam 🙂

lauritka
29. črc 2012

@govinda tak keby si nahodou niekoho stretla.tak sa spytaj prosim. 🤐

katka116
29. črc 2012

@lauritka ja viem ze stres neprospieva, ale ako teraz vydrzat tyzden na dalsi ultrazvuk a nestresovat sa?
ja som si uz jednym potratom presla a mam strach z obrazovky ked som na ultrazvuku ☹
nech uz je za mnou 12tt

zuziklc29
29. črc 2012

@katka116 je malo zien co maju take velke srdce,

katka116
29. črc 2012

@kikaneu moja tak ja sa budem modlit za velkost mojeho plodu,a by drobcek dobiehal a rastol a pomodlim sa aj za tvojeho kamarata. Aj @petuska86 preziva tento smutok a je chuda tehotna

lauritka
29. črc 2012

@katka116 tak vidis, aj GOVI tii pisala,ze tieto skore usg su matuce ;)

bordulka
29. črc 2012

@katka116 ahoj 🙂 no musim povedat, ze tento vikend bol super... stravila som ho s mm a s krsniatkom... mala som pocit, ze sme skutocna rodina! a neviem co si mam mysliet... nejak neverim, ze by sa to mohlo uchytit... ale nevadi mi to, som rada aspon za taku teplotu aku mam 🙂 a ty si sa ako mala?

kikaneu
29. črc 2012

@katka116 katka čo je s tvojím babátkom? niečo nie je ok? tak ja zas venujem modlitbu vám..... viem, prečítala som si včera či kedy.....no, aj ja by som bola tehotná, keby sa nestalo to, čo sa stalo 😢

govinda
29. črc 2012

@lauritka krásnučký je hafan 🙂 hneď by som ho brala 😀 Popýtam sa určite a keby, tak dám vedieť 😉
@katka116 aj ja som pred rokom a pol o bábo prišla v 6tt, tiež viem, čo to je stresovať sa a báť sa pozrieť na obrazovku pri vyšetrení ... hlavne treba drobčekovi veriť .... keby si čítala moje stresujúce príspevky spred pár mesiacov, keď ma lekár vystresoval po prvom usg vyšetrení, normálne že panika - stres, takže to poznám ...

katka116
29. črc 2012

@lauritka ved ja este nadej mam, ale bojim sa tesit a nevidela som ani srdiecko co pri malej som videla v 6tt, aj ked doktor hovoril, ze tam nieco blika.. no proste ked to porovnam s ultrazvukom malej ta uz bola v 7tt 3krat vacsia ☹ a ja viem 100% kedy som otehotnela, lebo potom sme uz s mm ani neboli kym mi nevysiel test... preto ked mi baby pisu ze bola posunuta ovu, nebola

lauritka
29. črc 2012

@katka116 ale to nemozes takto presne porovnavat,kazde tehu je ine,malicke je niekedy pozadu na zaciatku a potom to dobehne.

katka116
29. črc 2012

@kikaneu ale bola som na ultrazvuku vcera a zevraj som v 5tt plus 6 dni, ale ja som bola vcera podla tehu tabulky 7tt plus 0 dni a plod mal byt vacsi.
Tak je tam tyzdnovy rozdiel, to by nevadilo ale bojim sa ci plod rastie a preto sa potrebujem dat skontrolovat v tento tyzden..
Ja sa uz tak ultrazvukov bojim, normalne mam z nich taky stres ☹
Ani srdiecko som poriadne nevidela a toho sa tiez bojim, lebo v 7tt by to uz malo byt vidno

bordulka
29. črc 2012

@chmurkaxy ahoj moja, dakujem pekne... ale nemyslim, ze tu u mna o dva tyzdne najdes // 🙂 ale snad u lauritky ano, aj ja jej to velmi prajem... ja uz mam mena vybrate 😀 ale po case to menim... zatial je u mna favorit Leo a Ela al. Zoe 😀