Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

slabachvila
31. srp 2012

@lagunasa ja som chodila k dr furt.. najprv po pol roku ked nič, povedal že ak sa nezadarí do roka- nech dojdem.. potom že mám dojsť za další pol rok a potom mi spravil konečne dake testy na chlamidie či čo.. to bolo všetko. a pýtal sa ma, či nemám odcestovaného manžela ... pako.. môj muž bol na spermiograme, vyšli mu zle výsledky, bol na operácii varikokeli - to sa mu upravilo a teraz už OK.. a ked mi naposledy dal tie hormony a ešte mi aj pregnyl pichol na zlý deň - som si povedala že koniec - odchádzam.. škoda že som stratila dva roky života
@enah mám 27r.. mám teraz doktorku (sice 30km od domu) ale je perfektná. bola som u nej asi 3/4hod a všetko mi vysvetlovala - ukazovala.. je síce s.r.o. ale nič som neplatila
viem že aj štítna môže byť problem - ja nemám za sebou žiadne testy - ale vravela že si tento jeden cyklus odsleduje - budem chodiť každý druhý deň od 9DC - a potom ma potestuje...
škoda že som neodišla skôr....

enah
31. srp 2012

@riana12 vsimla som si v Tvojom grafe davnejsie Lapacho tea - citala si o pozitivnom ucinku pri snazeni?
cestujes, ale snad budes spat... ci?

kukku
31. srp 2012

@6lenka64 Ďakujem, už som na to prišla, len som najprv musela vytvoriť Home page. Skúsim Ti vložiť, ale meriam len od ovulácie 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/3eda5a
Je to ešte dosť málo, ale čo si myslíš?

riana12
31. srp 2012

@enah lapacho obsahuje nejake latky, ktore pozitivne vplyvaju na zenske pohlavne organy... ale zacala som s tym v lete a ja v horucavach teple napoje, horuce caje nemam rada... tak som to ani necuckala... zacnem az na jesen...
nuz ale nespim doma a ak budeme spat aspon traja v izbe, co asi budeme, tak by ma odstrelili, ak mi rano zazvoni najprv budik a potom bude pipat teplomer 😉

lagunasa
31. srp 2012

@moni1007 no to mas naozaj pravdu. graf mák uplne iný ako predtym. nějak sa tie teploty ukludnili. uvidim, či budem klesat alebo nie. este je skoro na zavery. hlavně nech už nie som chora!
a ty si len tak dalej tahaj hadika.

lagunasa
31. srp 2012

@slabachvila to co bolo za doktora? jaký pako. škoda tych dvoch rokov. neboj, teraz už to pojde. a odkial si ?

enah
31. srp 2012

@slabachvila wau! parada, tak ti to sucasna vynahradi.)) a muz je tiez pod 30? nechce sa mi mojho posielat na spermiogram, aj ked ja som si rozne testy porobila a vsetko dobre. Asi to aj u vas zabralo nejaky cas, kym sa rozhodol ist,alebo ho bolo nutne potlacit?

slabachvila
31. srp 2012

@lagunasa som z prievidze teraz chodím k sonogovej do handlovej
@enah muž má 25 a ja mám strašne dobrého muža, takého eňo-ňuňo. on je z toho ešte nešťastnejší ako ja vždy ked dojde mrcha. takže tam nie je vôbec problem

enah
31. srp 2012

@riana12 hm, to je vazne skoda,..pipa silno? a budik -. co tak si nastavit vibrovanie na telefone?
Rian, ako mi dali VIP chcela som najst "chart like yours" zaznacila osm si len jednu podmienku - coverline - a nic! nikto na ff nemal tak vysoko zaznacenu ovu! uz musim koncit, dnes ma md aj ff nejak rozladuju.

riana12
31. srp 2012

@enah ja sa na vibrovanie nezobudim a teplomer pipa silno... 😝 preto vacsina nezmeranych dni je kvoli mlademu, ked aj mobil budi, nemeriam, ak sa on moc prehadzuje, ze ho to rusi...
no staci, aby bola coverline u inej iba o 1 stotinku hore/dolu, tak tie ti nenajde... najde len uuuplne presne taku istu hodnotu, aku mas ty...

peteva85
31. srp 2012

Ahojte baby, som laik co sa tyka merania BT- zacala som si merat teplotu len teraz tento mesiac.. Pred ovulackou som mala 36,2 potom mi stupla na 36,3 az 36,5- ovulacku som mala potvrdenu aj hlienom. Ale co ma zaraza je to, ze po 36,5 mi kazdy den stupa teplota kazde 2 dni.. Momentalne mam 36,8 Je mozne zeby po ovulacke este stupala teplota? Meriam presne kazde rano, nevstanem z postele, stale tym istym teplomerom.. Nechapem tomu preco stale stupa teplota.. Mali ste niektora taky pripad?

mata_ba
31. srp 2012

@kikaneu likujeeem 😀 opat rovnako...

@mattuliatko30 kokso..asi ozaj uz bola 😕 jasne,ze si este mlada 🙂 drzim paste,velmi prevelmi 🙂 juj makaj 🙂 ja si pojdem povysavat kancelariu a tak 🙂 pekny dniiik....

lagunasa
31. srp 2012

@slabachvila @enah tak moj drahy prave dnes oslavuje 32rokov 🙂 a tiez ked som spomenula, ze možno budem potřebovat aby isiel na spermiogram tak nenamietal. povedal ze hocikedy ked poviem.

minka2206
31. srp 2012

dievčatá prosím Vás nedá sa mi registrovať na fertilityfriend. mám aj pozvánku, zadala som mail, prezývku, heslo, dala som registrovať a potom sa veľmi dlho nič nedialo - obrazovka biela... máte s tým niekto skúsenosti? potom sa mi reštartoval prehliadač a teraz neviem, že čo robiť. na mail mi neprišlo žiadne potvrdenie o registrácii... ďakujem 🙂

piacere
31. srp 2012

@peteva85 jasné, že je to možné 🙂 Tak ako môžeš mať predovulačné teploty v rozmedzí napr. 36,0 - 36,3, tak môžeš mať aj po ovu... hlavné je, aby bola krivka teplotne dvojfázová 🙂

piefunko
31. srp 2012

@mata_ba no to bude prekvapko, normalne ak, tak 27 - 32 dc a s clostilom to bolo 15-16dc cize soja - necham sa prekvapit 🙂

mata_ba
31. srp 2012

@piefunko no ja som mala teraz naposledy 18-19 DC...uvidime,co bude teraz 🙂

piefunko
31. srp 2012

@steffany no ja ich uz tiez beriem tak ze odstranenie problemu je HAK alebo clostil/pregnyl/dufik, ine moznosti ako keby ani nemali a nezaujimalo ich preco je to tak alebo onak 😖 ja som mavala anovulaky, koli tomu prolaktinu asi, uvidim ako je na tom teraz, mam na to lieky od endokr. od feb, tak v sept idem na krv. clostil mi nezabral, resp. zabral, boal ovu krasne ale neostala som tehu tak som si dala pauzu, mala som "cisty" cyklus s ovu na 32dc a terz mam tu soju tak uvidime kedy a ci vobec ovu bude, je to pre mna experiment 😉

piefunko
31. srp 2012

@mata_ba tak drzim palce aby bola 😉 ja budem rada ak nebude zas na 32dc, ale asi mi je to jedno uz, hlavne nech to vyjde, nejak zacinam mat flegmos postoj, nechce sa mi to stale riesit a nervacit sa 😅

mata_ba
31. srp 2012

@piefunko flegmos postoj je uplne najlepsi...ja ho par dni mam,potom den nie a potom zase mam a....dookola 😀 a tiez drzim paste

agaven
31. srp 2012

Dobré ránko ahojte tak ja dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/agaven/grafy...

piefunko
31. srp 2012

@melisaaa haloooo nevideli ste niekde moje melisiatko??? 😕 😵

piefunko
31. srp 2012

@mata_ba no od dovolenkoveho bieleho testu na 10dpo som rezignovala, povedala som ze nahadzem do seba tu soju a neriesim, nemeram, necakam, uvidim 😅 mozno max. hlienik odsledujem, ale nebudem merat uz, stresuje ma to potom 😅

mata_ba
31. srp 2012

@piefunko a dobre robis...ja som si povedala,ze meriam do ovulky,potom uz nie..nech len viem,kedy cakat mrchatu 🙂

zuzkka88
31. srp 2012

Ahoj holky můžete mi prosím poradit? Normálně mám ovulku 15-17DC. Tento cyklus jsem teda byla na začátku celkem ve stresu, tak se mohla ovulka posunout dopředu. Měřila jsem dnes teda o dvě hodiny a něco později než včera (aůe nemyslím, že by to u mě mělo vliv, ale tuhle teplotu (37,3) jsem měla vždycky až po ovulce. Tak že by už byla třeba 10DC? Plodný hlen by tomu odpovídal. Nebo že by můj první anovulák? Jsem z toho nějak zmatená. Většinou mám na začátku teplotu kolem 37, pak třeba 4 dny nižší, jeden den teplota tak 36,5-36,6 a pak stoupne. Ale taky se mi stalo, že jsem měla teploty kolem 37, pak jeden den nízkou a pak hned zase skok (třeba zase na 37 a pak na 37,3-37,4, někdy 37,5), tak nevím. Ale do tohoto mi nepasuje ta teplota 36,9 předevčírem, na dobu po ovulce je na mě si myslím nízká.

piefunko
31. srp 2012

@mata_ba ja som tak minuly mesiac merala ze na 14dc a nic, potom ze skusm na 30dc a nic a dva dni na to teplota hore, tak som ostala merat ze ci sa udrzi alebo to je len haluz a udrzala sa ale hnusoba len na 14 dni 😠 😀 dufam ze teraz uz ostane hore nadlho

kacenamar
31. srp 2012

Ahojte,mohli by ste prosim pozriet moj grafik? Kedy som podla vas skusenych mala ovulku? www.fertilityfriend.com/home/3e7cc6....dakujeeeem :D

kacenamar
31. srp 2012

@lagunasa moj taktiez dnes 32 rokov :D

lauritka
31. srp 2012

@riana12 noo, zda sa mi to dobre... lebo potom uz mas konstatne teploty 😕
@lagunasa teoreticky nemohla byt ovu vcera ??? nemohol to byt ten folik co vtedy videl??? 🙂

pridavam vysedky spg.. teda zase nic moc 😔 😔 😔 😔

lauritka
31. srp 2012

jedine , co je dobre je objem a mnozstvo 😒